شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نمی تونم حالتم رو برای .... کنترل کنم

1. barbaraaaaaa نوشته است: سلام

من با خواستگارم از نظر فکری مشکلی نداریم ولی از تفکر اینکه منو لمس کنه و.... مشمئز میشم.البته با ایشون فقط این مشکل رو دارم.
    البته اینم بگم که من میخوام همسرم محکم و مردونه رفتار کنه ولی ایشون همش میگه هرچی تو بگی.همش مثل بچه ها ازم یه چیزی میخواد.
    این مشکل تو زندگی حل شدنیه ؟طبیعیه که من به ایشون حس (چ.ن.د.ش)دارم؟
    من از ظاهرش هم زیاد خوشم نمیاد.این مهمه؟
    لطفا راهنمایی کنید

خب اینکه از لحاظ فکری مشکلی ندارید خیلی خوبه...
    خیلی از مشکلها بعدها عادی به نظر می رسه و به نظرم چون الان شما تو شرایط خاصی هستی این موضوع رو به چشم یه مشکل میبینی...
    ظاهر هم تا حدی باید ملاک باشه...یعنی بهتره در معیار های چهارم به بعد باشه چون واقعا چیزیه که بعدها دیگه تو چشم نمیاد. چه بسا آدمهایی که زیبا بودند و بعدها عادی شده..اما اگه واقعا زیبایی و ظاهر واقعا براتون مهمه خب ممکنه دردسر ساز بشه براتون.
    ببینید زیبایی متفاوت از ظاهره...یکی زیبا نیست ااما خیلی مرتبه و بالعکس.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. barbaraaaaaa نوشته است: سلام

من با خواستگارم از نظر فکری مشکلی نداریم ولی از تفکر اینکه منو لمس کنه و.... مشمئز میشم.البته با ایشون فقط این مشکل رو دارم.
    البته اینم بگم که من میخوام همسرم محکم و مردونه رفتار کنه ولی ایشون همش میگه هرچی تو بگی.همش مثل بچه ها ازم یه چیزی میخواد.
    لطفا راهنمایی کنید

خب به نظر من با دلت بازی نکرده؟!
    کسی شمارو مجبور کرده که با اون ازدواج کنید!؟
    شما بهتره الان اصلا به لمس و فیزیک مسئله فکر نکنید ببینید اگه از لحاظ ظاهری براتون زیاد خوشایند نیست از نظر تقاطع فکری
    چه جوری هستید؟!
    اخلاق و رفتارش رو در موقعیتهای مختلف بسنجید این شاید خیلی چیزها رو پوشش بده!
    اینکه  میگه هرچی شما بگی مال اولشه! نگران نباش Wink

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ظاهر قضیه همیشه ابتدای کار مهمه
    بعد از گذشت  زمان مسائل دیگه ای برات مهم میشه
    اصلا از روی قیافه تصمیم نگیر عزیز
    عاقلانه فکر کن
    ولی مسائلی مثل این که میگی بچه گانه رفتار میکنه رو باهاش رک در میون بذار
    صحبت کردن خیلی مهم و تاثیر گذاره
    امیدوارم موفق بشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. barbaraaaaaa نوشته است: سلام

لطفا راهنمایی کنید

اگه ظاهرشون براتون خوب نیست نظر منه به هیچ عنوان تن به این ازدواج ندارید
    چون الان که ظاهرشون براتون جالب نیست
    احتمال اینکه تو رابطه های فیزیکی و جنسی یه مشکلات عمیق بخورید زیاده به نظرم
    میدونید 50 درصد طلاق ها دلیلش مشکلات جنسی دو طرف یا یکی از طرفینه
    باید حداقل ظاهرش براتون معمولی باشه

5. با سلام
    دوست عزیز، سرکار باربارا خانم، چند نکته رو جهت اطلاع بیشتر خدمتتون عرض مینمایم:

1- درسته که نباید روی ظاهر افراد ، قضاوت و تکیه کرد! ولی این موضوع در زندگی اجتماعی و برخوردهای مربوط به آن بی تاثیر نبوده و نیست! اگر خواستید در پیام خصوصی بیشتر توضیح خواهم داد،چون بحثی طولانی است و از حوصله این پست خارج میباشد.
    2- پیشنهاد میکنم خوب و بد ایشونو در کفه ترازوی عقلتون بزارید و بسنجید!و با سنگینی  هر طرف و با مشاوره با بزرگان خانواده مانند پدر و مادر تصمیم درست را اتخاذ نمایید.
    3- در خصوص وجود حالات بچگی در ایشون باید بگم :اصولاً فقط بعضی از رفتارهای اشخاص در طول زندگی قابل تغییر و تحول هست! و نه همه اونا!! اگه این مورد، تنها در مقابل خواسته های شماست که امریست بسیار پسندیده !! چون در آینده مشکلی در تضاد خواسته ها نخواهید داشت!! در غیر اینصورت اگه در همه موارد در زندگی و به جز شما اینگونه رفتار مینمایند باید کمی تامل کرد و با گفتگو در رفع معضل کوشید! با اینکه  بنا به تجربه ،متاسفانه مواردی از این دست چون در خمیرمایه افراد شکل گرفته اساساً تغییر نا پذیر است!! ولی تلاش برای تغییر آن نیز بی ثمر نخواهد بود!
    4- بدون رو دروایستی بگم که اگه دلتون نمیخواد که ایشون به هر دلیلی بهتون دست بزنه!!! کمی با دقت و وسواس بیشتر با موضوع برخورد کنید! چون از قدیم گفتن زندگی و ازدواج  پیراهنی نیست که هر گاه که خوشمون نیومد عوضش بکنیم!! پس با در نظر گرفتن حس و عاطفه و خرد ،عاقلانه رفتار نمایید.
    و....
    انشالله که مهر ایشون به دلتون می افته و عروسیتون به راه میشه پیشاپیش تبریک میگم
    موفق و شاد باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. درود به همه عزیزان ، با تشکر از اینکه به سوالات پاسخ میدهید .
    من مشکلی با رابطه ی جنسی و نامزدم دارم .

قبل از اینکه نزدیکی کنیم . اصلا به محض اینکه بفهمم قراره نزدیکی داشته باشیم حتی شده از 2 ساعت قبل آلت من به حالت نعوظ در میاد . در رابطه هم کم نمیارم که زود ارضا بشم ولی حالت نعوظ تا ارضا هست و بعد از ارضا اگر باز هم تحریک بشم باز هم روز از نو روزی از نو . اکثرا به 2 بار میرسه که پشت سر هم ارضا بشم به قاصله 10 دقیقه
    هیکل درشتی هم ندارم و قوای جسمانی هم در حد تعادل. قدم 170 و وزنم 63
    البته بگم که هر دو تمایل زیادی به همدیگه داریم ولی من میخوام که رابطه شروع بشه و بعد به حالت نعوظ در بیاد .
    میخواستم بدونم این حالت نعوظ مشکلی نداره ؟ به مرور زمان با رابطه بیشتراز بین میره و عادی میشه ؟ میشه روشی استفاده کنم که کنترلش کنم ؟ اسپری بیحس کننده تاثیر داره ؟ عوارض نداره ؟ کاندوم هم نوع معمولی استفاده میکنم از تاخیری استفاده نکردم چون از قبل از رابطه ... |-:
    ------------------------------------
    جدیدا نامزدم داره سوء استفاده میکنه و من مجبورم واسه چیزایی که اون دوس داره و قبلا ازم میخواست هم درخواست کنم .
    آیا درسته که زوج ها از هم دیگه تو رابطه گرو کشی کنن ؟ مثلا زن رابطه دهانی رو به شرطی قبول کنه که مرد بیش از حد از بوسه و غیره استفاده کنه ؟
    و یا این گرو کشی به هر صورت دیگه باشه ... یا اصلا فداکاری کنن ..... چطوری میشه رابطه ای داشت که هر دو طرف لذت ببرند به صورت 50 - 50

بسیار ممنون.

7. BChare نوشته است: درود به همه عزیزان ، با تشکر از اینکه به سوالات پاسخ میدهید .

قبل از اینکه نزدیکی کنیم . اصلا به محض اینکه بفهمم قراره نزدیکی داشته باشیم حتی شده از 2 ساعت قبل آلت من به حالت نعوظ در میاد . در رابطه هم کم نمیارم که زود ارضا بشم ولی حالت نعوظ تا ارضا هست و بعد از ارضا اگر باز هم تحریک بشم باز هم روز از نو روزی از نو . اکثرا به 2 بار میرسه که پشت سر هم ارضا بشم به قاصله 10 دقیقه
    البته بگم که هر دو تمایل زیادی به همدیگه داریم ولی من میخوام که رابطه شروع بشه و بعد به حالت نعوظ در بیاد .
    میخواستم بدونم این حالت نعوظ مشکلی نداره ؟ به مرور زمان با رابطه بیشتراز بین میره و عادی میشه ؟ میشه روشی استفاده کنم که کنترلش کنم ؟ اسپری بیحس کننده تاثیر داره ؟ عوارض نداره ؟ کاندوم هم نوع معمولی استفاده میکنم از تاخیری استفاده نکردم چون از قبل از رابطه ... |-:
    جدیدا نامزدم داره سوء استفاده میکنه و من مجبورم واسه چیزایی که اون دوس داره و قبلا ازم میخواست هم درخواست کنم .
    آیا درسته که زوج ها از هم دیگه تو رابطه گرو کشی کنن ؟ مثلا زن رابطه دهانی رو به شرطی قبول کنه که مرد بیش از حد از بوسه و غیره استفاده کنه ؟
    و یا این گرو کشی به هر صورت دیگه باشه ... یا اصلا فداکاری کنن ..... چطوری میشه رابطه ای داشت که هر دو طرف لذت ببرند به صورت 50 - 50

بسیار ممنون.

چون شما در اوایل رابطه جنسی قرار دارید این موارد کاملا طبیعی هستش و نعوذتون هم بعد مدتی که به داشتن رابطه عادت کردید به حالت اولیه برخواهد گشت جای هیچگونه نگرانی نیست
    اگر در مورد انزالتون مشکلی دارید و حس میکنید خیلی زود ارضا میشید و نامزدتون تمایل داره این کار دیرتر صورت بگیره ابتدا سعی کنید رابطه به دور از هر گونه استرس و نگرانی انجام بشه و تمرکز کافی داشته باشید اگر باز هم دیدید نشد از اسپری های تاخیری میتونید استفاده کنید ولی قبلش به یک اورولوژیست مراجعه کنید بد نیست
    در مورد آخر هم این نکات مربوط به شرایط فردی و زندگی شخصی و عقاید خودتون بر میگرده و باید به مرور با صحبت برطرفش کنید
    چون خانمها از رابطه دهانی کمی بدشون میاد یا هرگونه رابطه که که مورد آزارشون هست یا انجام نمیدن یا شرط میذارند اینها به مرور با صبر و تامل و مشاوره رفع خواهد شد جای نگرانی نیست

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  8. BChare نوشته است: درود به همه عزیزان ، با تشکر از اینکه به سوالات پاسخ میدهید .

بسیار ممنون.

دوست عزیز ب مرور تسلطتتون ب بدنتون در این زمینه بیشتر میشه
    در مورد سوال دومتون هم باید بگم که گرو کشی اصلا خوب نیست بهتر هست بی رودربایستس باهم در این زممینه صحبت کنید و صادقانه هر کدوم هرچی رو که دوست دارید از طرف بخواید
    خجالت در مورد صریح صحبت کردن در این مورد رو کنار بزارید و نگید شاید طرف حس بدی نسبت بهتون پیدا میکنه
    موفق باشید

9. با سلام
    حدود هفت ماهه که ازدواج کردم ولی شوهرم هیچ میلی به داشتن رابطه جنسی نشون نمیده.یعنی بعد از هفت ماه من هنوز باکره هستم یکی دوبار در حد بسیار جزیی(تماس نزدیک)رابطه داشتیم که هیچ اتفاقی نیفتاد.البته از یکی دو ماه قبل از عروسی شوهرم بسیار سرش شلوغه و مشغله ذهنیش خیلی زیاده و قبل از ازدواج در دوران عقد چون رابطه نداشتیم خودارضایی داشته که خودش میگه دلیلش همین مشغولیت ذهنی و خودارضایی قبل از ازدواجه.در تماس نزدیک و تحریک نعوذ داره که بعد از مدتی از بین میره.اینم بگم که خیلی منو دوست داره که دارم کم کم شک میکنم .پیشنهاد مرکز مشاوره هم دادم.خودش  میگه بهش فرصت بدم .نمیدونم چی کار کنم.به نظرم این یکی از عجایب دنیاست.دارم کم کم افسرده میشم.کمکم کنید چون به هیچ کس هم نمیتونم مشکلمو بگم

10. nazaninyekta نوشته است: با سلام
    حدود هفت ماهه که ازدواج کردم ولی شوهرم هیچ میلی به داشتن رابطه جنسی نشون نمیده.یعنی بعد از هفت ماه من هنوز باکره هستم یکی دوبار در حد بسیار جزیی(تماس نزدیک)رابطه داشتیم که هیچ اتفاقی نیفتاد.البته از یکی دو ماه قبل از عروسی شوهرم بسیار سرش شلوغه و مشغله ذهنیش خیلی زیاده و قبل از ازدواج در دوران عقد چون رابطه نداشتیم خودارضایی داشته که خودش میگه دلیلش همین مشغولیت ذهنی و خودارضایی قبل از ازدواجه.در تماس نزدیک و تحریک نعوذ داره که بعد از مدتی از بین میره.اینم بگم که خیلی منو دوست داره که دارم کم کم شک میکنم .پیشنهاد مرکز مشاوره هم دادم.خودش  میگه بهش فرصت بدم .نمیدونم چی کار کنم.به نظرم این یکی از عجایب دنیاست.دارم کم کم افسرده میشم.کمکم کنید چون به هیچ کس هم نمیتونم مشکلمو بگم

سلام
    شما سوالتونو قبلا هم پرسیده بودید و دوستان هم جواب داده بودن به هر حال دوستان یه سری مطالب جدید به سایت اضافه کردند که میتونید اونها رو بخونید
    روش مناسب تحریک جنسی شوهر
    http://roham.ws/web/ftopict-10638.html#34834
    این جواب در ادامه جوابهای قبلیست.............بعدش شاید یکی از دلایل این عدم رابطه مشغولیت همسرتون باشه ......... شاید خدای ناکرده مشکلی براش پیش اومده...........اما به هر حال شما به جوابهای قبلی هم که داده شده رجوع کنید
    موفق باشید

11. سلام دوستان

بعد از عمل زناشویی اگه الت مرد و بیشتر بیضه درد داشته باشد(تیر بکشد) ایا ممکنه یه بیماری منجر بشه یا بخاطر اینه که تجربه های اوله؟؟؟
    مرسی که راهنمایی میکنید

12. amir60_28 نوشته است: سلام دوستان

بعد از عمل زناشویی اگه الت مرد و بیشتر بیضه درد داشته باشد(تیر بکشد) ایا ممکنه یه بیماری منجر بشه یا بخاطر اینه که تجربه های اوله؟؟؟
    مرسی که راهنمایی میکنید

این مورد در تمامی آقایان وجود داره جای نگرانی نیست
    چون منی با یه حالت فشار از بدن خارج میشه و بیشتر به بیضه مربوط میشه این درد که گذرا میباشد کاملا عادی هست و مشکلی نداره
    بعد از اینکه تجربتون بالاتر رفت برطرف میشه
    اما اگر این درد به طور خیلی طولانی در شما ایجاد میشه مثلا چندین ساعت وجود داره بهتره به متخصص مراجعه کنید
    اما در حالت عادی و درد چند دقیقه ای کاملا عادی هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید