شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهنمایی در مورد دستگاه وکیوم

1. سلام،

من با دستگاهی به نام وکیوم آشنا شدم
    می خواستم بدونم شما این دستگاه رو پیشنهاد میکنین یا نه؟
    من 21 سالمه...در شرف ازدواج هستم....طول آلتم در حالت خوابیده 6 سانت و در حالت نعوظ 13 سانته...چند سالی هست که استمنا میکنم ولی به خاطر ازدواج میخام ترک کنم....حس می کنم زود ارضا میشم(حدود 1 یا 2 دقیقه)
    به خاطر همین میخام این دستگاه رو تهیه کنم.
    نظر شما چیه؟

یه سوال دیگه:من جلوی چشمام یه نقاط سیاهی می بینم...گوشم سوت میشکه و زیر چشمام کبود شده...فکر میکنم به خاطر استمنا هستش....می خواستم بدونم حدسم درسته؟ و اینکه با ترکش اینا درست میشن یا نه؟

مرسی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. kpourang16 نوشته است: سلام،

من با دستگاهی به نام وکیوم آشنا شدم
    می خواستم بدونم شما این دستگاه رو پیشنهاد میکنین یا نه؟
    من 21 سالمه...در شرف ازدواج هستم....طول آلتم در حالت خوابیده 6 سانت و در حالت نعوظ 13 سانته...چند سالی هست که استمنا میکنم ولی به خاطر ازدواج میخام ترک کنم....حس می کنم زود ارضا میشم(حدود 1 یا 2 دقیقه)
    به خاطر همین میخام این دستگاه رو تهیه کنم.
    نظر شما چیه؟

یه سوال دیگه:من جلوی چشمام یه نقاط سیاهی می بینم...گوشم سوت میشکه و زیر چشمام کبود شده...فکر میکنم به خاطر استمنا هستش....می خواستم بدونم حدسم درسته؟ و اینکه با ترکش اینا درست میشن یا نه؟

مرسی

اولا بهتره هر چه سریعتر استمنا رو ترک کنی
    بعد طول آلتت نرمال هست و واسه رابطه جنسی مشکلی نداری
    اگر در اولین روابط جنسیت حس کردی زود ارضا میشی بهتره از کاندومهای تاخیری یا اسپری ویاگرا که برای دیر انزالی هست کمک بگیری
    این وکیوم ها تغییر خاصی را ایجاد نمیکنند و اگر هم ایجاد کنن موقتی هست بهتره پولتو نریزی دور
    در اولین روابط هم زود انزالی طبیعی هست نگران نباش
    ولی جهت رفع مشکل بهتره به یه اورولوژیست مراجعه کنی و ببینی اون چی میگه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. من از چند نفر كه از وكيوم ها استفاده كردن شنيدم كه تاثير داشته.اما خود نديدم!!.صحبت   clooney رو نقض نميكنم چون منم مطمئن نيستم.
    يعنى هيچ تاتيرى نداره؟اون كسايى كه ميگن تاثير داره(به جز تبليغات)اثر موقت رو ميگن؟ اثر موقتش قابل مشاهده هست؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. saghar15 نوشته است: من از چند نفر كه از وكيوم ها استفاده كردن شنيدم كه تاثير داشته.اما خود نديدم!!.صحبت clooney رو نقض نميكنم چون منم مطمئن نيستم.
    يعنى هيچ تاتيرى نداره؟اون كسايى كه ميگن تاثير داره(به جز تبليغات)اثر موقت رو ميگن؟ اثر موقتش قابل مشاهده هست؟

دستگاه های وکیوم بیشتر جهت تبلیغات الکی و جذب مشتری تولید میشوند
    این دستگها تاثیر بسزا و چشمگیری ندارند اما همون ذره تاثیری که میذارند و قابل مشاهده هست بسیار زود گذر هستش
    بلا فاصله بعد از مصرف نکردن وکیومها آنها اثر خود را از دست میدهند
    از نظر دیر انزالی که اسپری و ژل ویاگرا و کاندوم تاخیری به وفور در داروخانه هستش و اثرشم خیلی بیشتر از این وکیوم هاست
    میمونه یه دستگاه بزرگ کردن قطر یا طول آلت که چنین چیزی علمی نیست و تاثیری اگر هم داشته باشه زود گذر هستش

5. دوست عزیز بیشتر تبلیغاتی که در ماهواره ها و یا اینترنت مشاهده می کنی صحت ندارد و پول آتش زدن است حال خود دانی اول ازدواج کن بعد اگر مشکل داشتی می تونی تصمیم بگیری

6. من حدود 3 ماه از وکیوم  . روزی 4 ساعت استفاده کردم حدود 3 سانت افزایش طول داشتم و الان 9 ماه از این موضوع میگذره و اثرش هم باقی مونده. ولی فکر کنم در اثرش در افراد متفاوت باشه.

7. دوستان خوبم یادآوری میکنم اندازه آلت در نزدییکی برای لذت بردن پارتنر شما اولویت چندم است  نه اول
    نوع نزدیکی و معاشقه خیلی از مسائل رو بر طرف میکنه
    جوشانده دارچین و زنجفیل غوغا میکنه
    برای تغییر سایز هم از ورزش استفاده کنید (ورزش با حوله ...)
    هم پاسخ میگیرید هم هزینه نکردید و هم سلامتیتون در خطر نیست

8. دوست عزیز
    اندازه الت شما نرمال است
    برای تاخیر در ارضا, هم همین طور که دوستان گفتند راه های زیادی هست
    برای مشکلاتی که اشاره کردی که برات بوجود امده حتما به دکتر مراجعه کنید و این مسائل مربوط به خود ارضائ نیست.

شاد و سالم باشید

9. دوستان من از اسپری لارگو سوپر با دوز 107000
    استفاده کردم و خوب بوده
    تا یک ساعت حتی با توجه به شرایط تاخیر ایجاد کرده

آیا استفاده مثلا 3 بار در ماه از این اسپری تاخیری ضرری نداره؟

10. با سلام
    پیرو سخنان دوست عزیزم اقای clooney
    "بسیاری از قرص ها, پمادها, اسپری ها و وسائلی که برای این مساله در اینترنت, فروشگاه ها, شبکه های ماهواره ای و ... تبلیغ می شوند جنبه تجاری دارند و هنوز مورد تایید منابع علمی معتبر نمی باشند."
    این نقل قول از سایت دکتر صالحی می باشد
    www.drsalehi.ir
    موفق باشید

11. rezasd نوشته است: دوستان من از اسپری لارگو سوپر با دوز 107000
    استفاده کردم و خوب بوده
    تا یک ساعت حتی با توجه به شرایط تاخیر ایجاد کرده

آیا استفاده مثلا 3 بار در ماه از این اسپری تاخیری ضرری نداره؟

راه های زیادی برای ایجاد تاخیر وجود داره که در این سایت مفصل مورد برسی قرار گرفته اند
    اما استفاده از این نوع اسپری ها باعث ایجاد وابستگی یا یک نوع اعتیاد میشه
    حتی استفاده یک بار یا دوبار هم اثر خودش را داره
    پس بهتره استفاده نکنید

12. مدت 3 ماه از وکیوم استفاده کردم ولی جوابی نگرفتم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید