شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پاسخ به سوالات در مورد احتمال بارداری

1. Amir89

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    خسته نباشید
    گفتید که احتمال بارداری با پیشاب وجود داره . حالا من زیاد مطمئن نیستم که پیشاب اصلا تو اون ناحیه ریخته باشم ولی طرف مقابلم ترسیده . 24 ساعت بعد 4تا قرص LD  خورد و تهوع هم نداشت اگه 12 ساعت بعد هم بخوره و تهوع هم نداشته باشه دیگه احتمال بارداری به 0 میرسه ؟
    اگه نه تا کی مهلت داریم بریم دکتر متخصص ؟
    این جریان به دیروز بر میگرده و تقریبا از پریود ایشون هم 12 روز گذشته بود . امروز ظهر هم 4 تا قرص رو خورد.
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. Amir89 نوشته است: سلام
    خسته نباشید
    گفتید که احتمال بارداری با پیشاب وجود داره . حالا من زیاد مطمئن نیستم که پیشاب اصلا تو اون ناحیه ریخته باشم ولی طرف مقابلم ترسیده . 24 ساعت بعد 4تا قرص LD  خورد و تهوع هم نداشت اگه 12 ساعت بعد هم بخوره و تهوع هم نداشته باشه دیگه احتمال بارداری به 0 میرسه ؟
    این جریان به دیروز بر میگرده و تقریبا از پریود ایشون هم 12 روز گذشته بود . امروز ظهر هم 4 تا قرص رو خورد.
    ممنون

سلام

روش اورژانسی می بایست حداکثر تا 72 ساعت پس از یک نزدیکی محاظت نشده انجام شود. ......اونم در هر دوره یک بار
    روش استفاده:
    استفاده از 4 قرص LD و سپس 12 ساعت بعد استفاده از 4 قرص LD
    استفاده از 2 قرص HD و سپس 12 ساعت بعد استفاده از 2 قرص HD
    همچنین می توان طی 10 روز پس از نزدیکی محافظت نشده از IUD استفاده نمود این روش کمی گرانتر است ولی از خوردن قرص موثر تر می باشد.
    همون روش اورژانسی رو اگه درست پی بگیرید مشکلی از بابت بارداری پیش نمیاد
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. Amir89 نوشته است: سلام
    خسته نباشید
    ممنون

دوست عزیز
    روش اورژانسی درست انجام شده و مشکلی پیش نمیاد گرچه که بنا به گفته خودتون لازم نبوده و چون ایشون ترسیدند مصرف شده
    موفق باشید

4. با عرض سلام و تشکر بابت پاسخهای علمی و خوبتون
    20 ساله دارای پریودهای نامنظم با فواصل بیشتر از 30 روز می باشم.تاریخ شروع خونریزی قبلی 9دی بوده و5روز ادامه داشته.در تاریخ 8 بهمن یک رابطه فیزیکی با نامزدم داشتم.در حالیکه هردو پوشیده بودیم(لباس زیر نامزدم،شلوار جین بنده و لباس زیرم)مایع منی روی قسمت بالای واژن تخلیه شده و روی ناحیه شلوار را خیس نمود.با توجه به اینکه صبح همان روز علائم پریود در من ظاهر شده بود و هنوزم به صورت دلدردهای خفیف و حالات روانی وجود دارد،آیا امکان حامله شدن هست؟و آیا علت تاخیر می تواند نفوذ اسپرم و بارور شدن تخمک باشد؟این موضوع یک هفتس که منو بشدت نگران و مضطرب کرده.ممنون میشوم نظرات مختلفو بشنوم.

5. parastoo89 نوشته است: با عرض سلام و تشکر بابت پاسخهای علمی و خوبتون
    20 ساله دارای پریودهای نامنظم با فواصل بیشتر از 30 روز می باشم.تاریخ شروع خونریزی قبلی 9دی بوده و5روز ادامه داشته.در تاریخ 8 بهمن یک رابطه فیزیکی با نامزدم داشتم.در حالیکه هردو پوشیده بودیم(لباس زیر نامزدم،شلوار جین بنده و لباس زیرم)مایع منی روی قسمت بالای واژن تخلیه شده و روی ناحیه شلوار را خیس نمود.با توجه به اینکه صبح همان روز علائم پریود در من ظاهر شده بود و هنوزم به صورت دلدردهای خفیف و حالات روانی وجود دارد،آیا امکان حامله شدن هست؟و آیا علت تاخیر می تواند نفوذ اسپرم و بارور شدن تخمک باشد؟این موضوع یک هفتس که منو بشدت نگران و مضطرب کرده.ممنون میشوم نظرات مختلفو بشنوم.

سلام
    از روی لباس (هر دو طرف لباس داشته باشن) احتمال بارداری خیلی کم و در حد صفره .... علت این تاخیر میتونه استرس ناشی از بارداری باشه ....
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. با تشکر از پاسخهای جامع و شاملتان

سوالم اینه :

اگه منی به clitoris یا لبهای کوچک و بزرگ یا دهانه ی واژن و قبل پرده بکارت برسه بعبارتی به هر نحوی دهانه ی واژن آغشته به منی بشه و بلافاصله شسته نشه احتمال بارداری هست ؟
    اگه هست با همین روش اورژانسی برطرف میشه ؟

ممنون

7. hang نوشته است: با تشکر از پاسخهای جامع و شاملتان

سوالم اینه :

اگه منی به clitoris یا لبهای کوچک و بزرگ یا دهانه ی واژن و قبل پرده بکارت برسه بعبارتی به هر نحوی دهانه ی واژن آغشته به منی بشه و بلافاصله شسته نشه احتمال بارداری هست ؟
    اگه هست با همین روش اورژانسی برطرف میشه ؟

ممنون

اگر به داخل بره احتمالش هست اما خیلی خیلی کم ممکنه این اتفاق رخ بده
    با روش اورزانسی اگر مشکلی بوجود اومده باشه برطرف میشه اما اونهم عوارض خودش رو داره
    موفق باشید

8. سلام
    میبخشید دوستان من دوباره سوال های تکراری می پرسم ولی خواهشن منو راهنمایی کنید چون خیلی استرس دارم
    24 سالمه،پریود تقریبا منظم دارم طول هر دوره 28 تا 31 روزه،خونریزیم 7 روزه طول می کشه 88/10/17 پریود شدم 88/11/10 رابطه داشتم
    ابتدارابطمبدون محافظت و در حد تماس بود از اواسط کاندوم استفاده شد دخولیاصلا صورتنگرفت و مایع منی داخل کاندوم ریخت بعد از اون هم هم ادرار و همعمل شستشوبا صابون انجام دادم
    از88/11/18  یکسری علائم پریود مثل سر درد و دل درد دارم لک بینی هم پیدا کردم ولی خیلی کمه
    خواهشن منو راهنمایی کنید با این توصیف ها من باردار نیستم خیلی استرس این مسئله رو دارم
    ممنونم

9. سلام دوستاى خوبم.
    من يه سوال دارم از قول يه اقايى كه خانمشون تو روش اورژانسى دچار مشكل شده.
    اينطور كه گفتن دز اول تموم شده  دز دوم رو خورده و بلافاصله بعد از خوردن بالا اورده و نخورده ديگه.
    الان چه جورى بايد ادامه بده؟

10. saghar15 نوشته است: سلام دوستاى خوبم.
    اينطور كه گفتن دز اول تموم شده  دز دوم رو خورده و بلافاصله بعد از خوردن بالا اورده و نخورده ديگه.

ُسلام

ديگه نيازي به خوردن نيست
    مهم قرص سري اول هستش.قرص سري دوم براي اطمينان بيشتره.اگر بتونه دوباره تكرارش كنه كه چه بهتر اگر هم نمبتونه پس ديگه ادامه نده

11. 2000 نوشته است: سلام
    میبخشید دوستان من دوباره سوال های تکراری می پرسم ولی خواهشن منو راهنمایی کنید چون خیلی استرس دارم
    24 سالمه،پریود تقریبا منظم دارم طول هر دوره 28 تا 31 روزه،خونریزیم 7 روزه طول می کشه 88/10/17 پریود شدم 88/11/10 رابطه داشتم
    ابتدارابطمبدون محافظت و در حد تماس بود از اواسط کاندوم استفاده شد دخولیاصلا صورتنگرفت و مایع منی داخل کاندوم ریخت بعد از اون هم هم ادرار و همعمل شستشوبا صابون انجام دادم
    از88/11/18  یکسری علائم پریود مثل سر درد و دل درد دارم لک بینی هم پیدا کردم ولی خیلی کمه
    خواهشن منو راهنمایی کنید با این توصیف ها من باردار نیستم خیلی استرس این مسئله رو دارم
    ممنونم

سلام

وقتي رابطه محافظت شده بوده كه ديگر جا نگراني نداره!!!!
    اين علايم به خاطر قاعدگيه و چون استرس داريد قاعدگي شما قطعا ديرتر انجام ميگيره
    از چايي زعفران و يا دم كرده بابونه استفاده كنيد( من اين معجون رو به همه پيشنهاد كردم خوبه يك عطاري بزنم DSmile

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. من امروز رفتم آزمایش دادم قراره عصر برم جواب بگیرم.اما یه سوال برام مطرح شد که اگه یه نفر باردار باشه و از آمپولهای استروژن استفاده کنه چه اتفاقی میوفته؟باعث سقط جنین میشه؟منظورم همون آمپولاییه که وقتی پریود نمیشی میزنن که بشی.آخه دیدم یه خانم اومده بود اونجا و از این آمپولا بهش دادن با وجودی که نتیجش مثبت بود.راستی اینم بگید آیا چسبهای ضد بارداری در ایران هست؟من از کجا بفهمم که کاندومی فاقد لاتکسه؟و یه سوال از مدیران سایت:من کاربر جدیدم پس روزی یه پست رو میتونم ارسال کنم اما اینطوری نیست.من هر 2 روز اجازه اینکار رو دارم.یعنی هر روز که میام پست ارسال کنم نمیشه.اخطار میده.اما یه روز درمیون میشه.چرا؟(ببخشید نمیدونستم کجا بپرسم و فقط اجازه ارسال همین یک پست رو دارم)

13. aynaz88

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من دختری 23 ساله هستم تقریبا سه هفته پیش با نامزدم همخوابی داشتم اما نزدیکی نکردیم من لباس زیر پوشیده بودم آب نامزدم روی دستم ریخت و دستم هم روی آلتم بود احتمال میدم آبش از لای دستم به لباسم رسیده باشه لباسم هم طور بود آیا امکانش هست اسپرمهاش به رحمم رسیده باشه درظمن پریود منظمی ندارم . اگه کسی حامله شه تا چند ماهگی احتمال سقط از راه دفع وجود داره ؟راهی هست که بدون آزمایش بفهمم حامله هستم یا نه ؟ ممنون

14. aynaz88 نوشته است: سلام من دختری 23 ساله هستم تقریبا سه هفته پیش با نامزدم همخوابی داشتم اما نزدیکی نکردیم من لباس زیر پوشیده بودم آب نامزدم روی دستم ریخت و دستم هم روی آلتم بود احتمال میدم آبش از لای دستم به لباسم رسیده باشه لباسم هم طور بود آیا امکانش هست اسپرمهاش به رحمم رسیده باشه درظمن پریود منظمی ندارم . اگه کسی حامله شه تا چند ماهگی احتمال سقط از راه دفع وجود داره ؟راهی هست که بدون آزمایش بفهمم حامله هستم یا نه ؟ ممنون

سلام
    با این تفاسیر فکر نمیکنم بارداری صورت گرفته باشه ......... اما به هر حال شما میتونید از بی بی چک استفاده کنید ...... در رابطه با سقط هم اطلاعی ندارم ...........  
    موفق باشید

15. saghar15 نوشته است: سلام دوستاى خوبم.
    اينطور كه گفتن دز اول تموم شده دز دوم رو خورده و بلافاصله بعد از خوردن بالا اورده و نخورده ديگه.

ااگر کمتر از 6 ساعت بالا آووردن چون اثر قرصها منتفی شده دوباره باید روش رو انجام بدن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 19
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید