شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قطر واژن

1. سلام.
    میخواستم بدونم که قطر و طول واژنه یه دختر باکره که تا به حال رابطه جنسی (واژنی)نداشته چند سانته؟؟؟ایا راسته که میگن اکثر دخترا دارای پرده بکارت از نوع مثلثی هستن و ایا پاره کردن این نوع پرده در مقایسه با دیگر انواعش راحتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی ممنون میشم.........سیامک

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    در مورد مضوع پرده بکارت مثلثی باید عرض کنم شایع ترین پرده بکارت بین دختران مثلثی میباشد. 50 تا 60% دختران ديده مي شود.معمولا این نوع پرده به راحتی پاره میشود.
    اما شدت درد و خونریزی در افراد متفاوت است.
    واژن
    واژن جزئی از دستگاه تناسلی خارجی است ولیکن به نوعی واسطه ای میان دستگاه تناسلی داخلی و خارجی محسوب می شود :
    اعمال :
    1)محل خروج خون قاعدگی است
    2)محل ورود آلت تناسلی مردانه می باشد در نتیجه اسپرم نیز از این محل وارد می شود
    3)محل خروج جنین در طی زایمان می باشد .

دهانه ورودی واژن را پرده بکارت پوشانده است .
    واژن از بالا به دهانه رحم میرسد .
    دیواره قدامی واژن7.5 سانتی متر و دیواره خلفی آن 10 سانتی متر است .
    وآزن صورتی رنگ است و دارای چینهایی است که بعد از مقاربت و در طی زایمان تعداد این چینها کم کمتر می شود .معاینه واژن به صورت شخصی نمی باشد و بایستی توسط ماما و یا متخصص زنان انجام شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از گزینه جستجو کمک بگیرید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  3. سلام.
    عذر میخوام منظورتونو از دیواره ی قدامی و دیواره یخلفی نفهمیدم لطفا بیشتر توضیح بدید؟؟در ضمن اگه میشه اندازه ی قطر واژن دختر باکره را هم بگید؟ممنون میشم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. siamakzarei نوشته است: سلام.
    عذر میخوام منظورتونو از دیواره ی قدامی و دیواره یخلفی نفهمیدم لطفا بیشتر توضیح بدید؟؟در ضمن اگه میشه اندازه ی قطر واژن دختر باکره را هم بگید؟ممنون میشم.

شکل واژن و نقاط آن در سایت هست مشاهده کنید
    بر فرض فهمیدید کدام نقطه است میخواهید خط کش بذارید و اندازه بگیرید؟؟؟؟!!!!!
    معاینه واژن و بکارت بصورت شخصی نیست اینو بارها عنوان کردیم که فقط متخصص میتونه معاینه کنه
    حالا باز فردا بیایید و سوال ملانصرالدینی دیگر بپرسید

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  5. siamakzarei نوشته است: سلام.

حتما مي دونيد كه واژن حالت ارتجاعي داره و مي تونه از 0.5 سانت تا چند سانت باز بشه ! (ملاك باكره بودن  وجود پرده بكارت هست و نه قطر واژن)

6. بر اساس چیزی که من میدونم طول واژن بین 9تا12 سانتی متر و قطر از اندازه ی قطر نی یک نوشابه تا قطر سر بچه متغیر است یعنی میتونه قطرش رو در این محدوده ای که نوشتم تنظیم کنه.

7. قطر واژن یکسان نیست و در افراد مختلف،متفاوته
    البته منظورتون رو از این سوال نمیدونم ولی اگر علتش مرتبط با نزدیکی ،این رو بدونید که قطر واژن معمولا تغییر پذیره و میشه با ورزش و یکسری فعالیتهای خاص تغییرش داد

8. سلام
    دوستان از ارسال در تاپیکهایی که از اخرین ارسال پاسخ در  انها مدت زیادی میگذره خودداری کنید .... چون اگه مشکلی بوده حل شده و کسی که سوال رو پرسیده به جوابش رسیده
    و تاپیک رو بخاطر سوالات قبلی فعال نکنید
    با تشکر

9. من نمی دونم این چه سئوالهایی است که می ÷رسید وقتی میتونید اون رو از طریق سرچ کردن پیدا کنید!!!!
    لطف کنید قوانین سایت رو بخونید و بهش عمل کنید.
    با این کاراتون جای کسه دیگه ای که شاید سئوال مهمتری داشته باشه میگیرید.
    لطفا مراعات کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. با سلام و خسته نباشید/////// میخوام بدونم ایا وقتی برای اولین بار در دختری که تا به حال دخول نداشته عمل دخول چه سر الت چه بیشتر الت انجام میشه ممکن که خود دختر اصلا متوجه دخول نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و          ایا باز کردن مکرر لبهای بزرگ و کوچک و کشیدن انها البته بدون وارد کردن چیزی برای دیدن بکارت باعث اسیب به بکارت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟       و اندازه سوراخ بکارت چقدر است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و اینکه من به غیر از اینکه چیزی مثل حلقه دهانه واجنم را احاطه کرده واز سمت پایین و اطراف زمانیکه لبها را میکشم صاف و مرتب میباشدو سوراخی به اندازه یک انگشت سبابه دارد که در بالای این سوراخ و کمی پایینتر از   سوراخ پیشابراهم یک ورقه گوشتی هم دیده میشود//////////////با توجه به مشخصات داده شده از تمامی دوستان که تجربه و اطلاعاتی در این مورد دارند تقاضای کمک دارم و اینکه پرده من سالم است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟با تشکر و ارزوی ارامش روحی برای تمامی عزیزان

11. titka نوشته است: با سلام و خسته نباشید/////// میخوام بدونم ایا وقتی برای اولین بار در دختری که تا به حال دخول نداشته عمل دخول چه سر الت چه بیشتر الت انجام میشه ممکن که خود دختر اصلا متوجه دخول نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و     ایا باز کردن مکرر لبهای بزرگ و کوچک و کشیدن انها البته بدون وارد کردن چیزی برای دیدن بکارت باعث اسیب به بکارت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟    و اندازه سوراخ بکارت چقدر است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و اینکه من به غیر از اینکه چیزی مثل حلقه دهانه واجنم را احاطه کرده واز سمت پایین و اطراف زمانیکه لبها را میکشم صاف و مرتب میباشدو سوراخی به اندازه یک انگشت سبابه دارد که در بالای این سوراخ و کمی پایینتر از  سوراخ پیشابراهم یک ورقه گوشتی هم دیده میشود//////////////با توجه به مشخصات داده شده از تمامی دوستان که تجربه و اطلاعاتی در این مورد دارند تقاضای کمک دارم و اینکه پرده من سالم است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟با تشکر و ارزوی ارامش روحی برای تمامی عزیزان

سوال اولتون که یه کم خنده دار هست مگه میشه آدم جسمی یا چیزی به بدنش برخورد کنه و نفهمه!!!!!
    دخول هم به همین ترتیب آدم متوجه میشه مگر این که در حالت عادی نباشه
    کشیدن لبه ها برای دیدن بکارت کار صحیحی نیست چون غیر متخصص کسی نمیتونه بکارت رو تشخیص بده چه برسه به خود
    آدم و این کار باعث از بین رفتن بکارت نمیشه
    اندازه سوراخ بکارت هم بذارید در دسته سخترین سوالات جهان
    تا زمانی که چیزی وارد واژن نشه بکارت سالم میمونه

تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  12. titka نوشته است: با سلام و خسته نباشید/////// میخوام بدونم ایا وقتی برای اولین بار در دختری که تا به حال دخول نداشته عمل دخول چه سر الت چه بیشتر الت انجام میشه ممکن که خود دختر اصلا متوجه دخول نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و          ایا باز کردن مکرر لبهای بزرگ و کوچک و کشیدن انها البته بدون وارد کردن چیزی برای دیدن بکارت باعث اسیب به بکارت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟       و اندازه سوراخ بکارت چقدر است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و اینکه من به غیر از اینکه چیزی مثل حلقه دهانه واجنم را احاطه کرده واز سمت پایین و اطراف زمانیکه لبها را میکشم صاف و مرتب میباشدو سوراخی به اندازه یک انگشت سبابه دارد که در بالای این سوراخ و کمی پایینتر از   سوراخ پیشابراهم یک ورقه گوشتی هم دیده میشود//////////////با توجه به مشخصات داده شده از تمامی دوستان که تجربه و اطلاعاتی در این مورد دارند تقاضای کمک دارم و اینکه پرده من سالم است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟با تشکر و ارزوی ارامش روحی برای تمامی عزیزان

با سلام خدمت شما.در مورد قطر و مشخصات ظاهری واژن میتونید از پاسخ های کامل دوستان گرامی استفاده کنید.باید بگم که خیلی کم اتفاق میافته که دختری که تا به حال دخول رو تجربه نکرده وقتی برای اولین بار میخواد دخول رو انجام بده چیزی حس نکنه.لا اقل من نشنیده ام.البته در شرایط خیلی خاص و مثلا" روئیایی و در اوج اوج تحریکات و حرارت عشق ممکنه که طرف خانم چیزی حس نکنه که بازم بعیده.به قول دوستان که در تاپیک های مختلف مطرح کرده بودند واژن مثل بادکنکه که وقتی برای اولین بار میخواد باد بشه زور و انرژی بیشتری رو میطلبه و وقتی چند بار باد شد دیگه راحتتر باد میشه.خیر باز کردن لبهای فرج و کشیدنشون باعث پاره شدن پرده بکارت نمیشه.ولی در کل کار صحیحی نیست.البته باید باز هم احتیاط کرد که مثلا" ناخن ها بلند و تیز نباشند.والا اندازه سوراخ بکارت رو فکر میکنم بین 2/5 تا به بالا(قطرش) که اینو قطعی نمیدونم و امیدوارم که دوستان بهتر در این مورد راهنمایی کنن(چون واژن خانم ها انعطاف پذیری بالایی داره).به نظر باید سالم باشه.برای آسودگی خیال به پزشک متخصص مراجعه شود.پاسخ کاملتر رو دوستان محبت میکنن جواب میدن.در پناه حق.

13. titka نوشته است: با سلام و خسته نباشید/////// میخوام بدونم ایا وقتی برای اولین بار در دختری که تا به حال دخول نداشته عمل دخول چه سر الت چه بیشتر الت انجام میشه ممکن که خود دختر اصلا متوجه دخول نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و          ایا باز کردن مکرر لبهای بزرگ و کوچک و کشیدن انها البته بدون وارد کردن چیزی برای دیدن بکارت باعث اسیب به بکارت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟       و اندازه سوراخ بکارت چقدر است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و اینکه من به غیر از اینکه چیزی مثل حلقه دهانه واجنم را احاطه کرده واز سمت پایین و اطراف زمانیکه لبها را میکشم صاف و مرتب میباشدو سوراخی به اندازه یک انگشت سبابه دارد که در بالای این سوراخ و کمی پایینتر از   سوراخ پیشابراهم یک ورقه گوشتی هم دیده میشود//////////////با توجه به مشخصات داده شده از تمامی دوستان که تجربه و اطلاعاتی در این مورد دارند تقاضای کمک دارم و اینکه پرده من سالم است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟با تشکر و ارزوی ارامش روحی برای تمامی عزیزان

اکثر دخترها نگران وجود بکارتشون هستند
    منم مثل شما بودم
    اما اینو بدونید تا دخول انجام نشه هیچ اتفاقی نمی افته و بکارتتون سالمه
    ممکن نیست چیزی وارد واژن شده باشه و کسی متوجه نشه انقدر درد داره که اصلاً امکانش نیست نفهمید
    باز کردن لبها آسیبی نمیرسونه اما انجام ندید بهتره
    چون نه شما متوجه نوع پرده تون میشید نه کسی از توی این سایت میتونه بهتون بگه
    فقط و فقط با مشاهده ی دکتر میشه تشخیص داد که پرده سالمه و چه نوعی داره
    اندازه و قطر پرده در هر شخصی متفاوته و چیزی نیست که بشه همینجوری گفت
    با یه جستجوی کوچک در سایت هم میتونید مطالب مفیدی پیدا کنید

14. با سلام
    دوست عزیز، سرکار خانم تیتکا،اصولاً این نوع از قضایا، باید با معاینه بالینی همراه باشه و ضمناً چون کار تخصصی هست(چگونگی و نوع پرده بکارت) باید متخصص مربوطه نظر بده! لذا بهترین پیشنهاد مراجعه به یک متخصص زنان و معاینه توسط ایشون هست!! از طرفی این خصوصیاتی که بیان کردید (مانند اندازه مجرای واژن )بسته به فرد و جثه اون ،متفاوته که از راهی دور نمیشه نظری خاص رو در مورد اون بیان کرد! پس بدون هیچ خجالتی به دکتر مربوطه مراجعه کنید
    موفق و شاد باشید.

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  15. با سلام////// میخوام بدونم که ایا اندازه سوراخ پرده بکارت  سالم در  یک دختر بچه 7 ساله با به سن بلوغ رسیدن او بزرگتر و گشادتر میشود با توجه به اینکه همچنان بکر و دست نخورده  هم باشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و کلا تفاوتهای پرده بکارت   اندازه سوراخش  در قبل  و بعد از بلوغ را بیان کنید  و اینکه رفته رفته  از سنین پایین تا بعد از سنین بلوغ چه تغییراتی میکند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با تشکر و تبریک پیشاپیش سال نو  و ارزوی سالی سرشار از زیبایی برای تمام عزیزان...................

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید