شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حرکات ورزشی برای بزرگ کردن باسن

1. با سلام من دختری 20 ساله هستم حدود 2 ماهه که  بدنسازی میکنم و تو این مدت تقریبا 2 کیلو اضافه شدم اما باسنم هیچ تغییری نکرده میخواستم بپرسم چه ورزشی برای تقویت ماهیچه های باسن و بزرگ شدنش خوبه؟

2. با سلام
    دوست عزیز، پیشنهاد میکنم با مربی بدن ساز باشگاهی که در آن به این ورزش مشغولید ،مشورت بنمائید،زیرا بهترین فردی که میتواند براساس توان جسمی و نوع ورزشی که میکنید،راه حلی مناسب ،ارائه نماید.
    موفق باشید

3. دوست من تمرين اسكات يادت نره .البته با مقدار وزنه اي كه مربي صلاح ميدونه
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام  
    اسکات . پرس تک پا . بشین پاشو و استفاده از کش بهترین روش برای بزرگتر شدن عضلات پا میباشد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. استفاده از کش چطوریه!؟

6. دوست خوبم در تمام دنیا خانمها دوست دارند در بدنشان برجستگی نداشته باشند . من نمی دانم شما چرا می خواهید باسن بزرگ داشته باشید . اگر به خانمهای فشن توجه کنید همه دارای اندامهای لاغر با تناسب خیلی قشنگ هستند که هیچ برجستگی اضافی ندارند

7. رو به دیوار بایست به پات وزنه ببند وخیلی خیلی اهسته پات رو به سمت عقب طوریکه زانوت خم نشه بلند کن این حرکت رو 5 مرتبه هر دفعه 20 بار برای هر پا تکرار کن
    بعد از 30 روز تغییرات محسوسی رو میبینی
    استفاده از دوش مستقیم آب سرد باعث سفتی و خوش فرمی این ناحیه خواهد شد
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. reza1342 نوشته است: دوست خوبم در تمام دنیا خانمها دوست دارند در بدنشان برجستگی نداشته باشند . من نمی دانم شما چرا می خواهید باسن بزرگ داشته باشید . اگر به خانمهای فشن توجه کنید همه دارای اندامهای لاغر با تناسب خیلی قشنگ هستند که هیچ برجستگی اضافی ندارند

مشکل اینجاست که آقایون ایرانی همسران ایرانی با اندام ایرانی میخوان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9. دوچرخه زدن  خیلی موثره توی بزرگ شدن باسن

10. دوست عزیز
    دوچرخه در حقیقت با عث زیاد شدن عرض باسن (کمک به حجم گرفتن عضلات کناری)میشه و برای کاسنیکه لگن کوچیکی دارن توصیه میشه تا اشکال ظاهری رو از بین ببره
    موفق باشی

11. چيکار ميشه کرد تا باسن هميشه فرمش حفظ بشه و از شکل نيفته ؟ خصوصا کساني که باسن بزرگ دارند؟
    چه ورزشهايي ميشه انجام داد؟

12. به نظرم برای کسایی که باسن بزرگ دارن پوشیدن لباس زیری که همه ی اون قسمت رو به خوبی پوشش بده میتونه مؤثر باشه ..

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید