شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حساسیت و جوش اطراف مقعد

1. با سلام
    من واقعا عذر میخوام که اینقدر باز سوالمو میپرسم
    من حدود یک ساله که عقد کردم و در این مدت با همسرم هم رابطه ی واژینال داشتم و هم رابطه مقعدی گر چه علاقه ای به رابطه مقعدی ندارم و در طول یک سال تنها سه بار این رابطه رو داشتیم و هر بار درد و به مدت چند روز سوزش داشتم ولی همسرم به شدت علاقمند به این کار است و اما مشکل من این است که تقریبا از مدتی که من رابطه جنسی رو شروع کردم البته قبل از اولین تجربه ی رابطه مقعدی حساسیت به نوار بهداشتی پیدا کردم و اطراف مقعدم به شدت قرمز میشه وخارش بسیار شدید دارم
    به شدت منو کلافه کرده حتی به پزشک مراجعه کردم ولی جواب درستی به من نداد و گفت از نوار بهداشتی با مارک های مختلف استفاده کنم تا بلکه این مشکل حل شود که نشد البته اینم بگم که این حساسیت همزمان به سالن اپیلاسون رفتنم همراه شد .
    نمیدونم حالا این مسئله میتونه ربطی به این حساسیت داشته باشه یا خیر؟؟؟
    ولی الان حدود دو ماه یعنی دو هفته پس از آخرین رابطه مقعدی
    بر آمدگیهایی اطراف مقعدم حس میکنم که شباهت هایی به جوش دارد البته نمی تونم ببینم فقط وقتی دست زدم اینطوری حس کرم که هنگام دفع باعت دردی مثل یبوست میشم که خیلی اذیتم میکنه که به مشکلات قبلی من اضافه کرده
    ممنون میشم کمکم کنید

2. سلام دوست عزیز
    احتمال وجود حساسیت به لباس زیر های پلاستیکی که سبب به وجو آمدن قارچ های پوستی میگردد با توجه به توصیفات شما زیاد است.به پزشک متخصص پوست مراجعه بفرمایید و با توجه به اینکه احتمال وجود عفونت های قارچی در این قسمت از بدن بیشتر از جاهای دیگر بدن است موضوع را دست کم نگیرید و به پزشک متخصص مراجعه بفرمایید که با تجویز به موقع پماد و داروهای موضعی که مجاز به ذکر نام آنها نیستم مشکل شما حل خواهد شد.
    رابطه مقعدی که شما دارید رابطه ای است بسیار پر خطر که 99% از خطرات موجود شما را تهدید میکند.اساسا رابطه مقعدی خیلی رابطه توصیه شده ای نیست و سبب به وجود آمدن بیماری های زیادی خواهد شد که بیشترین این بیماری ها دچار شما خواهد بود.
    در مورد این موضوع بحث های بسیاری در سایت شده است با استفاده از گزینه جستجو عبارت رابطه مقعدی را جستجو بفرمایید.
    تاپیک زیر را مطالعه بفرمایید:
    همه چیز درباره رابطه جنسی مقعدی

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. دست عزیز
    شما که می دونید بعد از این رابطه مشکل پیش میاد چرا انجانم میدید حتی برای یک بار
    برای جوش هم همونجوری که دوستمون اشاره کرد بهتره که از لباس های زیر تنگ استفاده نشه
    سعی کنید از لباس های زیر گشاد و نخی استفاده کنید متاسفانه جنس ها همه بی کیفیت شدند

4. کرم بنزوئيل پراکسيد 10% که با اسم پانوکسيل در داروخانه ها يافت ميشه براي جوش و آکنه مفيده ، براي خانومهاي باردار ممنوعه
    ميتونيد شبها به ناحيه مورد نظر بماليد

5. سلام
    راستش من چند وقت پیش در اینجا پستی ارسال کرده بودم که حکایت از این داشت که

بر آمدگیهایی اطراف مقعدم حس میکنم که شباهت هایی به جوش دارد البته نمی تونم ببینم فقط وقتی دست زدم اینطوری حس کرم که هنگام دفع باعت دردی مثل یبوست میشم و همچنین خارش هم دارم که دوستان گفتن احتمالا عفونت قارچی است و من قصد داشتم در این هفته به متخصص پوست مراجعه کنم ولی متاسفانه امروز در مدفوعم خون دیدم و همان علائم همچنان پا بر جاست و این مسئله منو به شدت نگران کرده و احتمال وجود شقاق و بواسیر میدم.میخواستم بدونم برای حل مشکلم به چه متخصصی مراجعه کنم.میترسم که این علائم خدای ناکرده به سرطان روده ربطی داشته باشه.

6. fereshteh22 نوشته است:
    سلام
    راستش من چند وقت پیش در اینجا پستی ارسال کرده بودم که حکایت از این داشت که

بر آمدگیهایی اطراف مقعدم حس میکنم که شباهت هایی به جوش دارد البته نمی تونم ببینم فقط وقتی دست زدم اینطوری حس کرم که هنگام دفع باعت دردی مثل یبوست میشم و همچنین خارش هم دارم که دوستان گفتن احتمالا عفونت قارچی است و من قصد داشتم در این هفته به متخصص پوست مراجعه کنم ولی متاسفانه امروز در مدفوعم خون دیدم و همان علائم همچنان پا بر جاست و این مسئله منو به شدت نگران کرده و احتمال وجود شقاق و بواسیر میدم.میخواستم بدونم برای حل مشکلم به چه متخصصی مراجعه کنم.میترسم که این علائم خدای ناکرده به سرطان روده ربطی داشته باشه.

دوست عزیز شما احتمالا دچار شقاق شدید
    یه یک پزشک متخصص جراح عمومی یا پزشک داخلی مراجعه کنید
    نه دوست عزیز ایشالا که مشکل خاصی نیست
    از رابطه مقعد بشدت پرهیز کنید چون مشکلتون رو چند برابر میکنه
    در طول روز چند بار در اب گرم بشینید.
    در هنگام دفع مدفوع زور نزنید.
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  7. سلام دوست عزیز
    آیا خونی که شما در در مدفوعتان بوده پس از رابطه مقعدی بوده است؟؟
    شما رابطه مقعدی را شروع کردید؟؟
    به خدا قسم تمام رابطه های مقعدی فقط برای شما خانومها زیان آور است و هیچ لذتی در اون نیست.
    چند سال که این رابطه رو ادامه دادید به حرف من میرسید.
    اون موقع است که آرزوی سلامتی دوباره رو از خدا میخواهید.
    اگر خونریزی تان پس از رابطه مقعدی بوده طبیعی است و با رعایت کردن نظافت مشکلتان حل خواهد شد.
    جهت کاهش درد روزی نیم ساعت در لگن آب گرم بشینید خیلی موثر است.
    اگر غیر از این گفته های من بود به پزشک مراجعه بفرمایید.
    به نظر من رابطه های مقعدی که بین زوجین به وجود می آید نشان از فرهنگ غلط اجتماعی و نا آگاهی های جنسی است که در آخر جز منحرفین جنسی به حساب می آیند.
    شاد و پیروز

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. maepc نوشته است: سلام دوست عزیز
    آیا خونی که شما در در مدفوعتان بوده پس از رابطه مقعدی بوده است؟؟
    شما رابطه مقعدی را شروع کردید؟؟
    به خدا قسم تمام رابطه های مقعدی فقط برای شما خانومها زیان آور است و هیچ لذتی در اون نیست.
    چند سال که این رابطه رو ادامه دادید به حرف من میرسید.
    اون موقع است که آرزوی سلامتی دوباره رو از خدا میخواهید.
    اگر خونریزی تان پس از رابطه مقعدی بوده طبیعی است و با رعایت کردن نظافت مشکلتان حل خواهد شد.
    جهت کاهش درد روزی نیم ساعت در لگن آب گرم بشینید خیلی موثر است.
    اگر غیر از این گفته های من بود به پزشک مراجعه بفرمایید.
    به نظر من رابطه های مقعدی که بین زوجین به وجود می آید نشان از فرهنگ غلط اجتماعی و نا آگاهی های جنسی است که در آخر جز منحرفین جنسی به حساب می آیند.
    شاد و پیروز

نه دوست عزیز از آخرین رابطه مقعدی من 3 ماه که میگذره و من این خونو دیشب دیدم.
    من قبلا هم گفتم هیچ تمایلی به رابطه مقعدی ندارم حتی متنفرم و از عوارض آن آگاهی دارم و آن 3 باری که این رابطه را داشتم به اسرار همسرم با بی میلی پذیرفتم.
    فکر میکنم شاید پیش اومدن این مشکلات لازم بود که همسرم بپذیره که این رابطه چه اثرات زیانباری داره.
    بازم از کمکتون ممنونم.

9. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    موارد یاد شده هیچ ربطی به بیماری هی قارچی ندارد-در صورتیکه به فیشر (شقاق) مقعدی مبتلا باشید داروهای شل کننده مدفوع و استفاده از مواد غذایی فیبر بالاو.... کمکتان خواهد کرد در هر حال باید مشکل شما بررسی شود ولی جای نگرانی نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. دوست عزیز شما سابقه یبوست هم دارید؟
    اگه اره باید از ملین ها و غذاهای فیبر دار زیاد استفاده کنید.راه زیاد برید و اب هم زیاد مصرف کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام دوست عزیز با توجه به اشاره شما به مسئله اپیلاسیون اگر این عمل در این ناحیه هم بوده وجود جوش میتواند به شکستن مو در این منطقه نیز ربط داشته باشه

با توجه به اینکه این منطقه جز؛ مناطق عفونت خیز است بنظر میرسه رعایت بهداشت ضروری باشه
    در بیشتر مواقع سعی کنید بعد از اپیلاسیون این منطقه حتما کاملا تمیز شسته از ژلهای ضدعفونی کننده استفاده کرده و محل را خشک نگه دارید.

و حتما حتما به پزشک مراجعه کنید

شاد و سالم باشید

12. با سلام
    دوست گرامی،با عنایت به گفته های شما و سایر دوستان ،چند پیشنهاد دارم:
    1- ترک همیشگی رابطه مقعدی.
    2- استفاده از البسه نخی و گشاد .
    3- کم نمودن فاصله تعویض البسه زیر .
    4- اپیلاسیون بدون تیغ  در ناحیه مربوطه.
    5- حتی الامکان بدون البسه زیر خوابیدن در شب.
    6- خشک نمودن ناحیه مربوطه پس از اجابت مزاج و ادرار.
    7- زدودن موهای زائد منطقه مربوطه.
    8- استفاده از پماد mg مخصوص هموروئید .پماد مذکور گیاهی بوده و در تمامی داروخانه ها موجود میباشد.
    9- استفاده از پد و نوار بهداشتی های استاندارد.
    10- کم کردن از حجم و نوع غذاهای گرم و تند.
    و....
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. به گفته های دوست خوبم این رو هم اضافه میکنم که در رژیم غذایی از موادیکه باعث سهولت دفع میشه حتما استفاده کنید
    مثل روغن زیتون،آلو و..

14. دوست عزیز فرشته جان

همه ی این مواردی که گفتی دست به دست هم داده که این مشکلات رو داشته باشی،
    اما سعی کن قرص دینه که گیاهی هستش و ملین هم هست استفاده کنی که راحت تر رفع مزاج کنی، پودر بچه هم برای این جور حساسیت ها کارایی خوبی دارد.
    فکر نمیکنم این مشکلت به خاطر رابطه مقعدی باشه ، بیشتر برای اپیلاسیون باید باشه.
    سعی کن از پودر دپی استفاده کنی برای از بین بردن موهای زائد اون ناحیه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. سلام دوستان
    با عرض معذرت من از معقدم ترشحاتی دارم که گاهی رگه های خون توشون دیده میشه علتش چی میتونه باشه؟(البته من به متخصص گوارش مراجعه کردم اما دلیلشو واسم توضیح ندادن)
    ممنون می شم اگه کمکم کنین.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید