شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهنمایی ایا کف پای منصاف است ؟؟؟؟؟

1. سلام ببخشیدمیشه منو راهنمایی کنید که به نظر شما کف پای من صاف است یانه ؟؟؟؟؟؟؟

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

2. dbhse نوشته است: سلام ببخشیدمیشه منو راهنمایی کنید که به نظر شما کف پای من صاف است یانه ؟؟؟؟؟؟؟

>

[IMG]http://img.club2m.com/image-DB88_4B30DAC7.jpg" border="0" />>

بله کف پای شما صاف است و جهت پیگیری و درمان آن به پزشک متخصص مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام.
    بله به نظر منم کف پای شما صافه. البته با عرض پوزش از محضر آقای دکتر رهام ، در واقع صاف بودن کف پا رو باید دکتر تشخیص بده. اما با دیدن این عکس من فکر می کنم حداقل از لحاظ ظاهری صافه.
    به هر حال جواب این سوال رو باید نهایتا آقای دکتر لطف کنن و جواب بدن. که اگر از نظر ایشون صاف باشه حتما باید مراحل و پروسه درمان رو طی کنید. چون این مشکل می تونه روی ستون فقرات شما هم تاثیر منفی بذاره و عوارضی رو  ایجاد کنه.
    البته نگران نباشین به جاش از سربازی معاف می شین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام
    دوست گرامی، با دیدن عکس نمیتوان اظهار نظر قطعی نمود لذا اگر در دویدن مشکل دارید؟؟ اگر در دید و بینایی ضعف و یا مشکلی دارید؟؟ اگر کمر درد دارید؟؟ اگر زیاد ایستادن اذیتتان میکند؟؟ اگر در راه رفتن دقیقاً در کف،وسط پا یتان بعضاً دچاردرد میشوید؟؟ بله کف پا شما صاف میباشد! در غیر اینصورت تنها  با مراجعه به پزشک مربوطه از میزان صافی پای خودتان آگاهی خواهید یافت!!
    موفق باشید

5. سلاممجدد

من زیاد نمی تونم سر پا بایستم ...ازکفش های طبی استفاده میکنم  چون اگه ازکفشهای معمولی استفادهکنم وسط پاهام درد میگیره  در ضمن اگر زیاد سر پا بایستم کمرم هم درد میگیره و خیلی احساس خستگی میکنم . ......

6. dbhse نوشته است: سلاممجدد

من زیاد نمی تونم سر پا بایستم ...ازکفش های طبی استفاده میکنم چون اگه ازکفشهای معمولی استفادهکنم وسط پاهام درد میگیره در ضمن اگر زیاد سر پا بایستم کمرم هم درد میگیره و خیلی احساس خستگی میکنم . ......

با این اوصاف به پزشک مراجعه کن تا با دادن دمپایی و کفش مخصوص بهت بتونه در بهبودیت اثر گذار باشه
    اگه پیگیری کنی و به حرف پزشک گوش کنی و از ابزار و وسایل تجویزی استفاده کنی بعذ مدتی بهبود خواهی یافت
    ولی بازم میگم تحت نظر پزشک متخصص ارتوپد باشی خیلی بهتره

7. [quote="Clooney"]
    dbhse نوشته است: سلام ببخشیدمیشه منو راهنمایی کنید که به نظر شما کف پای من صاف است یانه ؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    فكر كنم كف پاي منم صاف باشه...
    ميخوام بدونم منظور شما از پيگيري و درمان چيه ؟
    آخه بعد از گذشتن سن از 20 مگه ميشه در اين مورد كاري كرد ؟
    ممنون از راهنماييتون...

8. [quote="b_i_r_i_y_a"]
    Clooney نوشته است:
    dbhse نوشته است: سلام ببخشیدمیشه منو راهنمایی کنید که به نظر شما کف پای من صاف است یانه ؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    فكر كنم كف پاي منم صاف باشه...
    ميخوام بدونم منظور شما از پيگيري و درمان چيه ؟
    آخه بعد از گذشتن سن از 20 مگه ميشه در اين مورد كاري كرد ؟
    ممنون از راهنماييتون...

سلام
    بله امكان معالجه وجود داره البته من منكر اين نميشم كه براي درمان اين مشكلات بهتره در سنين پايين تر دنبال معالجه بود اما بيشتر به اين مربوطه كه اين نوع مشكلات از كجا منشا مي گيرند؟ به طور مثال كف پاي صاف مي تونه مادرزادي باشه يا به دليل حركات شديد ورزشي و نپوشيدن كفشي كه بتونه از قوسهاي كف پا محافظت كنه بوجود اومده باشه.
    راههاي متفاوتي براي درمان هست كه بستگي به دليل بوجود اومدن اين مشكلات و ميزانشون (كه ارتوپد اينو تشخيص ميده) داره.

موفق باشيد.

9. sara419

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    یکی از اقوام ما که پسر 30 ساله ای هست گاهی اوقات پا درد میشه، پای راستش به شدت درد میگیره. خودش میگه هر وقت گوشت قرمز می خوره پادرد میشه. لطفا بهم کمک کنید تا بفهمیم مشکلش چیه و درمان داره یا نه و اینکه پیش چه نوع متخصصی باید بره.
    متشکرم از کمکتون.

10. سلام
    دوست گرامی ،سارا خانم،به احتمال زیاد ایشون اوره خونشون مشکل داره!پیشنهاد میکنم ضمن اینکه از خوردن گوشت قرمز خودداری کنند ،به یک متخصص داخلی مراجعه و یک چکاپ کلی خون رو انجام بدهند،وبه جای گوشت قرمز، از گوشت سفید مانند مرغ و ماهی استفاده نمایند!ضمناً چاشنی  سالادشون ،هم به جای آبلیمو ،  آبغوره  باشد.
    موفق باشید

11. sara419

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آقای علیان ممنون که پاسخ دادید.
    مشکل بیمار ما حل میشه یا تا آخر عمر مجبور هست از رژیم غذایی استفاده کنه و تحت درمان و دارو باشه؟

12. با سلام
    دوست گرامی، بسته به سن ، رعایت خورد و خوراک، و مسائلی از این دست که حتماً پزشک مربوطه باید ضمن معاینه و دیدن آزمایشات، بهتون بگه، این احتمال وجود داره که با درمانی که تجویز میشه، بهبودی حداقل 80 الی 90 درصدی برای ایشون بوجود بیاد، ولی تا آنجایکه میدونم، خوردن گوشت قرمز حتماً باید به حداقل مقدار برسه!! حال تعیین این مقدار توسط متخصص مربوطه خواهد بود! ضمناً خوردن مواد خوراکی که به تعدیل اوره خون کمک مینماید را فراموش نکنند!! مانند آبغوره، البته استفاده متعارف، و نه زیاد و نه کم، بلکه حد متوسط!!
    انشالله معضل بر طرف خواهد شد.
    بهروز باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. علاوه بر توضیحات دوست خوبم
    نوشیدن مایعات فراوان باعث دفع سموم بدن میشه همچنین هنگام خواب بالا بودن پاها (حدود 20سانتیمتر) کمک به گردش خون بهتر میشه که این هر دو به ایشان کمک خواهد کرد
    موفق باشید

14. با عرض سلام و خسته نباشید

منم از لحاظ ظاهری کف پام صاف هست اما نه توی راه رفتن مشکل دارم نه کمر درد دارم،
    از کفش های طبی هم استفاده نمیکنم،
    ممکنه بعدا دچار این دردها بشم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید