شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نمی تونم حالتم رو برای .... کنترل کنم

1. amir60_28 نوشته است: از توجه و دلگرمی شما دوست عزیز بسیار ممنونم
    میخواستن بدونم من اگه بخوام توی 2- 3 سال رو خودم کار کنم طوری که هنگام ازدوارج س - ک - س - خوبی داشته باشم چیکار باید بکنم؟ منظورم یه دروه درمان چند ساله هستش یه دارو یا مواردی که منو آماده کنه..مثلاٌ قرصی که در دراز مدت مصرف بشه و عوارضی نداشته باشه..امیدورام سوالم منطقی و روشن باشه...مرسی

دوست عزیز
    به نظر من اطلاعاتتون رو در این زمینه زیاد کنید کافی باشه

2. nazaninyekta نوشته است: با سلام
    حدود هفت ماهه که ازدواج کردم ولی شوهرم هیچ میلی به داشتن رابطه جنسی نشون نمیده

سلام
    در مورد این موضوع بارها در سایت بحث شده شما میتونید با یه سرچ به جوب برسید....به هر حال
    ایا همسر شما از اول (دوره نامزدی و ...) دارای این حالت بوده؟؟؟ایا شما تلاشی برای ایجاد رابطه انجام دادید و از همسرتون جوابی ندید؟؟؟ اگه این دو مورد جوابش مثبته به احتمال زیاد همسرتون دچار سردمزاجی هستند........شما میتونید کلید واژه "سردمزاجی" و... رو از نوار بالا سرچ کنید...
    موفق باشید و خوشبخت

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. nazaninyekta نوشته است: با سلام

واا چرا؟!
    خوب ازش بپرس دليلشو.اين طورى كه نميشه! نكنه منتظره خودت بهش پيشنهاد كنى؟!حتمآ باهاش در اين مورد صحبت كن.اينطورى حتمآ مشكل برات پيش مياد،زندگيتون سرد ميشه يواش يواش.خواهر برادرى ميشه ديگه!!
    باهاش صحبت كن و ببين مشكلش چيه.شايد بتونى درستش كنى.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام دوستای خوبم روز همگی به خیر و نیکی و ممنون از راهنمایی های خوب و بجای همگی

منم مشکلی دارم که گاهی فکر میکنم اصلا نمیتونم خودم رو کنترل کنم : وقتی با همسرم رابطه ی جنسی برقرار میکنیم  اصلا دلم نمیخواد تموم بشن یعنی به ارگاسم برسم بعضی وقتا دلم میخواد این رابطه حتی تا صبح هم طول بکشه خیلی احساس خوبی بهم دست میده ولی خوب رابطه هم حد و اندازه داره . اگه در روز 2 یا 3 بار هم رابطه داشته باشیم بازم دلم میخواد .
    فرقی نمیکنه که معاشقه طولانی داشته باشیم یا نه در هرپ صورت این مشکل رو دارم .
    موقع خوابیدن هم دلم میخواد تا صبح بغل همسرم بخوابم ولی خوب خستگی زیاد کاری مانع از این خواسته ی من میشه ....
    اینم اضافه کنم که ما هر دومون شاغلیم و صبح ساعت 7 از خونه میریم بیرون و شب ساعت 7 همدیگرو میبینیم .
    شرمنده زیادی سرتون رو به درد آوردم . حالا اگه بشه در این خصوص راهنماییم کنین خیلی ممنونتون میشم .

5. مگه میشه مردی هیچ گرایش و میل جنسی نداشته باشه؟؟؟

خوب شما پیش قدم شید
    شاید ایشون میخوان بهتون وقت بدن تا شما آماده شید
    آمادگی خودتون رو نشون بدید
    خواسته هاتون رو بگید به هم
    بهترین را ه حل صحبت کردنه

6. سمیه خانوم این که مشکل نیست
    خیلی هم خوبه
    البته فکر میکنم تازه عروس هستید
    به مرور زمان یکم عادی میشید
    بهترین چیز توی زندگی اینه که زنی اینجوری با مردش برخورد کنه
    البته نذارید اونقدر زیاد باشه که همسرتون زده بشه
    چون محبت زیادی هم کار دست آدمه ها میده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. somaieh_m نوشته است: سلام دوستای خوبم روز همگی به خیر و نیکی و ممنون از راهنمایی های خوب و بجای همگی

منم مشکلی دارم که گاهی فکر میکنم اصلا نمیتونم خودم رو کنترل کنم : وقتی با همسرم رابطه ی جنسی برقرار میکنیم  اصلا دلم نمیخواد تموم بشن یعنی به ارگاسم برسم بعضی وقتا دلم میخواد این رابطه حتی تا صبح هم طول بکشه خیلی احساس خوبی بهم دست میده ولی خوب رابطه هم حد و اندازه داره . اگه در روز 2 یا 3 بار هم رابطه داشته باشیم بازم دلم میخواد .
    فرقی نمیکنه که معاشقه طولانی داشته باشیم یا نه در هرپ صورت این مشکل رو دارم .
    موقع خوابیدن هم دلم میخواد تا صبح بغل همسرم بخوابم ولی خوب خستگی زیاد کاری مانع از این خواسته ی من میشه ....
    اینم اضافه کنم که ما هر دومون شاغلیم و صبح ساعت 7 از خونه میریم بیرون و شب ساعت 7 همدیگرو میبینیم .
    شرمنده زیادی سرتون رو به درد آوردم . حالا اگه بشه در این خصوص راهنماییم کنین خیلی ممنونتون میشم .

عزيزم اين كه مشكل نيست خيلي هم خوبه.خيلي هم خوشبحاله همسرته.ولي خوب سعي كن يواش يواش كنترلش كني.البته فكر ميكنم تازه ازدواج كردين درسته؟ خوب اگه تازه ازدواج كردين اين موضوع كم كم واست عادي ميشه.سعي كن شوهرتم درك كني.موفق باشي و پيروز

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. شما ایشون رو تحریک کنید
    از غذاهای گرم استفاده کنید
    در رژیم غذاییش حتما جای زیادی برای پیاز بذارید
    از افشره گل سرخ استفاده کنید

9. با سلام و عرض ادب و تشکر از استادان عزیزی که راهنمایی میکنند
    ینده جواب آزمایش رو گرفتم مشکلم رو درچند  پست قبلی گذاشتم دوستان محبت کردند و راهنما شدند، قبل از نشان دادن جواب ازمایش به دکتر خواستم از تجربه و راهنمایی دیگر استادان هم استفاده کنم ، ایا این اعداد نرمال هستند یا خیر؟؟؟
    Fasting blood sugar                                   99                     70-105
    Cholesterol                                 183                     50-220
    Triglyceride                                    58                     70-200
    Hdl  Cholesterol                                                           53 >35
    Cholesterol  /hdl                                  3.5         3.3-4.4  low risk
    Vldl Cholesterol                                   12                   up to 40
    ldl Cholesterol                                   82          <130  desirable
    ldl/hdl                                   1.5       0.5-3.0   low risk
    tsh                 1.44                  <3>55  0.5-8.9

fsh                    3.5                        men   1.3-11.8
    lh                                            3.2   men   2.8-6.8
    prolaction                                                      166 87-392
    testosterone                               598                    200-980

10. amir60_28 نوشته است: با سلام و عرض ادب و تشکر از استادان عزیزی که راهنمایی میکنند
    ینده جواب آزمایش رو گرفتم مشکلم رو درچند  پست قبلی گذاشتم دوستان محبت کردند و راهنما شدند، قبل از نشان دادن جواب ازمایش به دکتر خواستم از تجربه و راهنمایی دیگر استادان هم استفاده کنم ، ایا این اعداد نرمال هستند یا خیر؟؟؟
    Fasting blood sugar                                   99                     70-105
    Cholesterol                                 183                     50-220
    Triglyceride                                    58                     70-200
    Hdl  Cholesterol                                                           53 >35
    Cholesterol  /hdl                                  3.5         3.3-4.4  low risk
    Vldl Cholesterol                                   12                   up to 40
    ldl Cholesterol                                   82          <130  desirable
    ldl/hdl                                   1.5       0.5-3.0   low risk
    tsh                 1.44                  <3>55  0.5-8.9

fsh                    3.5                        men   1.3-11.8
    lh                                            3.2   men   2.8-6.8
    prolaction                                                      166 87-392
    testosterone                               598                    200-980

سلام

بله این اعداد همان طور که میبینید در رنج نرمال میباشند

دلیل زود انزالی عموما مربوط به عادتهای اشتباهی است که در خود ارضایی افراطی ایجاد میشود

و قابل درمان است به همان متخصص هایی که گفتید مراجعه کنید و پیگیر درمان باشید

برخی از این مشکلها با برقراری رابطه جنسی صحیح و بالا رفتن تجربه جنسی برطرف میشود

و یک سری از تمارین هم میتواند به درمان شما کمک کند میتوانید با جستجو در سایت و وب بسیاری از

این راهها را پیدا کنید همچنین از دکتر خود بخواهید به شما در مورد این تمارین هم مشاوره دهد

موفق باشید

11. barbaraaaaaa نوشته است: سلام

من خواستگاری 25 ساله دارم.که خیلی ادعای پاکی و نجابت میکنه.با اینکه به قول خودشون تا حالا خیلی از دختر ها بهش پیشنهاد ازدواج دادن ولی او بی تفاوت بوده.
    حال دوتا سئوال دارم.اگر به قول خودش پاک ونجیبه...پس باید یا خود ارضایی داشته باشه...یا بیماره؟درسته؟مردان اگریکی از این دو حالت نباشند پس چگونه ارضا میشوند؟بهترین سن ازدواج برای مردان کیه؟
    ممنونم

دوست عزیز سلام
    به نظر بنده پاکی و نجابت ربطی به خود ارضایی نداره؟؟؟ اولا خود ارضایی تو دین اسلام حرامه پس از این جهت میتونیم بگیم طرف شما به پاکی خودش درست اعتراف کرده و اینکه خارج شدن منی در مردان حتی در خواب هم اتفاق میفته که این خودش باعث میشه بخشی از شهوتشون کم بشه
    خب واقعا اگه کسی چشم پاک باشه و معتقد به دین مبین اسلام تا شرایطش فراهم نشه هیچ وقت این جور پیشنهادهایی که بهش میشه رو نمیپذیره.
    به نظرم اگر با طرفت از همین اول روراست باشی خیلی بهتره.سوالاتو خیلی محترمانه ازش بپرس.
    جاوید باشی

12. nazaninyekta نوشته است: با سلام

سلام
    ابتدا باید ببینید علت این خودداری چیست
    عدم توانایی و نداشتن نیروی جنسی

یا استرس و نگرانی و ترس از برقراری رابطه
    که هردوی آنها درمان میشود نگران نباشید اگر علاقه دارید مشکلتان برطرف شود میتوانید :

به ترتیب اولویت با توجه به دسترسی شما به پزشکان زیر مراجعه کنید

1 - روانشناس با گرایش رابطه جنسیولوژی )
    2 - متخصص کلیه و مجاری ادراری مجرب
    در ضمن چون متخصص رابطه جنسیولوژ تو ایران کم هست من در قسمت پیام های خصوصی شماره تماس یکی از این متخصصین را برایتان میگذارم

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. سلام

من با خواستگارم از نظر فکری مشکلی نداریم ولی از تفکر اینکه منو لمس کنه و.... مشمئز میشم.البته با ایشون فقط این مشکل رو دارم.
    البته اینم بگم که من میخوام همسرم محکم و مردونه رفتار کنه ولی ایشون همش میگه هرچی تو بگی.همش مثل بچه ها ازم یه چیزی میخواد.
    این مشکل تو زندگی حل شدنیه ؟طبیعیه که من به ایشون حس (چ.ن.د.ش)دارم؟
    من از ظاهرش هم زیاد خوشم نمیاد.این مهمه؟
    لطفا راهنمایی کنید

14. barbaraaaaaa نوشته است: سلام

من با خواستگارم از نظر فکری مشکلی نداریم ولی از تفکر اینکه منو لمس کنه و.... مشمئز میشم.البته با ایشون فقط این مشکل رو دارم.
    البته اینم بگم که من میخوام همسرم محکم و مردونه رفتار کنه ولی ایشون همش میگه هرچی تو بگی.همش مثل بچه ها ازم یه چیزی میخواد.
    این مشکل تو زندگی حل شدنیه ؟طبیعیه که من به ایشون حس (چ.ن.د.ش)دارم؟
    من از ظاهرش هم زیاد خوشم نمیاد.این مهمه؟
    لطفا راهنمایی کنید

سلام

خوب معلوم است با توجه به توضیحاتی که دادید چون شما از ظاهر نامزدتان خوشتان نمی آید

دوست ندارید به شما نزدیک شود اینکه ایشان شخصیت محکمی ندارد نشانه خوبی نیست

با این تفکر هم موافق نیستم که بگوییم بعد از ازدواج خیلی چیزها حل شدنی است

چون در تئوری گفتن این حرف راحت است اما در عمل بسیار سخت و نشدنی آدمها به این راحتی تغییر نمی کنند

حتی اگر شما را دوست داشته باشند و شما هم به آنها عشق بورزید

شاید ظاهر خیلی مهم نباشد ولی شما باید از هر جهت از همسرتان خوشتان آید

اصلا طبیعی نیست که شما از لمس ایشان چندش تان شود در حالی که باید لذت ببرید

...پیش از ازدواج چشم هایتان را باز كنید و بعد از ازدواج آنها را روی هم بگذارید. ( فرانكلین )

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. nazaninyekta نوشته است: با سلام

دوست عزیز بهتر است هر چه سریع تر به همراه همسرتان به یک مشاور و یک پزشک متخصص اورولوژی مراجعه کنید.
    مشکل همسر شما یا جنبه روحی و فکری داره یا جسمی که بهتره به متخصصین امر مراجعه کنید تا مشکلات ثانویه برای تداوم زندگیتون پیش نیاد

بهتر است قبل از هر گونه اقدامی نظر همسرتان را هم در این مورد بدونید و علت را از دیدگاه او جویا شوید. شاید این بی میلی با صحبت حل بشه و شاید نیاز به درمان دارد.

شاد و سالم باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید