شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در پاره کردن پرده بکارت کامل(آیا مراجعه به پزشک لازمه؟)

1. سلام من 23 سالمه 4 ساله ازدواج كردم
    مشكل من نامنظم بون پريوديمه.كه فاصله بين هر سيكل بين 30تا45و بعضي موقع ها بيشتر هم هست؟به قرص هايLD و .. هم ناسازگارم.لطفا راهنماييم كنيد

2. با عرض سلام و ادب.من 29سال سن دارم،قبلا هم دراین سایت پست دادم،گفته بودم بنا به بیماری ام اس اسپاسم های ایجاد شدهبراعضای بدنم شدید بوده که حدود 20بار در بیمارستان بستری شده ام،البتهناگفته نماند سوزش و التهاب شدید در ناحیه تناسلی ام دارم که شدیدا آزارممیدهد که پزشک مغز و اعصاب داخلی میگویداز مشکلات بیماری ام است،حال ازشما 2سؤال دارم اینکه آیا واقعا مشکل التهاب و سوزش ناحیه تناسلی بهبیماری ام مرتبط است و درمانی ندارد؟..دیگری برای امر ازدواج،آیا میتوانمازدواج کنم؟(میترسم..اینکه آیا میشود همسر آینده ام را راضی کنم..جنابدکتر حقیقتش از لحاظ روحی دچار استرس میشم وقتی بهش فکر میکنم،اینجاست کهحتی گاهی به ذهنم این مطلب خطور میکنه که نکنه بخاطر بیماری ام پردهبکارتم پاره شده باشه .البته پاسخ شما تا حدی آرامم کرد،چرا که اصلا حالتخود ارضایی و میل جنسی و..نداشته ام شاید اسپاسم شدیدکل بدنم را فرامیگرفت اما../جناب دکتر نیاز به مشاوره و راهنمایی خوب شما دارم،بسیارممنون

3. سلام میخواستم بدونم من هیچ کاری انجام ندادم یعنی (نه خود ارضایی کردم نه لا پام گذاشتن نه ... و حتی اسب سواری یا ... انجام نداده ام ) اما می ترسم و وقت رفتن به دکتر را هم ندارم چون شاغل هستم به نظر شما چگونه مطمئن شم که پرده ام سالم هست یا نه؟؟؟

ممنون می شم اکه زودتر جواب بدید

4. mina10 نوشته است: سلام میخواستم بدونم من هیچ کاری انجام ندادم یعنی (نه خود ارضایی کردم نه لا پام گذاشتن نه ... و حتی اسب سواری یا ... انجام نداده ام ) اما می ترسم و وقت رفتن به دکتر را هم ندارم چون شاغل هستم به نظر شما چگونه مطمئن شم که پرده ام سالم هست یا نه؟؟؟

ممنون می شم اکه زودتر جواب بدید

سلام
    وقتي شما هيچ كاري كه منجر به صدمه ديدن بكارت بشه انجام ندادي ، پس دليلي براي ترس وجود نداره . اين افكار قبل از ازدواج طبيعيه ، خودتون نگران نكن ، هيچ مشكلي پيش نمي اد .

5. سلام من یک سوال فوری داشتم
    دوستم با دوست پسرش رابطه ای داشته  که در اون بار اول 1 انگشت داخل واژن دوستم کرده و هیچ چیزی دیده نشده یعنی خون نیومده....
    دفعه بعد التش رو تا آخر فرو کرده داخل واژن دوست من ..همون لحظه خونی دیده نشده
    ولی بعد از یک ساعت تا 2 سه روز بعدش خون میدیده
    پرده اش پاره شده یعنی؟
    ممنون میشم زود جواب بدین دوستم خیلی نگرانه

6. سلام،
    احتمالا پرده دوستتون از نوع حلقوی-ارتجاعی بوده که خونریزی کم و با تاخیر اتفاق افتاده.
    البته تشخیص قطعی با پزشک متخصص زنان هستش.
    در هر صورت وقتی آلت تا انتها وارد واژن بشه، در این که پرده آسیب دیده باشه، هیچ شکی وجود نداره.
    حالا ممکنه من و شما نتونیم تشخیص بدیم. ولی پزشک متخصص حتما" میتونه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. tasnim_f نوشته است: سلام من یک سوال فوری داشتم
    دوستم با دوست پسرش رابطه ای داشته  که در اون بار اول 1 انگشت داخل واژن دوستم کرده و هیچ چیزی دیده نشده یعنی خون نیومده....
    پرده اش پاره شده یعنی؟

اگر از نوع حلقوي ارتجاعي بوده كه آسيب ديده ولي اگه نبوده خوب پارگي ايجاد شده چون آلت تا آخر وارد شده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. با سلام
    دوست گرامی ، باید گفت متاسفانه، پرده ایشون در هر صورت ازاله شده! یا حداقل آسیب دیده و یا خراشیده شده است!! در هر صورت این موضوع هم از طریق معاینات تخصصی قابل تشخیص خواهد بود.باز به این سئوال تکرای میرسیم که آیا این لذت بردن چند دقیقه ای، به اینهمه استرس می ارزه؟؟؟
    انشالله که مشکلی برای ایشون حادث نخواهد شد!! ولی بنظر بنده با این همه نگرانی و تشویش بهتره که از این امور جداً خودداری بشه!!؟
    موفق باشید.

9. tasnim_f نوشته است: سلام من یک سوال فوری داشتم
    پرده اش پاره شده یعنی؟

يعنى نگران پاره شدن پردشه؟؟!!
    اگه نگران پاره شدن پرده هست كه نگرانيش بى مورده.چون الان ديگه پرده اى وجود نداره كه نگرانش باشه!
    حلقوى هم نبوده.
    البته متوجه قسمت دوم توضيحت نشدم.خونريزى داشته يا لكه ى خون ديده؟
    اينم باز جاى نگرانى نداره چون قاعدتآ بايد لكه ديده باشه.
    اون انگشتى هم كه گفتى ديگه فرقى نميكنه.چون دفعه ى بعدى الت داخل واژن شده.
    واقعآ انتظار نداشتيد كه با اين كار اين اتفاق بيفته؟!جدآ ناراحت شدم.به دوستتون بگيد مراقب اينطور روابطش باشه چون به نظر مياد در رابطه با اين موضوع خيلى بى تجربس و ممكنه براى خودش مشكل ايجاد كنه.اينو به عنوان يه دوست گفتم واميدوارم ناراحت نشى.
    شاد باشى.

10. سلام من یه سوال داشتم
    من چند وقت پیش با کسی رابطه جنسی سطحی داشتم و فقط یک لحظه اون پسر زبونشو داخل رحمم کرد بعد از اون نه خونی اومد نه چیزی با چیزاییم که تو سایت خوندم ترسیدم آیا امکان پاره شدن پرده من هست یا نه تو رو خدا زود جواب بدید خیلی خیلی نگرانم

11. cupid_22 نوشته است: با سلام. من 1 سال از دوران عقد ام گذشته و متاسفانه به دلیل ترس شدید من تا به حال موفق نشدم با همسرم ارتباط برقرار کنم و این روی روابطم تاثیر گذاشته. در مدت این 1 سال ما فقط 2 بار تلاش کردیم ارتباط داشته باشیم که من از شدت درد گریه کردم و متوقف شده. دکتر زنان رفتم و معاینه کردم گفت که پرده ام کاملا سالمه و حلقوی هم هست من رو به یک دکتر روانپزشک معرفی کردن و ایشون هم به من قرص کلرودیازپوکساید دادن و گفتن این بیماری ای هست که خیلی ها دارن و اسمش s.#.e.#.xophobia هست . من احساس میکنم زندگیم در خطره و نمیدونم روان درمانی راه درستی هست . در ضمن من p.c.0 هم هستم و قاعدگی هام حتی وقتی به تجویز دکتر یاسمین استفاده میکردم تنظیم نبود.

همیشه ترس به خاطر ندونستن سراغ آدما میاد وقتی بدونی که دقیقا چی قراره اتفاق بیفته دیگه ترس بی معنیه وبهتره به جای آزار خودت و تلخ کردن زندگی به کام همسرت به پزشک متخصص زنان مراجعه کنی تا مشکلتو حل کنه
    نگران نباش

12. mobina1010 نوشته است: سلام من یه سوال داشتم
    من چند وقت پیش با کسی رابطه جنسی سطحی داشتم و فقط یک لحظه اون پسر زبونشو داخل رحمم کرد بعد از اون نه خونی اومد نه چیزی با چیزاییم که تو سایت خوندم ترسیدم آیا امکان پاره شدن پرده من هست یا نه تو رو خدا زود جواب بدید خیلی خیلی نگرانم

احتمالش خیلی ضعیفه

13. sa65 نوشته است: سلام من 23 سالمه 4 ساله ازدواج كردم
    مشكل من نامنظم بون پريوديمه.كه فاصله بين هر سيكل بين 30تا45و بعضي موقع ها بيشتر هم هست؟به قرص هايLD و .. هم ناسازگارم.لطفا راهنماييم كنيد

بهترین کار اینه که به پزشک مراجعه کنی که از شما یه سری اطلاعات دقیق (توسط سونوگرافی،آزمایشات لگنی و...)رو داشته باشه و تصمیم گیری کنه
    البته این امر خیلی غیر طبیعی نیست اگر قبل از ازدواج هم همین حالت بودید
    نگران نباشید

14. mobina1010 نوشته است: سلام من یه سوال داشتم

بستگی داره تا کجا داخل رفته
    ولی با توجه به اینکه دردی نداشته و خونریزی هم نکرده خوشبینانه میشه گفت که پاره نشده

15. merisa نوشته است: با عرض سلام وادب..من مبتلا به بیماری ام اس هستم،متاسفانه اسپاسم های شدیدی به مدت طولانی (حدود2سال و روزانه شاید حدود1000 تا2000بار)برایم ایجاد شده بود،که اثرش را روی آلت تناسلی ام حس میکردم،با مطالعه مطالب زیادی پیرامون پرده بکارت نگران شده ام،..،یا امکانش هست که پرده بکارتم با حالات اسپاسم شدید که ناخودآگاه ایجاد میشد صدمه ببیند،چون نگران وضعیت سلامت پرده ام هستم از رفتن به دکتر ممانعت کرده ام/البته فرامش نکنید که بخاطر بیماری ام استرس این موضوع آزارم میدهد..منتظر راهنمایی خوب شما هستم،ممنون

دوس خوبم اسپاسم با عث جمع شدن عضلات می شود وچون واژن و بکارت بافت مخاطی و ماهیچه ای دارند کشیدگی اتفاق نمی افتد که باعث پارگی شود
    علیهذا به پزشک مراجعه نموده و از نگرانی رها شوید
    براتون آرزوی سلامتی دارم

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 4
رفتن به صفحه    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید