شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2   

بی بی چک چند روز بعد از مقاربت جواب می دهد؟

1. سلام دوستان
    من دو هفته ی گزشته با همسرم یک نزدیکی داشتم ( باجلوگیری طبیعی ) می خواستم بدونم راهی هست تا مطمعین شم که باردار نیستم؟

2. roma نوشته است: سلام دوستان
    من دو هفته ی گزشته با همسرم یک نزدیکی داشتم ( باجلوگیری طبیعی ) می خواستم بدونم راهی هست تا مطمعین شم که باردار نیستم؟

وقتی که جلوگیری داشتید پس دلیلی بر استرس و نگرانی نیست و احتمالش کمه
    از بی بی چک و آزمایش خون میتونید جهت پی بردن به بارداری استفاده کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. یه جایی خونده بودم محلول آب وسرکه وشست وشوی محیط واژن باسرکه سفیدقبل وبعدازنزدیکی باعث میشه اسپرمهایی که حامل ژن دختر هستند ازبین رفته ومحیط واژن  قلیایی شده و واژن  آمادگی بیشتری برای پذیرش اسپرم های حامل ژن پسر پیدامیکنه

4. سلام.
    بله اسپرماتوزوئيد Y يا اسپرم هاى توليد كننده ى جنس مذكر يا فزند پسر در محيط قليايى شانس زنده مودن بيشترى دارن.
    اسپرم هاى توليد كننده ى فرزند دختر تعدادشون بيشتره اما در عوض اسپرم هاى توليد كننده ى فرزند پسر سرعت بيشترى دارن و به همين دليله كه شانس هردو براى بقا يكسانه.اما ميشه با قليايى و يا اسيدى كردن محيط رحم شانس زنده موندن اين دو را تغيير داد.محلول اب و جوش شيرين هم همين كارو انجام ميده.
    در ضمن زمان  اورگاسم زن هم ميتونه بسيار تعيين كننده باشه.ترشحاتى كه حين اورگاسم زن وجود داره محيط رو قليايى مى كنه. و اگه زن قبل از مرد به اورگاسم برسه محيط قليايى مى شه.پس در كل سه عامل PH رحم، زمان اورگاسم زن و تغذيه ى قبل از باردارى در اين مورد تاثير گذاره.البته اين روش ها زمانى جواب ميدن كه مرد مشكل اسپرمى نداشته باشه.
    و بايد اضافه كنم كه اين مسلئل اب و سركه و ... به طور علمى ثابتنشده و علم تاييدشون نكرده.روش علمى كه طرفدارها و منتقدان زيادى هم داره اى وى اف هست كه رايج نيست و بحثش هم جداس.

5. mina7818

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام،روز بخیر.من 6ماه است که ازدواج کردم و هر ماه پریدم عقب انداختم این در صورتی است که من قبل از ازدواج هرگز عقب نمی انداختم وزن هم 44 کیلو است البته قبل از ازدواج 47 کیلو بودم. وهمش افت فشار دارم .ماه اول حدود 9روز عقب انداختم به گمان حاملگی اما نبودم البته هفته اول بعد ازداواج من جلوگیری داشتم هفته دوم آزاد گذاشتم در ما ههای  بعدی هم جلوگیری داشتم.اما یک ماه کلا آزاد بود.و ماه آخری به خاطر حرمت ماه محرم جلوگیری داشتیم به صورت طبیعی.اما باز حدود 7روز عقب انداختم خیلی نگرانم به نظر شما برم پیش متخصص یا نه ؟برم سنوگرافی یا نه؟اضافه می کنم که هیچ ترشح رنگی که بوی بدی داشته باشه تا حالا نداشتم پیش یک متخصص رفتم سنو داخلی کرد گفت هیچ نگرانی نیست اما چرا عقب می اندازم ؟ممکنه واسه ضعیفی بدن باشه؟ لطفاراهنماییم کنید ممنون ممنون.....

6. mina7818 نوشته است: سلام،روز بخیر.من 6ماه است که ازدواج کردم و هر ماه پریدم عقب انداختم این در صورتی است که من قبل از ازدواج هرگز عقب نمی انداختم وزن هم 44 کیلو است البته قبل از ازدواج 47 کیلو بودم. وهمش افت فشار دارم .ماه اول حدود 9روز عقب انداختم به گمان حاملگی اما نبودم البته هفته اول بعد ازداواج من جلوگیری داشتم هفته دوم آزاد گذاشتم در ما ههای  بعدی هم جلوگیری داشتم.اما یک ماه کلا آزاد بود.و ماه آخری به خاطر حرمت ماه محرم جلوگیری داشتیم به صورت طبیعی.اما باز حدود 7روز عقب انداختم خیلی نگرانم به نظر شما برم پیش متخصص یا نه ؟برم سنوگرافی یا نه؟اضافه می کنم که هیچ ترشح رنگی که بوی بدی داشته باشه تا حالا نداشتم پیش یک متخصص رفتم سنو داخلی کرد گفت هیچ نگرانی نیست اما چرا عقب می اندازم ؟ممکنه واسه ضعیفی بدن باشه؟ لطفاراهنماییم کنید ممنون ممنون.....

سلام

عقب انداختن قاعدگي دلايل زيادي داره و در هر فرد با توجه به خصوصيات بدني متفاوت هستش
    اما در مورد شما موارد زير ميتونه باشه كه توصيه اكيد ميكنم به يك متخصص مراجعه كنيد:
    1) وزن كم و ضعف عمومي بدن
    2)كم خوني
    3)كيست تخمدان
    4)استرس هاي احتمالي يا ناراحتي هاي فكري

يك چكاپ كلي بشويد و آزمايش خون بدهيد شايد (به احتمال 70%) كمبود اهن داريد

موفق باشيد

7. سلام من دوره هام 28 روزست. همیشه روز تخمک گذاریم با درد پهلوهام و ترشح زیاد متوجه میشدم.الان 2 ماهه که اقدام کردم .اما این ماه اصلا روز تخمکم نه درد داشتم و نه ترشح زیاد. ضمنا" من از روز8 شروع کردم وتاروز 12 نزدیکی داشتم.
    حالا ؟ که برام پیش اومده اینه که: ایا تو ماه بارداری تخمک ریزی مثل ماههای قبله یا نه؟

8. sasaa نوشته است: الان 3 روزه که موعد پریم گذشته ولی بیبی چک منفی بود. پس  بیبی چک خیلی غیر قابل اطمینانه؟!

سلام دوست خوبم
    اگر جواب بیبی چک + باشه جواب درست و قابل استناده ولی در مورد جواب - 100% صحیح نیست خصوصا اینکه در استفاده از بیبی چک بحثهای مفصلی در مورد زمان درست استفاده مطرحه
    علیهذا آزمایش خون هیچ جای شکی براتون نمیذاره موفق باشی

9. nooshafrein نوشته است: یه جایی خونده بودم محلول آب وسرکه وشست وشوی محیط واژن باسرکه سفیدقبل وبعدازنزدیکی باعث میشه اسپرمهایی که حامل ژن دختر هستند ازبین رفته ومحیط واژن  قلیایی شده و واژن  آمادگی بیشتری برای پذیرش اسپرم های حامل ژن پسر پیدامیکنه

نام  علمی سرکه : اسید سیتریک
    پس محیط رحم رو اسیدی میکنه که احتمال دختر شدن بچه رو بالا میبره
    محیط قلیایی رحم (معمولا استفاده از دوش محلول جوش شیرین )احتمال پسر شدن بچه رو بالا میبره

10. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    Clooney نوشته است:
    shaboo نوشته است: با عرض سلام
    میشه یکی جواب بده که چند روز بعد از نزدیکی بی بی چک جواب درست میده؟ازمایشه خون چطور؟ ممنون میشم ازتون اگه جواب بدین

معمولا بی بی چک یه هفته تا 10 روز بعد رابطه و آزمایش خون 12 تا 20 روز البته 20 روز مطمئن تر هستش
    فکر کنم این سوالو یه بار جواب دادم وتکرار میکنید!!!!

ازمایش اندازه گیری بتا اچ سی جی در خون 48 ساعت بعد از تشکیل سلول تخم قابل ردیابی است و با در نظر گرفتن وجود یا عدم وجود تخمک در زمان نزدیکی و زمان زنده ماندن اسپرم بعد از گذشت  5-  4روز از نزدیکی جواب مطمئنی خواهد داداز دوستان گرامی خواهشمندم اطلاعات غلط ندهند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. سلام من دوره هام 28 روزست. همیشه روز تخمک گذاریمبا درد پهلوهام و ترشح زیاد متوجه میشدم.الان 2 ماهه که اقدام کردم .امااین ماه اصلا روز تخمکم نه درد داشتم و نه ترشح زیاد. ضمنا" من از روز8شروع کردم وتاروز 12 نزدیکی داشتم.
    حالا ؟ که برام پیش اومده اینه که: ایا تو ماه بارداری تخمک ریزی مثل ماههای قبله یا نه؟

ب

12. leili_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام من چند ماهه برا بارداری اقدام کردم نتیجه ای نگرفتم سوال من این است که آیا داروی خاصی وجود دارد که احتمال بارداری رو افزایش بده؟آیا به پزشک مراجعه کنم؟وآیامصرف اسید فولیک قبل از بارداری ضروری ست ؟و بدون نسخه پزشک هم میشه تهیه کرد؟ با تشکر از شما

13. leili_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    leili_2 نوشته است: با سلام من چند ماهه برا بارداری اقدام کردم نتیجه ای نگرفتم سوال من این است که آیا داروی خاصی وجود دارد که احتمال بارداری رو افزایش بده؟آیا به پزشک مراجعه کنم؟وآیامصرف اسید فولیک قبل از بارداری ضروری ست ؟و بدون نسخه پزشک هم میشه تهیه کرد؟ با تشکر از شما

14. leili_2 نوشته است: با سلام من چند ماهه برا بارداری اقدام کردم نتیجه ای نگرفتم سوال من این است که آیا داروی خاصی وجود دارد که احتمال بارداری رو افزایش بده؟آیا به پزشک مراجعه کنم؟وآیامصرف اسید فولیک قبل از بارداری ضروری ست ؟و بدون نسخه پزشک هم میشه تهیه کرد؟ با تشکر از شما

سلام دوست عزيز.بهتره واسه كار به اين مهمي به پزشك مراجعه كنين.بدون مشورت با پزشك هيچ داروئي استفاده نكنين.موفق باشيد.

15. سلام عزیزم
    شما  چند ماه است که اقدام به بارداری کردید؟ آیا تا به حال به پزشک زنان مراجعه کرده اید؟ آیا پریود های شما منظم است؟چند سال دارید؟
    همانطور دوست خوبم  
    msety  اشاره کردند  بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کنید.خوردن اسید فولیک 3-2 ماه قبل از بارداری توصیه می شود و بهتر است با تجویز پزشک باشد.داروهای گوناگونی برای افزایش شانس بارداری وجود دارد اما باید طبق دستور پزشک باشد. پزشک با گرفتن اطلاعاتی که شما به ایشان می دهید و در صورت نیاز سونوگرافی و آزمایش دارو تجویز کند. به طور مثال قرص کلومیفن وجود دارد  که به تجویز پزشک در روزهای 5-2 پریود باید خورده شود که احتمال  تخمک گذاری را بیشتر کند.البته اگر سونو گرافی تشخیص فولیکول های بالغ را  بدهد. در هر صورت بهتر است با پزشک متخصص مراجعه کنید و معاینه شوید چون ممکن است عفونت و یا زخم دهانه رحم داشته باشید که باید درمان شود.زیرا احتمال  اینکه باردار شوید و با عفونت های بارداری روبرو شوید زیاد است که این عفونت ها حاملگی خارج رحمی و سقط . همچنین زایمان زودرس را به دنبال دارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 6
رفتن به صفحه :    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید