شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کیست تخمدان ، تخمک گذاری و احتمال نازایی

1. با سلام و خسته نباشید.
    آیا کیست تخمدانی که داخلش جوانه زده باشد بدخیم است؟

2. parastoo2007 نوشته است: با سلام و خسته نباشید.
    آیا کیست تخمدانی که داخلش جوانه زده باشد بدخیم است؟

سلام،
    اگر گزارش سونوگرافی را عینا بنویسید بهتر می توان نظر داد، زیرا اصطلاحات پزشکی گویا تر هستند.

3. 1-سلام خسته نباشید من دختری 25 ساله هستم حدود 16 سالگی دچار کیست تخم دان شدم  که در سنگرافی گفتن سایز ان 1 میلد میباشد و 6 ماه قرص ضد باردارد مصرف کردم ایا این قرص ها سبب نازاییی  در من میشود اکنون مدت 3 سال بیشتر است که پریودم تقریبا عادی است  

2- از سن 17 سالگی خود ارضایی میکنم ولی کم پیش میاد که به این کار دست بزنم من احساسی میکنم که اب منی ندارم ولی از تلفون که با نامزدم حرف میزنم ماده لغزنده ی کمی ترشح میکنم  ایا من سالم هستم  این نازا بودن خیلد ازیتم میکنه
    با جوابتون من رو از خیلد نگرانیها چور میکنید پیشاپیش ممنونم

4. medya1981 نوشته است: 1-سلام خسته نباشید من دختری 25 ساله هستم حدود 16 سالگی دچار کیست تخم دان شدم  که در سنگرافی گفتن سایز ان 1 میلد میباشد و 6 ماه قرص ضد باردارد مصرف کردم ایا این قرص ها سبب نازاییی  در من میشود اکنون مدت 3 سال بیشتر است که پریودم تقریبا عادی است  

سلام،
    مصرف قرص به تنظیم شدن سیکل های تخمک گذاری شما کمک می کند. مصرف این قرصها باعث نازایی نمی شود.

medya1981 نوشته است: 2- از سن 17 سالگی خود ارضایی میکنم ولی کم پیش میاد که به این کار دست بزنم من احساسی میکنم که اب منی ندارم ولی از تلفون که با نامزدم حرف میزنم ماده لغزنده ی کمی ترشح میکنم  ایا من سالم هستم  این نازا بودن خیلد ازیتم میکنه
    با جوابتون من رو از خیلد نگرانیها چور میکنید پیشاپیش ممنونم

چیزی به نام آب منی از زنها خارج نمی شود (منی مایع محتوی اسپرم است که از مردان خارج می شود). مایعی که در حین و پس از ارتباط جنسی در واژن و دستگاه تناسلی خارجی زن دیده می شود مربوط به غدد ترشحی است که برای فراهم سازی لزجی و ارتباط جنسی مناسب ترشح می شود؛ در این مورد شما کاملا سالم می باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید