شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

پاسخ به سوالات در مورد احتمال بارداری

1. nazi304500 نوشته است: سلام من چند بار سوال کردم پاسخی نگرفتم خواهش میکنم جواب من را بدهید من داری قاعدگی منظم 28-29 روزه هستم 2ماه است اقدام به بارداری کردم ماه گذشته با 5روز تاخیر همراه با درد شدید زیر شکم و کمر و لکه بینی پریود شدم و بعد از قطع قاعدگی در روز های تخمک گذاری نزدیکی داشتم من باید 2 بهمن پریود مشدم و الان 11 روز عقب انداختم در روز 5  بهمن و 7 بهمن تست خون بتا دادم منفی بود . امروز تست خانگی دادم خط منفی پرنگ و اونکی خط کمزنگ دو بار تست کردم هر دو بار به همین صورت بود .سینه هایم کمی درد می کند گهگداری کمر درد هار ریزی می آید از خستگی و می رود .خواهش می کنم حتماً جوابم را بدهید.
    با تشکر و سپاس

سلام خانمي
    تبريك ميگم داري مامان ميشي

همين كه خط دوم در بي بي چكت نمايان شده يعني بارداري
    در اولين فرصت يك آزمايش خون هم بدهيد و بعد هم خودتون رو براي 9ماه بارداري آماده كنيد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. باسلام وخسته نباشيد
    16سالمه قاعدگي منظم ندارم طول دورهام بين 30تا40روز بمدت 5روز اخرين خونريزي21/8/88 بودهبايستي7/10/88 پريود ميشدم كه نشدم و من26/10/88 رابطه داشتم ودوستم بعد 5دقيقه ارضا شدن دخول كامل نبودالتشو وارد كرد براي همين 48ساعت بعد 2تاhdو24ساعت بعد اولين دوز2تاhd ديگه خوردم تا3روز2عددو تا4روز هم هر 24ساعت1عددhdمصرف كردم آيا احتمال حاملگي هست خيلي متشكرم از لطفتون
    من 2هفته بعد رابطه  پريود شدم آيا احتمال حاملگي هست
    بیشتر بخوانید: http://www.roham.ws/web/ftopic-10516-days0-orderasc-30.html#ixzz0eN7B0bjC

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. من با نامزدم رابطه داشتم که من لباس زیر و شلوار داشتم و بین پاهام نبود ولی کمی منی روی من ریخت امکان حاملگی هست من 24 پریود و 30 تمام شد و 3 رابطه داشتم الان که تقریبا 9 روز گذشته دل درد دارم کمی و 2 روز و 7 روز بعد پریود بی بی چک دادم منفی بود آیا درست است آیا من حامله هستم

4. gogoli نوشته است: باسلام وخسته نباشيد
    16سالمه قاعدگي منظم ندارم طول دورهام بين 30تا40روز بمدت 5روز اخرين خونريزي21/8/88 بودهبايستي7/10/88 پريود ميشدم كه نشدم و من26/10/88 رابطه داشتم ودوستم بعد 5دقيقه ارضا شدن دخول كامل نبودالتشو وارد كرد براي همين 48ساعت بعد 2تاhdو24ساعت بعد اولين دوز2تاhd ديگه خوردم تا3روز2عددو تا4روز هم هر 24ساعت1عددhdمصرف كردم آيا احتمال حاملگي هست خيلي متشكرم از لطفتون
    من 2هفته بعد رابطه  پريود شدم آيا احتمال حاملگي هست
    بیشتر بخوانید: http://www.roham.ws/web/ftopic-10516-days0-orderasc-30.html#ixzz0eN7B0bjC[/quote]
    با توجه به پریودی بارداری امکان پذیر نیست

5. badomak نوشته است:
    gogoli نوشته است: باسلام وخسته نباشيد
    من 2هفته بعد رابطه پريود شدم آيا احتمال حاملگي هست
    بیشتر بخوانید: http://www.roham.ws/web/ftopic-10516-days0-orderasc-30.html#ixzz0eN7B0bjC

با توجه به پریودی بارداری امکان پذیر نیست[/quote]

اولا با توجه به داشتن لباس امکان بارداری به کل منتفی هست
    بع پریود شدن شما هم دلیلی بر باردار نشدنتون هست
    بی خودی نگران نباشید

6. nazi304500 نوشته است: سلام من چند بار سوال کردم پاسخی نگرفتم خواهش میکنم جواب من را بدهید من داری قاعدگی منظم 28-29 روزه هستم 2ماه است اقدام به بارداری کردم ماه گذشته با 5روز تاخیر همراه با درد شدید زیر شکم و کمر و لکه بینی پریود شدم و بعد از قطع قاعدگی در روز های تخمک گذاری نزدیکی داشتم من باید 2 بهمن پریود مشدم و الان 11 روز عقب انداختم در روز 5  بهمن و 7 بهمن تست خون بتا دادم منفی بود . امروز تست خانگی دادم خط منفی پرنگ و اونکی خط کمزنگ دو بار تست کردم هر دو بار به همین صورت بود .سینه هایم کمی درد می کند گهگداری کمر درد هار ریزی می آید از خستگی و می رود .خواهش می کنم حتماً جوابم را بدهید.
    با تشکر و سپاس

از خونت رو دوباره تکرار کن اگر بازهم منفی بود به دکترت بگو که با امپول پری بشی ولی به احتمال زیاد بارداری.

7. سلام من دوره هام 28 روزست. همیشه روز تخمک گذاریمبا درد پهلوهام و ترشح زیاد متوجه میشدم.الان 2 ماهه که اقدام کردم .امااین ماه اصلا روز تخمکم نه درد داشتم و نه ترشح زیاد. ضمنا" من از روز8شروع کردم وتاروز 12 نزدیکی داشتم.
    حالا ؟ که برام پیش اومده اینه که: ایا تو ماه بارداری تخمک ریزی مثل ماههای قبله یا نه؟

8. </Font>با سلام خدمت دوستان عزیز.چند سوال داشتم. حدودا میشه گفت کل تالار رو شخم زدم. اما بخاطر استرسو اضطراب زیاد نتونستم سوال نکنم، مخصوصا سوال اول. اگر دوستان کمک کنند ممنون میشوم. (سوال دوم و سوم هم حدودا تکراری است اما اشاره مستقیمی ندیدم).
    خیلی دیگر سایت ها سوالاتی دیدم در مورداینکه آیا اسپرم از شرت رد می شه یا نه. جواب منطقی ای که دیدم این بود کهاسپرم میکروسکوپی است و قاعدتا رد میشه. اما از اونجایی که این این اتفاقبرای خیلی از جوان ها پیش میاد خواستم مطرحش کنم.

دختری که شروع پریودش 17ام هر ماه است و منظم، در در روز 13ام (میشه 4روز قبل از شروع پریود) با دوستش می خوابه. بیرون شرت پسره که با منی خیس شده بادهانه (احتمال خیلی زیاد، دور دهانه) واژن تماس پیدا می کنه. احتمال بارداری هست؟اگر آره چقدر؟

سوال دوم، اگر ایشون پریود بشن (که طبق مطالعه هام احتمالا بدلیلاسترس فراوان چند روز به تعویق میفته) احتمال بارداری 100درصد از بین رفته استدیگه؟ حتی اگه چند روز قبل از شروع پریود مثلا 4 روز بر فرض دخول کامل صورت گرفتهباشد؟

سوال سوم هم اینکه زمان حدودی تخمک گذاری کی است؟ برای هر فردی متفاوتیا قانون کلی وجود دارد؟در اصل می خوام بدونم 4 روز قبل از شروع پریود زمان تخمک گذاری هست یانه.با تشکر از همه دوستان

9. mina155 نوشته است: من با نامزدم رابطه داشتم که من لباس زیر و شلوار داشتم و بین پاهام نبود ولی کمی منی روی من ریخت امکان حاملگی هست من 24 پریود و 30 تمام شد و 3 رابطه داشتم الان که تقریبا 9 روز گذشته دل درد دارم کمی و 2 روز و 7 روز بعد پریود بی بی چک دادم منفی بود آیا درست است آیا من حامله هستم

نه دوست عزیز
    اگه به این شیوه ها بارداری امکان پذیر بود جمعیت جهان الان صدها برابربود

10. shak نوشته است: </Font>با سلام خدمت دوستان عزیز.چند سوال داشتم. حدودا میشه گفت کل تالار رو شخم زدم. اما بخاطر استرسو اضطراب زیاد نتونستم سوال نکنم، مخصوصا سوال اول. اگر دوستان کمک کنند ممنون میشوم. (سوال دوم و سوم هم حدودا تکراری است اما اشاره مستقیمی ندیدم).
    خیلی دیگر سایت ها سوالاتی دیدم در مورداینکه آیا اسپرم از شرت رد می شه یا نه. جواب منطقی ای که دیدم این بود کهاسپرم میکروسکوپی است و قاعدتا رد میشه. اما از اونجایی که این این اتفاقبرای خیلی از جوان ها پیش میاد خواستم مطرحش کنم.

دختری که شروع پریودش 17ام هر ماه است و منظم، در در روز 13ام (میشه 4روز قبل از شروع پریود) با دوستش می خوابه. بیرون شرت پسره که با منی خیس شده بادهانه (احتمال خیلی زیاد، دور دهانه) واژن تماس پیدا می کنه. احتمال بارداری هست؟اگر آره چقدر؟

سوال دوم، اگر ایشون پریود بشن (که طبق مطالعه هام احتمالا بدلیلاسترس فراوان چند روز به تعویق میفته) احتمال بارداری 100درصد از بین رفته استدیگه؟ حتی اگه چند روز قبل از شروع پریود مثلا 4 روز بر فرض دخول کامل صورت گرفتهباشد؟

سوال سوم هم اینکه زمان حدودی تخمک گذاری کی است؟ برای هر فردی متفاوتیا قانون کلی وجود دارد؟در اصل می خوام بدونم 4 روز قبل از شروع پریود زمان تخمک گذاری هست یانه.با تشکر از همه دوستان

امکان بارداری به این شکل خیلی کمه و چون به احتمال در دوران تخمک گذاری نبودند امکان بارداری نیست
    اگر هم پریود شدن بله احتمال بارداری منتفیه
    دوران خطرناک هم اصولا 14 روز قبل پریود و 14 روز بعد آن هست اگر قاعدگی منظم داشته باشن

11. دوستان من کسی رو ندیدیم یا نشنیدم حتی جایی هم نخوندم که تا حالا از روی لباش باردار شده باشه.حتی اگه توی کتاب رکوردهای گینس هم بگریدید فکر نکنم همچین بارداری عجیبی ثبت شده باشه.بنابراین اینچنین سوالاتی رو نپرسید.
    در صورتیکه لباس زیر هم خیس شد بهتره اونو زود در بیارید و اون ناحیه رو خوب بشورید.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. shak نوشته است: </Font>با سلام خدمت دوستان عزیز.چند سوال داشتم. حدودا میشه گفت کل تالار رو شخم زدم. اما بخاطر استرسو اضطراب زیاد نتونستم سوال نکنم، مخصوصا سوال اول. اگر دوستان کمک کنند ممنون میشوم. (سوال دوم و سوم هم حدودا تکراری است اما اشاره مستقیمی ندیدم).

نه دوست گرامی به قول آقای  
    badomak
    فرد از روی شرت باردار نمیشه .در مورد سوال دوم بله اگر کسی دوره عادت ماهیانه اش  شروع بشه و پریود شود بارداری منتفی است.در مورد سوال سوم اگر فرد پریود منظم داشته باشد 14 روز قبل از شروع پریود بعدی دوره تخمک گذاری است اما اگر پریود منظم نداشته باشد تشخیص دقیق روز تخمک گذاری معلوم نمی شود وبا مشکل روبروست.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. سلام و خسته نباشید
    من و همسرم تغریبا 10/30 با هم رابطه بدون محافظت داشتیم
    ایشون دوره هاشون منظم هست و 28 روزه هستش و 10/11 پریود شده بودن و طبق مدت دوره باید در تاریخ 9 یا 10 این ماه پریود میشدن
    ولی نشدن و علائمش را هم نداشتن و البته از حامله شدن هم استرس زیادی داستن چون واقعا امادگیشو نداریم
    تا این که 3 روز پیش در ناحیه رحمشون درد داشتن و صبح ها وقتی از خواب بیدار می شدن سرگیجه و حالت تهوع داشتن که البته با خوردن صبحانه بهتر می شدن
    تا اینکه درد شدید تر شد و دیروز یه لخته خونی تغریبا بزرگتر از یه گردو که رگه های خونی هم داخلش بود از ایشون خارج شد و از او به بعد دیگه درد نداشتن و حالت تهوع هم نداشتن
    ولی دیگه خونی هم مثل دوره پریود از ایشون نیومد
    حالا می خواستم بدونم ممکنه همسرم باردار باشه
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

14. soledad

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت دوستان
    من در تاريخ 9 بهمن يك پست داشتم به مضمون زير:
    "
    نامزد من 27 سال سنش هست و 2،3 ماه بود كه قائدگيمنظم داشت و 5 ام هر ماه پريودش شروع مي شد.دوره هاي پريودش هم 30 روزهبود. آخرين بار پريودش 5 دي شروع شد و ما در روز آخر كه فكر مي كرديمپريودش شروع شده رابطه داشتيم كاملا حفاظت شده و از كاندوم اسپرم كش كدكسهم هميشه استفاده مي كنيم البته تو اون رابطه من انگشتم وارد واژن ايشونكردم البته قبلش شسته بودم. از اون شب دوباره خونريزي ايشون كه مشابهخونريزي پريودي بود شروع شد و بايد بگم كه در طول پريود  هم رابطه داشتيمكه محافظت شده بود ولي ايشون سرخود 2 قرص hd  مصرف كردند و ما فكر كرديمشروع خونريزي دوباره يا به خاطر قرصهاست يا اينكه اصلا قبليه هنو تمومنشده بود .در حال ايشون به طور كل حدود 10-14 طول كشيد تا پاك شن و پريودتموم بشه. متاسفانه دقيق نمي دونم چند روز. رابطه بعدي ما 30 دي بود بازاز كاندوم كدكس استفاده شد و آلت بر روي واژن مالونده شد و در رابطهلاپايي كاندوم پاره شد كه البته واژن بسته بود و دخولي صورت نگرفت. شايدلبه هاي خارجي واژن به پيشاب خورده باشه كه سريعا شسته شد و مني جاي ديگهتخليه شد و خوب روش اورژانسي انجام نشد. الان 4 روز از 5 بهمن ميگزره ونامزدم هنو پريود نشده و علائم اون رو هم نداره.بايستي بگم ايشون بعضيماهها از يك هفته قبل از شروع پريود شكم درد دارن البته بعضي ماهها. آياامكان حاملگي وجود داره؟ نگران شدم. تا كي باس صبر كنيم كه اگر پريد نشدتست بيبي چك بده يا بريم دكتر؟ لطفا كمكم كنين. ممنون.
    اامروز 15 بهمن هست و خانمم هنو پريود نشدنو هيچ علامتي هم مثل درد قبل پريود ندارن. آخرين رابطه ما 30 دي ماه بودكه خدمتتون نوشتم و ربطه قبل اون هم در انتهاي دوره ضزيود اول طبق پستقبليم كه 11 يا 12 دي بود كه دوباره خونريزي ها ادامه داشت و  3 تا 4 روزادامه پيدا كرد. نگرانم فردا مي خوام برم تست بيبي چك  بگيرم اگر مثبت بودراهي داروي براي دفع وجود داره؟ ما تو دوران نامزدي هستيم و خيلي واسممهممه كه اتفاقي نيفته راهي هست اگه خداي نكرده چيزي باشه؟ ممنون ميشمدوستان مثل پست قبلي جوابم رو بدن. مرسي

15. سلام.

اگه یه خانوم یه دفعه از روش اورژانسی استفاده کنه و پریود بشه بعد از اون ، تاریخ پریود بعدیش چیجوری می شه؟ اگه پریود هاش قبلا منظم بوده آیا ممکنه به علت مصرف زیاد قرص توی روش اورژانسی پریود دومش هم دچار بی نظمی بشه؟ یا اثر داروها از بین می رن بعد از چند مدتی و تاثیری روی تاریخ پریود دومشون نداره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 19
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید