شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

بکارت - پارگی پرده و مسایل مرتبط

1. nastaran68 نوشته است: سلام
    می خواستم یه سوال کنم چون واقعا فکرم و به خودش مشغول کرده ، پرده بکارت بدون خون هم داریم؟ یعنی پرده خون نداشته باشه و حتی با پاره شدن خونریزی نداشته باشه؟
    من با فشار زیاد آب خودم و شست و شو دادم به طور ناگهانی شدت آب مستقیما با ناحیه ای که پرده قرار داده برخورد کرد و تا چند روز گاهی هنگام نشستن راه رفتن و یا دستشویی رفتن از داخل سوزش اشتم ، این موضوع واقعا منو به سر حد افسردگی رسونده ممنون میشم اگربهم جواب بدید. اگر هم آسیبی رسیده خود به خود ترمیم  میشه؟ اگر ممکنه کامل جوابم و بدید

سلام دوست عزیز،
    پرده اگه از نوع حلقوی ارتجاعی باشه، در اکثر موارد اصلا" خونریزی نداره.
    برای اینکه مطمئن بشید فشار آب آسیبی به پرده تون رسونده یا نه، بهتره به متخصص زنان مراجعه کنید.
    در هر حال اگه پرده آسیب ببینه، خود به خود ترمیم نمیشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعات سایت خیلی مفید هستن موید باشید
    من تازه دارم ازدواج میکنم و دوتا سوال مدتهاس ذهنم رو مشغول کرده  یکی اینه در اولین نزدیکی که ازاله بکارت میشه ایا احتماله بارداری هست ؟
    و سوال بعد اینکه من در ورودی واژن دو تازائده گوشتی کوچیک میبینم میتونه خطرناک باشه؟

3. hani23 نوشته است: سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعات سایت خیلی مفید هستن موید باشید
    من تازه دارم ازدواج میکنم و دوتا سوال مدتهاس ذهنم رو مشغول کرده یکی اینه در اولین نزدیکی که ازاله بکارت میشه ایا احتماله بارداری هست ؟
    و سوال بعد اینکه من در ورودی واژن دو تازائده گوشتی کوچیک میبینم میتونه خطرناک باشه؟

اگر منی داخل ریخته شده باشه احتمالش هست و داشتن بکارت هم ربطی به بارداری نداره و با بکارت هم بارداری ممکن هست
    این اضافه گوشتی که هم دارید مشکلی ایجاد نمیکنه فقط جنبه زیبایی داره اگر مشکلی واستون نداره دست بهش نزنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام خسته نباشید
    یه سوال دارم اگه میشه زود جوابمو بدید
    فشار زیاد دوش آب به صورت مکرر به الت میتونه باعث پارگی پرده بشه؟

5. سلام دوست عزیز
    در یک سری موارد که فشار آب به صورت مستقیم باشد سبب آسیب دیدگی پرده بکارت خواهد شد.

6. باسلام1- آیابکارت ارتجاعی نوعی پرده است یا مثلا حلقوی ارتجاعی درست است وارتجاع حالت پرده است نه نوع ؟

2- آیا برای معاینه پرده بکارت توسط متخصص زنان وزایمان باید زور بزنیم یا من خدای نکرده درپرده ام مشکل داشتم؟

3-من طی دوبار معاینه یک دکتر گفت ارتجاعی احتمالا بدون خونریزی ودکتر دوم گفت حلقوی منظورشون را نفهمیدم راهنمایی کنید

مرسی

7. azxcv نوشته است: باسلام1- آیابکارت ارتجاعی نوعی پرده است یا مثلا حلقوی ارتجاعی درست است وارتجاع حالت پرده است نه نوع ؟

2- آیا برای معاینه پرده بکارت توسط متخصص زنان وزایمان باید زور بزنیم یا من خدای نکرده درپرده ام مشکل داشتم؟

3-من طی دوبار معاینه یک دکتر گفت ارتجاعی احتمالا بدون خونریزی ودکتر دوم گفت حلقوی منظورشون را نفهمیدم راهنمایی کنید

مرسی

سلام

بعضی از انواع پرده بکارت حالت ارتجاعی دارند مثل انواعی از پرده های حلقوی این پرده ها در هنگام رابطه جنسی

کش می آید و ممکن است پاره نشود یا خون نیاید اما اثر رابطه جنسی در آن مشخص میشود

و احتمالا در اولین زایمان کاملا از بین میروند

بیشتر دکتر ها در هنگام معاینه از شما میخواهند تا کمی زور بزنید تا بهتر پرده دیده شود و این امر رایجی است

منظور دکتر اول این بوده که پرده شما خاصیت ارتجاعی دارد و دکتر دوم هم گفته نوع پرده حلقوی است

در مورد انواع بکارت مطلب در سایت زیاد است با یک جستجو ساده مطالب خوبی پیدا میکنید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. تورو خدا جواب من و بدین دیگه فکر خودکشی به سرم زدهههههههههههههه

9. ببخشید بچه ها اگه می شه سوالمو جواب بدین.....
    من دچار مشکل زگیل تناسلی شدم از نوع حادش نمی خوام برم دکتر زنان ....
    چه کار کنم؟

10. خودكشى!!!
    عزيزم جوابت رو كه دادن. اگرهم پاره شده باشه دليلى براى اينهمه ناراحتى نيست چون كسى نميتونه تورو به كارى متهم كنه(البته اگه كارى بعدش انجام ندى) به اين دليل كه علت پاره شدنش قابل تشخيصه و اگه كسى بهت تو اين موضوع شك كنه به راحتى ميتونى برگه ى سلامتت رو بگيرى و بدى بهش.پرده هم خود به خود قابل ترميم نيست.
    قرار نيست هرچى ميشه از اين اين تصميما بگيرى كه!!
    !حتمآ به دكتر مراجعه كن كه اگر هم پاره شده باشه كمكت كنه.

11. nastaran68 نوشته است: تورو خدا جواب من و بدین دیگه فکر خودکشی به سرم زدهههههههههههههه

چرا اونوقت می خوای خودکشی کنی؟کام آن مث این دختر املا نباش ....همون مردایی که تو می خوای بخاطرشون باکره بمونی که طرفت حال کنه....خودش صدتا آدمو بالا ..بایین کردن ول کن بابا تاحالا هیچکی با یه مویرک خوشبخت نشده....یکم یادبگیر فکرتو باز کن تو کاره بدیم نکردی طرفت تورو با هر شرایطی که هستی باید بخوادت...هرچی و هر کاری که قبلا کردی مهم نیست مهم الانه و بعدت...خیلی از آدما دیگه این مسئله براشون حل شده....
    موفق باشی عزیزم

12. nastaran68 نوشته است: سلام
    می خواستم یه سوال کنم چون واقعا فکرم و به خودش مشغول کرده ، پرده بکارت بدون خون هم داریم؟ یعنی پرده خون نداشته باشه و حتی با پاره شدن خونریزی نداشته باشه؟
    من با فشار زیاد آب خودم و شست و شو دادم به طور ناگهانی شدت آب مستقیما با ناحیه ای که پرده قرار داده برخورد کرد و تا چند روز گاهی هنگام نشستن راه رفتن و یا دستشویی رفتن از داخل سوزش اشتم ، این موضوع واقعا منو به سر حد افسردگی رسونده ممنون میشم اگربهم جواب بدید. اگر هم آسیبی رسیده خود به خود ترمیم میشه؟ اگر ممکنه کامل جوابم و بدید

پرده شما سللمه سالمه شکی نیست
    با خودارضایی با پتو و چه میدونم شستن با فشار آب بکارت آسیب نمیبینه نگران نباشید
    تا زمانی جسمی وارد واژن نشه پرده سالم میمونه

13. vatoovatoo نوشته است: کارشناسان عزیز سلام.من 10 روزه عروسی کرده ام ولی هنوز نتونستم پرده بکارت همسرم رو زایل کنم.یه مقدار دخول به اندازه کلاهک آلت صورت می گیره ولی از خون خبری نیست.الان چند باره این کار رو می کنم ولی نتیجه یکسانه.دیگه ناامید شدم بطوریکه زود نعوذم از بین می ره. چی کار کنم؟آیا غیر طبیعیه که من هنوز نتونستم زایلش کنم؟از چه موادی استفاده کنم.

با بهترین آرزوها برای شروع زندگی مشترک
    بهتره که هر دوتون قبل از نزدیکی آمادگی 100% داشته باشید و به هیجان لازم رسیده باشید
    بهتره از ژلهای روان کننده استفاده کنید
    دم کرده گل گاو زبان به شما کمک میکنه آرامش بیشتری داشته باشید به لذت این کار فکر کنید و ذهنتون رو از تشویش خالی کنید
    پوزینش راحتی رو انتخاب کنید که به شما تسلط کامل رو بده
    نگران نباشید

14. سلام دوستان خودارضایی هیچ ربطی به پارگی بکارت ندارخ مگراینکه دخول صورت گرفته باشه و من این حرفو هم  قبول ندارم که بعد از کنار زدن لبهای کوچک پرده رو میتونی ببینی دوستان لطفا سعی نکنید خودتون پردتونو ببنید اگه یه دکتر برید خودتون متوجه میشید که اون کاملا لبهای شمارو باز میکنه و با زور زدن میتونه پرده ی نازکی رو تشخیص بده در ضمن خود دکتر به من گفت که پرده داخل قرار داره نه بعداز لبهای کوچک!اگه اینطور بود که ما با هر دست زدن به لبها و یا شستن خودمون به پردمون آسیب میزدیم!فقط برید پیش یه متخصص و خودتون دست به معاینه خودتون نزنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. سلام
    من با خوندن این مطالب این پست جواب سوالامو گرفتم در مورد پرده ..
    ممنونم از همه کسایی که با پستاشون کمکمون می کنند در بالا بردن اطلاعات وآگاهی و شناخت بیشتر خودمون
    اما یه مطلب دبگه هست که من هرجوری خواستم اونو سرچ کنم ، نشد یعنی دقیقا نمی دونستم به فارسی چی میشه گفت
    راستش در مورد pubic bone(pelvis bone)  
    خیلی دلم می خواد یه جوری راهنماییم کنید و یه سری سوال دارم درموردش
    من قدم 172 و 68 کیلو و مشکلم با برجستگی بیش از حد این استخوان از روبروستSad
    این اواخر همش پیش اومده وقتی شلوار یا دامن چسب می پوشم یهو می بینم یکی خیره شده به  اون قسمت و می پرسه پریودی ؟ منم با تعجب می گفتم نه..بعد از چند وقت متوجه شدم به خاطر برجستگیش فکر می کردند از پد بهداشتی استفاده می کنم ..اما متاسفانه چنین خبری نبود ..این اواخر همش فکر می کنم داره کم کم برجسته تر از قبل می شه جوری که دیگه احساس زنانگی نمی تونم بکنم .و از نیمرخ که به آینه نگاه می کنم یا وقتی که دراز می کشم روشکم به زمین اون قسمت از همه جلوتره..واقعا دارم نگران می شم..  
    خواهش می کنم راهنمایی کنید آیا کسی این مشکل داره یا فقط منم؟؟این طبیعی ؟ آیا مشکلی در آینده برام درست می کنه ؟چه کاری میشه کرد ؟خواهش می کنم آقای دکتر راهنمایی بفرمایند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 20
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید