شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

گوشت اضافی

1. سلام جناب دکتر ممنون از اطلاعاتی که  به ما میدین. اقای دکتر یه سوال: میشه در دهانه الت تناسلی زن یه زایده یا یه گوشت اضافی وجود داشته باشه دوست من به گفته خودش این مشکلو داره نمیدونم دقیقا چه شکلیه خودش هم میترسه بره دکتر منم ازش خواستم ولی میترسه! ایا ربطی به بکارتش داره ؟ ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. narenji نوشته است: سلام جناب دکتر ممنون از اطلاعاتی که  به ما میدین. اقای دکتر یه سوال: میشه در دهانه الت تناسلی زن یه زایده یا یه گوشت اضافی وجود داشته باشه دوست من به گفته خودش این مشکلو داره نمیدونم دقیقا چه شکلیه خودش هم میترسه بره دکتر منم ازش خواستم ولی میترسه! ایا ربطی به بکارتش داره ؟ ممنون

سلام
    دوست عزيز اين موضوع هيچ ربطي به پرده بكارت نداره ، تا اونجايي كه من متوجه شدم احتمالا منظور دوست شما از گوشت اضافي " يكي از لبهاي آلت هست ، يكي از لبهاي بيروني بزرگتر از اون لب ديگست " در هر صورت باز نمي شه با اطمينان صحبت كرد ، تنها راه مراجعه به پزشك و معاينه هست ، البته اگه واقعا نگران هستند چون جور ديگه اي نمي شه متوجه شد !
    باور كنيد نه ترس داره نه كسي شما رو مواخذه مي كنه و نه مسخره ، خجالت هم نداره !

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با سلام
    همه دوستان خسته نباشن ....
    راستش رو بخواین من هم همین مشکل رو دارم و خجالت میکشیدم توی سایت مطرحش کنم  ولی نه از لحاظ لبها بلکه گوشت اضافی به شکل زبان (با عرض معذرت ) درست روی پرده بکارتم هستش که درست بالای پرده رو به پایین پرده وصل کرده . قبل از ازدواج به دکتر مراجعه کردن و دکتر معالجم گفت که مشکلی  وجود نداره و اضافه کرد که اگر اذیت شدم میتونن با عمل جراحی برش دارن . فقط در حین اولین رابطه این گوشت اضافی از وسط دو نیم شد . و احساس میکنم همسرم به خاطر این گوشت اضافی  در حین رابطه خیلی کم به آلتم دست میزنه .....
    و من از این موضوع خیلی ناراحت میشم درضمن از عمل جراحی هم میترسم .و این گوشت اضافی هم خیلی ناراحتم میکنه ...........
    ممنون میشم اگه در این رابطه راهنماییم بکنید

4. باسلام

دوست گرامی ،سرکار سمیه خانم، احتمالاً با یک جراحی مختصر میشه مشکل شما رو حل کرد! فقط میمونه که اینقدر شجاعت داشته باشید که به یک جراح ماهر مراجعه کنید و از عمل نترسید! ولی با این وجود اگه وجود این گوشت اضافی ، همسرتونو ناراحت نمیکنه و ایشون بهش عادت کرده ،بهتره که اصلاً دستکاریش نکنید! چون هر عملی تبعات خودشو داره!
    شاد باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. دوستان عزیز ما درقرن 21 زندگی کی کنیم مراجعه به پزشک برای هر مشکلی که خجالت ندارد خصوصا الان که اکثر پزشکان زنان خود خانم هستند پس از چی خجالت می کشی خجالت مخصوص کسی است که کار خلاف انجام دهد . در کشورهای پیشرفته حتی تخصص رابطه جنسی لوژی هم وجود دارد و مردم بدون خجالت به آنها مراجعه می کنند

6. عزیزم تا اونجایی که من اطلاع دارم و با صحبت های شما تقریبا مطمین شدم پرده ی شما از نو زبانه دار یا پل دار بوده و در اثر رابطه ی جنسی این زایده یا همون زبانه که من میگم پاره شده و به حالت آویزون در اومده.شما هیچ گوشت اضافه ای ندارید.در بعضی ها که پرده ای مثل شما دارن آلت تناسلی از یک طرف این پل وارد میشه و خونریزی هم پیدا نمی کنن.بنابراین شما کاملا طبیعی هستید.

7. spring87

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    در مورد گوشت اضافی ابتدای واژن یکم مبحث گیج کنندس
    هرکسی یه چیزی میگه نمیدونم واقعا مشکلی هست یا طبیعیه
    حالا منم از همون اصطلاحی که دوستمون به کار برده بودن استفاده میکنم
    سؤال من اینه که این زبان کوچیک ابتدای واژن، گوشت اضافی هست یا که طبیعیه؟
    واینکه مال من پایین واژنه به صورتی که در انتهای واژن این زبان کوچیک از دهانه واژن بیرون هست(البته بازم میگم انتهای واژنه و اصلا ربطی به پرده و اینا نداره و سوراخ واژن پیداست)
    فقط با زور زدن بیشتر بیرون میاد میشه بگین این چیه؟

8. spring87 نوشته است: سلام
    در مورد گوشت اضافی ابتدای واژن یکم مبحث گیج کنندس
    هرکسی یه چیزی میگه نمیدونم واقعا مشکلی هست یا طبیعیه
    حالا منم از همون اصطلاحی که دوستمون به کار برده بودن استفاده میکنم
    سؤال من اینه که این زبان کوچیک ابتدای واژن، گوشت اضافی هست یا که طبیعیه؟
    واینکه مال من پایین واژنه به صورتی که در انتهای واژن این زبان کوچیک از دهانه واژن بیرون هست(البته بازم میگم انتهای واژنه و اصلا ربطی به پرده و اینا نداره و سوراخ واژن پیداست)
    فقط با زور زدن بیشتر بیرون میاد میشه بگین این چیه؟

دوستان چرا بی خودی روی خودتون عیب میزارین
    همه اینا که گفتین طبیعیه مگه اینکه جوری باشه که نزدیکی بخاطر وجود اون تیکه اضافی ممکن نباشه یا بسختی صورت بگیره

9. سلام دوستان من در مورد این گوشت اضافی من اطلاع زیادی ندارم مگر اینگه بعداز زایمان بوجود آمده باشه که همه ی خانمها با یه جراحی ساده میتونن اونو از بین ببرن.من اومدم تا از لبهای کوچک و جراحی اون قسمت صحبت کنم منم تا همین یک ماه پیش مشکل خیلی از شماهارو داشتم که لبهای کوچک بزرگی داشتم!!که البته گفته دوستانمو در این سایت کاملا قبول دارم که این اصلا اسمش مشکل نیست و طبیعیه ولی من چون خودم حساس بودم و از این بزرگی لبها خوشم نمیومد رفتم و عمل کردم حالا اومدم به شما بگم که اگه شما هم خودتون یا همسرتون از این موضوع ناراحتید اصلا از اسم جراحی و عمل نترسید خیلی ساده و راحته چون من خودم تجربه دارم این حرفو میزنم اگه کمکی از دستم برمیاد و دوست دارید راجع به این عمل بیشتر بدونید بمن پیام بدید باکمال میل در خدمتم در ضمن من یه جراح خانم خوب و باتجربه سراغ دارم که هزینه ی مناسبی هم ازتون میگیره برخلاف این هزینه های سرسام آور که تابحال شنیدید اصلا هم نیازی به بستری و بیمارستان . همراه و ...اینها نداره به قول دکتری که پیشش عمل کردم میگفت اینکارو مثل یکی از کارهای روزمرتون در نظر بگیرید براش برنامه ریزی کنید و یه روز برید عملش کنید به همین راحتی اصلا ترس نداره...ببخشید پرحرفی کردم اگه لازمه توضیح بیشتری بدم به من پیام بدید

10. منهم مثل شماها خجالت میکشیدم به دکتر مراجعه کنم ولی از طریق همین سایت با یکی که مشکل خودمو داشت دوست شدم و باهم رفتیم برای معاینه و بعدهم برای عمل ..الان هم راضیم شماهم انقدر سخت نگیرید بنظر من اگه واقعا اذیتتون میکنه رفتن به دکتر حتی برای یه معاینه ساده هم می ارزه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. چون بافت این ناحیه مخاطی است و نسبت به سایر بافتها گردش خون بیشتری داره ترمیم بسیار سریع اتفاق می افته بنابراین عمل بسیار راحت و بی دردسر خواهد بود که معمولا با بی حسی موضعی این کار صورت میگیره
    بنابراین بدون ترس مشکلتون رو حل کنید
    موفق باشید

12. cheshmaneziba نوشته است: منهم مثل شماها خجالت میکشیدم به دکتر مراجعه کنم ولی از طریق همین سایت با یکی که مشکل خودمو داشت دوست شدم و باهم رفتیم برای معاینه و بعدهم برای عمل ..الان هم راضیم شماهم انقدر سخت نگیرید بنظر من اگه واقعا اذیتتون میکنه رفتن به دکتر حتی برای یه معاینه ساده هم می ارزه

دوست عزیز آیا عوارضی هم داره؟
    عملش سرپایی هست؟

13. سلام نه عوارضی نداره اصلا هم نیازی به بیهوشی نیست فقط با یه بی حسی موضعی همه چیز حل میشه بازم میگم سخت نگیرید بیشتر از نیم ساعت هم طول نمیکشه

14. ممنون از همه دوستان که جوابهای خیلی خوبی به سوالم دادین .
    مشکل من اینه که این گوشت اضافی هنگام پاره شدن قسمت کوچیکترش در بالای واژن مونده و قسمت بزرگترش در پایین واژن آویزون مونده  ...!! و این منو خیلی اذیت میکنه نه به لحاظ درد چون اصلا درد و ... نداره فقط به لحاظ ظاهری !! و وقتی میخوام خودم رو بشورم خیلی حس بدی بهم دست میده و بقول آقای aliyan میترسم بعد عمل جراحی مشکلاتی برام پیش بیاد
    بازم اگه راهنماییم کنین ممنون میشم با نهایت تشکر و سپاسگزاری

15. somaieh_m نوشته است: ممنون از همه دوستان که جوابهای خیلی خوبی به سوالم دادین .
    مشکل من اینه که این گوشت اضافی هنگام پاره شدن قسمت کوچیکترش در بالای واژن مونده و قسمت بزرگترش در پایین واژن آویزون مونده ...!! و این منو خیلی اذیت میکنه نه به لحاظ درد چون اصلا درد و ... نداره فقط به لحاظ ظاهری !! و وقتی میخوام خودم رو بشورم خیلی حس بدی بهم دست میده و بقول آقای aliyan میترسم بعد عمل جراحی مشکلاتی برام پیش بیاد
    بازم اگه راهنماییم کنین ممنون میشم با نهایت تشکر و سپاسگزاری

با یک عمل سر پایی مشکل حل میشود
    کار شاقی نیست که بخواد عوارض داشته باشه
    در عرض چند دقیقه اون چند تکیه اضافی بریده میشه و خلاص
    تنها راه عمل جراحی هستش

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید