شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشكل سينه

1. با سلام و تشكر از سايت و اطلاع رساني عالي:
    من 24 ساله هستم و متاسفانه سينه هاي كوچكي دارم. از نظر هورموني هيچ مشكلي ندارم.54 كيلو هم هستم(يعني خيلي هم لاغر نيستم).ودر ضمن باسن و ران هام نسبت به بالا تنه ام خيلي پر تر هست.وقتي هم كه چاقتر مي شم فقط روي پايين تنه ام اثر داره و سينه هام هيچ فرقي نمي كنه.واقعا نمي دونم چكار كنم خيلي خسته شدم خواهش مي كنم بگين روشي به جز جراحي برام نيست؟ شوهرم هم از سينه هاي كوچك خيلي خوشش نمياد تو رو خدا كمكم كنيد.از نظر روحي خيلي بهم ريخته شدم.
    ممنون

2. دوست عزیز
    شما می توانید با انجام ورزش های مناسب به تناسب لازم برسید
    شما از قرص های بارداری هم استفاده می کنید؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. دوست عزیز اعتماد به نفس داشته باشید . با توجه به وزنتان که 54کیلو است اتفاقا سینه های بزرگ برای شما بسیار نا زیبا و ناخوشایند است . تناسب اندام مهمترین فاکتور برای خانمها است . سینه های بزرگ معمولا خیلی زود آویزان و از ظاهر نازیبائی پیدا می کنند .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام و تشكر از دوستان:
    من از قرص ضد بارداري استفاده نمي كنم.چقدر ميتونه موثر باشه؟مثلا يكي دو سايز موثره؟ البته من شنيدم موقتي است يعني وقتي ولش كني اثرش از بين ميره؟ درسته؟
    باز هم ممنون

5. salam8 نوشته است: با سلام و تشكر از دوستان:
    من از قرص ضد بارداري استفاده نمي كنم.چقدر ميتونه موثر باشه؟مثلا يكي دو سايز موثره؟ البته من شنيدم موقتي است يعني وقتي ولش كني اثرش از بين ميره؟ درسته؟
    باز هم ممنون

برای تغییر سایز سینه هیچ روش موثر و با دوامی جز جراحی زیبایی وجود نداره
    ما بقی روشها اعم از کرم و ژل و سوتینهای جادویی تاثیر دائمی نخواهند داشت
    شما هم اگر میخواهید سایزتون رو افزایش بدید فقط جراحی جلوی پاتون هست
    ورزشهای مخصوصی که دوستان عنوان کردند جهت فرم دهی به سینه و جلوگیری از افتادگی و سفت شدن انها بکار میرود نه برای تغییر سایز!!!!

6. salam8 نوشته است: با سلام و تشكر از دوستان:
    باز هم ممنون

دوست عزیز
    قرص های ضد بارداری بدلیل هورمونی بودنشون تا حدودی روی سینه ها تاثیر میزارند و باعث سفت شدن و نتیجه برجسته شدن اونها میشن البته این شامل همه نمیشه

7. سلام دوست خوب
    بافت چربی در سینه ها باعث افزایش سایز اونها میشه برای افزایش بافت چربی ورزش درمان خوبی نیست ولی استفاده از موادی مثل بادام زمینی به صورت خام و پیاز برای افزایش حجم سینه هاتون به شما کمک میکنه همچنین ماساز اونها به صورت دورانی و بسیار آهسته خصوصا هنگام نزدیکی موثر خواهد بود
    موفق باشی

8. سايز سينه من 65 بود و چون قدم 178 هستو سينه هام هم  نسبت به باسنم كوچيكتر بود كوچيك بودن سينه هام خيلى معلوم بود.از عطارى يه ژل گرفتم(اماده نبود و برام ساخت) كه سايزشون بيشتر بشه و با ماساژ ازش استفاده ميكردم .تو مدت استفاده  درد هم داشتم و احساس مى كردم كه يه چيز سفتى تو سينم هست.وقتى كه سايزش زياد شد يه ژل ديگه برام ساخت كه سفت بشن چون با بزرگ شدنشون يه كم شل شدن با اينكه ورزش ميكردم هم اونقدر كه بايد سفت نشدن نميدونم چرا.اين موضوع براى يك سال و نيم پيشه.الان سايزسينه هام 85 شده و هيچ مشكلى هم ندارم و سينه هاى سفتى هم دارم.
    مادرم و يكى از دوستاش همزمان باه هم و حدود 11 سال پيش همين كارو انجام دادن و هنوز هم مشكلى براشون پيش نيومده.البته ورزش ميكنن و اونا هم مربى شنا هستن.
    نميدونم شايد معجزه اتفاق افتاده براى ما سه نفر!!
    من معتقدم كه ادم به هر بهونه نبايد خودشو به تيغ جراحى بسپاره.شايد راههاى ديگه اى هم باشه..

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  9. saghar15 نوشته است: سايز سينه من 65 بود و چون قدم 178 هستو سينه هام هم نسبت به باسنم كوچيكتر بود كوچيك بودن سينه هام خيلى معلوم بود.از عطارى يه ژل گرفتم(اماده نبود و برام ساخت) كه سايزشون بيشتر بشه و با ماساژ ازش استفاده ميكردم .تو مدت استفاده درد هم داشتم و احساس مى كردم كه يه چيز سفتى تو سينم هست.وقتى كه سايزش زياد شد يه ژل ديگه برام ساخت كه سفت بشن چون با بزرگ شدنشون يه كم شل شدن با اينكه ورزش ميكردم هم اونقدر كه بايد سفت نشدن نميدونم چرا.اين موضوع براى يك سال و نيم پيشه.الان سايزسينه هام 85 شده و هيچ مشكلى هم ندارم و سينه هاى سفتى هم دارم.
    مادرم و يكى از دوستاش همزمان باه هم و حدود 11 سال پيش همين كارو انجام دادن و هنوز هم مشكلى براشون پيش نيومده.البته ورزش ميكنن و اونا هم مربى شنا هستن.
    نميدونم شايد معجزه اتفاق افتاده براى ما سه نفر!!
    من معتقدم كه ادم به هر بهونه نبايد خودشو به تيغ جراحى بسپاره.شايد راههاى ديگه اى هم باشه..

اولا شما خودتون دارید میگید که ورزشکار هستید و اون دو تن از افراد خانوادتون هم ورزشکارن پس تا حدی اثر گذاری اون ژل رو کنترل میکنند خود آقای دکتر رهام فرمودند که هیچ راهی جز جراحی برای افزایش سایز سینه وجود ندارد اینم لینکش
    http://www.roham.ws/web/ftopict-480.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-867.html

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. دوستان عزیز مقاله زیر را مطالعه بفرمایید امیدوارم به پاسخ کلی خود برسید.
    شاد و پیروز
    خانمها: 3 تمرین ورزشی مخصوص سینه
    همه ی خانم ها دوست دارند سینه هایی زیبا و خوش ترکیب داشته باشند. اما اجازه بدهید قبل از شروع آموزش تمرینات، کمی از ساختمان بدن برایتان بگویم. خانم ها، خوب است بدانید که سینه های شما از چربی و بافت های چربی دار تشکیل شده است، از اینرو سایز آنها بستگی به میزان چربی دارد که در آن ذخیره می کنید که آنهم به نوبه خود بستگی به ژنتیک، وزن، سلامتی و سن شما دارد. ماهیچه هایی که در زیر سینه ها قرار گرفته اند، ماهیچه های سینه ای نامیده می شوند که برجستگی سینه ی شما از آنهاست.

اگر می خواهید بدانید که می توانید سایز سینه تان را تغییر دهید یا نه، باید به شما بگویم که خیر، نمی توانید (مگر با عمل جراحی)، اما می توانید با کار کردن روی عضلات سینه، آنها را بزرگتر، سفت تر و خوش ترکیب تر کنید.

برای این منظور سه حرکت ورزشی برای شما آماده کرده ایم که می توانید آنها را در خانه هم انجام دهید که هیچ خرجی هم برایتان نخواهد داشت و طی 6 تا 8 هفته سینه هایتان را به شکل دلخواه درخواهد آورد. این تمرینات را می توانید در 1 تا 3 ستِ 8 تا 15 تکراره، 2 یا 3 بار در هفته انجام دهید

1.  پوش آپ اصلاح شده

الف) روی شکم بخوابید، زانوهایتان را خم کنید، به طوری که قوزک های پا ضربدری روی هم قرار گیرند. آرنج ها را خم کنید و کف دست ها را (در اطراف بدن و مقابل شانه ها)روی زمین قرار دهید. دست ها را صاف کرده و بدن را بلند کنید، به طوری که روی زانوها و کف دست ها تکیه داشته باشید. چانه را کمی به سمت سینه ها متمایل کنید تا پیشانی روبه روی زمین قرار گیرد. شکم را سفت کنید.

ب) آرنج ها را خم کرده و کل بدن را یکباره پایین بیاورید. آنقدر پایین نیاورید که سینه ها به زمین برخورد کند، تا جایی بدنتان را پایین بیاورید که بازوها به موازات زمین قرار گیرند. دوباره خود را بالا بکشید. آرنج ها را قفل نکنید.

2.  پِرِس وزنه

الف) به پشت روی زمین بخوابید و پاها را صاف قراردهید و در هر دست یک وزنه نگاه دارید (به جای وزنه می توانید از چیزهایی هم وزن ان هم استفاده کنید). وزنه ها را بالا ببرید به صورتیکه دست ها کاملاً بالای شانه هایتان قرار گیرند و کف دست ها پشت به شما باشد. شکم را داخل بکشانید. چانه را هم به سم سینه ها متمایل کنید.

ب) وزنه ها را پایین آورده و کمی در اطراف قرار دهید تا جاییکه آرنج ها کمی زمین را لمس کند. وزنه ها را دوباره بالا برده و مراقب باشید که آرنج ها در این حالت قفل نشود. شانه ها نیز نباید به هیچ وجه از روی زمین بلند شود.

3.  پرواز دست ها به پایین

الف) روی زمین بخوابید به صورتیکه سر، گردن و پشتتان روی چندین بالش بزرگ قرار گیرند. در هر دست یک وزنه قرار داده و وزنه ها را مستقیماً بالای سینه ببرید، به صورتی که کف دست ها روبه روی هم قرار گیرند. باز هم چانه به سمت سینه ها متمایل باشد به صورتیکه گردن با سایر ستون فقرات در یک راستا قرار گیرد. پشتتان هم نه خمیده شود و نه خیلی صاف باشد.

ب) دست ها را از هم باز کنید به صورتیکه آرنج ها روی زمین قرار گیرند، وزنه ها را نیز آنقدر پایین بیاورید که آرنج ها به زمین برخورد کند. دوباره وزنه ها را بالا ببرید و حرکت را از نو آغاز کنید.

منبع:
    www.mardoman.com

تاپیک های زیر را هم مطالعه بفرمایید :
    1- دانستنیهای ایمپلنت (کاشت ) سینه در خانوم ها
    2- روش های مراقبت و جلوگیری از افتادگی سینه ها در خانوم ها
    3- نکاتی برای سلامتی سینه ها
    4-سایز سینه در خانوم ها آیا واقعا اهمیت دارد
    5-سرنوشت یک زن تا چه حد به سینه های بزرگ یا کوچک او بستگی دارد
    6- چه ورزشی برای سینه خوب است

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  11. سلام
    من بعد از هر رابطه ای که با همسرم دارم سینه هام به شدت سوزش دارن و سر سینه هام تیره میشن برای کمتر شدن اید سوزش و تیرگی از چه پمادی می تونم استفاده کنم؟
    مرسی

12. lale12345 نوشته است: سلام
    من بعد از هر رابطه ای که با همسرم دارم سینه هام به شدت سوزش دارن و سر سینه هام تیره میشن برای کمتر شدن این سوزش و تیرگی از چه پمادی می تونم استفاده کنم؟
    مرسی

حتماً موقع نزدیکی همسرتون به سینه تون زیاد دست میزنه
    فکر میکنم به همین دلیله

13. khoshkhabar نوشته است:
    lale12345 نوشته است: سلام
    من بعد از هر رابطه ای که با همسرم دارم سینه هام به شدت سوزش دارن و سر سینه هام تیره میشن برای کمتر شدن این سوزش و تیرگی از چه پمادی می تونم استفاده کنم؟
    مرسی

فکر میکنم به همین دلیله

بله اما هیچ راهی برای کمتر شدن این سوزش و درد وجود نداره؟

14. lale12345 نوشته است:
    khoshkhabar نوشته است:
    مرسی

فکر میکنم به همین دلیله

سعی کنید پوزیشنی رو انتخاب کنید که کمترین فشار رو به سینه تون بیار
    چون این مشکل موقت و گذرا است درست نیست برای کاهش مشکل دست به پماد و این چیزا بزنید
    با کمی مراعات و انتخاب روش مناسب این مشکل به مرور رفع میشه

15. Clooney نوشته است:
    lale12345 نوشته است:
    khoshkhabar نوشته است:
    مرسی

فکر میکنم به همین دلیله

سعی کنید پوزیشنی رو انتخاب کنید که کمترین فشار رو به سینه تون بیار
    چون این مشکل موقت و گذرا است درست نیست برای کاهش مشکل دست به پماد و این چیزا بزنید
    با کمی مراعات و انتخاب روش مناسب این مشکل به مرور رفع میشه

با عرض معذرت اما همسرم از خوردن سینه هام خیلی لذت می بره و یه کم زیاده روی میکنه واین باعث اذیت شدن سینه هام و سوزش و تیرگی سینه هام می شه به خاطره همینه که می خوام از پماد استفاده کنم ایا این راه مشکلمو حل میکنه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 5
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید