شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفع گودی کمر ارثی(مادرزادی)

1. سلام و عرض ادب و احترام خدمت آقای دکتر صادقی و دیگر اساتید گرامی
    من رامین هستم و 23 سالمه .
    من به طور ارثی دچار گودی بیش از حد کمر هستم و واقعا از لحاظ فیزیکی و ظاهری خیلی اذیت میشم،سوالم از شما این بود که آیا گودی کمر مادرزادی درمانی داره یا نه،چون تو بعضی از سایت ها دیدم که نوشته بودن این نوع گودی(مادرزادی)قابل درمان نیست.آقای دکتر با ورزش درمانی مشکل من رفع میشه یا با عمل جراحی(اصلاحی) یا به هر روش دیگه ای؟اگر مطمئن بشم که ورزش درمانی نتیجه می ده همین الان شروع می کنم !می خوام هر جوری که هست این عارضه رفع بشه.. خواهشا منو راهنمایی کنین.
    خیلی ممنون

2. سلام.
    اگر گودى كمر مادر زادى باشه نميشه با حركات ورزشى اصلاحش كرد.با بالا رفتن سنتون تغييراتى  تو بدنتون ايجاد ميشه كه اين مشكلو تشديد ميكنه و روى ساير قسمتهاى داخلى و خارجى بدنتون تاثير ميذاره. .بهتره كه به متخصص مراجعه كنيد تا مشكلتونو حل كنه.

3. ممنون از پاسختون
    یعنی به نظرتون درمانی داره..!؟

4. حتمآ درمانى براش هست.ولى خوب بستگى به شرايط جسمانيتون داره.شما اگه چاق هستيد يا شكم داريد سعى كنيد از بين ببريدش كه مشكلتونو تشديد نكنه.تو راه رفتنتون دقت كنيد و سعى كنيد تا جايى كه ميتونيد صحيح راه بريد و تو نشستن و خوابيدنتون هم طريقه درست رو انجام بدين كه كمك به بدتر شدنش نكنيد.اينا راه هاى درمان نيست اما از پيشرفت اين موضوع جلوگيرى ميكنه.اما براى درمانش حتمآ بايد پزشك بهتون كمك كنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید