شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تخمکگذاری

1. با سلام. من يكسال و نيمه ازدواج كردم و هنوز بخاطر ترس نزديكي نداشتم و پرده بكارتم سالمه. دكتر بهم ليدوكائين داده ولي هنوزاستفاده نكردم.احساس ميكنم شوهرم كم كم نسبت به اين موضوع سرد شده وتلاشي نميكند.راهنماييم كنيد

2. raha001 نوشته است: با سلام. من يكسال و نيمه ازدواج كردم و هنوز بخاطر ترس نزديكي نداشتم و پرده بكارتم سالمه. دكتر بهم ليدوكائين داده ولي هنوزاستفاده نكردم.احساس ميكنم شوهرم كم كم نسبت به اين موضوع سرد شده وتلاشي نميكند.راهنماييم كنيد

چي يكسال و نيمه؟
    به خاطر ترس از درد ازاله بكارت يا كلا نزديكي؟ مطمئني شوهرت خودشو جائي ديگه ارضا نميكنه؟
    سعي كن خودتو از نظر روحي آماده كني باور كن چيز خاصي نيست بعد با معاشقه طولاني راحت ميتوني اينكارو بكني.پستاي قبل هم ميتوني در مورد ازاله بكارت از نوار جستجوي بالا سرچ كني.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. واقعآ جالبه!
    كاملآ با mstey موافقم.از كجا مى دونى خيلى درد مى كشى؟امتحان كردى؟ مگه اينهمه دختر ازدواج كردن بلايى سرشون اومده؟!
    حتى كسايى كه سخت ترين پرده رو داشتن هم بعد از رابطه شون سالم موندن!اين اصلآ موضوع عجيب و نادرى نيست.شما خيلى بزرگش كردى.يه بار تحمل كن ديگه بقيش هيچ نگرانى برات بوجود نمياره.مطمئن باش.
    اينكه همسرت ديگه نسبت به اين موضوع سرد شده نگرانت نمى كنه؟بهتره اين غرور بيجا رو بذارى كنار به فكر شوهرتم باشى.البته الان بايد بيشتر به فكر خودت باشى.به توصيه ى mstey عمل كن و زندگى زناشوييو شروع كن.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. raha001 نوشته است: با سلام. من يكسال و نيمه ازدواج كردم و هنوز بخاطر ترس نزديكي نداشتم و پرده بكارتم سالمه. دكتر بهم ليدوكائين داده ولي هنوزاستفاده نكردم.احساس ميكنم شوهرم كم كم نسبت به اين موضوع سرد شده وتلاشي نميكند.راهنماييم كنيد

بنده خدا حق داره
    خوبه نرفته یه زن دیگه بگیره
    شما که اینهمه ترس دارین بهتره این کار رو بسپاین به دست یه پزشک متخصص تا توی مطب این کار رو انجام بده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. من پریودم این ماه 20 روز تأخیر د اشت پس برای بارداری در این ماه چه روزهایی را روزتخمک گذاری در نظر بگیرم ؟

6. سلام.
    تخمك گذارى در حالت عادى وقاعدگى منظم 14 روز قبل از اينكه دوره ى بعدى شروع بشه شروع ميشه.در قاعدگى نامنظم نميشه زمان دقيق تخمك گذارى رو تعيين كرد.
    شما اول بايد بررسى كنيد كه به چه دليل پريود تون نامنظم بوده،و ايا هميشه نامنظمه؟ايا مشكل هورمونى يا كيست تخمدان  داريد؟
    با توجه به پاسخ اين سوالات شما با مراجعه به متخصص زنان ابتدا سلامتى تخمدان ها و موارد ديگه رو بررسى كنيد.
    پاسخ به سوالتون با توجه به سوابق و شرايط جسمانيتون امكان پذيره.
    اما مطالبى در اين مورد تو سايت هست كه ميتونيد از نوار بالا جستجو كنيد و جوابتون رو بگيريد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. با سلام
    من زمان پريوديم خيلي عقب و جلو ميشه هيچ مشكلي هم ندارم سونو دادم درد زمان پريوديم هم كمه لازمه من برا تنظيمش قرص hd بخورم (من دخترم وسه ماه نامزد كردم اگر خدا بخواد سال 89 ميرم خونه خودم)
    دوستم مجرد ميخوايم بريم مشهد 10 روزه پيش پريودي اين ماهش تموم شده از الان hd بخوره براي ماه بعد اثر داره كه پريود نشه؟
    ممنون از راهنمايياتون

8. مبارك باشه ازدواجت عزيزم.خوشبخت باشى.

در مورد دوستت،بله عقب ميفته به شرط اينكه كامل قرصو بخوره.و تا وقتى هم كه قطعش نكنه پريود نميشه.
    در مورد خودت هم دكتر بايد بگه براى تنظيمش كه چى بايد مصرف كنى.سونو گرافى ملاك اين نيست كه هيچ مشكلى در اين مورد نداشته باشى،درباره ى اين موضوع تو سايت زياد بحث شده.
    شاد باشى.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. leili_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من تقویم تعیین زمان تخمک گذاری رو از سایت دانلود کردم وروز تخمک گذاری م 16 بود سوالم اینه که آیا این تقویم تعیین زمان تخمک گذاری کاملا درسته؟و ایا من باتوجه به اینکه 16 روز تخمک گذاری هست روز 17 هم احتمال باردار شدن دارم یا نه؟ممنون

10. با سلام من تازه وارد این سایت شدم امیدوارم بتونم جواب قانع کننده ای از طرف جناب دکتر رهام صادقی و یا دیگر دوستانی که تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه دارن بگیرم
    من 24 سالمه سال گذشته 1 حاملگی مولار داشتم بعد از کورتاژهر ماه آز bhcgدادم تا امسال آذر ماه که دکترم گفت کافیه و می تونم برای بارداری اقدام کنمو من هم آذر ماه رو جلوگیری نداشتم سوالم اینه که تاریخ اولین روز آخرین پری من 19 آذر ماه بوده و من این ماه پری نشدم 20 دی آز دادم منفی بود حدود 10 روز بعد بی بی چک گذاشتم مثبت شد تا دیروز رفتم مجدد آز دادمکه بتام641.1 بوده و ++++++
    رفتم دکتر دکتر خودش یک سونوی واژینال انجام داد و ساک حاملگی ریزی را پیدا کرد و گفت این با توجه به تاریخ آخرین پری شما ریز است و این حاملگی احتمالا حاملگی ناموفقی خواهد بود (مشکوک)برای 10 روز دیگه برام سونوی واژینال نوشت....
    میخواستم در این رابطه راهنماییم کنید که لقاح در همان روز اول انجام گرفته یادر روز تخمک گذاری یا اصلا نمی دونم چه جوری شده؟؟؟؟
    با تشکر صمیمیمانه از شما..

11. leili_2 نوشته است: سلام من تقویم تعیین زمان تخمک گذاری رو از سایت دانلود کردم وروز تخمک گذاری م 16 بود سوالم اینه که آیا این تقویم تعیین زمان تخمک گذاری کاملا درسته؟و ایا من باتوجه به اینکه 16 روز تخمک گذاری هست روز 17 هم احتمال باردار شدن دارم یا نه؟ممنون

سلام.
    تا اونجايى كه من ميدونم اين چيزى نيست كه اشتباه باشه.
    از روز تخمك گذارى 24 تا 48 ساعت تخمك اماده ى انجام لقاحه و پس از اون از بين ميره.با توجه به اين موضوع براى شما تا روز 18 هم امكان باردارى هست.

12. leili_2 نوشته است: سلام من تقویم تعیین زمان تخمک گذاری رو از سایت دانلود کردم وروز تخمک گذاری م 16 بود سوالم اینه که آیا این تقویم تعیین زمان تخمک گذاری کاملا درسته؟و ایا من باتوجه به اینکه 16 روز تخمک گذاری هست روز 17 هم احتمال باردار شدن دارم یا نه؟ممنون

سلام
    دوست عزيز  با تقويم تعيين زمان تخمكگذاري مي شه محدوده روزهاي پرخطر  و كم خطر و روزهايي كه احتمال بارداري هست رو متوجه شد ولي اينكه مثلا بگيد الا و بلا در روز 16 قاعدگي تخمكگذاري اتفاق مي افته ، نه اصلا همچين چيزي نيست و هيچ كس نمي تونه دقيقا يك روز خاص رو به عنوان روز تخمكگذاري درنظر بگيره .
    تخمك تا 24 ساعت در بدن زنده مي مونه و اين رو هم بدونيد كه اسپرم از 48 تا 72 ساعت مي تونه در بدن زنده بمونه .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید