شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناباروری بدون وجود مشکل جسمی وهورمونی

1. سلام دوستان
    من حدود 2سال است که مجددا ازدواج کردم،با اینکه هیچ وقت جلوگیری نشده ولی هنوز باردار نشدم (البته من 1 دختر 11 ساله دارم )به پزشک هم مراجعه کردم.
    مشکل هورمونی و یاجسمی ندارم همسرم هم همینطور ، ولی تا کنون...
    خیلی نگرانم اگر میتونید منو راهنمائی کنید لطفا

2. سلام دوست گرامی
    پریودهای شما منظم است یا نا منظم؟دوره سیکل شما چند روز است؟با توجه به اینکه شما قبلا باردار شدید پس احتمال اینکه نابارور باشید بسیار پایین است.اما با توجه به اینکه سن شما بالای 30 سال هست باید مراقب باشید احتمال دارد که شما در زمانیکه نزدیک به تخمک گذاری است رابطه ای نداشته اید.شما و همسرتان آزمایش و سونوگرافی  دادید؟آیا همسرتان آزمایش اسپرموگرام داده اند؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست خوبم
    همسر من مشکلی ندارد و یک پسر هم دارد. من سونوگرافی دادم و مشکلی رویت نشده ،پریودهای من نامنظم بود ولی بعد از ازدواج دوم خیلی بدتر شده آخرین فاصله زمانی 67 روز بود،در ضمن من نمی توانم زمان تخمک گذاری را با علائمی که همه جا عنوان میشود متوجه بشم.
    ممنون

4. romina_2 نوشته است: سلام دوست خوبم
    همسر من مشکلی ندارد و یک پسر هم دارد. من سونوگرافی دادم و مشکلی رویت نشده ،پریودهای من نامنظم بود ولی بعد از ازدواج دوم خیلی بدتر شده آخرین فاصله زمانی 67 روز بود،در ضمن من نمی توانم زمان تخمک گذاری را با علائمی که همه جا عنوان میشود متوجه بشم.
    ممنون

به احتمال زیاد مشکلتون همین پریود نامنظم و تعیین نکردن روز تخمک گذاری هستش
    سعی کنید به متخصص جهت منظم شدن پریودتون مراجعه کنید
    حتی الامکان باید در روزهای تخمک گذاری نزدیکی انجام بشه وگرنه تلاشی بی خود هست
    ولی باز هم خودتون و همسرتون یه چکاب شید خیلی بهتره
    داشتن فرزند در گذشته ملاک سلامت نمیشه چون امکانش هست بعد از تولد فرزند بدن دچار فعل و انفعالاتی شود و مشکلی تولید کند
    ولی بهترین راه کار و اطمینان بخش ترینش اینه که اول خودتون و همسرتون آزمایش بدید بعد
    ملاک سلامت رو داشتن فرزند قرار ندهید

5. romina_2 نوشته است: سلام دوست خوبم
    ممنون

سلام
    دوست عزيز اصلا نگران نباشيد ، با مراجعه به پزشك و تجويز قرص ( مثل پروژسترون و يا قرصهاي ضدبارداري ) پريودهاتون منظم مي شه و با تجويز قرصهايي كه تخمدان روتحريك مي كنه(كلومفين) حتما بچه دار خواهيد شد .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. بهترین زمان نزدیکی هنگام استفاده از کلومفین چه وقت است؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید