شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

پاسخ به سوالات در مورد احتمال بارداری

1. iranian_2 نوشته است: با سلام و خسته نباشید خدمت پزشک گرامی

اینجانب 6 ماه هست که با همسرم نامزد هستم و همیشه برای نزدیکی از کاندوم استفاده می کنم. همسربنده دوران قاعدگی نامنظم دارند و باکره نیز هستند.نزدیکی ما تنها به صورت مالش آلتهایمان بر روی یکدیگر می باشد. در اخرین نزدیکی که با هم داشتیم 3 مرتبه نزدیکی با ارضا شدن اینجانب در فاصله 3 ساعت داشتیم که در هر 3 مرتبه از کاندوم استفاده کردم ولی در مرحله آخر هنگامیکه از پشت -به صورت خوابیده - آلت خود را بر روی الت ایشان گذاشته بودم و هنگام ارضا شدن از روی ایشان بلند شدم (منی به هیچ عنوان بر روی آلت ایشان نریخت) و دیدم که کاندم در اثر مالش و فشار پاره شده بوده است . سپس سریع ایشان جهت اطمینان روی آلتشان را با دستمال پاک کردند و بعد شستند. اکنون 6 روز از نزدیکی ما می گذرد و این نزدیکی در یک هفته قبل از پریود ایشان بوده است در واقع ایشان امروز باید پریود می شدند و نشدند. با توجه به دارا بودن اسپرم در پیش آب و اینکه نزدیک دوران پریود ایشان بوده آیا احتمال بارداری ایشان وجود دارد؟ آیا با توجه به اینکه 5 روز گذشته تست حاملگی اعم از baby check و خون جواب می دهد جهت اطمینان و کم شدن استرس ؟ و ایا در صورت مثبت بودن با توجه به اینکه چند روزی می گذرد آیا می شود جلوگیری کرد؟ و راه حل آن چیست؟

پريود نشدنشون به خاطر استرس وارد بر ايشونه.الان ميتونين از بي بي چك ميتونين استفاده كنين.ولي احتمال بارداري در ايشون خيلي كمه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. kavehs نوشته است: - دوره منظم است
    2 -28 روزه
    3 -یک هفته
    4 -21/10
    5 -1/11
    6 - این مشخصات دوست دخترم بود
    که موقع ای که حس کردم دارم ارضاع می شم التم رو در آوردم و 1-2 قطره از آلتم امد بعد یک دقیقه با دست آلتمو تمیز کردم بطوری که کاملا خشک شده و دوباره ادامه دادم ... محافظ هم نداشتم ... خواستم بدونم این ابی که اومد پیشاب بود یا نه چون واقعا حس ارضا شدن داشت بهم دست میداد در واقع جلوشو گرفتم و اینکه پیشاب بخواد خارج شه مردا می فهمن ؟ و اینکه احتمال بارداری دوست دخترم چقدره ؟

مرسی ...

پيشاب حس ارضا شدن نداره، پس اون مني بوده كه از شما خارجشده.شما در آخر باز هم ارضا شدين يا نه؟ با توجه به اينكه مقداري مني خارجشده و دوباره نزدكي بدون محافظ انجام شده، چون در دوران تخمك گذاري نبوده احتمال بارداري ممكنه نباشه ولي صفر همنيست.تا قبل از 72 ساعت ميتونين از روش اورژانسي استفاده كنيد.

3. من این ماه جلوگیری نداشتم و دوره هم تقریبا منظم 26 روزه است
    5 بهمن ماه باید پریود می شدم ولی از 1 بهمن دارم لکه های قهوه ای رنگ می بینم و دل درد و کمر دارم
    به نظرتون این یعنی چی؟ دارم پریود می شم یا....
    امروز هم از بی بی چک استفاده کردم ولی جوابش منفی بود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. mosafer935 نوشته است: من این ماه جلوگیری نداشتم و دوره هم تقریبا منظم 26 روزه است
    5 بهمن ماه باید پریود می شدم ولی از 1 بهمن دارم لکه های قهوه ای رنگ می بینم و دل درد و کمر دارم
    به نظرتون این یعنی چی؟ دارم پریود می شم یا....
    امروز هم از بی بی چک استفاده کردم ولی جوابش منفی بود

سلام
    اگر منظورتون از " من اين ماه جلوگيري نداشتم" دي ماه بوده احتمال بارداري در شما هست (هرچند هيچ اشاره اي به روز نزديكيتون نداشتيد)
    ولي بنا به تجربه شخصي ، لكه هاي قهوه اي چند روز قبل از پريود مربوط به همون علائم قائدگي هست  كه در بعضي خانومها قبل از روز اول قائدگي ممكنه از يكي دو روز قبل لكه بيني شروع بشه  ، دل درد و كمردرد شما هم مال علائم قائدگي هست .

5. pantea_p

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان:
    لطفا سریع جواب منو بدید.میخواستم بدونم میشه با گذشت 48 ساعت یعنی 2 روز از رابطه با آزمایش خون به بارداری پی برد؟منظورم اینه که قبل از اینکه 72 ساعت از رابطه گذشته باشه.بعد اگه مثبت بود برای جلوگیری از بارداری ناخواسته قرص خورد؟چون مدیر آزمایشگاه گفتن بعد از 48 ساعت در خون معلوم میشه.من آخرین پریودم در تاریخ 13/10 بوده و در تاریخ 1/11 رابطه داشتم که رابطم کامل نبود.دوره پریودم هم 30-31 هست.

منتظرم.ممنون

6. pantea_p نوشته است: سلام دوستان:
    لطفا سریع جواب منو بدید.میخواستم بدونم میشه با گذشت 48 ساعت یعنی 2 روز از رابطه با آزمایش خون به بارداری پی برد؟منظورم اینه که قبل از اینکه 72 ساعت از رابطه گذشته باشه.بعد اگه مثبت بود برای جلوگیری از بارداری ناخواسته قرص خورد؟چون مدیر آزمایشگاه گفتن بعد از 48 ساعت در خون معلوم میشه.من آخرین پریودم در تاریخ 13/10 بوده و در تاریخ 1/11 رابطه داشتم که رابطم کامل نبود.دوره پریودم هم 30-31 هست.

منتظرم.ممنون

سلام

شما باید به یک نکته توجه کنید که علائم بارداری وقتی در خون مشخص میشوند که لقاح صورت گرفته و سلول تخم تشکیل

شده است و دیگر قرص اثری ندارد و باید از روشهای دیگر سود جست  مثل IUD

شما در زمان پر خطری از نظر بارداری رابطه داشتید و احتمال بارداری وجود دارد

بهتر است تا جایی که امکان دارد از روشهای دیگر بجای روش اورژانسی استفاده کرد

7. 22 سال
    منظم با دوره 28 روز
    آخرین پریود18 دی بودکه 6 روز قبل آن رابطه داشتم ولی دخول صورت نگرفت(پرده دارم)ولی احتمال میدم 1 قطره منی اطراف واژن ریخته باشه
    آیا با این که من 6 روزبعد پریود شدم احتمال حاملگی هست؟
    ممنون

8. lida110 نوشته است: 22 سال
    منظم با دوره 28 روز
    آخرین پریود18 دی بودکه 6 روز قبل آن رابطه داشتم ولی دخول صورت نگرفت(پرده دارم)ولی احتمال میدم 1 قطره منی اطراف واژن ریخته باشه
    آیا با این که من 6 روزبعد پریود شدم احتمال حاملگی هست؟
    ممنون

به دلیل پریود شدنتون بارداری منتفی است ( این یک پیام تکراری میباشد)

9. pantea_p نوشته است: سلام دوستان:

منتظرم.ممنون

سلام
    دوست عزيز دقت كنيد كه اسپرم 48 تا 72 ساعت مي تونه در بدن زنده بمونه و بعد از لقاح (يعني وقتي اسپرم خودش رو به تخمك برسونه و در صورت موفقيت سلول تخم تشكيل بشه ) 48 ساعت طول مي كشه كه هورمون hcg ترشح بشه پس به هيچ عنوان نمي شه گفت كه 48 ساعت بعد از رابطه جواب آزمايش خون صحيح هست و حداقل بايد بعد از 5 روز جهت انجام آزمايش مراجعه كرد تا بشه به جواب اطمينان كرد ، در برخي موارد هم عنوان مي شه بعد از يك هفته تا 10 روز آزمايش داده بشه .
    اگر مي خوايد احتمال بارداري رو به حداقل برسونيد هرچه سريعتر قبل از 72 ساعت از روش اورژانسي استفاده كنيد كه بهتره در همون ساعات اوليه بعد از نزديكي استفاده بشه تا درصد موفقيت بالا بره .

10. سلام:
    یه سئوالی داشتم لطفا سریع جواب بدید.هنوز 72 ساعتم تموم نشده تا 1:30 بعد از ظهر وقت دارم.من رابطه کامل نداشتم و مایع منی هم روی کمرم ریخته شد.وقتی مایع را روی کمرم ریخت خودش هم با شکم خوابید روی کمرم وقتی بلند شد دیدم مقداری از مایع چسبیده بود به شکمش.اون مایع منی بود؟مایع منی خاصیت چسبندگی داره؟
    حالا با این اوصاف احتمال بارداری در من هست؟قرص بخورم؟
    من 5شنبه ظهر رابطه داشتم.5 شنبه دیگه صبح آزمایش بدم جوابش درسته؟باید 13/11 پریود بشم 8/11 میخوام آزمایش بدم.چون دوستم میخواد بره سفر میخوام زودتر آزمایش بدم.

خواهشا زود جواب بدید.

11. setareye_shargh نوشته است: سلام:
    یه سئوالی داشتم لطفا سریع جواب بدید.هنوز 72 ساعتم تموم نشده تا 1:30 بعد از ظهر وقت دارم.من رابطه کامل نداشتم و مایع منی هم روی کمرم ریخته شد.وقتی مایع را روی کمرم ریخت خودش هم با شکم خوابید روی کمرم وقتی بلند شد دیدم مقداری از مایع چسبیده بود به شکمش.اون مایع منی بود؟مایع منی خاصیت چسبندگی داره؟
    حالا با این اوصاف احتمال بارداری در من هست؟قرص بخورم؟
    من 5شنبه ظهر رابطه داشتم.5 شنبه دیگه صبح آزمایش بدم جوابش درسته؟باید 13/11 پریود بشم 8/11 میخوام آزمایش بدم.چون دوستم میخواد بره سفر میخوام زودتر آزمایش بدم.

خواهشا زود جواب بدید.

وقتی که منی حتی به آلت تناسلی هم نرسیده چرا باید احتمال بارداری باشه؟؟!!!!!
    با شرایطی که ذکر کردید احتمال بارداری اصلا به هیچ وجه نیست
    بعدش هم شریک شما نفهمیده منی خارج شده یا نه که این سوال رو میپرسید آیا منی خاصیت چسبندگی داره؟؟؟!!! خب معلومه که داره

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. سلام و خسته نباشید به دکتر رهام عزیز
    آقای دکتر من و نامزد پنج شنبه 88/11/1 از پشت رابطه نزدیکی داشتیم و کاندوم پاره شده بود داخل و آب همسرم یه کم از پشت وارد من شد وقتی آلتش را در آورد احساس کردم کمی از آب روی آلت من ریخت و سریع رفتم خودم را شستم آیا احتمال بارداری وجود دارد .
    لطفا سریعاجواب را به ایمیل من ارسال نمایید.
    با تشکر فراوان فقط یه کم سریع

13. jangolak نوشته است: سلام و خسته نباشید به دکتر رهام عزیز
    آقای دکتر من و نامزد پنج شنبه 88/11/1 از پشت رابطه نزدیکی داشتیم و کاندوم پاره شده بود داخل و آب همسرم یه کم از پشت وارد من شد وقتی آلتش را در آورد احساس کردم کمی از آب روی آلت من ریخت و سریع رفتم خودم را شستم آیا احتمال بارداری وجود دارد .
    لطفا سریعاجواب را به ایمیل من ارسال نمایید.
    با تشکر فراوان فقط یه کم سریع

رابطه از پشت منظورتون از طريق مقعده؟ خير احتمال بارداري نيست.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  14. tina_teh2010 نوشته است: سلام
    من 23 سال دارم
    من پریود تقریبا نامنظمی دارم سه ماه پیش رابطه ای با نامزدم داشتم در حدی که منی داخل واژن نریخته ولی احساس می کنم شاید پیش آبش ریخته شده باشد ولی از آنجایی که پریودم نامنظم  روزی که پریود نشدم از بی بی چک استفاده کردم منفی بود بعد از 4 روز از قرص مدروکسی پروژسترون استفاده کردم بعد پریود شدم بعد از آن قرص سیپروترون کامپاند استفاده کردم به مدت 2 ماه که هر دفعه پریود شدم در این مدتم دوباره از بی بی چک استفاده کردم منفی بود می خوام مطمین شم که آیا این پریود یا خونریزی زمان بارداری؟ احتمال بارداری وجود دارد؟

با توجه به پریودی در شما بارداری منتفی هست
    نگران نباشید دوست عزیز

با عرض سلام دوباره یعنی صد در صد حامله نیستم؟ و اگر بعد از سه ماه از بی بی چک استفاده کنم جوابش صد در صد یا باید  برای جواب صد در صد آزمایش خون داد؟فرق بین پریود و خونریزی زمان حاملگی در چیست؟ ببخشید این همه سوال کردم چون خیلی نگرانم اگه می شه زود جواب بدید با تشکر فراوان

15. سلام:
    میدونم سئوالم تکراری است ولی لطفا جواب بدید. آزمایش خون بعد از گذشت 1 هفته از رابطه درست جواب میده؟و میشه به جواب اطمینان کرد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 19
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید