شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لطفا سریع راهنمایی کنید

1. تقریبا یک ماه پیش بعد از یک عصبانیتی شدید من دچار مشکل شدم ان هم این بود که دقیقا همان شب موقع خوابیدن احساس کردم که در پای سمت چپم رگام به طور فجیعی میزنند طوری که انگار قلبم توی پام بود
    با مراجعه به پزشک و کلی معاینات گفتند چیز مهمی نیست و به من کلر دیاز پوکساید و ویتامین د و ب 1 دادند بغد از چند روز احساس کردم که1 اگر دستم را بی حرکت و حالت اویزان قرار میدهم یه حالت کرخی و سوزن سوزن میشود ولی اگر تکان دهم رفع میشود 2و بعضی موقع هم احساس میکنم که دستهام نیروی اولیه را ندارند کمی هم میلرزند مخصوصا موقع تایپ کردن  یا هنگامی که یه ورقه کاغد دست میگیرم و یا زمانی که با انگشت شست و سبابه میخواهم شی کوچکی مثل نخود بردارم هنگامی که دستم را به صورت چرخشی بر میگردانم و به سمت دهانم ببرم دستم حالت دنده دنده بالا میرود همراه لرزش انگار انگشتهای دستم میلرزند ومثل یه موقعی که ادم دلهره داره و میخاهد کاری انجام دهد و هول میکند ////و در مواقعی هم احساس تپش قلب و و یا چیزی مثل دلهوره دارم شبها هنگام خوابیدن بیشتر است البته در طول روز هم این طوری میشوم 3 در برخی روزها هم رگهام به تندی میزنند( مثل چشم که پرش دارد)این در ارنج. پاها .ران و .پشت هم احساس میشود  
    لطفا مرا راهنمایی کنید این چه بیماری هست ایا میتونه MS باشه لطفا هر چه سریعتر نظر خودتان را علام نمایید

2. ana_a111 نوشته است: تقریبا یک ماه پیش بعد از یک عصبانیتی شدید من دچار مشکل شدم ان هم این بود که دقیقا همان شب موقع خوابیدن احساس کردم که در پای سمت چپم رگام به طور فجیعی میزنند طوری که انگار قلبم توی پام بود
    با مراجعه به پزشک و کلی معاینات گفتند چیز مهمی نیست و به من کلر دیاز پوکساید و ویتامین د و ب 1 دادند بغد از چند روز احساس کردم که1 اگر دستم را بی حرکت و حالت اویزان قرار میدهم یه حالت کرخی و سوزن سوزن میشود ولی اگر تکان دهم رفع میشود 2و بعضی موقع هم احساس میکنم که دستهام نیروی اولیه را ندارند کمی هم میلرزند مخصوصا موقع تایپ کردن  یا هنگامی که یه ورقه کاغد دست میگیرم و یا زمانی که با انگشت شست و سبابه میخواهم شی کوچکی مثل نخود بردارم هنگامی که دستم را به صورت چرخشی بر میگردانم و به سمت دهانم ببرم دستم حالت دنده دنده بالا میرود همراه لرزش انگار انگشتهای دستم میلرزند ومثل یه موقعی که ادم دلهره داره و میخاهد کاری انجام دهد و هول میکند ////و در مواقعی هم احساس تپش قلب و و یا چیزی مثل دلهوره دارم شبها هنگام خوابیدن بیشتر است البته در طول روز هم این طوری میشوم 3 در برخی روزها هم رگهام به تندی میزنند( مثل چشم که پرش دارد)این در ارنج. پاها .ران و .پشت هم احساس میشود  
    لطفا مرا راهنمایی کنید این چه بیماری هست ایا میتونه MS باشه لطفا هر چه سریعتر نظر خودتان را علام نمایید

سلام،
    با توجه به شرح حالی که ذکر نمودید، به نظر من شما بیشتر به یک اختلال اضطرابی مبتلا هستید تا یک بیماری جسمی ؛ و بهتر است جهت بررسی بیشتر به یک روانپزشک مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید