شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شب ترسناک زفاف

1. سلام.خسته نباشید.من یک سوال داشتم و خوشحال میشم که دوستان مرا یاری کنن.من در شرف ازدواج هستم. رسومات قدیمی و سخت شب اول ازدواج منوز ذر منطقه ما حاکم است و همون شب باید پرده عروس پاره شود وگرنه موجب سرخوردگی داماد و تمسخر دیگران میشود.من دارای آلتی به طول 13 سانتیمتر و قطر 4 سانتیمتری (در حال نعوظ)هستم. میخواستم بذانم در آن شب به راحتی میتوانم پرده را پاره کنم واز لحاظ سایز آلت مشکلی ندارم.دوستانی که تجربه این کار را دارن منو راهنمایی کنن.........ممنون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام دوست عزیز
    خدمتت عرض کنم که بزرگی یا کوچکی آلت هیچ ربطی به پاره کردن پرده نداره مهم اینه که بتونی همسرت رو آماده کنی تا آمادگی لازم رو برای مواجه شدن با اون وقت رو داشته باشه و از ترسی که برای شب اول داره بکاهی
    بعدش هم فقط نباید عجله کنی و بستگی هم به نوع پرده داره که در موردش کمتر صحبت میکنیم شما مثل قبل که گفتم باید همسرت رو قبلا آماده کنی اینطور که اصلا نباید عجله کنی چون هر چه عجله داشته باشی همسرت بیشتر دچار استرس میشه و همین استرس باعث تنگ شدن واژن زن میشه و دخول دچار مشکل میشه باید تا میتونی با صحبت کردن در مورد همه چی اونو آماده کنی این مشکلترین مرحله و در عین حال بهترین راه برای پاره کردن بکارت هست بعد باید با همسرت کمی بازی و ملاعبه کنی و نقاط حساس بدنش رو تحریک کنی تا بتونی وارد مرحله بعد بشی
    اگه میتونی خودت رو کنترل کنی همسرت زیر و شما رو میخابید ولی بهتره که شما به پشت بخوابی تا همسرت خودش روی شما بشینه تا بتونه عمل رو خودش کنترل کنه
    در تمام طول کار صحبت کردن و دلداری دادن به همسرت رو فراموش نکن
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید