شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 48   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. ospm نوشته است: سلام من 5 روز پیش با دوستم رابطه داشتیم . من هم کاندوم داشتم هم قبل از امدن منی بیرون میاوردم . بعد از رابطه اول من هم التم رو شستم هم دستم رو( البته منی رو دستم نریخت ولی خوب به التم خورد ) . برای بار دوم من از دستمم استفاده کردم ایا احتمال داره حامله شده باشه ؟ (اخه یکی دو روز بعد از رابطه می گفت دل درد داره )

خیر احتمال بارداری نیست خواهشا اینقدر سوال تکراری که بارها در سایت مطرح شده نکنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. omid2021 نوشته است: منم مشکل ospmرودارم البته با این تفاوت که منی رو توی کاندوم ریختم (لاپایی!!) و بعدش آلتم ودستم روشستم وتاحدودی دستم رو روی واژنش مالوندم البته طرفم توی پریود بودش اونطور که میگفت :پنج روز بود که پریودشده بود .حالا احتمال حاملگی چقدر هستش؟؟

احتمال بارداری در مورد شما هم نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. 10 اذر پریود شدم.19 اذر رابطه داشتم منی داخل واژن ریخته نشد. بخاطر استفاده از  روش غلط اورژانسی 27 اذر دوباره خونریزی داشتم.تا 19 دی که دوباره خونریزی داشتم.ولی 22 دی رابطه داشتم و از روش اورژانسی استفاده کردم.امروز لکه بینی داشتم.حالت تهو و دل دردم از دیروز شروع شده؟ این لکه برای چیه؟ایا باردارم؟

4. neda123 نوشته است: 10 اذر پریود شدم.19 اذر رابطه داشتم منی داخل واژن ریخته نشد. بخاطر استفاده از روش غلط اورژانسی 27 اذر دوباره خونریزی داشتم.تا 19 دی که دوباره خونریزی داشتم.ولی 22 دی رابطه داشتم و از روش اورژانسی استفاده کردم.امروز لکه بینی داشتم.حالت تهو و دل دردم از دیروز شروع شده؟ این لکه برای چیه؟ایا باردارم؟

امکان بارداری با توجه به مصرف قرص منتفی شده
    این بر هم خوردن بالانس هورمونی هم به خاطر مصرف قرصها ناشی شده
    امکان بارداری به هیچ عنوان نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. دوستان عزیز جای نگرانی نیست ....

اگر دستتون رو کامل شسته باشید اصلا احتمال بارداری نیست ...

دل درد هم میتونه به فشار در حین رابطه مربوط باشه یا دردهای پریودی یا خیلی چیزهای دیگه ...

امید جان در روز پنجم دوره هم به طور کلی احتمال بارداری بسیار پایینه ...

اصلا جای نگرانی نیست...

(ببخشید این جواب رو بخ ospm و امید دادم که فکر کردم پست های خر مربوط به اونهاست..)

6. میشه لکه بینی که در ماه اول بارداری قبل از زمان همیشگی پریود هست را توضیح دهید؟

7. hhww نوشته است: میشه لکه بینی که در ماه اول بارداری قبل از زمان همیشگی پریود هست را توضیح دهید؟

اگر من در دوران حاملگی با لکه بيني يا خونريزي واژينال مواجه شدم چه كار بايد بكنم؟
    حتي اگر به نظر برسد كه خونريزي قطع شده است بلافاصله با دكتر يا ماماي خود تماس بگيريد. اگر چه ممكن است كه خونريزي واژينال يا لكه بيني به دليل يك مسئله جزئي باشد، اما احتمال مسائل جدي نيز وجود دارد. احتمالا براي رد هر گونه عوارض و اطمينان يافتن از سلامت شما و فرزندتان، انجام معاينه ضروري است. (اگر خونريزي شما ادامه دارد و يا درد شديد به هر شكلي داريد و دسترسي فوري به پزشك خود نداريد، سريعا" به بخش مراقبتهاي فوري (اورژانس) مراجعه كنيد.)
    فرق بين لكه بيني و خونريزي چيست؟
    لكه بيني خونريزي خفيفي است مشابه آن چيزي كه احتمالا در اوايل يا اواخر قاعدگي مشاهده مي كنيد. رنگ آن مي تواند از صورتي تا قرمز مايل به قهوه اي تغيير كند (رنگ خون خشك شده).
    علل لكه بيني چيست؟
    به دليل افزايش ميزان جريان خون دهانه رحم و بافت هاي اطراف، شما ممكن است بعد از پاپ اسمير (آزمايش سرطان دهانه رحم)، معاينه داخلي و يا رابطه جنسي لكه بيني داشته باشيد. علل ديگر شامل:

1. خونريزي مربوط به لانه گزيني: ممكن است شما خونريزي كم و خفيفي مربوط به لانه گزيني كه احتمالا 11 تا 12 روز بعد از باروري اتفاق مي افتد داشته باشيد (نزديك به زماني كه شما متوجه رخ ندادن سيكل قاعدگي مي شويد). ممكن است كه علت آن لانه گزيني تخم بارور شده در ديواره رحم باشد، پديده اي كه معمولا 6 روز بعد از قاعدگي اتفاق مي افتد اما نمي توان به طور قطع مطمئن بود كه خونريزي ناشي از لانه گزيني است. خونريزي خيلي خفيف بوده، در عرض 1 تا 2 روز تمام شده، و فقط تعداد كمي از زنان حامله اين نوع از لكه بيني را دارند.
    2. سقط خود به خودي يا حاملگي نابجا: لكه بيني مي تواند جز علائم اوليه يك سقط خود به خودي يا حاملگي نابجا باشد به خصوص اگر با درد يا انقباضات ( كرامپ) شكمي همراه باشد. در حدود يك چهارم زنان حامله در اوايل حاملگي خونريزي يا لكه بيني دارند و در حدود نيمي از اين افراد دچار سقط خود به خودي مي شوند. اما اگر سونوگرافي كه از جنين شما در حدود هفته هاي 7 تا 11 انجام مي شود نشان دهنده ضربان قلب باشد، شانس ادامه حاملگي شما بيشتر از 90% است.
    3. عفونتها: لكه بيني ممكن است به دلايل غير مرتبط با حاملگي باشد. عفونتهاي واژينال ( مانند عفونتهاي قارچي يا باكتريال) يا عفونتهاي منتقله از راه مقاربت ( مانند تريكومونا، گنوره ، كلاميديا و يا هرپس) ممكن است باعث تحريك و يا التهاب دهانه رحم شوند. دهانه ملتهب رحم، مستعد خونريزي بعد از پاپ اسمير يا رابطه جنسي است. همچنين ممكن است به دليل وجود پوليپ (يك نوع توده خوش خيم)، شما بعد از پاپ اسمير يا نزديكي جنسي خونريزي يا لكه بيني داشته باشيد.
    4. مشكلات جفت يا زايمان زود رس: در سه ماهه دوم و سوم حاملگي، خونريزي يا لكه بيني مي تواند نشانه يك مشكل جدي مثل جفت سر راهي، جداشدن جفت (كه در اين پديده جفت از رحم جدا مي شود) و سقط خود به خودي ديررس (بين 13 هفتگي و اواسط حاملگي) يا زايمان زودرس (بين نيمه حاملگي و 37 هفتگي) باشد.
    5. زايمان طبيعي: ترشح موكوسي كه بر اثر وجود خون تغيير رنگ يافته بعد از 37 هفتگي به احتمال زياد نشانه جدا شدن يك پلاك موكوسي در اثر نرم و گشاد شدن دهانه رحم و آماده شدن آن براي مراحل زايمان مي باشد.در اين مرحله نيز شما هر لكه بيني و يا خونريزي را بايد به پزشك خود اطلاع دهيد.
    6. علل ناشناخته: در بعضي از موارد علت لكه بيني در نهايت نيز مشخص نمي شود. تنها كاري كه پزشك در اين موقع مي كند تجويز دستورات احتياطي شامل ورزش نكردن، خودداري از نزديكي و خودداري از بلند كردن اشياء سنگين و موارد ديگر است.

منبع:ninisite.com

8. سلام
    مي خواستم بدونم بهترين روش جلوگيري از بارداري ( غير از كاندوم ) كه عوارض كمتري داشته باشه چيه ؟ در ضمن همسرم ميگه قرصهاي ضد بارداري در صورتي كه آنتي بيوتيك مصرف كنم اثر قرص هاي ضد بارداري از بين مي ره .لطفا راهنمايي كنيد در ضمن استفاده از كاندوم باعث شده دهانه رحم زخم بشه
    با تشكر

9. sevda268

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خانم msety این ها که گفتین لکه بینیه یا ممکنه خونریزی هم باشه مثلا 2روز خونریزیه دائم؟ آخه من ماه پیش روز پریودم خونریزیم شروع شد روز2هم کامل خونریزی داشتم اما از روز3 یه دفعه لکه ای شد مطمئن باشم پریود بوده؟(ماه پیشش 2تاhd خورده بودم)
    راستی دیروز سمت راست زیر دلم یه دردخاص داشت انگار یه چیز توش بود که باعث ورم دلم هم شده البته اینو بگم دیروز روزه 12سیکلم بود یعنی علائم تخمکگذاریه یا علائم حاملگی خارج رحمی؟میشه علائم تخمکگذاری و قبل پریود و حاملگی خارج از رحمو بگید(خواهش می کنم)

10. سلام من جواب این سوالو خیلی فوری می خوام من با نامزدم رابطه داشتیم نامزدم هنوز با کره است در ضمن عمل دخول کامل انجام نشده و پرده هنوز سالم است و نامزدم هیچ قرصی رو نخورده ما در ین ماه چند بار رابطه داشتیم اما در رابطه های قبلی عمل دخول اصلان انجام نشد تا 7 روز پیش که اینهم به صورت جزئی که به پرده نامزدم هیچ آسیبی نرسیده ام او بایدد تا الان که 30دی است  
    پریود شده بود ولی هنوز تا امروز پریبود نشده یعنی 7 روز تاخیر احتمال حاملگی وجود دارد ؟ ترورو خدا فقط زود جواب بدید؟
    اگه الان راهی جلوگیری است بگویید؟

11. sevda268

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    وا ی توروخدا جواب بدید. چند وقته فکر می کنم وسط شکمم شل و بزرگتر شده البته ماه پیش 2 روز خونریزی کامل داشتم و از روز3 تا 6 لکه ای و قطره ای (مثل همه پریودام روز 7 دیگه تموم شد)

12. r_p1360

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    aghil06 نوشته است: سلام من جواب این سوالو خیلی فوری می خوام من با نامزدم رابطه داشتیم نامزدم هنوز با کره است در ضمن عمل دخول کامل انجام نشده و پرده هنوز سالم است و نامزدم هیچ قرصی رو نخورده ما در ین ماه چند بار رابطه داشتیم اما در رابطه های قبلی عمل دخول اصلان انجام نشد تا 7 روز پیش که اینهم به صورت جزئی که به پرده نامزدم هیچ آسیبی نرسیده ام او بایدد تا الان که 30دی است  
    پریود شده بود ولی هنوز تا امروز پریبود نشده یعنی 7 روز تاخیر احتمال حاملگی وجود دارد ؟ ترورو خدا فقط زود جواب بدید؟
    اگه الان راهی جلوگیری است بگویید؟

سلام آخه اصلا نگفتي تو چه روزي رابطه داشتي! ولي خيلي نترس با توجه به اينكه باكره است وعمل دخول انجام نگرفته احتمالش خيلي ضعيفه . چرا ازمايش نميده تا مطمئن بشه؟

13. sevda268 نوشته است: وا ی توروخدا جواب بدید. چند وقته فکر می کنم وسط شکمم شل و بزرگتر شده البته ماه پیش 2 روز خونریزی کامل داشتم و از روز3 تا 6 لکه ای و قطره ای (مثل همه پریودام روز 7 دیگه تموم شد)

سلام

با اين توضيحات شما به نظرتون ميشه گفت چه اتفاقي افتاده؟؟؟!!!

پس اول اگه نزديكي مشكوك داشتيد بگيد و تاريخ اخرين قاعدگي.اميدوارم بتونم جواب بدهم

14. sevda268

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من قبل این سوال 2تا سوال دیگه هم گفتم.اولیش بیشتر مهمه.
    من 2 دی روز9 پری نزدیکی مشکوک داشتم فرداش 2تا HDیه عصر یه شب خوردم 6روز بعد از نزدیکی آزخون منفی بود سیکلام25-29روزه . روز25سیکل یعنی 18دی پریود شدم اما2روزخونریزی کامل بود بعدش قطره و لکه ای(هروقت میرفتم دستشویی یه قطره)روز 6-7 دیگه تموم شد(عین پری های قبل 7روزه تموم شدبا فرق شدت خونریزی)تاامروز30دی روز13 سیکلم .دیروزسمت راست زیردلم درد میکردیعنی واسه تخمکگذاریه؟1هفته هم هست به شکمم حساس شدم فکر میکنم بزرگتر شده می گن از ترس حساس شدی.این سوالمم جواب میدین ؟ اگه من بخوام تووو روز 14 سیکل(دوران تخمکگذاری) نزدیکی داشته باشم البته محافظت شده(با کاندوم و حتی زمان تخلیه منی بیرون باشد) باز باید استرس داشته باشم که نکنهبه خاطراینکه روزهای تخمکگذاریه خطرناک باشه؟
    توضیحاتمو قبلا هم داده بودم. مرسی

15. sevda268 نوشته است: میشه جواب این سوالمو بدین؟
    اگه یکی در روز14 سیکل(سیکلها25-29روزه)باشد نزدیکی محافظت شده داشته باشد(با کاندوم و منی هم داخل تخلیه نشود) باز استرس بارداری و احتمال آن هست؟
    میشه جواب بدین 1 سوالم درباره این پرسیدم که 2 روز خونریزی کامل در روزی که باید باشه پری حساب میشه قبلا پرسیدم

سلام
    در مورد سوال خير پاسخ منفي هست و امكان بارداري وجود نداره پس دليلي براي ترس و استرس نيست.
    در مورد سوال 2 جواب مثبته بله 2 روز خونريزي كامل پريود محسوب مي شه .
    موفق باشيد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 48 از 49
رفتن به صفحه :    ... 48   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید