شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه : 1   

بی بی چک چند روز بعد از مقاربت جواب می دهد؟

1. سلام من 4 روز بعد از تمام شدن دوران قاعدگی با همسرم نزدیکی بدون جلوگیری داشتم آیا احتمال حاملگی برای من وجود داره؟
    در ضمن حدود یک هفته بعد از بی بی چک استفاده کردم ولی جوابش منفی بود
    با توجه به اینکه دوره های من تقریبا 26 روزه است
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. دوست گرامی سیکل قائدگی شما چند روزه است؟شما پریودهای منظمی دارید؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mosafer935 نوشته است: سلام من 4 روز بعد از تمام شدن دوران قاعدگی با همسرم نزدیکی بدون جلوگیری داشتم آیا احتمال حاملگی برای من وجود داره؟
    در ضمن حدود یک هفته بعد از بی بی چک استفاده کردم ولی جوابش منفی بود
    با توجه به اینکه دوره های من تقریبا 26 روزه است
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

روز پر خطری بود و احتمال بارداری بالاست. ولی از بیبی چک زود استفاده کردی.الان چند روز از نزدیکیت میگذره؟
    اگه نزدیک دوره بعدیته میتونی ازمایش خون بدی تا خیالت راحت بشه!

4. سلام
    اگر در روز 7 بعد از اتمام پريود نرديكي انجام بشه احتمال بارداري چه قدره؟ضمن اينكه پرده بكارت وجود داره و رابطه معقدي بودهعلائم حاملگي از چه روزي نشون داده مي شه ؟مثلا امكان داره تهوع در هفته اول بعد نزديكي از حاملگي باشه

5. shaparak23 نوشته است: سلام
    اگر در روز 7 بعد از اتمام پريود نرديكي انجام بشه احتمال بارداري چه قدره؟ضمن اينكه پرده بكارت وجود داره و رابطه معقدي بودهعلائم حاملگي از چه روزي نشون داده مي شه ؟مثلا امكان داره تهوع در هفته اول بعد نزديكي از حاملگي باشه

سلام
    دوست عزيز اولا اينو بدونيد كه بارداري با وجود پرده بكارت هم ممكنه ، اما در مورد شما كه رابطتون از طريق مقعد بوده چنانچه مايع مني اطراف واژن تخليه نشده باشه يا به هر نحوي به اون نرسيده باشه امكان بارداري صفر خواهد بود ، در مورد علائم بارداري مطالب كاملي تو سايت هست كافيه جستجو كنيد ولي به هرحال به اين سرعت خودشو نشون نمي ده .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  6. الان 3 روزه که موعد پریم گذشته ولی بیبی چک منفی بود. پس  بیبی چک خیلی غیر قابل اطمینانه؟!

7. leili_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام با توجه به اینکه من روز تخمک گذلریم روز شانزدهم سیکل بوده (با توجه به تقویم تعیین زمان تخمک گذاری)آیا ممکنه من دوروز پشت سر هم تخمک گذاری داشته باشم؟چون تمام علایم روز اوج تخمک گذاری رو در این دو روز داشتم.با تشکر

8. sasaa نوشته است: الان 3 روزه که موعد پریم گذشته ولی بیبی چک منفی بود. پس بیبی چک خیلی غیر قابل اطمینانه؟!

به بی بی چک میشه اطمینان کرد اما نه 100% چون بودن خانومهایی که بی بی چکشون منفی بوده و باردار شدند

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. آمپول اچ سی جی چقدر برای باردار شدن موثر است ؟
    با وجود پرید منظم و 4 ماه جلوگیری نکردن

10. roohi نوشته است: آمپول اچ سی جی چقدر برای باردار شدن موثر است ؟
    با وجود پرید منظم و 4 ماه جلوگیری نکردن

این آمپول باعث تحریک برای تخمک گذاری است و توسط این دارو تخمدان تخمک گذاری می کند که در نتیجه آن تخمکی برای لقاح به اسپرم وجود داشته باشد.

11. ایااستفاده از  محلول اب و سرکه بعد از اقدام به بارداری و قبل از نزدیکی ضرر داره؟

12. leili_2 نوشته است:
    leili_2 نوشته است: سلام با توجه به اینکه من روز تخمک گذلریم روز شانزدهم سیکل بوده (با توجه به تقویم تعیین زمان تخمک گذاری)آیا ممکنه من دوروز پشت سر هم تخمک گذاری داشته باشم؟چون تمام علایم روز اوج تخمک گذاری رو در این دو روز داشتم.با تشکر

عزیزم تخمک ریزی فقط یه روزه

13. sasaa نوشته است: ایااستفاده از محلول اب و سرکه بعد از اقدام به بارداری و قبل از نزدیکی ضرر داره؟

این محلول جهت از بین بردن عفونت مورد استفاده قرار میگیرد و ضرر خاصی ندارد

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  14. shaboo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام
    میشه یکی جواب بده که چند روز بعد از نزدیکی بی بی چک جواب درست میده؟ازمایشه خون چطور؟ ممنون میشم ازتون اگه جواب بدین

15. shaboo نوشته است: با عرض سلام
    میشه یکی جواب بده که چند روز بعد از نزدیکی بی بی چک جواب درست میده؟ازمایشه خون چطور؟ ممنون میشم ازتون اگه جواب بدین

معمولا بی بی چک یه هفته تا 10 روز بعد رابطه و آزمایش خون 12 تا 20 روز البته 20 روز مطمئن تر هستش
    فکر کنم این سوالو یه بار جواب دادم وتکرار میکنید!!!!

تشکر شده توسط : 8 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 6
رفتن به صفحه : 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید