شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

در آرزوی فرزند

1. با سلام
    من یکبار عمل IVF  انجام دادم و با اینکه به مدت 22 روز استراحت مطلق بودن و به غیر از خوردن غذا و یا رفتن به دستشویی از تخت بلند نمی شدم نتیجه آن منفی بود  و برای ماه آینده میخوام به وسیله جنینهای فریز شده دوباره این عمل رو انجام بدم می خواستم بپرسم آیا کاری می شود کرد که احتمال موفقیت در این عمل با انجام آن افزایش پیدا کند . در یک مقاله ای خوندم که بوسیله طب سوزنی احتمال موفقیت بیشتر میشه یعنی همزمان با IVF از طب سوزنی استفاده بشه آیا واقعأ اینطوره و اگر هست آیا متخصص خوبی در زمینه طب سوزنی می شناسید که معرفی کنید با شماره تلفن . ممنون

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. سلام
    من و همسرم در ماههای اول عقد بر اثر آمیزشی که بر اثر ناآگاهی بود متوجه شدیم که همسرم داره باردار میشه و بعد از اینکه با آزمایشات مطمئن شدیم بدلیل مشکلاتی که ممکن بود از طریق خانواده ایشون پیش بیاد اقدام به سقط از طریق آمپول کردیم و سقط شد و باقیماندش از طریق کورتاج قانونی در بیمارستان دفع شد و از اون زمان 10 ماه میگذره!
    الان که مستقل شدیم و اقدام به بچه دار شدن کردیم مدت 2ماهه که عمل آمیزشو بدون جلوگیری انجام میدیم ولی اثری از نشانه های بارداری ندیدیم و قاعدگی ایشون انجام میشه!
    با توجه به اینکه عمل سقط رو از طریق آمپول و برای بچه اول انجام دادیم میترسیم که دیگه بچه دار نشیم!
    نمیدونم باید چکار کم و اصولا این نگرانی درسته یا نه؟
    لطفا راهنماییم کنین!

3. goldenboy نوشته است: سلام
    من و همسرم در ماههای اول عقد بر اثر آمیزشی که بر اثر ناآگاهی بود متوجه شدیم که همسرم داره باردار میشه و بعد از اینکه با آزمایشات مطمئن شدیم بدلیل مشکلاتی که ممکن بود از طریق خانواده ایشون پیش بیاد اقدام به سقط از طریق آمپول کردیم و سقط شد و باقیماندش از طریق کورتاج قانونی در بیمارستان دفع شد و از اون زمان 10 ماه میگذره!
    الان که مستقل شدیم و اقدام به بچه دار شدن کردیم مدت 2ماهه که عمل آمیزشو بدون جلوگیری انجام میدیم ولی اثری از نشانه های بارداری ندیدیم و قاعدگی ایشون انجام میشه!
    با توجه به اینکه عمل سقط رو از طریق آمپول و برای بچه اول انجام دادیم میترسیم که دیگه بچه دار نشیم!
    نمیدونم باید چکار کم و اصولا این نگرانی درسته یا نه؟
    لطفا راهنماییم کنین!

نگران نباشيد امكان بارداري هست.ولي بهتره زيرنظر پزشك متخصص باشين.

4. سلام
    دوست گرامی سرکار صبا خانم ، من در مورد اینکه با طب سوزنی میشه بچه رو در رحم نگه داشت! چیزی نمیدونم ولی چون خودم برای شبه میگرنی که دارم سالها پیش تحت مداوا به همین روش بودم ، فقط میتونم بگم که طبق تجربه، اثر زیادی ازش ندیدم! اگر هم بوده بسیار کم و کوتاه مدت بوده! لذا پیشنهاد میکنم از روشهای معمول و زیر نظر پزشک زنان اقدام کنید!
    و اما جناب آقای گلدن بوی عزیز، اولاً نگران نباشید انشالله که بچه دار خواهید شد،ولی بهترین کار مراجعه همسرتون به متخصص زنان بوده ،تا با اصول و اسلوب علمی اقدام لازم معمول گردد!
    شاد باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. دوست گرامی با توجه به اینکه شما نزدیک به 2 ماه هست که قصد بارداری دارید جای نگرانی نیست  طبق گفته خودتان از کورتاژ خانمتان نزدیک به 10 ماه می گذرد معمولا بعد از سقط 3 ماه وقت لازم است که مادر استراحت کند تا باداری بعدی با مشکل دچار نشود زیرا تا یکسال اگر همسرتان باردار نشدند نیاز به برسی بیشتری دارد.پیشنهاد می کنم همسرتان به پزشک متخصص مراجعه کند و تحت معاینه قرار بگیرند انشاالله نتیجه رضایت بخشی می گیرید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید