شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نمی تونم حالتم رو برای .... کنترل کنم

1. metman

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بنام خدا
    با سلام و عرض ادب

مدتی است که ازدواج کرده ام
    مواقعی که با همسرم معاشقه دارم هر چقدر هم که طول بکشه حسابی نعوظ کامل دارم ولی اگه در اون موقع بخواهم نزدیکی کنم و کاندوم ببندم دیگه از نعوظ خارج میشه جوری که یا بی خیال دخول میشم یا بسختی انجام میشه- البته اگه بخواهم بدون کاندوم انجام بدم مشکل نیست ولی خوب احتیاط در بستن هست که باید  ببندم و استفاده کنم
    مشکل کجاست

در ضمن سوزش لبهای اآلت تناسلی خانم ها از کجاست؟

با تشکر
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. شما بايد قبل از معاشقه از كاندوم استفاده كنيد زيرا ممكنه پيشاب هم حاوي اسپرم باشه و باعث حاملگي بشه ... فكر كنم اينطوري بهتر باشه و مشكلت حل بشه... آيا زود انزالي هم داشتي؟

3. metman نوشته است: بنام خدا
    با سلام و عرض ادب

مدتی است که ازدواج کرده ام
    مواقعی که با همسرم معاشقه دارم هر چقدر هم که طول بکشه حسابی نعوظ کامل دارم ولی اگه در اون موقع بخواهم نزدیکی کنم و کاندوم ببندم دیگه از نعوظ خارج میشه جوری که یا بی خیال دخول میشم یا بسختی انجام میشه- البته اگه بخواهم بدون کاندوم انجام بدم مشکل نیست ولی خوب احتیاط در بستن هست که باید ببندم و استفاده کنم
    مشکل کجاست

در ضمن سوزش لبهای اآلت تناسلی خانم ها از کجاست؟

با تشکر
    ممنون

این حالت شما برمیگرده به تمرکز و شرایط روحی شما
    سعی کنید تا جایی ممکن است زمانی که خسته هستید یا فکرتون مشغول هست به رابطه نپردازید
    هنگام رابطه فقط و فقط به خودتون و همسرتون تمرکز کنید و فکرتان را به جای دیگر متمرکز نکنید
    این مشکل شما زیاد مشکل حادی نیست و با کمی تمرین رفع میشه
    اگر مشکل حل نشد به یک اورولوژیست مراجعه کنید بد نیست
    اضطراب و نگرانی و افسردگی در این جریان بی تاثیر نیست
    پستهای زیر هم مطالعه کنید بد نیست
    http://www.roham.ws/web/ftopict-1216.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-5854.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-8537.html

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  4. خب دوست عزیز
    ابتدا معاشقه بعد استفاده از کاند.و.م دوباره به معاشقه بپردازید بعد نزدیکی انجام دهید

5. با سلام
    دوست گرامی، قطعاً این موضوع از عدم تمرکز در حین انجام این عمل، نشات میگیره! که به مرور و با تمرین و ممارست و تمرکز لازم، معضل برطرف خواهد شد! و اگر این مدت به درازا کشید!! بهتره که به یک اورولوژیست مراجعه کنید! در مورد لبهای آلت همسرتون هم باید گفت که چون مدت کمیه که رابطه جنسی رو با هم  دارید تجربه میکنید! لذا این دردها و سوزشها که طبیعی است، رخ خواهد داد که آنهم با افزایش ارتباط زناشوئی، رفع خواهد شد!.ولی پیشنهاد میکنم از کرم و یا ژلهای روان کننده جهت دخول و نرم شدن دیواره واژن استفاده نمایید، به احتمال فراوان در کم شدن این درد ویا سوزشها موثر خواهد بود!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. دوست گرامی زمان معاشقه را زادتر کنید و تا زمانی که به خوبی احساس نیاز نکردید از نزدیکی خودداری نمایئد. همسر شما می تواند با تحریکات مناسب کمک بسیار بزرگی برای شما باشد

7. نمي دونم بگم خوش به حالت يا نه. چون براي من هميشه در حال نعوذه. حتي بعضي مواقع سر كار، ساعتها از پشت ميزم بلند نمي شوم تا كسي نبيند. البته اين بستگي داره به رابطه جنسي بنده كه هر چه از زمان آن دور مي شويم مقدار نعوذ هم كم مي شود.
    حال براي جواب شما بايد بگويم كه فقط فكرت مشغول به همونجايي باشه كه عمل داره انجام مي گيره. چون مشكلات اين روزگار باعث مي شه كه انسان خودش رو يادش بره چه برسه به....
    موفق باشيد.

8. با سلام
    از سایت بسیار عالی که دارید کمال تشکر و قدردانی را دارم
    من 28 سالمه 173 قد 56  وزن دارم متاسفانه از 13 سالگی هم خود ارضایی داشته ام تو سن 21 سالگی متوجه شدم که نعوظ ندارم .مدتی کلاٌ التم هیچ حسی نداشت.. به مرور خوب شد اما نه بطور موثر.یکی از دلایلش هم احساس گناه بود طوری که یادمه گریه میکردم چون آدم مذهبی بودم از 21 تا الان هم به ندرت خود ارضایی دارم اما حالا که متوجه شدم زود انزالی بیش از حد دارم طوری که بدن سازی که میکنم و چند تا حرکت انجام میدم به علت فشار حرکت (حرکتی مثله فیله کمر)حس میکنم دارم انزال میشم اما وقتی حواسم رو پرت میکنم بهتر میشم...از دیدن فیلمها پرونو هیچ حسی ندارم اما نعوظ شبانه دارم .تا حالا نزدیکی نداشتم و چون در شرف ازدواج هستم  بسیار نگران زود انزالی و نداشتن نعوظ هستم به متتخصص اورولوژی مراجعه نمودم و یک سری آزمایش کامل نوشتن که در اولین فرصت اقدام خواهم کرد..فقط میخوام بدونم امیدی هست به خوب شدن  یا خیر ؟؟؟ با توجه به مطالعاتم در این زمینه فکر میکنم بایدپیش روانشناس هم برم ..استرس زیاد هم دارم ایا این موارد قابل درمان هست یا خیر ؟؟چقدر میتوان امیدوار بود ؟

9. amir60_28 نوشته است: با سلام
    از سایت بسیار عالی که دارید کمال تشکر و قدردانی را دارم
    من 28 سالمه 173 قد 56 وزن دارم متاسفانه از 13 سالگی هم خود ارضایی داشته ام تو سن 21 سالگی متوجه شدم که نعوظ ندارم .مدتی کلاٌ التم هیچ حسی نداشت.. به مرور خوب شد اما نه بطور موثر.یکی از دلایلش هم احساس گناه بود طوری که یادمه گریه میکردم چون آدم مذهبی بودم از 21 تا الان هم به ندرت خود ارضایی دارم اما حالا که متوجه شدم زود انزالی بیش از حد دارم طوری که بدن سازی که میکنم و چند تا حرکت انجام میدم به علت فشار حرکت (حرکتی مثله فیله کمر)حس میکنم دارم انزال میشم اما وقتی حواسم رو پرت میکنم بهتر میشم...از دیدن فیلمها پرونو هیچ حسی ندارم اما نعوظ شبانه دارم .تا حالا نزدیکی نداشتم و چون در شرف ازدواج هستم بسیار نگران زود انزالی و نداشتن نعوظ هستم به متتخصص اورولوژی مراجعه نمودم و یک سری آزمایش کامل نوشتن که در اولین فرصت اقدام خواهم کرد..فقط میخوام بدونم امیدی هست به خوب شدن یا خیر ؟؟؟ با توجه به مطالعاتم در این زمینه فکر میکنم بایدپیش روانشناس هم برم ..استرس زیاد هم دارم ایا این موارد قابل درمان هست یا خیر ؟؟چقدر میتوان امیدوار بود ؟

مشکل شما رو خیلی آقایون داشتند و با رفتن به یک اورولوژیست و مشاوره مشکل حل شده
    نگران نباشید و فقط به درمانتون خوب توجه کنید و پیگیری کنید مشکلتون 100% حل خواهد شد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. از توجه و دلگرمی شما دوست عزیز بسیار ممنونم
    میخواستن بدونم من اگه بخوام توی 2- 3 سال رو خودم کار کنم طوری که هنگام ازدوارج س - ک - س - خوبی داشته باشم چیکار باید بکنم؟ منظورم یه دروه درمان چند ساله هستش یه دارو یا مواردی که منو آماده کنه..مثلاٌ قرصی که در دراز مدت مصرف بشه و عوارضی نداشته باشه..امیدورام سوالم منطقی و روشن باشه...مرسی

11. amir60_28 نوشته است: از توجه و دلگرمی شما دوست عزیز بسیار ممنونم
    میخواستن بدونم من اگه بخوام توی 2- 3 سال رو خودم کار کنم طوری که هنگام ازدوارج س - ک - س - خوبی داشته باشم چیکار باید بکنم؟ منظورم یه دروه درمان چند ساله هستش یه دارو یا مواردی که منو آماده کنه..مثلاٌ قرصی که در دراز مدت مصرف بشه و عوارضی نداشته باشه..امیدورام سوالم منطقی و روشن باشه...مرسی

مشکل شما تنها با رفتن به یک اورولوژیست و مشاوره حل میشه
    خودتون نمیتونید حتی طی سالها تمرین مشکل رو برطرف کنید طی چند ماه با مشاوره و درمان مشکلتون حل میشه
    در پی حل مشکل از طریق غیر علمی نباشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. سلام

من خواستگاری 25 ساله دارم.که خیلی ادعای پاکی و نجابت میکنه.با اینکه به قول خودشون تا حالا خیلی از دختر ها بهش پیشنهاد ازدواج دادن ولی او بی تفاوت بوده.
    حال دوتا سئوال دارم.اگر به قول خودش پاک ونجیبه...پس باید یا خود ارضایی داشته باشه...یا بیماره؟درسته؟مردان اگریکی از این دو حالت نباشند پس چگونه ارضا میشوند؟بهترین سن ازدواج برای مردان کیه؟
    ممنونم

13. barbaraaaaaa نوشته است: سلام

من خواستگاری 25 ساله دارم.که خیلی ادعای پاکی و نجابت میکنه.با اینکه به قول خودشون تا حالا خیلی از دختر ها بهش پیشنهاد ازدواج دادن ولی او بی تفاوت بوده.
    حال دوتا سئوال دارم.اگر به قول خودش پاک ونجیبه...پس باید یا خود ارضایی داشته باشه...یا بیماره؟درسته؟مردان اگریکی از این دو حالت نباشند پس چگونه ارضا میشوند؟بهترین سن ازدواج برای مردان کیه؟
    ممنونم

خوب؟ سوالهای شما خیلی کلی بوده و نمی شه نظر قطعی داد
    معمولا 26-27 سال به بالا __به نقل از مشاور کلاس آموزش پیش از ازدواج__ اما این هم بستگی به بلوغ احساسی و خیلی فاکتورهای دیگه...
    وا؟؟؟ شما بهتره تهمت نزنید خب از خودش بپرسید!؟!

14. با سلام
    دوست گرامی سرکار باربارا خانم، در خصوص سئوالات شما چند نکته رو جهت اطلاع باز گو مینمایم:
    1- سن ازدواج براساس توان اقتصادی، فرهنگ خانواده، تمایل شخص و ... و ده ها مورد دیگه مشخص میشه و لذا اشل خاصی رو نمیتوان برای اون قائل شد!
    2- بله آقایون از طریق دیگه مانند احتلام در خواب که کاملاً غیر ارادی است، میتونند انزال داشته و ارضا بشن و لزومی به خودارضائی نخواهد بود ولی درصد اینگونه آقایون که اساساً خودارضائی نداشته اند بسیار کم و در مواقعی نادر است. ولی اصولاً نداشتن انزال دلیلی بر بیماری فرد نیست!
    3- با عنایت به اظهارات خواستگارتون ،این سئوال مطرح میشه که پاکی و صداقت از نظر ایشون و کلاً از نظر هر دوی شما چیست؟؟ و این نیز بحثی بسیار زیاد و پیچیده ای رو میطلبه که در این مقال نمی گنجه!
    به هر صورت توصیه میکنم بیشتر به مرد زندگی بودن و پاکی افکار ایشون  توجه کنید تا به ظاهر آن!
    موفق و شاد باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. با سلام
    حدود هفت ماهه که ازدواج کردم ولی شوهرم هیچ میلی به داشتن رابطه جنسی نشون نمیده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید