شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. با سلام
    میخواستم بدونم آیا این درسته که میگن اگه مردی مدتی انزال نداشته باشه بعد از اون نزدیکی داشته باشه مایع پیشابش در اولین نزدیکی اسپرم نداره!؟اگه درسته این مدت مثلا"چقدره؟2هفته؟3هفته؟1ماه؟!...

2. سلام دوست عزیز
    تا به حال چنین چیزی نشنیده بودم.
    تا اونجایی که اطلاع دارم در همه وقت پیشاب دارای اسپرم میباشد.

3. سلام به همه دوستان
    من قبلا سوالمو اینجا پرسیدم و یه سری جواب هایی هم گرفتم .
    اما چون هنوز نگرانم سوالمو یه جور دیگه میپرسم .
    ببخشید خلاصه
    ببینید !
    نامزد من در تاریخ 6/9/1388 یک خون ریزی مختصر داشتن . اما پریود نبود .
    من در تاریخ 8/9/1388 یک رابطی سطحی با ایشون داشتم که احتمال می دم شاید پیشاب یا کمی منی به سطح خارجی یا اطراف آلت ایشون رسیده باشه .
    ایشون حدودا در تاریخ 12/9/1388 ( اگه اشتباه نکنم . زود تر از این تاریخ نبود شاید یکی دو روز دیر تر . دقیق یادم نیست ) پریود شدن و خون ریزی شون هم کم نبود که بشه گفت پریود نبوده و لکه و ... بوده .
    از اون تاریخ به بعد هنوز پریود نشدن .
    شنبه ای که گذشت هم یه آمپول پروژسترون هم زدن .
    ولی بازم خبری نیست
    آیا احتمال بارداری هست ؟ می تونید درصدی بهم بگید بدونم چقدر به این جواب می تونم امیدوار باشم ؟
    ضمن اینکه هیچ علائم خاصی هم نداشتن .
    همون روزای اول یک مقداری تهوع داشتن که با قطع قرص آهن خوب شدن . البته غیر از قرص آهن استرس شون هم زیاد بود .
    درسته که متوجه اصطلاحات و مسائل پزشکی نمی شم ولی یه جوری با دلیل برام توضیح بدید تا برا ایشون هم بتونم توضیح بدم
    ممنون از همگی

4. m_s_m نوشته است: با سلام
    میخواستم بدونم آیا این درسته که میگن اگه مردی مدتی انزال نداشته باشه بعد از اون نزدیکی داشته باشه مایع پیشابش در اولین نزدیکی اسپرم نداره!؟اگه درسته این مدت مثلا"چقدره؟2هفته؟3هفته؟1ماه؟!...

سلام
    دوست عزيز تا اونجايي كه من اطلاع دارم اگه مردي تا چند روز انزال نداشته باشه بعد از چند روز حين نزديكي هم حجم مايع مني بيشتر خواهد بود و هم تعداد اسپرم ها و اصولا يكي از دلايلي هم كه توصيه مي شه جهت بارداري يك روز در ميان اقدام بشه واسه همينه كه تعداد اسپرم و شانس بارداري بيشتر بشه ، مسلما پيشاب هم حاوي اسپرم هست.

5. sevda268 نوشته است: من ماه پیش 2روز بعد از پری نزدیکی مشکوک داشتم 2تاhd خوردم چون حالم بد شد دیگه نخوردم. این ماهبعد از کلی فشار آوردن به شکمم پری شدم سیکلام25-29 اماایندفه24به صورت قطره ای بود روز25 شروع شد روزاول و دوم خونریزی شدید داشتم روز3یه دفعه کم شد(قطره ای)روز4 و5 لکه ایه.همیشه پریودام7روزه بودایندفعه فکر کنم 5 یا6روز تمومه تمومه.راستی روز6بعد از نزدیکی آزخونم منفی بود.یعنی من مطمئن باشم بارداری نیست پریم اینطوری شده واسه چیه؟
    همیشه روز4قطره ای بودروز5به بعد لک بینی می شدروز7دیگه تمومه تموم بود

سلام دوست عزيز احتمال بارداري منتفيه ، فقط اينو بدونين كه حجم خونريزي حين پريود مقدار مشخصيه و در افراد مختلف بين 2 روز تا 7 روز حتي 10 روز معموله ، با توجه به شدت زياد خونريزي در روزهاي اول و دوم كه نشان دهنده پريود شدن شماست كاملا خيالتون راحت باشه ، و مسلما اين تغييرات ناشي از قرصهاي هورموني هست كه مصرف كرديد .

6. smohammad نوشته است: سلام به همه دوستان
    من قبلا سوالمو اینجا پرسیدم و یه سری جواب هایی هم گرفتم .
    اما چون هنوز نگرانم سوالمو یه جور دیگه میپرسم .
    ببخشید خلاصه
    ببینید !
    نامزد من در تاریخ 6/9/1388 یک خون ریزی مختصر داشتن . اما پریود نبود .
    من در تاریخ 8/9/1388 یک رابطی سطحی با ایشون داشتم که احتمال می دم شاید پیشاب یا کمی منی به سطح خارجی یا اطراف آلت ایشون رسیده باشه .
    ایشون حدودا در تاریخ 12/9/1388 ( اگه اشتباه نکنم . زود تر از این تاریخ نبود شاید یکی دو روز دیر تر . دقیق یادم نیست ) پریود شدن و خون ریزی شون هم کم نبود که بشه گفت پریود نبوده و لکه و ... بوده .
    از اون تاریخ به بعد هنوز پریود نشدن .
    شنبه ای که گذشت هم یه آمپول پروژسترون هم زدن .
    ولی بازم خبری نیست
    آیا احتمال بارداری هست ؟ می تونید درصدی بهم بگید بدونم چقدر به این جواب می تونم امیدوار باشم ؟
    ضمن اینکه هیچ علائم خاصی هم نداشتن .
    همون روزای اول یک مقداری تهوع داشتن که با قطع قرص آهن خوب شدن . البته غیر از قرص آهن استرس شون هم زیاد بود .
    درسته که متوجه اصطلاحات و مسائل پزشکی نمی شم ولی یه جوری با دلیل برام توضیح بدید تا برا ایشون هم بتونم توضیح بدم
    ممنون از همگی

سلام
    ببينيد اگر ايشون تو تاريخ 8/9/88 پريود نمي شدند مي تونستيم بگيم كه خونريزي مختصر ايشون بدليل تخمك گذاري بوده اما وقتي تو تاريخ مذكور پريود شدند و اين موضوع محرضه پس يعني بارداري اتفاق نيفتاده .
    با اين توصيف احتمال بارداري صفر هست . حالت تهوع ايشون هيچ ربطي به بارداري نداره و به اين زودي علائم بارداري خودشو نشون نميده ! تاخير در پريود ايشون مي تونه بنا به دلايل مختلفي باشه كه يكي از اونها استرس هست ، يه سوال برام ايجاد شده : اين آمپول پروژسترون رو سرخود استفاده كردند ؟ و چرا يك عدد ؟؟
    بعد از تزريق آمپول معمولا تا يك هفته هم جا داره پريود اتفاق بيفته .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. samane24

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من درروز 14 رابطه سطحی بدون دخول داشتم رابطه از مقعد بود و  از کاندوم استفاده شد به خاطر همین مطمئنم  مایع منی با بدنم تماس نداشت اما قبل از اون و در شروع آلتشون با بدنم تماس داشت پیش اب رو نمی دونستم و نگران بودم فرداش 2تا اچی دی و 12 ساعت بعد دو تا اچ دی دیگه مصرف کردم و در روز 5  بعد رابطه تست خون بتا دادم منفی بود. می خوام بدونم بازم احتمال بارداری وجود داره؟زیر دلمم درد می کنه  یعنی علتش به خاطر بارداری ؟نگرانم راهنماییم کنید ممنون

8. samane24 نوشته است: سلام من درروز 14 رابطه سطحی بدون دخول داشتم رابطه از مقعد بود و از کاندوم استفاده شد به خاطر همین مطمئنم مایع منی با بدنم تماس نداشت اما قبل از اون و در شروع آلتشون با بدنم تماس داشت پیش اب رو نمی دونستم و نگران بودم فرداش 2تا اچی دی و 12 ساعت بعد دو تا اچ دی دیگه مصرف کردم و در روز 5 بعد رابطه تست خون بتا دادم منفی بود. می خوام بدونم بازم احتمال بارداری وجود داره؟زیر دلمم درد می کنه یعنی علتش به خاطر بارداری ؟نگرانم راهنماییم کنید ممنون

با توجه به مصرف صحیح قرصها احتمال بارداری منتفی هستش
    دل درد هاتون هم به بارداری ربطی نداره نگران نباشید

9. mitrayz

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام و خسته نباشید!
    من ماه پیش از روش اورژانسی استفاده کردم البته به خاطره استرسم بی رویه قرص خوردم .بعد 6 روز پریود شدم...بعد چند وقت هم یه رابطه ی سطحی داشتم که اصلا منی یا پیش منی به بدنم هم نخورد! ولی امروز 1 روز از روزی که باید پریود بشم گذشته و هنوز نشدم ولی خیلی دل درد دارم! میترسم حامله باشم؟؟ میشه هنوز اثر قرص ها باشه؟؟

10. mitrayz نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید!
    من ماه پیش از روش اورژانسی استفاده کردم البته به خاطره استرسم بی رویه قرص خوردم .بعد 6 روز پریود شدم...بعد چند وقت هم یه رابطه ی سطحی داشتم که اصلا منی یا پیش منی به بدنم هم نخورد! ولی امروز 1 روز از روزی که باید پریود بشم گذشته و هنوز نشدم ولی خیلی دل درد دارم! میترسم حامله باشم؟؟ میشه هنوز اثر قرص ها باشه؟؟

احتمال بارداری که اصلا نیست نگران نباشید
    این تعویق هم به خاطر مصرف بی رویه قرصاست که بعد چند وقت رفع میشه

11. سلام من كاربر جديدم و مي دونم كه توي قوانين آمده بود كه نبايد سوال تكراري بپرسيم اما راستش انقدر تو سايت گشتم گيج شدم و واقعا نمي دونم كه اين سوالي كه دارم تكراري هست يا نه اما ازتون خواهش مي كنم اگر تكراري بود پاكش نكنيد چون خيلي نگرانم و هر روز دارم گريه مي كنم نمي دونم چي كار كنم تروخدا جوابمو بدين. ممنون از لطفتون جريان من اينه كه:‌

ماه قبل يعني آذر ماه  قرار بود روز جمعه 20 آذر88 پريودبشم( مطابق سيكل قاعدگي كه هميشه قاعدگي منظم دارم). دو روز قبلش يعني روز چهارشنبه 18 آذر با دوست پسرم رابطه داشتمالبته رابطمون نزديكي نبود و من هنوز پرده دارم. اما مايع منيش روي شكممريخت و وقتي داشتم با دستمال پاك مي كردم چون با همون دستمال مال خودممپاك كردم و خيلي هم خيس بود ترسيدم نكنه يه موقع من باردار شده باشم. اوندو روز رو به هزار دلشوره گذروندم تا اينكه روزجمعه رسيد (يعني روز 20آذر) يعني روزي كه قرار بود طبق معمول و روال عادي پريود بشم. اون روز منپريود شدم و يكم خيالم راحت شد چون دكتر زنانم بهم گفته بود وقتي پريود ميشي يعني باردار نيستي. اما چند روز بعد دوباره نگران شدم چون من هميشهپريودم 7 روز طول مي كشيد اما اين دفعه روز سوم خيلي كم شد(البته تا 6 روزطول كشيد ولي مقدارش كم بود) طوري كه هميشه روزاي آخر اونجوري مي شدم.انقدر نگران بودم همش گريه مي كردم تا اينكه نتونستم تحمل كنم و روز 24آذر يعني 5 روز بعد از شروع پريودم (7 روز بعد از رابطه با دوست پسرم) بهدكتر زنان رفتم. ايشون منو معاينه كرد و گفت مطمئن است كه من باردار نيستمو كم بودن پريودم به دليل دلشوره بوده( حتي گفت من به جز پرده يه ديوارمانندي دارم كه حتي در آينده شايد مجبور بشم با جراحي پردمو بزنم) وليبراي اينكه خيالم كامل راحت بشه گفت برام آزمايش مي نويسه. آزمايش دادم وجوابش منفي بود. يعني يادم نيست كه اون عدد مبنا چند بود ولي اگر مثلاكوچكتر از 5 منفي مي شد مال من نتيجه آزمايشم 1 بود كه وقتي به دكتر بردمگفت باردار نيستم و گفتم :لازمه بازم آزمايش بدم ؟ گفت :نه هيچ احتياجينيست. اين يك ماهو با خيال راحت طي كردم تا اينكه رسيد به روزي كه بايد دردي ماه پريود مي شدم. يعني روز 18 دي بايد طبق روال پريود مي شدم كهاتفاقا شدم و ديگه خيالم كامل راحت شد كه باردار نيستم و جواب آزمايشمدرست بوده. اما داشتم تو اين چند روز روي يه تحقيق كار مي كردم كه بهمطلبي برخوردم و اون اين بود كه نوشته بود زناني كه باردار هستند ممكن استتا سه ماه اول بارداري باز پريود بشن و حتي گاهي اوقات جواب آزمايش همدرست نيست و ممكن است كه منفي باشه ولي فرد باردار باشه. از اون روزدوباره اين وسواس افتاده تو فكرم كه نكنه من باردار باشم. يا همش مي گمنكنه من بارداري خارج رحم داشته باشم.

حالابه نظر شما با اينكه من نزديكي و دخول نداشتم و فقط آب مني روي شكمم ريختهو من با دستمال پاك كردم وممكن است كه دستمالو به اونجاي خودم زده باشم وبا توجه به اينكه 2 روز قبل از پريودم اين اتفاق افتاده (طبق مطالبي كهخوندم و دكترم گفت زمان تخمک گذاری هم كه نبوده) و جواب آ‍زمايشم هم منفيبوده ، من حامله باشم و دكتر اشتباه كرده باشه يا ممكن اسپرم زنده بودهباشه و وسط پريودم من تخمك گذاري كرده باشم و باردار شده باشم؟

ترو خدا راهنماييم كنيد دارم ديوونه مي شم.

خواهش مي كنم جوابمو كامل بدين تا از اين نگراني بيرون بيام

مرسي از لطفتون

12. npashiman نوشته است: سلام من كاربر جديدم و مي دونم كه توي قوانين آمده بود كه نبايد سوال تكراري بپرسيم اما راستش انقدر تو سايت گشتم گيج شدم و واقعا نمي دونم كه اين سوالي كه دارم تكراري هست يا نه اما ازتون خواهش مي كنم اگر تكراري بود پاكش نكنيد چون خيلي نگرانم و هر روز دارم گريه مي كنم نمي دونم چي كار كنم تروخدا جوابمو بدين. ممنون از لطفتون جريان من اينه كه:‌

ماه قبل يعني آذر ماه قرار بود روز جمعه 20 آذر88 پريودبشم( مطابق سيكل قاعدگي كه هميشه قاعدگي منظم دارم). دو روز قبلش يعني روز چهارشنبه 18 آذر با دوست پسرم رابطه داشتمالبته رابطمون نزديكي نبود و من هنوز پرده دارم. اما مايع منيش روي شكممريخت و وقتي داشتم با دستمال پاك مي كردم چون با همون دستمال مال خودممپاك كردم و خيلي هم خيس بود ترسيدم نكنه يه موقع من باردار شده باشم. اوندو روز رو به هزار دلشوره گذروندم تا اينكه روزجمعه رسيد (يعني روز 20آذر) يعني روزي كه قرار بود طبق معمول و روال عادي پريود بشم. اون روز منپريود شدم و يكم خيالم راحت شد چون دكتر زنانم بهم گفته بود وقتي پريود ميشي يعني باردار نيستي. اما چند روز بعد دوباره نگران شدم چون من هميشهپريودم 7 روز طول مي كشيد اما اين دفعه روز سوم خيلي كم شد(البته تا 6 روزطول كشيد ولي مقدارش كم بود) طوري كه هميشه روزاي آخر اونجوري مي شدم.انقدر نگران بودم همش گريه مي كردم تا اينكه نتونستم تحمل كنم و روز 24آذر يعني 5 روز بعد از شروع پريودم (7 روز بعد از رابطه با دوست پسرم) بهدكتر زنان رفتم. ايشون منو معاينه كرد و گفت مطمئن است كه من باردار نيستمو كم بودن پريودم به دليل دلشوره بوده( حتي گفت من به جز پرده يه ديوارمانندي دارم كه حتي در آينده شايد مجبور بشم با جراحي پردمو بزنم) وليبراي اينكه خيالم كامل راحت بشه گفت برام آزمايش مي نويسه. آزمايش دادم وجوابش منفي بود. يعني يادم نيست كه اون عدد مبنا چند بود ولي اگر مثلاكوچكتر از 5 منفي مي شد مال من نتيجه آزمايشم 1 بود كه وقتي به دكتر بردمگفت باردار نيستم و گفتم :لازمه بازم آزمايش بدم ؟ گفت :نه هيچ احتياجينيست. اين يك ماهو با خيال راحت طي كردم تا اينكه رسيد به روزي كه بايد دردي ماه پريود مي شدم. يعني روز 18 دي بايد طبق روال پريود مي شدم كهاتفاقا شدم و ديگه خيالم كامل راحت شد كه باردار نيستم و جواب آزمايشمدرست بوده. اما داشتم تو اين چند روز روي يه تحقيق كار مي كردم كه بهمطلبي برخوردم و اون اين بود كه نوشته بود زناني كه باردار هستند ممكن استتا سه ماه اول بارداري باز پريود بشن و حتي گاهي اوقات جواب آزمايش همدرست نيست و ممكن است كه منفي باشه ولي فرد باردار باشه. از اون روزدوباره اين وسواس افتاده تو فكرم كه نكنه من باردار باشم. يا همش مي گمنكنه من بارداري خارج رحم داشته باشم.

حالابه نظر شما با اينكه من نزديكي و دخول نداشتم و فقط آب مني روي شكمم ريختهو من با دستمال پاك كردم وممكن است كه دستمالو به اونجاي خودم زده باشم وبا توجه به اينكه 2 روز قبل از پريودم اين اتفاق افتاده (طبق مطالبي كهخوندم و دكترم گفت زمان تخمک گذاری هم كه نبوده) و جواب آ‍زمايشم هم منفيبوده ، من حامله باشم و دكتر اشتباه كرده باشه يا ممكن اسپرم زنده بودهباشه و وسط پريودم من تخمك گذاري كرده باشم و باردار شده باشم؟

مرسي از لطفتون

لازم به نوشتن این همه شاهنامه نبود
    شما باردار نیستید به دو دلیل
    1- عمل دخول نداشتید و منی روی شکم ریخته شده و گرچه به آلت اصابت کرده باشه در دوران تخمک گذاری نبودید و احتمال بارداری نیست
    2 - پریود شدید و این هم بارداری رو منتفی میکنه
    این تعویقها و خونریزیها هم همش نتیجه استرستون هست و بس نگران نباشید
    در ضمن آزمایش خون 12 تا 20 روز بعد رابطه قابل تشخیص هست دقت کنید

13. npashiman نوشته است: سلام من كاربر جديدم و مي دونم كه توي قوانين آمده بود كه نبايد سوال تكراري بپرسيم اما راستش انقدر تو سايت گشتم گيج شدم و واقعا نمي دونم كه اين سوالي كه دارم تكراري هست يا نه اما ازتون خواهش مي كنم اگر تكراري بود پاكش نكنيد چون خيلي نگرانم و هر روز دارم گريه مي كنم نمي دونم چي كار كنم تروخدا جوابمو بدين. ممنون از لطفتون جريان من اينه كه:‌

ماه قبل يعني آذر ماه  قرار بود روز جمعه 20 آذر88 پريودبشم( مطابق سيكل قاعدگي كه هميشه قاعدگي منظم دارم). دو روز قبلش يعني روز چهارشنبه 18 آذر با دوست پسرم رابطه داشتمالبته رابطمون نزديكي نبود و من هنوز پرده دارم. اما مايع منيش روي شكممريخت و وقتي داشتم با دستمال پاك مي كردم چون با همون دستمال مال خودممپاك كردم و خيلي هم خيس بود ترسيدم نكنه يه موقع من باردار شده باشم. اوندو روز رو به هزار دلشوره گذروندم تا اينكه روزجمعه رسيد (يعني روز 20آذر) يعني روزي كه قرار بود طبق معمول و روال عادي پريود بشم. اون روز منپريود شدم و يكم خيالم راحت شد چون دكتر زنانم بهم گفته بود وقتي پريود ميشي يعني باردار نيستي. اما چند روز بعد دوباره نگران شدم چون من هميشهپريودم 7 روز طول مي كشيد اما اين دفعه روز سوم خيلي كم شد(البته تا 6 روزطول كشيد ولي مقدارش كم بود) طوري كه هميشه روزاي آخر اونجوري مي شدم.انقدر نگران بودم همش گريه مي كردم تا اينكه نتونستم تحمل كنم و روز 24آذر يعني 5 روز بعد از شروع پريودم (7 روز بعد از رابطه با دوست پسرم) بهدكتر زنان رفتم. ايشون منو معاينه كرد و گفت مطمئن است كه من باردار نيستمو كم بودن پريودم به دليل دلشوره بوده( حتي گفت من به جز پرده يه ديوارمانندي دارم كه حتي در آينده شايد مجبور بشم با جراحي پردمو بزنم) وليبراي اينكه خيالم كامل راحت بشه گفت برام آزمايش مي نويسه. آزمايش دادم وجوابش منفي بود. يعني يادم نيست كه اون عدد مبنا چند بود ولي اگر مثلاكوچكتر از 5 منفي مي شد مال من نتيجه آزمايشم 1 بود كه وقتي به دكتر بردمگفت باردار نيستم و گفتم :لازمه بازم آزمايش بدم ؟ گفت :نه هيچ احتياجينيست. اين يك ماهو با خيال راحت طي كردم تا اينكه رسيد به روزي كه بايد دردي ماه پريود مي شدم. يعني روز 18 دي بايد طبق روال پريود مي شدم كهاتفاقا شدم و ديگه خيالم كامل راحت شد كه باردار نيستم و جواب آزمايشمدرست بوده. اما داشتم تو اين چند روز روي يه تحقيق كار مي كردم كه بهمطلبي برخوردم و اون اين بود كه نوشته بود زناني كه باردار هستند ممكن استتا سه ماه اول بارداري باز پريود بشن و حتي گاهي اوقات جواب آزمايش همدرست نيست و ممكن است كه منفي باشه ولي فرد باردار باشه. از اون روزدوباره اين وسواس افتاده تو فكرم كه نكنه من باردار باشم. يا همش مي گمنكنه من بارداري خارج رحم داشته باشم.

مرسي از لطفتون

دوست عزيز اين همه استرس و نگراني براي چيه؟!  شما از بس نسبت به اين قضيه حساسيت نشون داديد دچار وسواس شدي!! شما به هيچ وجه باردار نيستي.اولا كه رابطه اصلا به صورت دخول نبوده در اين موارد احتمال بارداري كم تره.بعد هم كه پريود شدي! تست بارداريت هم كه منفي بوده!همه اين هاي يعني عدم بارداري شما. براي چي اينقدر نگراني؟؟ دوستانه بهتون پيشنهاد مي كنم قبل از برقراري رابطه سطح اطلاعات جنسيتون رو بالا ببريد و بعد اين كارو بكنيد كه بعدش دچار انواع و اقسام فكر و خيال هاي وسواس گونه نشيد و به خودتون استرس وارد نكنيد.

14. سلام دوست عزیز NPASHIMAN جدا از نوع رابطه چه میخواهد سطحی و یا با دخول انجام شده باشد یا هر چیز دیگر شما وقتی بعد از رابطه پریود میشوی اصلاااااااااا احتمال بارداری نیست دقیق ترش میشه......بارداری منتفیییییییییییییییییییییییییییییی است
    استرس زیاد باعث این میشود که از این به بعد دیگر از هیچ رابطه ای لذت نبرید....

15. دوست گرامی شما مطمئن باشید که باردار نیستید به چند دلیل:
    1. شما پریود شدید و رابطه شما در زمان تخمک گذاری نبوده است 2. شما 2 بار به طور منظم سیکل قائدگی داشتید 3. حاملگی خارج رحم علائمی دارد از قبیل خونریزی غیر طبیعی و درد در زیر ناحیه شکم  که درد آنقدر زیاد هست که باید به پزشک مراجعه کرد و مریض تحت عمل جراحی قرار می گیرد  و خونریزی شما طبیعی بوده پس جای نگرانی نداره  و استرس و اظطراب باعث شده که  شما این بار خونریزی کمتری داشته باشید 4. نتیجه آزمایش خون شما (bthcg ) 1 بوده است اگر باردار بودید و یا مشکوک به بارداری باید جوابآز خون شما بین 50-10 و یا بالاتر از 50 بود پس نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 44 از 49
رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید