شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 43 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. m_s_m نوشته است: سلام
    میخواستم بدونم که چطور میشه که میگن پیشاب حاوی اسپرم هست ولی خیلیها از روش طبیعی استفاده کردن و باردار نشدن جز اینکه خودشون تصمیم به بارداری گرفتن!؟
    روزهای خطرناک از شروع پریود میشه روز 14 ؟2روز بعد و 2روز قبلش فقط خطرناکه؟
    مثلا" روز 11 نزدیکی حفاظت نشده اگه داشته باشیم و پیشاب هم نداشته باشه(یا 2قطره اونم اولین نزدیکی بعد مدتها!) و منی داخل ریخته نشه جای نگرانی نیست؟چون اصلا" انگار پیشاب نمیومد!
    خاله ی من میگه تا حالا نه از قرص ضد بارداری استفاده کرده نه کاندوم و 2تا بچه هم داره که هر 2 بزنامه ریزی شده به دنیا اومدن.و میگه فقط روش طبیعی جلوگیری میکردن که فقط منی داخل ریخته نمیشده!و تا حالا حتی از دکترشون هم نشدیدن که پیشاب خطرناکه!این واقعا" برای من جای سواله!!!

روش طبیعی جز روشهای پیشگیری هست اما نه خیلی خیلی مطمئن
    وگرنه نگفتن هر کی که روش پیشگیریش طبیعی بوده باردار شده
    روش پیشگیری طبیعی نسبت به قرص و کاندوم روش مطمئنی نیست
    با پیش آب احتمال بارداری وجود داره اما نه اینکه با برخورد هر پیش آب 100 بارداری بوجود بیاد
    اون دیگه بستگی به شناس و تغییرات هورمونی داره که آدم با پیش آب باردار شه
    14 روز بعد پریود اصولا روز خطرناکی هستش

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. maryamns

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من این ماه برای بارداری اقدام کردم یعنی در روزهای تخمک گذاری 1 روز در میان رابطه داشتم.الان 4 روز مونده به وقت پریودی.الان 2 روز که خارش فقط در ناحیه واژن دارم البته نه خیلی زیاد  طوریکه دست نمی زنم .احساس خستگی هم دارم .ممنون میشم دلیلش رو بگین.

3. MarYam_01 نوشته است: سلام
    من بعد 7 روز عقب افتادن پریودیم دو روز پیش بالاخره پریود شدم و الان وارد روز سوم شدم که حجم خونی که خارج میشه تقریبا 80 سی سی میشه.
    من تقریبا 13 یا 12 روز پیش با نامزدم رابطه داشتم .که البته دخول کامل نبوده و بصورت لاپایی و مشکوک از اب پیش منی به حاملگی هستم.
    آیا احتمال حاملگی میره ؟
    خون رقیق هستش و مثل همیشه هم حالت لختگی و نداره
    آیا نیاز هست به دکتر زنان مراجعه کنم؟

چون پریود شدی حاملگی منتفیه عقب زدنت هم میتونه دلیل دیگه ای داشته باشه مثل استرس یا عفونت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. maryamns نوشته است: سلام.من این ماه برای بارداری اقدام کردم یعنی در روزهای تخمک گذاری 1 روز در میان رابطه داشتم.الان 4 روز مونده به وقت پریودی.الان 2 روز که خارش فقط در ناحیه واژن دارم البته نه خیلی زیاد  طوریکه دست نمی زنم .احساس خستگی هم دارم .ممنون میشم دلیلش رو بگین.

آیا ترشح هم داری به همراه خارشت؟
    در ضمن الان باید بیشتر از 20 روز از نزدیکیت گذشته باشه . هم بیبی چک و هم ازمایش خون جواب میده.حتما بگیر و جوابشو بگو!

5. سلام آقای دکتر ،من در تاریخ 3 آذر ماه پریود شدم و در همان ماه بعد یکسری آزمایش اقدام به بارداری کردم ودر روزهای 11.12.13.16 نزدیکی داشتم قابل ذکر است (من هم ترویید متوسط دارم روزی نصف قرص لئوتیروکسین می خورم هم در رحم فیبرون 1*1.5 mm دارم )و با منظم بودن دوران پریودم در هر 28 روز در دیماه با 5 روز تاخیر و درد در کمر و زیر شکم همانند پریودی در 5 دیماه پریود شدم می خواستم بدانم اون تغییرات به چه علت و روزهای تخمک گذاری من در این ماه در چه تاریخهایی است . امکان دارد باردار باشد کسی و در ماه اول به طور کامل پریود شود .
    با تشکر فراوان .

6. سلام
    يه سوال اورژانسي ممنون ميشم از دوستاني كه جواب ميدن

وجود لخته هاي خون در مني همراه با درد و سوزش در هنگام خروج چه دليلي ميتونه داشته باشه؟

7. lililili نوشته است: سلام
    يه سوال اورژانسي ممنون ميشم از دوستاني كه جواب ميدن

وجود لخته هاي خون در مني همراه با درد و سوزش در هنگام خروج چه دليلي ميتونه داشته باشه؟

امکان عفونت بسیار بالاست و توصیه میشه که سریعا جهت پیگیری به پزشک متخصص مراجعه کنن
    این حالت اصلا طبیعی نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. مرسي كه جواب دادين
    من خيلي جستجو كردم تو سايتاي مختلف همه جا اين موضوع مطرح شده بود البته بدون درد و سوزش و گفته بودن بيماري خطرناكي نيست و خود بخود رفع ميشه.
    عفو نت كدام عضو ميتونه اين حالت رو بوجود بياره.
    به چه دكتري بايد مراجعه بشه؟

9. مرسي كه جواب دادين
    من خيلي جستجو كردم تو سايتاي مختلف همه جا اين موضوع مطرح شده بود البته بدون درد و سوزش و گفته بودن بيماري خطرناكي نيست و خود بخود رفع ميشه.
    عفو نت كدام عضو ميتونه اين حالت رو بوجود بياره.
    به چه دكتري بايد مراجعه بشه؟

10. sevda268

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من ماه پیش 2روز بعد از پری نزدیکی مشکوک داشتم 2تاhd خوردم چون حالم بد شد دیگه نخوردم. این ماهبعد از کلی فشار آوردن به شکمم پری شدم سیکلام25-29 اماایندفه24به صورت قطره ای بود روز25 شروع شد روزاول و دوم خونریزی شدید داشتم روز3یه دفعه کم شد(قطره ای)روز4 و5 لکه ایه.همیشه پریودام7روزه بودایندفعه فکر کنم 5 یا6روز تمومه تمومه.راستی روز6بعد از نزدیکی آزخونم منفی بود.یعنی من مطمئن باشم بارداری نیست پریم اینطوری شده واسه چیه؟
    همیشه روز4قطره ای بودروز5به بعد لک بینی می شدروز7دیگه تمومه تموم بود

11. sevda268 نوشته است: من ماه پیش 2روز بعد از پری نزدیکی مشکوک داشتم 2تاhd خوردم چون حالم بد شد دیگه نخوردم. این ماهبعد از کلی فشار آوردن به شکمم پری شدم سیکلام25-29 اماایندفه24به صورت قطره ای بود روز25 شروع شد روزاول و دوم خونریزی شدید داشتم روز3یه دفعه کم شد(قطره ای)روز4 و5 لکه ایه.همیشه پریودام7روزه بودایندفعه فکر کنم 5 یا6روز تمومه تمومه.راستی روز6بعد از نزدیکی آزخونم منفی بود.یعنی من مطمئن باشم بارداری نیست پریم اینطوری شده واسه چیه؟
    همیشه روز4قطره ای بودروز5به بعد لک بینی می شدروز7دیگه تمومه تموم بود

سلام

علت تغییر در پریود شما مصرف قرص است چون این روش بالانس هورمونی را برهم میزند

و ممکن است پریود شما را تحت تاثیر قرار دهد بعد از این از روش اورژانسی به درستی استفاده کنید

امکان بارداری با توجه به پریود شدن و منفی بودن آزمایش خون وجود ندارد

برای پیشگیری مطمئن از بارداری از یکی از روشهای پیشگیری استفاده کنید

برای اطلاع بیشتر در سایت جستجو کنید

موفق باشید

12. senorita

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من میخوام برای جلوگیری از قرص استفاده کنم ولی شوهرم مخالفه میگه خوب نیست عوارض داره شکمو بزرگ میکنه ولک میندازه رو پوست صورت وپیری زود رس و... آیا درسته همچین عوارضی داره یا نه؟ فعلا از کاندوم استفاده میکنیم اما من بازم میترسم چون یه وقتایی ممکن پاره بشه یا ....

13. r_p1360

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    senorita نوشته است: سلام
    من میخوام برای جلوگیری از قرص استفاده کنم ولی شوهرم مخالفه میگه خوب نیست عوارض داره شکمو بزرگ میکنه ولک میندازه رو پوست صورت وپیری زود رس و... آیا درسته همچین عوارضی داره یا نه؟ فعلا از کاندوم استفاده میکنیم اما من بازم میترسم چون یه وقتایی ممکن پاره بشه یا ....

سلام اره عزيزم عوارض داره هم لك مياري هم شكم مياري هم ldl خونت ميره بالا .باعث سردرد هم ميشه. تازه مصرف مداوم وپشت سر هم مثلا 2 يا3 سال پشت هم ممكنه پريودتو قطع كنه. ولي هر روشي يه عوارضي داره بايد ببيني كدوم روش برات مناسبتره.

14. سلام
    من در روز 14 با نامزدم رابطه سطحی بدون دخول داشتیم مایع منی با بدنم تماس نداشت اما چون مایع پیشاب رو نمی دونستم 24 ساعت بعد 2تا اچ دی و 12 ساعت بعد دو تا اچ دی دیگه خوردم می خوام ببینم بازم احتمال بارداری وجود داره؟
    سپاسگزارم

15. saeidejun نوشته است: سلام
    من در روز 14 با نامزدم رابطه سطحی بدون دخول داشتیم مایع منی با بدنم تماس نداشت اما چون مایع پیشاب رو نمی دونستم 24 ساعت بعد 2تا اچ دی و 12 ساعت بعد دو تا اچ دی دیگه خوردم می خوام ببینم بازم احتمال بارداری وجود داره؟
    سپاسگزارم

سلام

با توجه به اینکه از روش اورژانسی استفاده کردید

احتمال بارداری وجود ندارد ولی اگر پریود شما دچار تغییراتی شد نگران نباشید علت آن برهم خوردن بالانس هورمونی است

که بر اثر مصرف اورژانسی قرص ایجاد میشود و خود به خود مرتفع میگردد

برای اطلاع از روشهای پیشگیری از بارداری در سایت بیشتر جستجو کنید

(فکر کنم جنسیتتون را در سایت اشتباه انتخاب کردید در غیر این صورت این قرصها باید توسط خانم شما مصرف شود)

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 43 از 49
رفتن به صفحه :    ... 43 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید