شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد به هنگام مقاربت

1. من حدود 1 ساله که ازدواج کردم ولی هنوز درد خیلی شدیدی به هنگام مقاربت دارم و    از شدت درد به هنگام نزدیکی از امتحان کردن مدلهای دیگه ترس شدید دارم .
    و این موضوع باعث شده روابط زناشویی ما دچار یکنواختی و سردی شده ، لطفا" کمکم کنید

2. درد هنگام مقاربت دلایل زیادی از جمله تنگی واژن ، آماده نبودن بدن برای دخول ، تحریک شدن کم ، ترشحات کم ، استرس و نداشتن تمرکز ، عفونت و ..... دارد
    شما باید ابتدا ببینید در کدام زمینه به مشکل برخوردید که موجب چنین دردی میشود
    نوشته ها و اطلاعات خوبی در سایت وجود دارد میتوانید از آنها بهره مند شید
    خیلی از خانمها مشکل شما رو داشتند اما با مطالعه و بالا بردن سطح اطلاعاتشون مشکل حل شده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. احتمالا دچار عفونت هستید
    به پزشک متخصص مراجعه کنید

4. با سلام
    دوست عزیز، چرا به پزشک متخصص زنان مراجعه نمیکنید؟؟ و بهتره بگم چرا تا به حال مراجعه نکردید؟؟ تحمل اینهمه درد چرا؟؟ تمامی دلایلی که در پستهای قبلی دوستان گفتند ، میتونه عامل این درد ها باشه! که با معاینه بالینی توسط متخصص مربوطه ، مشکل ،مشخص و درمان اونهم ارائه میشه!
    ولی با این اوصاف شما، احتمالاً دهانه واژن باید تنگ باشه!! که اونهم با ژل و یا کرم های بی حس کننده و یا روان کننده قابل حله!! البته این یک نظر هست ولی بازم پیشنهاد میکنم به متخصص زنان مراجعه کنید!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    در ادامه نظرات دوستان باید عرض کنم:
    قبل از نزدیکی از تحریک شدن کافی خودتان اطمینان حاصل فرمایید.
    ترشحات دهانه واژن که وظیفه لزج کردن دهانه واژن جهت نزدیکی را دارند یکی از نشانه های تحریک شدن میباشد.
    نقاط محرک جنسی بدنتان را با کمک همسرتان بیابید.
    اگر تحریک جنسی شما حتی به نیم ساعت هم کشید ادامه دهید و فورا سراغ نزدیکی نروید.
    از وظایف همسر شما در این زمینه تحریک کردن کلیتوریس با انگشت میباشد که بسیار موثر و تاثیر گذار است.
    از ژل های روان کننده با نام لیبروکانت که با ارزش قیمتی نا چیز و بسیار فراوان یافت میشود.
    از ژل های بی حس کننده لیدو کایین یا اسپری های بی حس کننده لیدوکایین که به راحتی قابل خرید است استفاده کنید.
    البته بی حس کننده ها را پیشنهاد نمی شود به دلیل اینکه همزمان با بی حسی محیط با کاهش میل جنسی در طرفین مواجه میشوید.
    در آخر در صورتیکه مشکل شما حل نشد جهت معاینه و ارزیابی به پزشک زنان مراجعه بفرمایید.
    تاپیک زیر را مطالعه بفرمایید :
    روش های ماساژ جنسی مرد و زن :
    http://www.roham.ws/web/ftopict-5538.html

6. فكر ميكنم اين مقاله جمع بندى صحبتهاى دوستان باشه و اميدوارم كمكى به روابطتون بكنه...

نكات مهم رابطه ى جنسى در مورد اقايان:

نكات رابطه ى جنسى اهميت زيادى براى اقايان دارد چون به كمك انها ميتوانند فعاليت جنسى را به مدت بيشترى ادامه دهند.مردها معمولآ حين رابطه ى جنسى بيش از اندازه تحريك ميشوند كه باعث ميشود خيلى زود ارضاء شوند و طرف مقابلشان نتواند به اندازه ى كافى از رابطه جنسی لذت ببرد.همه ى اقايون دوست دارند كه بتوانند رابطه ى جنسى را بيشتر طول بدهند اما به خاطر نداشتن اطلاعات و تجربه ى كافى نميتوانند طرفشان را به خوبى ارضاء كنند تفاوت بسيار زيادى بين جنسيت خانمها و اقايون وجود دارد.مردها به رابطه جنسی فقط به چشم يك فعاليت جسمى نگاه ميكنند در حاليكه خانم ها ان را يك فعاليت احساسى ميدانند كه از طريق ان ميتواند به طرف مقابلشان نزديك تر شوند.شريك زندگى مثل معمايى مى ماند كه فقط زمانى ميتوانيد ان را حل كنيد كه نكات و كليد هاى ان را بدانيد.بنابراين براى كمك كرن به مردهايى كه با مشكل ارضا كردن معشوقشان رو به رو هستند در اين مقاله نكات مفيدى ارائه شده است.

1.پيش نوازى

اين بخش مهم ترين بخش براى لذت بخش تر كردن رابطه جنسی است و اهميت زيادى دارد چون به هر دو طرف كمك ميكند كه قبل از شروع رابطه جنسی به خوبى تحريك شوند.يادتان باشد اقايان در تقريبآ
    2 دقيقه به ارگاسم ميرسند در حاليكه اين زمان براى خانمها حداقل 10 دقيقه است.به همين دليل پيش نوازى راه خيلى خوبى يراى اقايان براى طولانى كردن رابطه جنسیشان است.مردها بايد به خانم ها اجازه دهند كه در پيش نوازى به درجه ى ارگاسم برسند و بعد رابطه جنسی را شروع كنند تا هر دو نفر با هم ارضاء شوند.

2.ارتباط كلامى
    ارتباط نكته ى بسيار مهمى است كه بايد جدى بگيريد.در طول فعاليت جنسى با طرفتان حرف بزنيد.در غير اينصورت زنها احساس خواهند كرد كه فقط به يك چيز اهميت ميدهيد.خانم ها با حرف زدن بيشتر تحريك مى شوند و براى جلب نظر انها حتمآ لازم نيست لمسشان كرد به طور كلامى هم اين كار انجام ميگيرد.

3.درك علايق و عدم علايق

مرد ها در طول رابطه جنسی فقط كارى كه خودشان دوست دارند را انجام ميدهند اما درك علاقه ها و عدم علاقه هاى طرف مقابل در لذت بخش تر كردن رابطه جنسی براى هر دو طرف اهميت زيادى دارد.تصور كنيد كه هركارى كه خودتان دوست داريد و طرفتان دوست ندارد را انجام دهيد.مطمئنآ ايجاد مشكل خواهد كرد انوقت ديگر طرفتان راغب به رابطه جنسی با شما نخواهد بود.درك متقابل اولين قدم در رابطه جنسی است.اقايون بايد از شريك جنسى خود بپرسند كه ايا حركت خاصى را دوست دارند يا نه كه از ان استفاده كنند.

4.توجه به كل بدن طرف مقابل

خانم ها دوست ندارند كه مردها فقط به اندام تناسلى انها توجه داشته باشند.اقايون بايد بدانند به جز اندام تناسلى بدن خانم ها قسمتهاى ديگرى هم دارد كه بايد به ان توجه كنند!مثل سينه ها-باسن-گردن-گوشها و لبها و ساير نقاطى كه كه در كنار ناحيه ى تناسلى بايد به انها نيز توجه شود شايد تعجب كنيد وقتى بفهميد كه خانم ها ميتوانند با تحريك سينه ها هم به ارگاسم برسند! پس لطفآ به انها هم توجه داشته باشيد.يادتان باشد با بدنش سخت و خشن بر خورد نكنيد نوازشهاى ملايم هم او را تحريك خواهد كرد.

5.تحسين كردن

تحسين كردن نكته ى ديگرى براى اقايان است كه نقش بسيار مهمى در عشق بازى ايفا ميكند.
    لطفآ دقت كنيد كه اين تحسينها بايد واقعى باشند در غير اين صورت نتيجه اى كه ميخواهيد عايدتان نميشود.با گفتن اينكه به او بيشتر از هر چيزى در دنيا نياز داريد و هر كارى برايش انجام ميدهيد.ميتوانيد خيلى ساده به او بگوييد كه بدنش را خيلى دوست داريد و خيلى خوب رابطه جنسی مى كند.اين لذت خودتان را هم علاوه بر سرمستى او از ان تعريف و تمجيد ها بيشتر ميكند تحسين كردن باعث ميشود كه بتوانيد طرفتان را بيشتر تحريك كنيد.

6.خوددارى از اميزش زود هنگام

رابطه ى جنسى اخرين مرحله ى عشق بازى است كه بايد زمانى ان را انجام دهيد كه ميخواهيد لذت را به اوج برسانيد.انجام زود هنگام رابطه جنسی تناسلى تحريك خانم ها را كم ميكند.
    هم چنين ميتواند برايشان دردناك باشد.
    يادتان باشد كه بايد قبل از شروع عمل جنسى اندام تناسلى خانم ها حسابى خيس شده باشد و اين مسئله فقط زمانى اتفاق مي افتد كه او تحريك شده باشد.پس سعى كنيد تحريكش كنيد و به همه ى قسمت هاى بدنش لذت بدهيد و وقتى در اخر امادگى پيدا كرد خودش از شما خواهد خواست كه عمل جنسى را اغاز كنيد.پس يادتان باشد كه عمل جنسى بايد اخرين عمل شما باشد و زمانى انجام شود كه زن امادگى كامل پيدا كرده باشد.

7.عاشقانه و احساساتى نگه داشتن فضا

يكى از مهم ترين نكات در مورد رابطه جنسی اقايان اين است كه عاشقانه و احساساتى رابطه جنسی كنند.رابطه جنسی عملى بسيار احساسى است اما به خاطر طبيعت و ذات مردان خيلى وقتها اين عمل يرايشان به عمل فيزيكى و مكانيكى تبديل ميشود.سعى كنيد حركاتتان كند و همراه با عشق باشدو مطمئن باشيد اين احساسى به خانم ها ميدهد كه هميشه ارزويش را داشته اند.عشق و احساس بخش لازم و ضرورى رابطه جنسی است پس سعى كنيد احساسى تر عمل كنيد.فقط به خاطر عمل جنسى رابطه جنسی نكنيد.انرا راهى بدانيد براى بالا بردن احساستان.

8.شوخ طبعى

خانم ها عاشق شوخ طبعى مردان هستند.سعى كنيد رابطه جنسی را به عملى جذاب و شادى اور تبديل كنيد و ببينيد كه چقدر طرفتان دوست خواهد داشت.به خودتان بخنديد و اينكار باعث ميشود فضا عاشقانه تر شود.گفتن جوك هاى رابطه جنسیى را هم مى توانيد امتحان كنيد!
    اما دقت كنيد كه شوخ طبعيتان به مسخره كردن طرف مقابل منتهى نشود.

9.نظافت

خانم ها عاشق مردهاى مرتب و تميز هستند.منظور از تميز بودن اين نيست كه موهاى الت تناسليتان را بتراشيد.اما بهتر است كه ان را كوتاه كنيد.بدنتان را تميز نگه داريد و اگر بدنتان بو مى دهد حتمآ از پودر يا اسپرى استفاده كنيد.قبل از رابطه جنسی يك دوش بگيريد و بدنتان را خوب تميز كنيد.تميزى بدن براى خانم ها اهميت زيادى دارد و اگر بدنتان اينطور نباشد ممكن است حتى از رابطه جنسی با شما خوددارى كنند.

10.هيجان و لذت

تجربه كردن با رابطه جنسی خيلى مهم است چون عادات هميشگى باعث يكنواخت و خسته كننده شدن ان ميشود.مى توانيد حركات مختلف را امتحان كنيد.اما دقت كنيد كه طرفتان با ان حركت راحت باشد.همچنين رابطه جنسی در محيط هاى مختلف باعث از بين بردن يكنواختى ان مى شود و هيجان بيشترى به رابطه مى دهد.رابطه جنسی ايستاده يا جلوى اينه يا روى صندلى واقعآ برايتان پر هيجان خواهد بود.

پس اگر مى خواهيد كه رابطه ى جنسى لذت بخش و فوق العاده اى داشته باشيد نكاتى كه در اين مقاله ذكر شده را به نحو احسن رعايت كنيد.اين نكات به شما كمك ميكند كه رابطه جنسیى طولانى تر و دلنشين تر داشته باشيد.

چند نكته ى مهم رابطه ى جنسى خانم ها

خانم ها معمولآ از نظر فيزيكى و جنسى احساس عدم اطمينان و امنيت مى كنند.همين باعث ميشود كه تصميمات زيان بخشى در مود رابطه شان بگيرند.
    خانم ها بايد خودشان را قويتر كنند.
    بدنتان را دوست داشته باشيد(اين تنها چيزى است كه متعلق به شماست).ببينيد در رابطه جنسی ه دوست داريد و چه دوست نداريد و ياد بگيريد كه رابطه جنسی براى لذت بردن است.خيلى مهم است كه به خاطر داشته باشيد ارتباط كليد اصلى هر رابطه ى خوب است و رابطه ى جنسى هم از ان مستثنى نست.همه ى ادم ها سستى هايى دارند اما نبايند انها را در يك رابطه ى سالم دخالت دهند.در مورد اين مشكلات خود با طرفتان حرف بزنيد.براى از بين بردن ان تلاش كنيد يا حد اقل ان را به يك حد قابل كنترل برسانيد.

در زير به نكاتى اشاره شده كه به شما براى بهتر كردن رابطه ى جنسى كمك مى كند:

1.بدانيد كه شما يك پرنسس هستيد.

اعتماد به نفستان را نشان دهيد.اقايان از ديدن اطمينانى كه به خودتان و رابطه ى جنسيتان داريد خيلى خوشحال ميشوند.مردها خيلى دوست دارند  كه زنها به خودشان مطمئن باشند.سعى كنيد لباس هايى بپوشيد كه اعتماد به نفستان را بالا مى برد و رابطه جنسیى تر نشانتان مى دهد.مرتب به ارايشگاه برويد.ناخن هايتان را درست كنيد و مدام اين جمله را با خودتان تكرار كنيد كه يك پرنسس جذاب هستيد تا زمانى كه شكل واقعى برايتان بگيرد.
    فقط يادتان باشد كه كارهايى بكنيد كه احساس خوبى به شما بدهد و اعتماد به نفستان را بالا ببرد.يك سرگرمى برلى خودتان داشته باشيد.اين كار باعث تقويت اعتماد به نفستان ميشود.همينطور به مردها نشان ميدهيد علايق ديگرى هم داريد.

2.دست از سوال كردن در مورد همسر و روابط جنسى قبلى اقايان برداريد.

شما هيچ نيازى به دانستن ان نداريد و مطمئنآ مردتان علاقه اى به صحبت كردن در مورد ان ندارد.اينكار فقط به حس حسادت ختم ميشود  كه در يك رابطه ى سالم جايى ندارد.در مورد خودتان هم همينطور است. به هيچ وجه در مورد شوهر قبليتان و كارهايى كه در رابطه جنسی برايتان ميكرده با طرفتان صحبت نكنيد.مردها دوست ندارند فكر كنند كه شما انها را با كس ديگرى مقايسه ميكنيد.پس اين مسائل را فراموش كنيد و بدانيد كه لابد مشكلى بين انها بوده كه از هم جدا شده اند.انچه مهم است اين است كه او حالا با شماست.پس گذشته ها را به گذشته ها واگذار كنيد.

3.هيچ وقت از تلاش هاى طرفتان در رابطه ى جنسى انتقاد نكنيد.

با انتقاد كردن به او مى گوييد كه انچه را كه بايد براى شما انجام نمى دهند.اين طرفتان را ناراحت مى كند  و جلوى تحريك شدنش را مى گيرد و خيلى وقت ها هم به خشم منجر مى شود.شايد درست باشد كه ان نتيجه اى را كه مى خواهيد را در رابطه ى جنسيتان نمى گيريد اما انتقاد كردن راه اصلاح ان نيست.پس به جاى اينكه رك و راست باشيد با او در اين رابطه حرف بزنيد.اين گناه او نيست چون نمى داند كه شما چه دوست داريد و قبلآ هم به او نگفته ايد.پس به او بگوييد كه چه رابطه جنسیى دوست داريد و مطمئن باشيد كه او هم براى بر اورده كردن نياز هاى شما تلاش خواهد كرد.

يادتان باشد زياد به خودتان سخت نگيريد از بدنتان لذت ببريد زندگيتان را دوست داشته باشيد.سعى نكنيد كسى باشيد كه نيستيد و از اينها گذشته سعى كنيد شاد باشبد و از همه چيز لذت ببريد.

سايت مردمان

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام دوستان
    راستش اين روزها در حال تجربه كردن مسائل جديد جنسي هستم و به يك عالمه علامت سوال رسيدم...

خانمهاي متاهل و اقايون با تجربه در اين زمينه كمك كنند لطفا...

بكارت من از نوع حلقوي خونريزي دهنده بوده و من و همسرم تقريبا 2-3 هفته اي هستش كه داريم تلاش ميكنيم بكارت رو از بين ببريم...
    چند بار اول خونريزي داشتم و تنها يك كم از الت وارد ميشد ميخواستيم مرحله به مرحله باشه.دهانه واژن به اندازه يك انگشت باز شده بود و بدون درد انگشت كامل وارد ميشد
    در مراحل بعدي با استفاده از لوبريكانت تلاش كرديم كه الت بيشتر وارد بشه و اينجور كه همسرم ميگفت كلاهك الت كامل وارد ميشه اما مشكل اينجاست كه همينكه ميخواهد بيشتر جلو بره من تقريبا از شدت درد از حال ميرم
    احساس ميكنم داره به مثانه ام فشار مياد.درد غير قابل وصفيه و همونطور كه گفتم احساس انفجار توي مثانه دارم
    ميخواستم بدونم اين قضيه عادييه؟؟ و من قادر به تحمل درد هستم؟؟؟الان 2تا انگشت كامل وارد ميشه اما وقتي سومين انگشت ميخواهد وارد كنه همون درد مياد سراغم...

ممكنه كه واژن مشكل داشته باشه؟اين درد به خاطر پرده است يا نه؟؟؟
    من همچنان در هر بار نزديكي خونريزي دارم

پيشاپيش ممنون از جوابتون

8. lili_b نوشته است: سلام دوستان
    راستش اين روزها در حال تجربه كردن مسائل جديد جنسي هستم و به يك عالمه علامت سوال رسيدم...

خانمهاي متاهل و اقايون با تجربه در اين زمينه كمك كنند لطفا...

بكارت من از نوع حلقوي خونريزي دهنده بوده و من و همسرم تقريبا 2-3 هفته اي هستش كه داريم تلاش ميكنيم بكارت رو از بين ببريم...
    چند بار اول خونريزي داشتم و تنها يك كم از الت وارد ميشد ميخواستيم مرحله به مرحله باشه.دهانه واژن به اندازه يك انگشت باز شده بود و بدون درد انگشت كامل وارد ميشد
    در مراحل بعدي با استفاده از لوبريكانت تلاش كرديم كه الت بيشتر وارد بشه و اينجور كه همسرم ميگفت كلاهك الت كامل وارد ميشه اما مشكل اينجاست كه همينكه ميخواهد بيشتر جلو بره من تقريبا از شدت درد از حال ميرم
    احساس ميكنم داره به مثانه ام فشار مياد.درد غير قابل وصفيه و همونطور كه گفتم احساس انفجار توي مثانه دارم
    ميخواستم بدونم اين قضيه عادييه؟؟ و من قادر به تحمل درد هستم؟؟؟الان 2تا انگشت كامل وارد ميشه اما وقتي سومين انگشت ميخواهد وارد كنه همون درد مياد سراغم...

ممكنه كه واژن مشكل داشته باشه؟اين درد به خاطر پرده است يا نه؟؟؟
    من همچنان در هر بار نزديكي خونريزي دارم

پيشاپيش ممنون از جوابتون

سلام
    تبريك مي گم ، پس اين چند وقت كه نبودين دنبال كاراي عروسي بودي ، ايشالا خوشبخت باشي.
    اين موضوع كاملا عاديه ، درد تا چند وقت هست ، هم به اين دليل زخم ايجاد شده در اثر دخول كه در اثر نزديكي تحريك و منجر به درد مي شه . و هم به دليل تنگ بودن واژن و اينكه يه كم طول مي كشه جا باز كنه ، تا يه مدت اين درد رو دارين ، كم كم اوضاع خوب مي شه و از رابطه راضي خواهي شد .
    خونريزي ممكنه تا چند روز ادامه داشته باشه ، من خودم به شخصه همين مشكل رو داشتم كه پيش متخصص رفتم و معاينه كرد گفت هنوز كامل پاره نشده و ترسو كنار بذار .
    درسته درد داره ولي غيرقابل تحمل نيست . توصيه مي كنم حين رابطه اصلا به اين موضوع فكر نكن يعني هدفت اين نباشه كه الان قراره پرده ازاله بشه ، سعي كن از رابطه لذت ببري و همسرتون هم بايد كم كم اين كارو انجام بده . با تحريك زياد و لزج شدن و بازي  بازي كردن خيلي راحت تر اين اتفاق مي افته .
    در كل نگران نباش ، طبيعيه .

9. ممنون سارا جون
    اره عزيزم اين روزها درگير كارهاي عروسي هستم
    حالا اون عصاب خوردي و گرفتاري خريدها يك طرف اين مسئله هم يك طرف....

راستش از دوستام كه ميپرسم ميگن ما اصلا درد نداشتيم يا درد كمي داشتيم .ميدونم اين قضيه تو همه يكسان نيست ولي خيلي ميترسم كه نكنه اصلا داريم كل قضيه رو اشتباه انجام ميدهيم

يعني به نظر تو اين فشار به مثانه عاديه؟؟؟ اصلا چه ربطي به مثانه داره؟؟شايدهم داره

اره دقيقا چند روز هستش كه خونريزي دارم و ترشحاتم خونابه اي هستش اما سوزش ندارم خداروشكر
    شوهرم اصلا مشكلي نداره و ميگه هنوز خيلي وقت داريم ولي خودم دلم ميخواهد زودتر تموم شه و اينقدر رابطه دردناك نداشته باشم

بازهم ممنون عزيزم

10. lili_b نوشته است: ممنون سارا جون
    اره عزيزم اين روزها درگير كارهاي عروسي هستم
    حالا اون عصاب خوردي و گرفتاري خريدها يك طرف اين مسئله هم يك طرف....

راستش از دوستام كه ميپرسم ميگن ما اصلا درد نداشتيم يا درد كمي داشتيم .ميدونم اين قضيه تو همه يكسان نيست ولي خيلي ميترسم كه نكنه اصلا داريم كل قضيه رو اشتباه انجام ميدهيم

يعني به نظر تو اين فشار به مثانه عاديه؟؟؟ اصلا چه ربطي به مثانه داره؟؟شايدهم داره

اره دقيقا چند روز هستش كه خونريزي دارم و ترشحاتم خونابه اي هستش اما سوزش ندارم خداروشكر
    شوهرم اصلا مشكلي نداره و ميگه هنوز خيلي وقت داريم ولي خودم دلم ميخواهد زودتر تموم شه و اينقدر رابطه دردناك نداشته باشم

بازهم ممنون عزيزم

اره عزيزم يه سري درد زيادي ندارن اما من كه به شخصه اشكام مي اومد و انقدر بي حال شدم كه فكر مي كردم الان غش مي كنم !
    منم از ترس اينكه اين موضوع غيرعادي باشه به دكتر مراجعه كردم و فكر مي كردم حتما خودمو ناقص كردم !!!
    ولي عزيزم اصلا نگران نباش ، اگه مي خواي كاملا خيالت مثل من راحت بشه پيش دكتر برو تا معاينت كنه ، اما درواقع لزومي نداره فقط بابت آزادشدن فكرو خياله . بخصوص كه كاملا دركت مي كنم تو اين هيري ويري بساط عروسي اين موضوع ديگه نورالانوره ! ايشالا زودتر اين قضيه حل مي شه ، به جمع متاهلين خوش اومدي .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. با سلام
    دوست گرامی، ضمن تایید اظهارات سر کار سارا خانم، و تبریک این پیوند فرخنده، فقط یک نکته رو گوشزد میکنم و اون اینه که با این شلوغی کارهایی که دارید، استرس قضیه هم در بوجود آمدن درد دخالت دارد ، لذا اگر عجله ای در کار نیست! بقیه کار رو بزارید بعد از ازدواج ، و با خیالی آسوده و بی دغدغه، انجام بدهید! ضمناً از ژل بی حس کننده و یا روان کننده هم استفاده کنید بی تاثیر نخواهد بود! قطعاً این تاخیر ،تاثیر ات خود را خواهد گذاشت.
    شاد باشید.

12. سلام دوست عزیز دلیلش میتونه هم کیست باشه هم عفونت حتما به متخصص مراجعه کنید.

13. با آرزوی خوشبختی برای شما
    با توجه به تجربه بنده توصیه می کنم صبر و گذشت زمان خیلی در ارتباطات جنسی زن و شوهر موثر است البته اگر مشکل پزشکی نداشته باشند

14. سلام دوست عزیز من در مورد سوال شما اطلاعاتی دارم که امیدوارم به دردت بخوره

بیشتر دردهای حاد مزمن راجع به ناحیه تناسلی و لگن که هنگام نزدیکی بوجود میایند تحت عنوان دیس پارونی طبقه بندی میشوند
    به مثال های زیر توجه کنید
    1- خانم 40 ساله ای که در هنگام دخول یک درد مبهم نزدیک به تخمدان راست خود احساس میکند
    2-خانم 21 ساله ای که هنگام دخول دچار درد برنده وسوزش در ابتدای واژن میشود
    3-خانم 55 ساله ای که یائسه شده است و علی رغم برانگیختگی کافی هنگام دخول درد شدید وتیزی در واژن خود احساس میکند

اگر چه این 3 مورد کاملا از یکدیگر متفاوتند و اتیولوژی های مختلفی دارند اما همگی جزئ دیس پارونی قرار میگیرند این دردها همیشه به حساب مشکلات جنسی گذاشته میشوند و از مراجعین اکثرا خواسته میشود تا ازمایشاتی مانند کشت ترشحات واژن سونوگرافی یا لاپاراسکپی انجام دهند در بعضی موارد مشکلات انها توسط دارو یا عمل جراحی برطرف میشود ولی گروه زیادی از این زنان تغیری در میزان دردشانبوجود نمیاید.

پاسخ متخصصین به بیمارانی که از این درد رنج میبرند این است که مشکل انها علل ذهنی وروانی داردو برای رفع ان باید به روانشناس مراجعه شود

بررسی بیمار:

در ارزیابی روانی جزء به جزء درد باید توصیف شده و بر ان متمرکز شوند و رابطه درد با رابطه جنسی و حالت عمومی فرد و تاثیر ان بر زندگی جنسی مورد بررسی قرار میگیرد
    طول درد عوامل شروع کننده و شدت درد پرسیده شود واینکه درد در ورودی واژن است یا در امتداد دیواره ها.
    علاوه بر ان در مورد سن بیمار تاریخچه قاعدگی دیسمنوره سابقه عفونت لگنی ودستگاه ادراری اندومتریوز و جراحی نیز باید اطلاعات کاملی در اختیار پزشک داد.
    محل دقیق درد واینکه ایا در معاینه واژینال نیز همان درد تکرار میشود حایز اهمیت است
    کیفیت درد یعنی چگونگی درد که میتواند به صورت تیز مبهم سوزشی یا فرورونده باشد باید مورد سوال قرار گیرد

راه کارهای مقابله با درد:
    در ارتباط جنسی فعال و شروع کننده باشید
    به عمل جنسی تمایل نشان دهید
    واکنش شما به عمل جنسی هیجانی باشد
    احساسات منفی مانند گناه وترس و سر خوردگی را از خود دور کنید و بدانید داشتن ارتباط جنسی خوب حق شماست

برای داشتن اطلاعات بیشتر میتوانید به کتاب اختلالات عملکرد جنسی تالیف هیات علمی دانشگاه شهرکرد مراجعه نمایید

سالم و شاد باشید

15. من 26 سالمه و متاهل هستم.بعضي وقتها بعد از نزديكي با شوهرم سردرد خيلي بدي ميگيرم علتش رو مي خواستم بدونم چي هست.  با تشكر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید