شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 40 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. dr_sara نوشته است: سلام به همه دوستان عزیز
    یه سوال دارم کسی که حامله بشه  پریودش چند ماه عقب میوفته ؟؟

اگه لکه بینی داشته باشه چطوری باید با پریود تشخیص بدیم ؟

یک هفته بعد از اتمام  و یک هفته قبل از پریودی امکان حاملگی در پریود نامنظم چقدر هستش ؟

خواهش میکنم سه سوال بنده رو جداگانه پاسخ دهید مخصوصا سوال اولی ممنونم از همه شما عزیزان

سلام

هنگامی که شما حامله بشوید پریودتان قطع میشود

تاخير پريود
    اگر پريود شما معمولا منظم بوده اما اين بار به موقع شروع نشده است، مي توانيد پيش از آنكه ساير نشانه هاي فوق را مشاهده كنيد، از تست حاملگي استفاده نماييد. اما اگر قاعدگي شما منظم نبوده يا اينكه زمان پريودهاي قبلي خود را يادداشت نكرده ايد، تهوع، حساسيت پستانها يا افزايش دفعات استفاده از دستشويي مي توانند نشانه هاي حاملگي باشند.

خونريزي ناشي از لانه گزيني
    برخي از خانمها در حدود روزهاي يازدهم يا دوازدهم پس از باردار شدن (يعني تقريبا همزمان با زمان پريود بعدي)، مقدار كمي خونريزي يا لكه بيني مشاهده مي كنند. اين خونريزي ممكن است ناشي از ورود تخمكِ بارور شده به بافت پر خونِ رحم شما باشد، اما كسي دليل قطعي آن را نمي داند. حركت تخم لقاح يافته به سمت رحم، 6 روز پس از بارور شدن آغاز مي شود و هنگامي كه مي خواهد در ديواره رحم، محلي را براي استقرار خود برگزيند، مختصر خونريزي اتفاق مي افتد.

اين خونريزي بسيار كم و اغلب به صورت لكه هاي قرمز يا قهوه اي مايل به قرمز خواهد بود و تنها يك يا دو روز طول خواهد كشيد. در صورت مشاهده خونريزي يا لكه بيني، خصوصا اگر همراه با درد باشد، پزشك خود را در جريان بگذاريد؛ زيرا اين موارد ممكن است نشانه هاي حاملگي خارج رحمي باشند.

نشانه هاي حاملگي: 10 نشانه اصلي كه بيانگر بارداري احتمالي است.
    آيا حامله شده ايد؟ به احتمال زياد تا موعد اولين پريود بعدي يا حتي يكي دو هفته بعد از آن، نشانه خاصي را مشاهده نخواهيد كرد.

در صورتي كه در چند ماه اخير وضعيت قاعدگي خود را به دقت زير نظر نداشته ايد، يا اگر پريود شما نامنظم بوده و هر ماه تغيير مي كرده است، ممكن است نتوانيد موعد دقيق قاعدگي بعدي خود را مشخص نماييد. اما اگر برخي از نشانه هاي زير در شما ظاهر شدند و تا مدتي هم پريود نشديد، ممكن است باردار شده باشيد. دقت كنيد كه همه خانمهاي حامله اين نشانه ها را مشاهده نخواهند كرد. در اين حالت مي توانيد از تستهاي حاملگي خانگي استفاده كنيد تا مطمئن شويد!

توجه كنيد كه اين نشانه ها به ترتيب عكس اهميت چيده شده اند و شماره 10 كم اهميت ترين و شماره 1 مهمترين علامت هستند.

10- تورم و حساسيت در پستانه
    يكي از نشانه هاي اوليه حاملگي، حساس و دردناك شدن پستانها به علت افزايش سطح هورمونها است. درد پستانها ممكن است شبيه به درد آنها در هنگام پريود، يا كمي شديدتر باشد. اين عارضه پس از سه ماهه اول حاملگي و با عادت كردن بدن به تغييرات هورموني، تا حد زيادي از بين مي رود.

9- خستگي
    ناگهان احساس خستگي مي كنيد؟ يا نه، احساس كوفتگي و ضعف عمومي شديد داريد؟ هيچ كس به درستي نمي داند كه علت بروز اين خستگي هاي ناگهاني در اوائل حاملگي چيست، اما احتمالا افزايش ناگهاني سطح هورمون پروژسترون مي تواند يكي از عوامل بروز خواب آلودگي باشد.

با ورود به سه ماهه دوم حاملگي احتمالا سرحال تر شده و احساس انرژي بيشتري خواهيد كرد، اما احساس ضعف و خستگي در اواخر دوران حاملگي دوباره باز خواهد گشت، زيرا در آن دوران وزن نسبتا زيادتري را بايد حمل كرده و همچنين به علل مختلف ممكن است خواب كافي نداشته باشيد.

8- خونريزي ناشي از لانه گزيني
    برخي از خانمها در حدود روزهاي يازدهم يا دوازدهم پس از باردار شدن (يعني تقريبا همزمان با زمان پريود بعدي)، مقدار كمي خونريزي يا لكه بيني مشاهده مي كنند. اين خونريزي ممكن است ناشي از ورود تخمكِ بارور شده به بافت پر خونِ رحم شما باشد، اما كسي دليل قطعي آن را نمي داند. حركت تخم لقاح يافته به سمت رحم، 6 روز پس از بارور شدن آغاز مي شود و هنگامي كه مي خواهد در ديواره رحم، محلي را براي استقرار خود برگزيند، مختصر خونريزي اتفاق مي افتد.

اين خونريزي بسيار كم و اغلب به صورت لكه هاي قرمز يا قهوه اي مايل به قرمز خواهد بود و تنها يك يا دو روز طول خواهد كشيد. در صورت مشاهده خونريزي يا لكه بيني، خصوصا اگر همراه با درد باشد، پزشك خود را در جريان بگذاريد؛ زيرا اين موارد ممكن است نشانه هاي حاملگي خارج رحمي باشند.

7- تهوع يا استفراغ
    در اكثر خانمها، تهوع صبحگاهي تا حدودا يك ماه پس از باردار شدن رخ نمي دهد. حتي برخي از خانمها آنقدر خوش شانس هستند كه هيچ گاه اين عارضه را تجربه نمي كنند. اما احساس تهوع در تعدادي از خانمهاي حامله، بسيار زودتر آغاز مي شود؛ همچنين اين تهوع ممكن است فقط در صبحگاه رخ ندهد. عارضه ويار بارداري ممكن است صبح، ظهر يا حتي شب هنگام بروز كند.

تقريبا نيمي از خانمهايي كه به اين عارضه دچار مي شوند، با آغاز سه ماهه دوم حاملگي، به كلي بهبود پيدا مي كنند. شدت اين عارضه در بقيه خانمها نيز غالبا در ماه چهارم يا پنجم حاملگي كاهش مي يابد.

6- افزايش حساسيت نسبت به بو
    اگر در اوائل دوران حاملگي به سر مي بريد، ممكن است احساس خوشايندي نسبت به برخي بوها، مثلا بوي ساندويچ يا حتي يك فنجان قهوه نداشته باشيد؛ و حتي ممكن است برخي بوهاي خاص موجب بروز حالت تهوع در شما شوند. اين امر ممكن است ناشي از افزايش سريع ميزان هورمون استروژن در بدن شما باشد، اما اين صرفا يك احتمال است و كسي از علت قطعي آن خبر ندارد. همچنين ممكن است مشاهده كنيد برخي از غذاهايي كه قبلا بسيار دوست داشته ايد، اكنون حال شما را به هم مي زنند؛ اين هم كاملا طبيعي است!

5- نفخ شكم
    تغييرات هورموني در اوائل حاملگي ممكن است موجب بروز حالت نفخ در شما بشوند؛ كه اين حالت مشابه با همان وضعيتي است كه برخي از خانمها پيش از آغاز پريود ماهانه خود تجربه مي كنند. به همين دليل، حتي در اوائل حاملگي كه رحم شما هنوز هم بسيار كوچك است، ممكن است احساس كنيد كه اندازه دور كمر لباسها براي شما كوچك شده است!

4- تكرر ادرار
    اندكي پس از باردار شدن، ممكن است احساس كنيد كه به طور مرتب نياز به ادرار كردن داريد. چرا؟ علت عمده اين مطلب آن است كه در دوران حاملگي، حجم خون و مايعات در بدن شما افزايش پيدا مي كند، كه در نتيجه حجم بيشتري از مايعات به كليه ها و در نتيجه مثانه شما وارد مي شود.

اين عارضه ممكن است از هفته ششم حاملگي آغاز شده و در طول دوران حاملگي ادامه پيدا كرده يا حتي وخيم تر شود، البته رحم در حال رشد شما نيز فشار بيشتري بر مثانه وارد خواهد كرد.

3- تاخير پريود
    اگر پريود شما معمولا منظم بوده اما اين بار به موقع شروع نشده است، مي توانيد پيش از آنكه ساير نشانه هاي فوق را مشاهده كنيد، از تست حاملگي استفاده نماييد. اما اگر قاعدگي شما منظم نبوده يا اينكه زمان پريودهاي قبلي خود را يادداشت نكرده ايد، تهوع، حساسيت پستانها يا افزايش دفعات استفاده از دستشويي مي توانند نشانه هاي حاملگي باشند.

2- دماي پايه بدن شما بالا مانده است
    اگر دماي پايه بدن خود را يادداشت مي كرده ايد و اكنون مشاهده مي كنيد كه اين دما به مدت 18 روز در مقدار بالاتر از معمول باقي مانده است، احتمالا حامله شده ايد.

و نهايتا:

1- تست حاملگي خانگي كه نتيجه مثبت بدهد
    علي رغم تبليغاتي كه روي جعبه هاي اين تستها ديده مي شود، اكثر آنها تنها يك هفته پس از موعد پريود بعدي مي توانند حاملگي را تشخيص دهند. پس اگر زودتر از اين موعد از اين تستها استفاده كرده و نتيجه منفي گرفتيد، بهتر است چند روز بعد دوباره تست را تكرار نماييد. البته اگر هنوز پريود نشده باشيد!

پس از اينكه يكي از اين تستها نتيجه مثبت داد، با پزشك خود قرار ملاقات بگذاريد. هنوز هم قطعي ترين روش اثبات بارداري، حداقل در ايران، انجام آزمايش خون و اندازه گيري -hCGβ است. شايد هم پزشك شما ترجيح دهد براي پيگيري هاي آينده، از حالا مقدار آنرا اندازه گيري كند.

منبع :
    نی نی سایت

بیشتر بخوانید: http://www.roham.ws/web/ftopicp-16802.html#ixzz0c1CbxZnu

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. hh1322 نوشته است: سلام. من همونhh1321 هستم. اگه عدد آزمایش hcg من بالا بمونه دلیلش چیه؟ به خاطر حاملگی خارج رحم می تونه باشه؟ من الان پریود عادی ام. درد هامم عادی هست. دلیلش چیه به نظر شما؟ من نگران حاملگی خارج رحمم

این مطلب هم توسط دکتر صادقی درمورد hcg  نوشته شده و کامل است  مطالعه بفرمایید

هورمون hCG در حین حاملگی تولید می شود. این هورمون توسط جفت که تخم را پس از لانه گیزی در رحم تغذیه می کند، ایجاد می شود . hCG اولین بار حدود 11 روز پس از لقاح در خون و بین 12 تا 14 روز پس از لقاح در ادرار قابل اندازه گیری است . به طور طبیعی مقدار HCG هر 72 ساعت دوبرابر می شود . سطح این هورمون در هفته های 8 تا 11 به حداکثر خود رسیده و سپس در ادامه حاملگی کاهش می یابد.

در مورد سطوح hCG نکات زیر را به خاطر داشته باشید:
    در 85% حاملگیها مقدار این هورمون طی 72-48 ساعت دوبرابر می شود. هرچه سن حاملگی بیشتر می شود، زمان دوبرابر شدن این هورمون طولانی تر شده و حداکثر به 96 ساعت می رسد.
    در مورد مقادیر این هورمون می بایست توجه نمود. زیرا در برخی حاملگیهای طبیعی مقدار این هورمون می تواند کم باشد ولی نوزادی کاملا سالم به دنیا بیاید. سونوگرافی در هفته های 6-5 صحت بیشتری نسبت به اندازه گیری hCG دارد.
    سطح هورمون hCG کمتر از mIU/ml 5 نشاندهنده عدم حاملگی است. هر مقداری بیش از mIU/ml 25 نشاندهنده وجود حاملگی می باشد.
    مقدار این هورمون با واحد (milli-international units per milliliter (mIU/ml)) اندازه گیری می شود.
    زمانی که سطح hCG به 2000-1000 برسد، سونوگرافی ترانس واژینال می تواند ساک حاملگی را تشخیص دهد. چون سطوح این هورمون می تواند مختلف باشد و زمان لقاح نیز به درستی مشخص نشده باشد، تشخیص با یافته های سونوگرافی تا زمانی که مقدار هورمون به 2000 نرسد قابل انجام نخواهد بود.
    تنها انجام یک نوبت آزمایش برای اندازه گیری این هورمون در بیشتر موارد کافی نیست. در مواردی که شک به سلامت بارداری وجود دارد می بایست چند آزمایش با فاصله از هم انجام شود تا بتوان یک نتیجه گیری درست انجام داد.
    دو نوع آزمایش hCG وجود دارد: نوع «کمی» که فقط وجود یا عدم وجود هورمون را مشخص می کند و دیگر نوع «کیفی» که مقدار آن را نیز معین خواهد نمود.

راهنمای سطوح hCG در طول بارداری:
    زمانها بر اساس سن حاملگی(Gestational Age) [تعداد هفته هایی که از اولین روز آخرین قاعدگی(LMP) گذشته است] می باشد:
    • 3 هفته از LMP گذشته باشد:  50-5 mIU/ml
    • 4 هفته از LMP گذشته باشد : 426-5 mIU/ml
    • 5 هفته از LMP گذشته باشد : 7340-18 mIU/ml
    • 6 هفته از LMP گذشته باشد : 56500-1080 mIU/ml
    • 8-7 هفته از LMP گذشته باشد : 229000-7650 mIU/ml
    • 12-9 هفته از LMP گذشته باشد : 288000-25700 mIU/ml
    • 16-13 هفته از LMP گذشته باشد : 254000-13300 mIU/ml
    • 24-17 هفته از LMP گذشته باشد : 165400-4060 mIU/ml
    • 40-25 هفته از LMP گذشته باشد : 117000-3640 mIU/ml
    • زن غیر حامله : <5 mIU/ml
    • بعد از یائسگی : <5/9 mIU/ml
    توجه: این اعداد فقط به عنوان راهنما داده شده و افزایش این هورمون در هر فرد متفاوت می باشد. مقدار مطلق به اندازه سیر تغییرات اهمیت ندارد.

سطوح پایین مقدار این هورمون نشانه چیست؟
    مقادیر پایین hCG علل مختلفی می تواند داشته باشد و می بایست آزمایش طی 72-48 بعد تکرار شود تا با توجه به تغییرات سطح هورمون بتوان قضاوت نمود. سطوح پایین hCG میتواند نشاندهنده موارد زیر باشد:
    • اشتباه در تعیین سن حاملگی
    • احتمال سقط یا Blighted Ovum
    • حاملگی نابجا Ectopic Pregnancy

سطوح بالای مقدار این هورمون نشانه چیست؟
    مقادیر زیاد hCG علل مختلفی می تواند داشته باشد و می بایست آزمایش طی 72-48 بعد تکرار شود تا با توجه به تغییرات سطح هورمون بتوان قضاوت نمود. سطوح بالای hCG می تواند نشاندهنده موارد زیر باشد:
    • اشتباه در تخمین سن حاملگی
    • حاملگی مولار
    • چندقلویی

آیا مقدار hCG می بایست به طور مرتب در طی حاملگی اندازه گیری شود؟
    مقدار این هورمون به طور معمول توسط پزشکان دوباره اندزاه گیری نمی شود مگر این که مشکلی به وجود آمده باشد. در صورت خونریزی، درد شدید شکمی یا سابقه سقط ممکن است پزشک این آزمایش را تکرار کند.

آیا عاملی می تواند مقدار hCG را تحت تاثیر قرار دهد؟
    هیچ عاملی نمی تواند مقدار این هورمون را تحت تاثیر قرار دهد بجز داروهایی که حاوی این هورمون باشند. این داروها برای درمان نازایی مورد استفاده قرار می گیرد و پزشک در مورد زمان انجام این آزمایش پس از دریافت این داروها، شما را راهنمایی خواهد نمود. سایر داروها مثل آنتی بیوتیکها، ضد دردها، قرصهای ضد بارداری خوراکی یا سایر داروهای هورمونی هیچ تاثیر بر مقدار این هورمون نخواهند داشت.

تنظیم و ترجمه: دکتر رهام صادقی
    منبع : انجمن بارداری آمریکا

بیشتر بخوانید: http://www.roham.ws/web/ftopict-1133.html#ixzz0c17WtSsZ

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. در صورتی که رابطه خیلی سطحی و با خارج شدن منی انجام شده باشه و مقداری در اطراف پا و نزدیک سوراخ باشد(شاید هم مقداری از اب داخل ریخته شده باشد به احتمال 20%) بعذ از 48 ساعت این عمل به دلیل استرس نامزد بنده روش اورژانسی را شروع کرده ایا باز هم احتمال بار داری هست؟_بعد از 48 ساعت دو قرص hd و.....)

4. hhww نوشته است: در صورتی که رابطه خیلی سطحی و با خارج شدن منی انجام شده باشه و مقداری در اطراف پا و نزدیک سوراخ باشد(شاید هم مقداری از اب داخل ریخته شده باشد به احتمال 20%) بعذ از 48 ساعت این عمل به دلیل استرس نامزد بنده روش اورژانسی را شروع کرده ایا باز هم احتمال بار داری هست؟_بعد از 48 ساعت دو قرص hd و.....)

نه روش اورژانسی می تونه موثر باشه
    اگر نزدیکی در روزهای تخمک گزاری باشه شانس بارداری خیلی زیاده حتی با پیشاب

5. سلام - بنده دارای پریود نامنظم می باشم . اخرین پریودی 27 ابان بوده - 23 ابان با نامزدم رابطه ای سطحی داشتیم که منی ریخت لای باسنم . الان که تاریخ 18 دی است هیچ گونه اثری از تهوع - لکه بینی - شکم درد و ... ندارم ولی نگرانم که حامله شده باشم .  پریود من همیشه نامنظم و 40 -45 روزه بوده است

6. ZAHRAREZAII نوشته است: سلام - بنده دارای پریود نامنظم می باشم . اخرین پریودی 27 ابان بوده - 23 ابان با نامزدم رابطه ای سطحی داشتیم که منی ریخت لای باسنم . الان که تاریخ 18 دی است هیچ گونه اثری از تهوع - لکه بینی - شکم درد و ... ندارم ولی نگرانم که حامله شده باشم . پریود من همیشه نامنظم و 40 -45 روزه بوده است

امکان بارداری در شما اصلا وجود نداره نگران نباشید

7. ZAHRAREZAII نوشته است: سلام - بنده دارای پریود نامنظم می باشم . اخرین پریودی 27 ابان بوده - 23 ابان با نامزدم رابطه ای سطحی داشتیم که منی ریخت لای باسنم . الان که تاریخ 18 دی است هیچ گونه اثری از تهوع - لکه بینی - شکم درد و ... ندارم ولی نگرانم که حامله شده باشم .  پریود من همیشه نامنظم و 40 -45 روزه بوده است

طبق گفته خودتون 23 رابطه داشتید و 27 پریود شدید که در این صورت احتمال بارداری صفر هست.
    موفق باشید

8. سلام
    من و نامزدم با هم در اولين روز پس از اتمام پريودي رابطه داشتم ام هر دو لباس زير پوشيده بوديم و رطوبت به لباس زير من رسيد احتمال بارداري هست؟
    در ضمن پريودم منظم نيست
    با تشکر

9. rb85 نوشته است: سلام
    من و نامزدم با هم در اولين روز پس از اتمام پريودي رابطه داشتم ام هر دو لباس زير پوشيده بوديم و رطوبت به لباس زير من رسيد احتمال بارداري هست؟
    در ضمن پريودم منظم نيست
    با تشکر

سلام
    خيلي بعيده ، ولي به هرحال به دليل نامنظم بودن پريودتون بايد بيشتر از بقيه محتاط باشيد چون تخمك گذاري در قاعدگي نامنظم ، دقيقا مشخص نيست كه كي اتفاق مي افته .

10. سلام من روز نهم پری (جمعه شب)نزدیکی داشتم بدون جلوگیری و فقط همون یکبار دوره های من 27 یا 28 روزست. روز تخمک ریزیم 4 یا 5 شنبه بود . صبح 5 شنبه از دادم و جوابش منفی بود . همون شب (پنج شنبه) دوباره نزدیکی داشتیم بدون جلوگیری. حالا چند تا ؟ دارم:
    1- ایا جواب ازمایش من قطعی بود یا ممکنه اشتباهی شده باشه چون من 5 روز بعد از نزدیکیم و (یک روز بعد از تخمک گذاری) به گفته شما رفتم از دادم.
    2- از دوم رو کی بدم که مطمئن بشم باردارم یا نه؟
    3- آیا بارداری روی رابطه جنسی هم تاثیر داره؟( منظورم افزایش یا کاهش میل جنسیه!)
    4- با این فرض که تخمک تنها 24 ساعت میتونه بارور بشه آیا اگه من بعد از این هم نزدیکی داشته باشم احتمال باروری هست؟
    5- مصرف قرص هیدروکسی زین دوران بارداری ضرر داره؟
    و من کی میتونم بیشتر از یه پست بزارم که مجبور نباشم تمام ؟ هامو یه جا مطرح کنم؟
    تورو خدا این قانون مسخره رو عوض کنید. من الان یه هفته است که فقط روزی یه پست میتونم بزارم!
    بازم ممنون که جواب منو میدید.
    در ضمن من سارا هستم.

11. sasaa نوشته است: سلام من روز نهم پری (جمعه شب)نزدیکی داشتم بدون جلوگیری و فقط همون یکبار دوره های من 27 یا 28 روزست. روز تخمک ریزیم 4 یا 5 شنبه بود . صبح 5 شنبه از دادم و جوابش منفی بود . همون شب (پنج شنبه) دوباره نزدیکی داشتیم بدون جلوگیری. حالا چند تا ؟ دارم:
    1- ایا جواب ازمایش من قطعی بود یا ممکنه اشتباهی شده باشه چون من 5 روز بعد از نزدیکیم و (یک روز بعد از تخمک گذاری) به گفته شما رفتم از دادم.
    2- از دوم رو کی بدم که مطمئن بشم باردارم یا نه؟
    3- آیا بارداری روی رابطه جنسی هم تاثیر داره؟( منظورم افزایش یا کاهش میل جنسیه!)
    4- با این فرض که تخمک تنها 24 ساعت میتونه بارور بشه آیا اگه من بعد از این هم نزدیکی داشته باشم احتمال باروری هست؟
    5- مصرف قرص هیدروکسی زین دوران بارداری ضرر داره؟
    و من کی میتونم بیشتر از یه پست بزارم که مجبور نباشم تمام ؟ هامو یه جا مطرح کنم؟
    تورو خدا این قانون مسخره رو عوض کنید. من الان یه هفته است که فقط روزی یه پست میتونم بزارم!
    بازم ممنون که جواب منو میدید.
    در ضمن من سارا هستم.

سلام

از گفته هاي شما به نظر مي رسه قصد بارداري دارين ، دوست من ببينيد در سوال 1 شما گفتيد 5 روز بعد از نزديكي كه در واقع (به گفته شما) يك روز بعد از تخمك گذاري بوده شما رفتين و آزمايش دادين و جواب منفي بوده :
    ببينيد درسته كه تخمك 24 ساعت زنده مي مونه ولي شما 4روز قبل از تخمك گذاريتون ، نزديكي داشتين . اينو بايد بدونيد كه اسپرم در بدن حداكثر 48 تا 72 مي تونه زنده بمونه كه اگر در اين فاصله تخمك وجود داشته باشه و اسپرم ها بتونن به موقع خودشون رو به تخمك برسونن لقاح صورت مي گيره ، كاري كه شما كردين اينه كه 4 روز قبل از تخمك گذاريتون نزديكي داشتين و بالطبع اون موقع تخمكي وجود نداشته و عمر اسپرمها هم كفاف نداده كه لقاح صورت بگيره ! پس جواب آزمايش منفيه .

شما اگه قصد بارداري داريد از 3روز قبل از تخمك گذاريتون يك شب در ميون بايد نزديكي داشته باشيد تا احتمال باروري بيشتر بشه .
    در هر دوره فقط يك تخمك ( در شرايط استثناء امكان وجود چند تخمك وجود داره كه باعث چند قلوزايي مي شه) آزاد مي شه و يك روز هم زنده مي مونه اينكه بعد  از يك روز  از تخمك گذاري نزديكي كنيد تاثيري در باروري نداره چون تخمكي وجود نداره .
    شما بعد از 5 پست مي تونين تعداد پست هاي بيشتري رو ارسال كنيد كه هرچه تعداد پست هاي ارسالي بيشتر بشه امكان ارسالها بيشتر مي شه ، در ضمن اين قوانين مسخره نيستن و همه از روي حسابه !علتش هم اينه كاربراي عزيز جديد اكثرا به قوانين سايت آشنا نيستن و پست هاي خلاف قوانين ارسال مي كنند كه باعث گرفتن اخطار مي شه . محدود كردن اونها تا چند مدت محدود باعث مي شه با سايت و اهدافش بيشتر آشنا بشن و اينكه بعد از چند پست چنانچه حسن نيت خودشون رو نشون بدن اين محدوديت برداشته مي شه .
    موفق باشيد

12. sevda268

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    خانم sarajoonjooni عزیز مرسی ازاینکه 4شنبه جواب پست منو دادید آخه هیشکی جواب ندادجزشما
    راستی من 5شنبه لز2ظهر پری شدم البته به صورت قطره ای(البته با کلی ورزشی که به شکمم فشاربیاره) تا 5شنبه صبح که کامل پری شدم. فقط 1 سوال اونم اینکه حتی 2تاhdروی دیر شدن پری اثرداره؟ 2تا نوبت اول 2تا 12ساعت بعد چی؟

13. sevda268 نوشته است: سلام
    خانم sarajoonjooni عزیز مرسی ازاینکه 4شنبه جواب پست منو دادید آخه هیشکی جواب ندادجزشما
    راستی من 5شنبه لز2ظهر پری شدم البته به صورت قطره ای(البته با کلی ورزشی که به شکمم فشاربیاره) تا 5شنبه صبح که کامل پری شدم. فقط 1 سوال اونم اینکه حتی 2تاhdروی دیر شدن پری اثرداره؟ 2تا نوبت اول 2تا 12ساعت بعد چی؟

سلام
    خواهش مي كنم ، بله عزيزم خوردن قرص هاي هورموني باعث بهم خوردن بالانس هورموني مي شه البته در روش اورژانسي براي اينكه تاثير گذار باشه بايد درست استفاده بشه ، در ضمن روش اورژانسي در هر دوره فقط يك بار جواب ميده و اينگونه نيست كه مثلا در يك دوره شما چند بار نزديكي مشكوك داشته باشيد و بعد از هر رابطه از روش اورژانسي استفاده كنيد .
    طريق مصرف : چنانچه 72 ساعت از رابطه نگذشته مي شه از اين روش استفاده كرد
    اول 2قرص HD  يا 4 قرص LD  (همراه با آب فراوان جهت جلوگيري از حالت تهوع ، چنانچه دچار تهوع شديد اگر 2 ساعت از مصرف قرص ها گذشته باشه ، مشكلي نيست چون قرصها جذب شدند) بعد از 12 ساعت مجددا 2قرص HD يا 4قرص LD
    (بعد از مصرف اين قرصها ديگه نبايد قرص اضافه اي بخوريد)
    كلا دوست عزيز سعي كنيد روابطتتون محافظت شده باشه تا نيازي به استفاده از اين روش نداشته باشيد چون :
    1- باعث بهم خوردن بالانس هورموني مي شه
    2- هميشه 100% موفقيت آميز نيست .
    موفق باشيد

14. یه سوال
    معمولا بعد از چند وقت کاملا معلوم میشه که خانم ها باردار هستند ؟ یعنی علائمی که 100% نشونه حاملگی باشه مثل برآمدن شکم ؟

15. (ببخشید من دانشم در این زمینه کمه و ممکنه سوالاتم احمقانه به نظربرسه.اما حرفایی شنیده بودم که من رو ترسوند.میخوام ببینم حقیقت چیه؟)
    من 21 سالمه.و دوست دخترم 16 سالشه.و من اولین دوست پسرش هستم.ما با هم رابطه جنسی مقعدی داریم.و من همیشه داخل مقعد خالی میکنم.و رابطه دهانی هم هست.اما من فقط به آلت ایشون دست میزنم و همیشه بعد از رابطه جنسی با دست مال کاغذی ایشون خودش رو تمیز میکنه.همیشه که پیش هم هستیم دو مرحله رابطه جنسی انجام میدیم.میخوام ببینم احتمال داره ایشون با این شرایطی که گفتم حامله بشن؟یا اصلا اگه من داخل مقعد منی رو بریزم امکان حاملگی هست؟تا الان که پریودشو میشن و میگن علامتی نیست.
    و اینکه آیا قبل از ارضا شدن من و زمانی که هنوز منی نیامده اجازه دارم به دهانهء آلت ایشون مالش بدم آلتم رو؟
    در مورد رابطه جنسی مقعدی چه ضرر هایی داره و چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟
    در زمانی که ایشون پریود هستن من میتونم چیکار کنم؟یعنی چطور رابطه جنسی رو انجام بدیم؟
    ببخشید من وقت کافی برای گشتن کامل تو انجمن نداشتم.مطمئنم که بعضی سوالام رو بقیه پرسیدند.اما درکم کنید.نگرانم.میخوام شرایطم رو کامل توضیح داده باشم.

متشکرم دوستان عزیز.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 40 از 49
رفتن به صفحه :    ... 40 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید