شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 39 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. neda123 نوشته است: 9 روز بعد از پریودم رابطه داشتم ولی منی داخل واژن ریخته نشد.برای اطمینان بیشتر روش اورژانسیو انجام دادم ولی اشتباه بیشتر قرص خوردم.4 روز بعد خونریزی شبیه پریود بود.مثل همیشه نبود ولی 3 روز طول کشید.چون شروع کردم به قرص خوردن.13 روز از شروع خوردن قرصم گذشته بود که رابطه محافظت شده داشتم.ولی من باز اشتباه کردم  روش اورژانسی انجام دادم.1 هفته هست که قرصامو ول کردم.ولی پریود نشدم.بجاش حال تهو و دل درد شدید دارم.اینها یعنی من حاملم؟؟؟؟؟با توجه به اینکه از روشهای جلوگیری استفاده میکردم 1 بار سقطه جنین داشتم

پريود نشدنت به خاطر نامنظم خوردن اين قرصاست.روش اورژانسي خودش بالانس هورموني رو به هم ميريزه چه برسه اشتباه هم مصرف كنين.در ضمن بهتره از روشهاي جلوگيري استفاده كنين تا نخواين از روش اورژانسي استفاده كنين.چون استقاده زياد از روش اورژانسي مشكل ساز خواهد بود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. آيا رحم پاره شده امكان ترميم دارد؟ و بارداري مشكل نخواهد داشت؟با تشكر...

3. lawanmobile نوشته است: آيا رحم پاره شده امكان ترميم دارد؟ و بارداري مشكل نخواهد داشت؟با تشكر...

پارگی رحم اصولا در 2 یا 3 هفته آخر بارداری اتفاق میوفتد
    وعلت پارگی میتواند پيچ خوردگي رحم ، جنين آمفيزماتوز، به دنبال سخت زائي ، به صور ت Iatrogenic و يا در اثر ضربه ايجاد شود
    قابل ترمیم هستش . با بخیه رفع میشود
    اما اگر در حین زایمان اتفاق افتد امکان مرگ جنین هست

4. سلام
    دوستان عزیز من با نامزدم رابطه داشتیم البته لاپایی بوده و از مایع شفافی که قبل از منی میاد از سمت همسرم نگرانم الان 3 روزی میشه که پریودم عقب افتاده خیلی میترسم آیا حامله شدم ؟
    در ضمن آلت همسرم کمی داخل هم شده ولی بکارتم هست.
    چند روز عقب افتادن پریود شک حاملگی و زیاد میکنه ؟ و ایا تست بارداری 100 % کار میکنه وخطایی نداره ؟ و اگر حامله شدم چیکار کنم که سقط بشه و چقدر هزینه داره

5. trance نوشته است: سلام
    دوستان عزیز من با نامزدم رابطه داشتیم البته لاپایی بوده و از مایع شفافی که قبل از منی میاد از سمت همسرم نگرانم الان 3 روزی میشه که پریودم عقب افتاده خیلی میترسم آیا حامله شدم ؟
    چند روز عقب افتادن پریود شک حاملگی و زیاد میکنه ؟ و ایا تست بارداری 100 % کار میکنه وخطایی نداره ؟ و اگر حامله شدم چیکار کنم که سقط بشه و چقدر هزینه داره

امکان بارداری در شما نیست بی خودی نگران نباشید
    تعویق پریدتونم ناشی از استرسی است که دارید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. trance نوشته است: سلام

سلام

احتمال بارداری با پیش آب وجود دارد ولی  خیلی کم است  ممکن است پریود شما به علت استرس عقب افتاده باشد

توجه داشته باشید داشتن  پرده بکارت نمی تواند جلوی بارداری را بگیرد

برای دیدن علائم بارداری به این لینک مراجعه کنید دانستنیهای بارداری

تنها آزمایش خون می تواند در نزدیکترین زمان با قاطعیت وقوع بارداری را مشخص کند؛ علایم دیگر تنها پیشنهاد دهنده هستند.

بهتر است برای پیشگیری  اورژانسی از بارداری این لینک را بخوانید پیشگیری از بارداری اورژانسی

روش اورژانسی می بایست حداکثر تا 72 ساعت پس از یک نزدیکی محاظت نشده انجام شود.
    استفاده از 4 قرص LD و سپس 12 ساعت بعد استفاده از 4 قرص LD
    استفاده از 2 قرص HD و سپس 12 ساعت بعد استفاده از 2 قرص HD

همچنین می توان طی 10 روز پس از نزدیکی محافظت نشده از IUD استفاده نمود این روش کمی گرانتر است ولی از خوردن قرص موثر تر می باشد.

7. سلام. من و نامزدم 4شنبه ی هفته ی گذشته(9دی) باهم بودیم. ساعت 11 صبح اینا بود، ایشون اول دستش رو به آلتش زد و بعد به آلت من . اصلا مطمئن نیستم که دستش به پیشابش خورده باشه. یعنی لای آلت من رو مالید (بین دو لب ها) و یه جورایی مطمئنم دستش به واژن (یعنی همون سوراخ اندام تناسلی) نخورد ولی خوب زیاد مطمئن نیستم.
    ولی چون من استرس باردار شدن رو داشتم 50 ساعت بعد از این اتفاق به روش اورژانسی 4ld خوردم و 12 ساعت بعد 4 تای دیگه خوردم. من می بایست روز 4شنبه یا 5 شنبه (همون هفته ی گذشته)پریود می شدم. که همون 4 شنبه و 5 شنبه به خاطر اینکه پریود نشم توی این دو روز ld مصرف کردم (یه دونه روزی) ولی بعد از اون روش اورژانسی دیگه قرص مصرف نکردم. امروز صبح آزمایش بارداری دادم اما ساعت 2 عصر پریود شدم (یعنی خونریزیم مثل همیشه هست و درد کمر و ضعف پاها هم مثل گذشته دارم) اما وقتی جواب آزمایشم رو گرفتم گفتن عددش 188 هست و مشکوکه. با این که من پریود شدم و تا الان هم هنوز خونریزیم ادامه داره آیا می شه گفت عدد بالای آزمایش به خاطر قرص هایی بوده که مصرف کردم؟ احتمال بارداری چقدره؟ دوباره آزمایش رو تجدید کنم؟ تورو خدا زود جواب بدین دارم می میرم از نگرانی

8. hh1321 نوشته است: سلام. من و نامزدم 4شنبه ی هفته ی گذشته(9دی) باهم بودیم. ساعت 11 صبح اینا بود، ایشون اول دستش رو به آلتش زد و بعد به آلت من . اصلا مطمئن نیستم که دستش به پیشابش خورده باشه. یعنی لای آلت من رو مالید (بین دو لب ها) و یه جورایی مطمئنم دستش به واژن (یعنی همون سوراخ اندام تناسلی) نخورد ولی خوب زیاد مطمئن نیستم.
    ولی چون من استرس باردار شدن رو داشتم 50 ساعت بعد از این اتفاق به روش اورژانسی 4ld خوردم و 12 ساعت بعد 4 تای دیگه خوردم. من می بایست روز 4شنبه یا 5 شنبه (همون هفته ی گذشته)پریود می شدم. که همون 4 شنبه و 5 شنبه به خاطر اینکه پریود نشم توی این دو روز ld مصرف کردم (یه دونه روزی) ولی بعد از اون روش اورژانسی دیگه قرص مصرف نکردم. امروز صبح آزمایش بارداری دادم اما ساعت 2 عصر پریود شدم (یعنی خونریزیم مثل همیشه هست و درد کمر و ضعف پاها هم مثل گذشته دارم) اما وقتی جواب آزمایشم رو گرفتم گفتن عددش 188 هست و مشکوکه. با این که من پریود شدم و تا الان هم هنوز خونریزیم ادامه داره آیا می شه گفت عدد بالای آزمایش به خاطر قرص هایی بوده که مصرف کردم؟ احتمال بارداری چقدره؟ دوباره آزمایش رو تجدید کنم؟ تورو خدا زود جواب بدین دارم می میرم از نگرانی

به خاطر مصرف صحیح قرصها به هیچ عنوان امکان بارداری نیست نگران نباشید
    از طرفی پریود شدنتونم بارداری رو منتفی میکنه
    در مورد آزمایش اصلا چنین چیزی ممکن نیست چون HCG اگر بالای 100 باشه شما باردار خواهید بود که این اصلا امکان نداره
    امکان بارداری در شما به هیچ عنوان که وجود نداره
    و آزمایش خونم که دادید نمیشه بهش اطمینان کرد چون اصلا باید بعد 12 تی 20 روز بعد آزمایش بدید نه یک هفته
    ولی در کل شما باردار نیستید

9. سلام
    من و نامزدم دقیقا روز بعد از پریودم نزدیکی داشتیم و چندین باز اینکار ادامه داشت بصورت لاپایی . البته در تماس با واژن. سوالم اینجاست که من 4 روزه با امروز پریودم عقب افتاده است آیا احتمال حاملگی هست ؟ در کل کسی که حامله می شود بعد از چند روز پریود میشود ؟
    این نکته را هم دقت کنید که قرص بارداری و ای یو دی دیگر تاثیری ندارد و کل انجمن را نیز سرچ زدم.

10. MarYam_01 نوشته است: سلام
    من و نامزدم دقیقا روز بعد از پریودم نزدیکی داشتیم و چندین باز اینکار ادامه داشت بصورت لاپایی . البته در تماس با واژن. سوالم اینجاست که من 4 روزه با امروز پریودم عقب افتاده است آیا احتمال حاملگی هست ؟ در کل کسی که حامله می شود بعد از چند روز پریود میشود ؟
    این نکته را هم دقت کنید که قرص بارداری و ای یو دی دیگر تاثیری ندارد و کل انجمن را نیز سرچ زدم.

اولا شما در روزهای پر خطر رابطه نداشتید پس جای نگرانی نیست
    ثانیا احتمال بارداری به این شکل امکان نداره نگران نباشید
    تعویق پریودتونم میتونه ناشی از خیلی چیزها باشه که دلیل عمده آن استرس هست

11. hh1321 نوشته است: سلام. من و نامزدم 4شنبه ی هفته ی گذشته(9دی) باهم بودیم. ساعت 11 صبح اینا بود، ایشون اول دستش رو به آلتش زد و بعد به آلت من . اصلا مطمئن نیستم که دستش به پیشابش خورده باشه. یعنی لای آلت من رو مالید (بین دو لب ها) و یه جورایی مطمئنم دستش به واژن (یعنی همون سوراخ اندام تناسلی) نخورد ولی خوب زیاد مطمئن نیستم.

سلام

خوردن قرص تاثیری در جواب آزمایش ندارد(مقدار hcg را تغییر نمی دهد)

احتمال بارداری در فرض سوال کم بوده شما هم با استفاده از روش اورژانسی آنرا

کمتر کردید میشود گفت با این تفاسیر احتمال بارداری منتفی است تازه پریود شدن شما هم نشان میدهد باردار نیستید

بهتر است به پزشک مراجهع کنید بالا بودن  hcg  میتواند دلیل دیگری هم داشته باشد شاید هم جواب آزمایشگاه مشکل داشته

پزشک هر کاری که لازم ببیند انجام میدهد از مصرف خودسرانه قرص هم اجتناب کنید

نگران نباشید و با آرامش نزد پزشک بروید

در سایت به جستجو بپردازید به سوالات مشابه زیادی پاسخ داده شده

12. MarYam_01 نوشته است: سلام

دوست عزیز اگر پریود منظمی دارید احتمال بارداری در انروز بعیده
    اگر هم بارداری رخ بده معمولا پریودی رخ نمیده البته استثنائی هم هست
    منظورتون از اینکه گفتین قرص بارداری و ایو دی دیگه تاثیری نداره رو نفهمیدم چیه

13. سلام. من همونhh1321 هستم. اگه عدد آزمایش hcg من بالا بمونه دلیلش چیه؟ به خاطر حاملگی خارج رحم می تونه باشه؟ من الان پریود عادی ام. درد هامم عادی هست. دلیلش چیه به نظر شما؟ من نگران حاملگی خارج رحمم

14. سلام به همه دوستان عزیز
    یه سوال دارم کسی که حامله بشه  پریودش چند ماه عقب میوفته ؟؟

اگه لکه بینی داشته باشه چطوری باید با پریود تشخیص بدیم ؟

یک هفته بعد از اتمام  و یک هفته قبل از پریودی امکان حاملگی در پریود نامنظم چقدر هستش ؟

خواهش میکنم سه سوال بنده رو جداگانه پاسخ دهید مخصوصا سوال اولی ممنونم از همه شما عزیزان

15. hh1322 نوشته است: سلام. من همونhh1321 هستم. اگه عدد آزمایش hcg من بالا بمونه دلیلش چیه؟ به خاطر حاملگی خارج رحم می تونه باشه؟ من الان پریود عادی ام. درد هامم عادی هست. دلیلش چیه به نظر شما؟ من نگران حاملگی خارج رحمم

سلام

بالا بودن hcg میتواند به علت حاملگی خارج رحمی یا مولار هم باشد

نگران نباشید این مشکل را نمی شود به صورت غیر حضوری حل کرد به پزشک مراجعه کنید

پزشک آزمایش های مربوطه را انجام میدهد تا همه چیز را چک کند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 39 از 49
رفتن به صفحه :    ... 39 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید