شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه 1   

دیرارضایی در مردان

1. با سلام
    حدود 5 ماه است که ازدواج کردم،همسرمن خیلی دیرارضا میشه نزدیکی کامل ما حدود نیم ساعت طول میکشه وزمانی که من ارضا میشم ادامه دادن رابطه برام بادرد همراهه.این موضوع باعث کم شدن رابطه جنسی ما شده .من قبلا هم سوالم رو مطرح کرده بودم وتاپیک مربوط به دیرارضایی در مردان رو مطالعه کردم.هیچ کدام از این علائم رو همسرم نداره. می خواستم بدونم آیا روشی برای زودتر ارضا شدن در مردان وجود دارد؟ روش جلوگیری ما کاندوم است.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. bluesky_23 نوشته است: با سلام
    حدود 5 ماه است که ازدواج کردم،همسرمن خیلی دیرارضا میشه نزدیکی کامل ما حدود نیم ساعت طول میکشه وزمانی که من ارضا میشم ادامه دادن رابطه برام بادرد همراهه.این موضوع باعث کم شدن رابطه جنسی ما شده .من قبلا هم سوالم رو مطرح کرده بودم وتاپیک مربوط به دیرارضایی در مردان رو مطالعه کردم.هیچ کدام از این علائم رو همسرم نداره. می خواستم بدونم آیا روشی برای زودتر ارضا شدن در مردان وجود دارد؟ روش جلوگیری ما کاندوم است.

اگر شما میفرمایید که ایشون عیچ کدون از این علایم را ندارند تنها یک راه میمونه
    اینکه در چنر رابطه از کاندم استفاده نکیند و ببینید باز هم چنین میشود یا نه یعنی بازم دیر ارضا میشن!!!!
    چون در کاندومها مودی وجود دارد که به دیر ارضا شدن کمک میکنند
    اگر باز هم دیدید که مشکل رفع نشد به یک اورولوژیست مراجعه کنید تا چکاب شن
    البته نیم ساعت رنج نرمال رابطه است

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. اين مشكل ممكنه عوامل روانى داشته باشه.نظير اظطراب بر اشفتگى و خشم نسبت به شريك جنسى يا ترس از حاملگى.
    البته اگه مشكل يا بيمارى در بين نباشه اين مورد نبايد مشكل باشه چون هم خودش لذت بيشترى ميبره هم ميتونه خودتو چند بار به لذت برسونه.ميتونيد زمانى كه احساس درد كردى  براى اينكه تحريك همسرت از بين نره و خودت دوباره براى ادامه تحريك بشى با كاراى ديگه نعوظ اون رو حفظ كنى تا دوباره براى دخول اماده بشى و دوباره ادامه بديد تا هم تو از رابطت لذت ببرى هم همسرت.
    اميدوارم زودتر مشكلت حل بشه.
    شادباشى.

4. سلام دوست عزیز
    نظرات دوستان بسیار ارزشمند و مفید است و در ادامه نظرات دوستان باید عرض کنم مدت زمان نزدیکی همسر شما بسیار نرمال و در حد مطلوب است و چه بسا افرادی هستند که با دارو و بی حس کننده ها خواهان افزایش مدت زمان نزدیکی هستند.
    روش جلوگیری کاندوم را حذف و روش دیگری را انتخاب کنید.
    تحریکات قبل از نزدیکی را بیشتر کنید.
    همسرتان باید تحرکات حین نزدیکی را نسبت به قوای جسمی،جنسی شما انجام دهد و تحرکات بیشتر را هنگام انزال انجام دهید.
    روش نزدیکی تان را تغییر دهید و از یک روش پیروی نفرمایید.
    تاپیک زیر را مطالعه بفرمایید :
    روش های ماساژ جنسی زن و مرد
    http://www.roham.ws/web/ftopict-5538.html

5. سلام دوست عزيز
    خيلي از آقايون رقبتي به نزديكي با كاندوم ندارن... و ميگن از اين مدل رابطه هيچ لذتي نمي برند و خيلي ها هم جلوگيري طبيعي رو به استفاده از كاندوم ترجيح ميدن.
    شايد همسر شما هم دچار چنين حسي ميشن.

مي تونيد براي 1 ماه آزمايشي قرص مصرف كنيد تا ببينيد اوضاع شوهرتون بهتر ميشه يا نه... جلوگيري طبيعي رو پيشنهاد نميكنم چون اگه بخواد تمركزش رو روي زمان انزال متمركز كنه... شايد نتونه ارضا بشه چون ارضا شدن در آقايون نياز به تمركز حواس روي رابطه داره شايد شوهر شما نتونه در آن واحد هم روي لحظه انزال و هم روي پروسه نزديكي تمركز كنه كه باز هم باعث ميشه نتيجه مثبتي نگيريد ولي اگر براي 1 ماه  قرص مصرف كني همسرت با آرامش خاطر بيشتري مي تونه ارضا بشه بدون اينكه دغدغه باردار شدن شما رو داشته باشه...
    يه دليل ديگه هم خستگي و مشغوليات فكري ايشون مي تونه باشه... همونطور كه گفتم پروسه نزديكي و ارضا شدن تمركز و آرامش خيال رو مي طلبه... اگه فردي با خستگي و فكري مشغول بخواد رابطه برقرار كنه ... مطمئناً به نتيجه دلخواهش نميرسه و اگر هم رابطه كامل برقرار بشه و ارضا هم صورت بگيره ... اين ارضا فقط يك عمل فيزيكي بوده ... و طرف از نظر رواني ارضا نشده و به ارگاسم نرسيده....
    در ضمن معاشقه و رد و بدل كردن حرفهاي زيبا و عاشقانه هم خيلي مؤثره.

شاد باشيد و برقرار

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. ضمن تایید جوای دوستان ...

توجه داشته باشید که کاندوم کاملا باعث کاهش تحریک میشه .. چون بدون کاندوم سطح آلت با درون واژن کاملا تماس داره و این مسئله باعث تحریک بسیار زیادی میشه ... پس شاید فقط حذف کاندوم این مسئله رو حل کنه ...

روش نزدیکیتون رو تغییر بدید .... در حالت هایی که مرد حرکات رو انجام میده انزال سریع تره ....

اگر با این تغییرات هم خیلی کاهش نداشت زمان انزال همسرتون به نظر من جای نگرانی نداره .... خیلی از خانمها هستن که از انزال زودرس همسرشون در عذابن و نمیتونن در رابطه هاشون ارضا بشن .... شما میتونید بعد از یک بار ارگاسم نزدیکی رو متوقف کنید و تا زمانی که واژنتون دوباره آماده ی پذیرش دخول بشه آلت همسرتون رو به شکل های دیگه (با دست یا دهان) تحریک کنید .... و بعد از اون دوباره اقدام به نزدیکی کنید و به این شکل مشکل دردناک بودن نزدیکی از بین میره و شما هم میتونید چند بار ارگاسم داشته باشید....

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. با سلام
    دوست عزیز، با صحه گذاشتن بر اظهارات پرمحتوای تمامی دوستان، ذکر یک نکته رو بد نمیبینم و اون اینه که، غالباًچون زیاد بودن حرارت در بدن، چه در مرد و چه در زن ، موجب ایجاد تحریکات جنسی  در حداقل زمان و بعضاً زود ارضایی آنان میشود!! لذا در جهت رخ دادن این حالت  بهتر است به تغییر مواد خوراکی و غذاهای سرد به گرم و تند، جهت استفاده ایشان ، اقدام بفرمایید!!لذا در این راستا ، استفاده متعارف از چاشنی های تند و گرم، ویا فلفل نیز کار ساز است!! ضمناً ایشان تا مدتی از مصرف غذاها و یا میوه جات سرد، خودداری بعمل آوردند!! از طرفی شما نیز برای اینکه دیر تر تحریک و ارضا شوید بر عکس این موضوع ،از مواد خوراکی سرد ، به صورت متعارف استفاده نمایید!! از طرفی دیگر قبل از اینکه پیش نوازی را همسرتان شروع کند بهتر است شما ایشان را تحریک کنید !! تا انجام تحریک و ارضا هر دوی شما هم زمان گردد!! انشاالله معضل(که من فکر میکنم نباید به آن معضل گفت) بر طرف خواهد شد.
    شاد باشید.

8. mina7818

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ،من کاربر جدیدم.از آشنایی شما خوشحالم .لطفا برایم شرح دهید چه زمانی لازم است تا بعد از نزدیکی بفهمیم که حامله هستیم یا نه؟

9. mina7818 نوشته است: سلام ،من کاربر جدیدم.از آشنایی شما خوشحالم .لطفا برایم شرح دهید چه زمانی لازم است تا بعد از نزدیکی بفهمیم که حامله هستیم یا نه؟

رنج نرمال آن 12 تا 20 روز بعد از نزدیکی که بی بی چک و آزمایش خون میتوانند مشخص کنند که باردار هستید یا نه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. Amire

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من هم به نوعی همین اشکال را دارم!
    به این صورت که برای دومین بار در یک روز به سختی و یا اصلا ارضا نمیشم.
    مدت زمان اولیه ارضای من 10 تا 20 دقیقه هست.

11. Amire نوشته است: من هم به نوعی همین اشکال را دارم!
    به این صورت که برای دومین بار در یک روز به سختی و یا اصلا ارضا نمیشم.
    مدت زمان اولیه ارضای من 10 تا 20 دقیقه هست.

زمانی که گفتید در رنج نرمال قرار داره ... برای بار دوم هم خب طبیعیه که سخت تر انزال صورت بگیره ! ...

12. مصرف قطره آفرودیت به علت افزایش شدید جریان خون در نواحی تناسلی به شما کمک میکنه از رابطه طولانیتون لذت ببرید

13. با سلام وعرض پوزش از اساتید محترم   به نظر من عدم استفاده از کاندم وتمرکز بیشتر و همچنین تحریکات قبل از نزدیکی تا حدودی بتونه به شما کمک کنه واگر بتونید شما فاعل باشید بد نیست  به امید رفع کامل مشکل شما

14. bluesky_23 نوشته است: با سلام
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و همه کاربران گرامی.سخن دوستان کامل بود و من فقط چند تا نکته رو اضافه میکنم.ببینید مدت زمان نزدیکی شما(فعلا" برای همسرتان)بسیار نرمال است و قدر همسرتون رو بدونید.الان عالم و آدم دارن میدون تا با داروهای بی حسی و قرص ها و روش هایی که همه در جریانند مدت زمان نزدیکی شون رو به رنج شما افزایش بدن(چون زود انزالی دارن دیگه).پس برین و خدا رو شکر کنید.شوهر شما دیر ارضا نیست.البته این نظر منه.حالا در مورد شما باید به شریکتون بگید که بعد از اینکه شما اولین ارگاسم رو تجربه کردید دست از عمل جنسی بکشه و دوباره مشغول تحریک کردن شما بشه(البته باید این کار با حوصله انجام شه) تا شما که در این لحظه از اون کورس پایین اومدین دوباره برانگیخته بشین و درد رو نداشته باشین.چون اغلب یه خانوم وقتی که ارگاسم میشه واز کورس جنسی می افته لمس کردن کلیتوریس یا نوک سینه ها یه هر جای حساس دیگه ای میتونه کاملا" براش با درد همراه باشه.پس اون باید شما رو دوباره به نزدیک قله برسونه و عمل جنسی رو دوباره شروع کنید.نیم ساعت که هیچی میتونید این به قول معروف بده بستون رو تا یک ساعت و بیشتر هم تکرار کنید و من کنار گذاشتن کاندوم رو توصیه نمیکنم.اگه خواستید این کار رو بکنید یکهو کنار نذاریدو قبلش شروع کنید به خوردن منظم قرص های مینی پیل یا ترکیبی که در جریان هستید(ضد حاملگی).در پایان باید عرض کنم که همیشه اول و آخر کارها بهترین ره ها مراجعه به یک مشاور جنسی هست.برای این کار میتونید از پزشک عمومی معرفی نامه بگیرید.موفق باشید.یا علی.

• با سلام.دوست عزيز اصلا از اينكه نيم ساعت ارضا شدن شوهرت طول ميكشه ناراحت نباش همسر من بين دو تا سه ساعت طول ميكشه تا ارضا بشه واقعا خسته كننده است

• تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
    فهرست انجمنهای گفتگو » سوالات مردان
    صفحه 1 از 4
    رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
    شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
    شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
    شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
    شما نمی توانید در این بخش رای دهید