شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 38 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. samane24

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من
    روز 21 بعد از شروع اولین روز پریودم  رابطه سطحی داشتم با 5روز تاخیر در زمان پریود ،پریود شدم وبعد از اون  چون استرس داشتم در روز 22بعد از زمان رابطه  تست خون بتا دادم که منفی بود. می دونم سوالم تکراریه اما خیلی ترسیدم آیا باز امکان بارداری وجود داره؟نیازی به تست جدید هست؟ اگه بارداری اتفاق افتاد بود در این زمان تیراژ باید چند می شد ؟
    شرمنده
    ممنون

2. samane24 نوشته است: سلام من
    روز 21 بعد از شروع اولین روز پریودم  رابطه سطحی داشتم با 5روز تاخیر در زمان پریود ،پریود شدم وبعد از اون  چون استرس داشتم در روز 22بعد از زمان رابطه  تست خون بتا دادم که منفی بود. می دونم سوالم تکراریه اما خیلی ترسیدم آیا باز امکان بارداری وجود داره؟نیازی به تست جدید هست؟ اگه بارداری اتفاق افتاد بود در این زمان تیراژ باید چند می شد ؟
    شرمنده
    ممنون

سلام
    عزيزم شما باردار نيستيد ، براي چي اينقدر الكي نگرانيد ؟! نياز به تست جديد نيست .اگه باردار باشيدسطح hcg بالاي 50 مي ره.

3. sevda268 نوشته است: سلام سیکل من 25تا29روزه.اوندفعه بعداز29روز پری شدم و روز9قاعدگی(2روزبعدازتموم شدن پری یعنی2دی)با نامزدم نزدیکی مشکوک داشتم چون نامزدم می گفت احساس کرده موقعی که داشته آلتومی کشیده بیروناحساس کرده یه چیزی داره میادبیرون که سریع آورده بیرون.اما من دیدم که وقتی آلتو درآورد من پاموجمع کردم آب منی روی پهلوی من پاشیدفرداش یه دکترماما گفت 3روز روزی4تاhdبخورم(گفت1صبخ1ظهر1عصر1شب)اماگفت به احتمال قوی چیزی نمیشه چون زمان تخمکگذاری نبوده ولی برای اینکه مطمئنترشی واسترس نداشته باشی بخور.منم فردای نزدیکی1عصرخوردم1شب اماحالم بدشددیگه نخوردم(بالانیاوردم). 6روزبعدازنزدیکی ]زخون منفی بود(زده بودزیر5)بی بی چک هم منفی بود.الان نزدیک قاعدگی بعدیمه.چندتاچیزونمیدونم:
    1-اون2تاhdاثرمیذاره؟    2-آزخون 6روزبعدازنزدیکی رو درست نشون میده یابایدصبرکنم ببینم پری میشم یانه؟        3-چرابعداینکه دیگه قرص نخوردم پری نشدم آخه من شنیدم میگن وقتی این قرصهاروبخوری بعد قطع کنی پری میشی دکترآزمایشگاه گفت شایدچون خوردن قرصهانزدیک قاعدگیت نبوده نشدی.    4-به قول شما14روز قبل ازقاعدگی بعدی روزتخمکگذاریه و2-3روزقبل وبعدش هم خطرناکه اگه ایندفعه سیکلم 25روزه باشه باید 18دی پری شم 14روزقبلش میشه 4دی2-3روز قبلشم اگه جزءزمانهایی باشه که احتمال بارداری هست یعنی من دقیقافردای روزی که پریم تموم شدروزهای خطرناکم شروع میشه؟ من که گیج شدم توروخداکمکم کنیددارم ازاسترس میمیرم

سلام
    نگران نباش دوست عزيز ، شما هم از روش اورژانسي استفاده كردي (روش مورد استفادتون رو كه اون ماما گفته من كه به شخصه نشنيده بودم و جايي هم نخونده بودم ، والا تو دانشگاه تو درس تنظيم خانواده بهمون ياد دادند كه روش اورژانسي تا 72 ساعت بعد رابطه استفاده مي شه و اول بايد 2  قرص hd و بعد از 12 ساعت مجدد  2 قرص hd ديگه مصرف بشه ، اگه هم بعد از 2 ساعت بعد مصرف قرص (گلاب بروتون) بالا آوردين مشكلي نيست ، قرص جذب شده ) و هم تست هاي بارداريت منفي بوده .
    آزمايش خون بعد از 5 روز از نزديكي درسته ، بي بي چك هم 20 روز بعد از رابطه .
    مصرف قرص هاي هورموني و استرس باعث به تعويق افتادن پريود مي شه .
    ببينيد روز تخمك گذاري در همه افراد يك روز خاص نيست كه بگيد 14 روز قبل دوره بعد روز تخمك گذاريه ، اولا منظم بودن و نامنظم بودن نقش بسزايي در اين زمينه داره و ثانيا طول دوره پريود هم در اين زمينه نقش داره .
    نرم افزار محاسبه روز تخمك گذاري در اين سايت موجوده كافيه جستجو كنيد . در ضمن اينم بگم براي افرادي كه پريود منظم دارن قابل استفاده هست و براي اونايي كه پريودشون نامنظم هست روزدقيقي رو نمي شه مشخص كرد!

4. سلام
    من و شريكم با هم يك رابطه جنسي در روز 8ام ماه داشتيم. شريكم 29ام ماه قبل شروع پريودش بود و تا حدودا 3ام خونريزي داشت. با توجه به اين كه مني روي الت ريخته شد و بعدش با دستمال پاك كرديم چقدر احتمال حاملگي وجود داره؟ تا به حال آلت رو وارد واژن نكردم ولي با توجه به برخوردهايي كه تو روابط قبلي داشتيم ممكنه كه پردهاش اسيب ديده باشه. اين رو هم بگم كه شريكم 2-3 روزه بعضي از علايم حاملگي رو داره. مثل افزايش ترشح واژن، گرفتگي عضلات زير شكم، خستگي و خواب الودگي.

5. saeeddd نوشته است: سلام
    من و شريكم با هم يك رابطه جنسي در روز 8ام ماه داشتيم. شريكم 29ام ماه قبل شروع پريودش بود و تا حدودا 3ام خونريزي داشت. با توجه به اين كه مني روي الت ريخته شد و بعدش با دستمال پاك كرديم چقدر احتمال حاملگي وجود داره؟ تا به حال آلت رو وارد واژن نكردم ولي با توجه به برخوردهايي كه تو روابط قبلي داشتيم ممكنه كه پردهاش اسيب ديده باشه. اين رو هم بگم كه شريكم 2-3 روزه بعضي از علايم حاملگي رو داره. مثل افزايش ترشح واژن، گرفتگي عضلات زير شكم، خستگي و خواب الودگي.

سلام

با توجه به اینکه منی روی آلت ریخته شده و ایشان هم در روز 5 دوره ماهیانه بودند

احتمال بارداری وجود دارد اما چون داخل ریخته نشده این احتمال کم است

توجه داشته باشید داشتن  پرده بکارت نمی تواند جلوی بارداری را بگیرد

برای دیدن علائم بارداری به این لینک مراجعه کنید دانستنیهای بارداری

تنها آزمایش خون می تواند در نزدیکترین زمان با قاطعیت وقوع بارداری را مشخص کند؛ علایم دیگر تنها پیشنهاد دهنده هستند.

بهتر است برای پیشگیری  اورژانسی از بارداری این لینک را بخوانید پیشگیری از بارداری اورژانسی

روش اورژانسی می بایست حداکثر تا 72 ساعت پس از یک نزدیکی محاظت نشده انجام شود.
    استفاده از 4 قرص LD و سپس 12 ساعت بعد استفاده از 4 قرص LD
    استفاده از 2 قرص HD و سپس 12 ساعت بعد استفاده از 2 قرص HD

همچنین می توان طی 10 روز پس از نزدیکی محافظت نشده از IUD استفاده نمود این روش کمی گرانتر است ولی از خوردن قرص موثر تر می باشد.

6. saeeddd نوشته است: سلام

برای اطمینان بیشتر بهتره تست خون رای بارداری بدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. میشه جواب  سوال منو دوستان بیشتری به طور قطع  پاسخ بدن؟

با سلام.آیا احتمال بارداری برای دختر باکره از روی 2 تا شلوار و 1لباس زیر روز بعد از اتمام پریود امکان پذیره؟اگر چه ماه اول و دوم  بعد از رابطه به مو قع پریود شده باشه؟فقط حالت تهوع ودرد در بالای ناحیه  تناسلی علائم بوده.

8. yalda68 نوشته است: میشه جواب سوال منو دوستان بیشتری به طور قطع پاسخ بدن؟

با سلام.آیا احتمال بارداری برای دختر باکره از روی 2 تا شلوار و 1لباس زیر روز بعد از اتمام پریود امکان پذیره؟اگر چه ماه اول و دوم بعد از رابطه به مو قع پریود شده باشه؟فقط حالت تهوع ودرد در بالای ناحیه تناسلی علائم بوده.

امکان بارداری با لباس به هبیچ وجه به هبیچ وجه و باز هم به هیچ وجه وجد ندارد این برای 10000 مین بار نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر

9. سلام ببخشید که سوالم رو اینجا مطرح کردم می خواستم نظرتون رو درباره نتیجه آزمایش بدونم؟
    volume   3.6
    color    milky
    appearance     semi turbid
    liquefaction         21
    viscosity     normal
    ph        8
    sperm count     98.9
    abnormal forms     15
    motility    95
    repid progression     90

5 progression     slow
    no progressive motility    5
    w.b.c    2-4

بیشتر بخوانید: http://www.roham.ws/web/ftopic-9947-days0-orderasc-540.html#ixzz3xFyy9dTT

10. soledad

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام  خدمت دوستان
    من و نامزدم در اواسط دوره خونريزي ايشون با هم رابطه حفاظت شده ايداشتيم و ايشون بدون اطلاع من و از روي ترس دوره اورژانسي قرص hd  رو بهطور ناقص انجام دادند و نوبت اول دوتا رو خوردند و چون حالشون بد شد وليبالا نياوردند دوتاي بعدي رو نخوردند. ما يك روز بعد پريودشون رابطه حفاظتشده ديگري داشتيم و لي دخول آلت صورت نگرفت ولي بنده انگشتم رو وارد واژنايشون كردم و نقطه g رو تحريك مي كردم كه ايشون خونريزي كردند و ديگه بهارگاسم نرسيدن. و اين خونريزي ادامه داره هنو با اينكه در حال حاضر 72ساعت از رابطه ميگذره . مي خواستم بدونم آيا دوباره پريود شدن؟ يعني بهخاطر قرص hd اينجوري شد يا انگشت من داخل واژن رو زخم كرد؟ لطفا كمككنيد.خونريزي شدت اون مثل پريود هستش.ممنون.

11. yalda68 نوشته است: میشه جواب  سوال منو دوستان بیشتری به طور قطع  پاسخ بدن؟

با سلام.آیا احتمال بارداری برای دختر باکره از روی 2 تا شلوار و 1لباس زیر روز بعد از اتمام پریود امکان پذیره؟اگر چه ماه اول و دوم  بعد از رابطه به مو قع پریود شده باشه؟فقط حالت تهوع ودرد در بالای ناحیه  تناسلی علائم بوده.

سلام
    بارداري از روي 2شلوار امكان پذير نيست .  درثاني شما كه مي گيد 2بار هم بعدش پريود شديد ، يه خانوم زماني پريود مي شه كه لقاح صورت نگرفته باشه و تخمك با فرو ريختن ديواره رحم كه منجر به پاره شدن مويرگها و در نتيجه خونريزي مي شه از رحم دفع مي شه .
    علائم شما مربوط به يك مسئله ديگست و ربطي به بارداري نداره.

12. soledad نوشته است: با سلام  خدمت دوستان
    من و نامزدم در اواسط دوره خونريزي ايشون با هم رابطه حفاظت شده ايداشتيم و ايشون بدون اطلاع من و از روي ترس دوره اورژانسي قرص hd  رو بهطور ناقص انجام دادند و نوبت اول دوتا رو خوردند و چون حالشون بد شد وليبالا نياوردند دوتاي بعدي رو نخوردند. ما يك روز بعد پريودشون رابطه حفاظتشده ديگري داشتيم و لي دخول آلت صورت نگرفت ولي بنده انگشتم رو وارد واژنايشون كردم و نقطه g رو تحريك مي كردم كه ايشون خونريزي كردند و ديگه بهارگاسم نرسيدن. و اين خونريزي ادامه داره هنو با اينكه در حال حاضر 72ساعت از رابطه ميگذره . مي خواستم بدونم آيا دوباره پريود شدن؟ يعني بهخاطر قرص hd اينجوري شد يا انگشت من داخل واژن رو زخم كرد؟ لطفا كمككنيد.خونريزي شدت اون مثل پريود هستش.ممنون.

سلام
    هردو حالت امكان پذيره ! ولي به شخصه فكر مي كنم پريود ايشون تموم نشده بوده و شما با  وارد كردن انگشت داخل واژنشون باعث تحريك ايشون و شدت خونريزي شديد ، زخم شدن يه مقدار بعيده ! ولي امكان اينكه قرصها موجب خونريزي و پريود مجدد شده باشند هم هست ، در هرصورت نظر قطعي نمي شه داد و تنها راه مطمئن شدن معاينه ايشون توسط پزشك هست .

13. 9 روز بعد از پریودم رابطه داشتم ولی منی داخل واژن ریخته نشد.برای اطمینان بیشتر روش اورژانسیو انجام دادم ولی اشتباه بیشتر قرص خوردم.4 روز بعد خونریزی شبیه پریود بود.مثل همیشه نبود ولی 3 روز طول کشید.چون شروع کردم به قرص خوردن.13 روز از شروع خوردن قرصم گذشته بود که رابطه محافظت شده داشتم.ولی من باز اشتباه کردم  روش اورژانسی انجام دادم.1 هفته هست که قرصامو ول کردم.ولی پریود نشدم.بجاش حال تهو و دل درد شدید دارم.اینها یعنی من حاملم؟؟؟؟؟با توجه به اینکه از روشهای جلوگیری استفاده میکردم 1 بار سقطه جنین داشتم

14. ضمن سلام و خسته نباشی
    من و نامزدم رابطه ای با هم داشتیم... بعد از رابطه احتمال 20 یا 30درصد این احتمال رو دادیم که منی در داخل رحم نامزدم ریخته شده باشه... نامزدم هیچ قرصی قبل از رابطه استفاده نکرده بود ولی بعد از رابطه تا الان که 6روز میگزره شبی 2عدد قرص LD مصرف کرده... خواستم بپرسم این کافیه؟؟ اگر نیست چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟ لطفا هرچه سریعتر ما رو از نگرانی در بیارید
    با تشکر...

15. Md2_Band نوشته است: ضمن سلام و خسته نباشی
    من و نامزدم رابطه ای با هم داشتیم... بعد از رابطه احتمال 20 یا 30درصد این احتمال رو دادیم که منی در داخل رحم نامزدم ریخته شده باشه... نامزدم هیچ قرصی قبل از رابطه استفاده نکرده بود ولی بعد از رابطه تا الان که 6روز میگزره شبی 2عدد قرص LD مصرف کرده... خواستم بپرسم این کافیه؟؟ اگر نیست چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟ لطفا هرچه سریعتر ما رو از نگرانی در بیارید
    با تشکر...

سلام
    دوست عزيز روش اورژانسي مورد استفاده شده غلط بوده (هرچند بي تاثير نيست)! بايد قبل از 72ساعت 4قرص ld يا 2  قرص hd و بعد از 12 ساعت مجددا اين كار رو تكرار مي كردن .
    6 روزه دارن قرص مي خورن ؟!!! لطفا بگيد قرصها رو قطع كنند .
    6 روز از رابطتتون مي گذره براي اطمينان از بارداري يا عدم بارداري كافيه آزمايش خون بدن (آزمايش بتا) نتيجه قطعا مشخص خواهد شد و از نگراني در مي آيد .
    ولي منتظر تاخير در پريود ايشون باشيد(به علت قرص هاي مصرفي)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 38 از 49
رفتن به صفحه :    ... 38 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید