شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 36 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. Clooney نوشته است:
    lawanmobile نوشته است: با سلام نمیدونم سوالمو کجا مطرح کنم..اینجا مطرح میکنم تو رو خدا کمکم کنید.

من فک کنم رحمم ضربه دیده دکترهاي محترم: ببخشين من همه ی پریودام درست حالا یه ۳-۴ روزی اینور اونور..اما هر وقت پریود میشم خیلی درد احساس میکنم تا ۳-۴ روز..میخواستم بدونم که آیا رحمم قابل ترمیمه؟چون من از ۱۲ سالگی یه بار سقوط داشتم از پشت بام.. در ضمن آیا میتوتم باردار بشم؟

شما ابتدا به پزشک متخصص مراجعه کنید تا مورد بررسی قرار بگبیرید علت دردها چیست و مطمئن شید رحم آسیب دیده باشه
    چون احتمال کیست هم هست
    برای بارداری مشکلی نخواهید داشت فقط به پزشک متخصص مراجعه کنید تا مورد بررسی قرار گیرید چون اینجوری نمیشه جواب درست و حسابی به شما داد

خوب عزيزم من رفتم پزشك و كيست ندارم..نوع پرده ام هم حلقوي هستش شايد درد به خاطر اون باشه...
    اما سوال من اينه كه آيا رحم پاره شده قابل ترميم هست؟ و آيا ميتونم باردار بشم؟ رحم در چه صورتي امكان بارداري ندارد؟

2. با سلام
    قرص ترامادول و يا آنتي بيوتيك تاثيري روي تست beta hcg داره؟
    و اگه داره چه مدتي بعد از مصرف قرص اثرش از بين ميره؟

3. سلام
    داروی ترامادول به صورت قرص و کپسول های ۵۰ و ۱۰۰ میلی گرمی و آمپول ۵۰ میلیگرمی می باشد که با نام های تجاری بایامادول و ترامادول تولید می شود.

اساساّ ترامادول یک ماده ی مخدر می باشد که 100 ميلي‌گرم از آن معادل 10 ميلي‌گرم مرفين خوراكي است.

عمده مصرف اين دارو در پزشكي براي كاهش درد هاي مفصلي ، جراحي ، زايمان با ميزان درد متوسط تا شديد است و از اين جهت ضعيف تر از مورفين و قوي تر از مسكن هائي نظير پروفن و استامینوفن مي باشد و همواره توصيه مي شود مصرف اين دارو بيش از دو هفته به طول نینجامد چون وابستگي داروئي و اعتياد را به همراه دارد.

با توجه به اينكه اين دارو از گروه ضد درد مخدر مي‌باشد اثرات وابستگي و عوارضي شبيه به داروهاي مخدر از قبيل سرگيجه، خواب آلودگي، يبوست، تعريق، خارش و در مواردي نادر كاهش فعاليت سيستم تنفس در بدن ايجاد مي‌كند و در نتيجه با قطع ناگهاني ترامادول بعد از مصرف طولاني مدت آن، علايم ترك مورفين در بدن مانند بي‌خوابي، تحريك پذيري، تشنج، لرزش، تهوع، استفراغ، درد عضلات و شكم و... ظاهر مي‌گردد.

عوارض جانبي :
    خستگي و ضعف عمومي ، گشاد شدن رگ ها ، نگراني ، گيجي ، اختلالات تعادلي ، حالات عصبي ، اختلالات خواب ، درد شكمي ، بي اشتهائي ، افزايش حركت روده ها يا يبوست ، اختلالات بينائي ، تكرر ادرار و ...

اثرات جانبی دارو

- علایم آلرژی از قبیل خارش،مشکلات تنفسی،ورم صورت،لب ها و زبان یا گلو

- تشنج

-راش های قرمز،تاول پوستی

- تنفس کم عمق و ضربان ضعیف

اثرات جانبی کم اهمیت تر:

- خواب آلودگی و گیجی،تهوع،استفراغ،یبوست،ک اهش اشتها، لکه های بینایی،فلاشینگ(قرمزی،گرمی ) و بی خوابی

موارد منع مصرف:

-افرادی که به مواد مخدر یا الکل معتاد هستند نباید از ترامادول استفاده کنند. در این افراد در صورت مصرف ترامادول ممکن است تشنج ایجاد شود.احتمال تشنح در افرادی که سابقه ی تشنج یا سابقه ی جراحت مغزی دارند و یا از داروهایی مثل ضدافسردگی ها،شل کننده های عضلانی و داروهای ضد تهوع و استفراغ استفاده می کنند،بیشتر است.

-ترامادول در دوران حاملگی و شیردهی به دلیل اثرات مضر بر روی جنین و نوزاد منع مصرف دارد.

-ترامادول نباید برای افراد زیر 18 سال تجویز شود.

مصرف ترامادول را نباید به طور ناگهانی قطع کرد، قطع ناگهانی ترامادول باعث سندرم ناخوشایند قطع مصرف می شود که علایم آن عبارتند از: اضطراب،تعریق،تهوع،اسهال،ت رمور(رعشه)،لرز،توهم،اختلال خواب یا مشکلات تنفسی

منبع : سايت علمي نخبگان جوان
    در حال حاضر بسياري از داروها مانند مسكن‌ها (تـــرامـــادول، دي فنــولـــكسيلات)، آرام‌بخش‌ها و خواب‌آورها نظير ديازپام مورد سوءاستفاده قرار مي‌گيرند و مصرف خود سرانه و بي‌رويه آنها باعث وابستگي و عوارضي مانند ضعف بدن، اختلال در تنفس، تشنج، سقط جنين، سكته، افزايش فشار خون و اختلالات كبدي مي‌شود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. kimia00

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من دوره هاي 30 تا 34 روزه دارم. الان روز 37 دوره است و هنوز پريود نشدم. آخرين نزديكي كه بدون دخول بود 8 روز قبل بود. آيا بايد آزمايش بارداري بدم؟

5. kimia00

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من دوره هاي 30 تا 34 روزه دارم. الان روز 37 دوره است و هنوز پريود نشدم. آخرين نزديكي كه بدون دخول بود 8 روز قبل بود. آيا بايد آزمايش بارداري بدم؟

6. kimia00 نوشته است: سلام من دوره هاي 30 تا 34 روزه دارم. الان روز 37 دوره است و هنوز پريود نشدم. آخرين نزديكي كه بدون دخول بود 8 روز قبل بود. آيا بايد آزمايش بارداري بدم؟

یه چند روز دیگه صبر کنید اگر پریود نشدید آزمایش بدید

7. maryamns

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید من دوباره سوال میکنم چون ما در خارج از کشور زندگی میکنیم من برای خودم موتور دارم  منظورمن این بود که هنگام عبور از دست اندازهای خیابون حالت پرشی که به من وارد میشه  آیا باعث میشه که تخمک  جذب شده به اسپرم از بین بره؟ چون من هرروز موتور سواری رو دارم .<xml><o></o>

<o> </o>

8. maryamns نوشته است:
    ببخشید من دوباره سوال میکنم چون ما در خارج از کشور زندگی میکنیم من برای خودم موتور دارم منظورمن این بود که هنگام عبور از دست اندازهای خیابون حالت پرشی که به من وارد میشه آیا باعث میشه که تخمک جذب شده به اسپرم از بین بره؟ چون من هرروز موتور سواری رو دارم .<xml><o></o>

<o> </o>

موتور سواری به هر صورتی باعث ناباروری نمیشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. soledad

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام مجدد خدمت دوستان
    من و نامزدم در اواسط دوره خونريزي ايشون با هم رابطه حفاظت شده اي داشتيم و ايشون بدون اطلاع من و از روي ترس دوره اورژانسي قرص hd  رو به طور ناقص انجام دادند و نوبت اول دوتا رو خوردند و چون حالشون بد شد ولي بالا نياوردند دوتاي بعدي رو نخوردند. ما يك روز بعد پريودشون رابطه حفاظت شده ديگري داشتيم و لي دخول آلت صورت نگرفت ولي بنده انگشتم رو وارد واژن ايشون كردم و نقطه g رو تحريك مي كردم كه ايشون خونريزي كردند و ديگه به ارگاسم نرسيدن. و اين خونريزي ادامه داره هنو با اينكه در حال حاضر 24 ساعت از رابطه ميگذره . مي خواستم بدونم آيا دوباره پريود شدن؟ يعني به خاطر قرص hd اينجوري شد يا انگشت من داخل واژن رو زخم كرد؟ لطفا كمك كنيد.خونريزي شدت اون مثل پريود هستش.ممنون.

10. icenight نوشته است: سلام
    حالتون خوبه؟
    من طبق گفته ی دکترم از 15 تا 25 روز پریودم قرصهای پروژسترون وخوردم روزی 2 عدد ولی الان 10 روزه که قطع کردم و پریود نشدم و نا گفتهنماند که مطمئنم که حامله نیستم.وقتی من پریود میشم سینه هام درد میکنهالان 1 هفته هست که سینه هام درد میکنن ولی من پریود نشدم ازتون میخواستمکمکم کنین.
    ممنونتون میشم اگه زودتر جواب بدی.مرسی

با سلام احتمال بارداری در شما وجود دارد  یکی از نشانه های بارداری دردناک شدن سینه هاست
    میتونید از بیبی چک استفاده کنید

11. خانم SASSA شما  از هيچ روش جلوگيري استفاده نميكنيد؟
    اگه آزمايش خون بوده كه درسته يعني اگه منفي بوده منفيه.مدت زمان زنده ماندن اسپرم 48 ساعته.

اي بابا چرا امروز سايت دچار اختلاله.جوابم پستم اومد بالاي پست سوال كننده/

12. sasaa نوشته است: با سلام من چند روز پیش ازتون یه ؟ پرسیدم که که تو شب دهم بعد از سیکلم نزدیکی داشتم البته به خواست هردو و شما جواب دادید که باید برای مطمئن شدن 5 روز بعد برم و آزمایش خون بدم.
    حالا می خوام بدونم اگه آزمایش من منفی باشه بعد از 5 روز با توجه به اینکه من دیگه با همسرم نزدیکی نداشتم بعد از اونشب، احتمال بارداری کاملا" منتفیه؟ یعنی طول عمر اسپرمها تمام شده و لقاحی صورت نگرفته؟
    ضمنا" من یکی دو روزه که ترشحات غلیظ سفید رنگ و تیر کشیدن زیر شکم هم دارم که فکر میکنم به خاطر تخمک ریزیم باشه. به نظر شما ایا اسپرم مرد تا 3 یا 4 روز میتونه زنده باشه؟
    باز هم ممنون که جواب ؟ من رو دادید.

سلام
    اگه آزمايش خونتون منفي باشه يعني بارداري منتفيه ، و چون بعد از نزديكيتون تا حالا نزديكي مجدد نداشتيد طول عمر اسپرمها تا حالا تموم شده اسپرم در بدن مي تونه 2 الي 3 روز زنده بمونه .
    ترشحات شما به علت تخمك گذاري هست سعي كنيد در صورت برقراري نزديكي ، رابطتتون محافظت شده باشه .

13. با سلام من چند روز پیش ازتون یه ؟ پرسیدم که که تو شب دهم بعد از سیکلم نزدیکی داشتم البته به خواست هردو و شما جواب دادید که باید برای مطمئن شدن 5 روز بعد برم و آزمایش خون بدم.
    حالا می خوام بدونم اگه آزمایش من منفی باشه بعد از 5 روز با توجه به اینکه من دیگه با همسرم نزدیکی نداشتم بعد از اونشب، احتمال بارداری کاملا" منتفیه؟ یعنی طول عمر اسپرمها تمام شده و لقاحی صورت نگرفته؟
    ضمنا" من یکی دو روزه که ترشحات غلیظ سفید رنگ و تیر کشیدن زیر شکم هم دارم که فکر میکنم به خاطر تخمک ریزیم باشه. به نظر شما ایا اسپرم مرد تا 3 یا 4 روز میتونه زنده باشه؟
    باز هم ممنون که جواب ؟ من رو دادید.

14. sevda268 نوشته است: سلام من می تونم سوالم رو بپرسم؟

بپرسيد اين كه پرسيدن نداره دوست عزيز

15. با سلام

ميبخشين مشكلي برام پيش اومده كه نمي تونم با كسي مطرح كنم

مدتي پيش نامزدم خواست باهام رابطه جنسي داشته باشه من اجازه ندادم ولي الان ميترسم كه از روي لباس هم حاملگي اتفاق بيفته

ممكنه همچين اتفاقي بيفته؟لطفا كمكم كنين

در ضمن من از شما اشكال دارويي نپرسيدم پرسيدم اين داروها رو تست beta hcg تاثير داره يا نه؟فكر ميكنين جوابتون چقدر به سوال من مربوط بوده؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 36 از 49
رفتن به صفحه :    ... 36 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید