شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه زن و مرد , عشق یا رابطه جنسی ؟

1. خیلی از دخترها و خانومهارو میبینم که میگن  " این مردای بی شعور    کثیف  خیانتکار و....  " و خیلی از مرد هارو  که میگن  " این زنای فاسد   پولکی  خائن و.....  "  اما   واقعا این حرفها درست و راسته ؟
    من جامعه شناس یا روانشناس یا معلم اخلاق نیستم , فقط چیزهای رو میگیم که دیده و با ربط دادن مسایل به اونا رسیدم ,  دختر و پسر باید همو خوب بشناسن تا دچار اسیب نشن ( منظور طبیعت و ذات جنس مذکر و مونث است ) .
    گفته های من شامل تمام زنان و مردان نمی شود ولی عمومیت دارد .
    یک پسر واقعا نمی تونه در مرحله اول عاشق دختری بشه  اواین چیزی که اونو جذب میکنه غریزه جنسی است ( الزاما نه به معنای برقراری رابطه جنسی ) این نیاز و طبیعت مرده پس توقع نداشته باشین که مرد فوری عاشق سینه چاک زن بشه  ( خوب یا بدشو کار نداریم  , چراشو باید از کسی که زن و مردو خلق کرده بپرسید ! ) عشق و احساس در اولویت  دوم مرده .
    روی این حسابه  که مرد زود به اصطلاح عاشق میشه  و  زود هم دل میکنه .
    اما در خانوما قضییه برعکسه  یعنی اول احساس و عاطفه  و بعد رابطه جنسی پیش میاد  . رو این حساب که یه دختر  دیر با پسری دوست میشه  و نمی تونه  زود هم دل بکنه .
    من مردهای رو دیدم که با داشتن همسر زیبا به رابطه جنسی  با  زنان خیلی زشتر  رو  میارن و  و  زنهای با داشتن شوهران خوب از هر لحاظ ( بجز احساسی ) با مردای به مراتب پایینتر  رابطه بر قرار میکنن .
    رابطه جنسی  در  مرد  و  احساس و عاطفه  در زن  حکمرانی میکنه  . این به معنی این نیست که مرد عاشق نمی شه یا  رابطه جنسی  برای زن مهم نیست  بلکه  فقط  اولویتها فرق میکنه .
    شما دختر خانوم عزیز پس بدون پسر برای چی به شما نزدیک میشه ! ( گو اینکه شما بعد از 2-3 بار دوستی با پسر به این مطلب پی میبرید )
    کما اینکه اکثر زنان از این وسیله ( رابطه جنسی ) برای رسیدن به هدفشون استفاده میکنن  . این اهداف حتما چیز بد ی نیست  میتونه شوهر خوب باشه  یا .......
    اما نکته اصلی من اینجاست که شما خانوم عزیز همسر خوب  یا  همسر اینده اگه میخوای شوهرت در بیرون به دنبال چیزی نباشه اونو از لحاظ رابطه جنسی  بعد  عاطفه و احساس راضی نگهدار .
    و شما اقای محترم و سختکوش که همش به فکر کار و پول دراوردنی ! همسرتو  از لحاظ  احساسی و عاطفی و روانی بعد رابطه جنسی  ارضا کن  تا  قلب اون برای همیشه مال تو باشه .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید