شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

بکارت - پارگی پرده و مسایل مرتبط

1. helenars

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .
    یه سئوال داشتم میشه لطفا کمکم کنید. من برای از بین بردن موهای زائدم از پودرهای موبر استفاده میکنم .ولی دیروز از یکی از دوستانم شنیدم این پودرها آهک دارند وآهک پرده بکارت را ازبین میبرد.من چند سال است از این روش استفاده میکنم یعنی این حرف صحت داره؟کسی تا حالا شنیده ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. helenars نوشته است: سلام .
    یه سئوال داشتم میشه لطفا کمکم کنید. من برای از بین بردن موهای زائدم از پودرهای موبر استفاده میکنم .ولی دیروز از یکی از دوستانم شنیدم این پودرها آهک دارند وآهک پرده بکارت را ازبین میبرد.من چند سال است از این روش استفاده میکنم یعنی این حرف صحت داره؟کسی تا حالا شنیده ؟

سلام

آیا پودر موبر پوست شما را ازبین میبرد؟؟

جنس پرده بکارت از همان جنس ورودی واژن است

امکان ندارد با پودر موبر از بین برود پرده بکارت فقط با ورود آلت یا هر چیز دیگر به واژن زائل میشود

به صحبت هایی که دلیل علمی برای آن وجود ندارد توجه نکنید در این موارد

از اینگونه حرفها زیاد زده میشود

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام
    در ادامه نظرات دوستان عرض کنم استفاده از پودر های موبر زیاد پیشنهاد نمیشود کرم های موبر بهداشتی تز از پودر ها میباشند.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام

لطفا هر حرفي رو قبول نكنيد  در مورد اندام تناسلي و مسائل جنسي خرافات زيادي گفته شده

پرده  بكارت حل شدني نيست كه با پودر موبر حل بشه . همانطور كه دوستان گفتند كرم موبر

بهتره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام اتفاقا استفاده از کرم موبر برای آلت تناسلی پیشنهاد نمیشه....

6. سلام من الان پیام ها رو خوندم .یه جورایی نگران شدم.تا الان به این احتمال ها فکر نمی کردم.من یه 3سالی ورزش رزمی<تکواندو>  به شکل حرفه ای کار می کردم و چند بار موقع پرییودیم هم مبارزه کردم و یه بار هم ضریه ی بدی به زیر شکمم خورد.ممکنه واسم اتفاقی پیش اومده باشه.من واقعا نمی تونم برم پیش دکتر .چکار کنم؟؟؟

7. senorita

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آیا استفاده همزمان از ژل و اسپری لیدوکایین با ژل لویریکانت ضرر داره و از اینا چند بار میشه استفاده کرد؟.........و چقدر از آلت مرد وارد واژن بره پرده پاره میشه؟

8. سلام دوست عزیز
    خانم sevda88 لطفا جهت معاینه و ارزیابی به پزشک زنان مراجعه بفرمایید و مشکلتان را مطرح نمایید.
    در صورتیکه خدایی نکرده دچار آسیب دیدگی بکارت شده باشید مطمئن باشید توسط پزشکی قانونی گواهی سلامت خواهید گرفت.
    خانم senorita
    استفاده همزمان از ژل لیبروکانت و ژل لیدوکایین هیچ گونه ایرادی ندارد.
    استفاده از این گونه داروها باعث شرطی شدن رابطه جنسی میشود.
    بهتر است کمتر استفاده شود.
    اندازه و میزان ورود آلت جهت پارگی بستگی به فرد و نوع بکارتش و اندازه آلت تناسلی مرد دارد.

9. سلام
    تازه ازدواج کردم.درمورد آداب نزدیکی می تونید راهنماییم کنید.
    ممنون

10. سلام دوست عزیز
    با استفاده از گزینه جستجو میتوانید سوالات و عناوین خودتان را در سایت جستجو کنید.
    عبارتی چون شب زفاف را جستجو بفرمایید.
    ازگوگل هم کمک بگیرید.
    با آرزوی خوشبختی برای شما

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. سلام
    حدود 1 ماهه كه اولين نزديكي رو انجام داديم در سه مرحله اول نزديكي درد زيادي داشتم طوري كه از حال مي رفتم و خون زيادي هم اومد و هم فشار خيلي زيادي به مثانه ام مي اومد طوري كه هميشه احساس داشتن ادرار بهم دست مي داد.
    الان براي دخول درد زيادي ندارم و بهتر از قبل وارد ميشه و اذيت نميشم اما همچنان فشار مثانه رو دارم... آيا اين مورد طبيعيه و يا بايد برم دكتر؟ البته من براي درد زيادي كه در اولين نزديكي داشتم به دكتر مراجعه كردم. آيا لازمه كه بازم برم دكتر؟
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

12. Nazanin7 نوشته است: سلام
    حدود 1 ماهه كه اولين نزديكي رو انجام داديم در سه مرحله اول نزديكي درد زيادي داشتم طوري كه از حال مي رفتم و خون زيادي هم اومد و هم فشار خيلي زيادي به مثانه ام مي اومد طوري كه هميشه احساس داشتن ادرار بهم دست مي داد.
    الان براي دخول درد زيادي ندارم و بهتر از قبل وارد ميشه و اذيت نميشم اما همچنان فشار مثانه رو دارم... آيا اين مورد طبيعيه و يا بايد برم دكتر؟ البته من براي درد زيادي كه در اولين نزديكي داشتم به دكتر مراجعه كردم. آيا لازمه كه بازم برم دكتر؟
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

اصولا فشار آمدن به مثانه در نزدیکی امری طبیعی هست
    اما این فشار نباید طوری باشه که موجب اذیت شما بشه
    اگه خیلی دیگه بهتون فشار میاد یا ادرار ناکهانی براتون پیش اومد به پزشک مراجعه کنید
    بازم میگم فشار اومدن تا حدی طبیعی هستش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سلام
    صمیمانه تبریک میگم
    من صحبت های مرجان رو تائید میکنم
    مسائل مختلفی میتونه باشه
    خیلی از خانوما هستن که اصلا خونریزی و درد ندارن
    یا به صورت مادر زادی
    پرده بكارت ندارن و.....
    شما هم بهتره که حتما به
    پزشك متخصص مراجعه کنید تا از این نگرانی در بیاین
    اگه این ناراحتی ادامه
    پیدا کنه میتونه تو رابطه شما تاثیر جدی بذاره

موفق باشيد.

14. neda_88

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .. ممنون میشم جوابم رو بدین .. من یک سال و نیم پیش اشتباه بزرگی رو مرتکب شدم و اونم ارتباط با دوست پسرم بود .. آخرین ارتباطی که داشتم از عقب بو د به صورت ایستاده ..

و در هنگام دخول آلت من درد بدی رو احساس کردم و خون اومد .. در صورتی که طرفم ادعا داشت آلتش هنگام بیرون آوردن به زخم هایی که من با تیغ در فاصله مهبل تا مقعدم ایجاد کرده بودم خورده و خون اومده ..

اما من ترس بدی گرفتم + ناراحتی اعصاب بعد از این رابطه ... به دکتر رفتم .. و معاینه کرد و گفت پرده من سالمه اما گوشت جلوی پرده ترک خورده .. و گفت این ترک هیچ اشکالی توی ازدواج پیش نمیاره ..

اما با توجه به ناراحتی اعصابی که من گرفتم مدام شک میکنم به حرف دکترم .. که نکنه اشتباه دیده یا درست ندیده ..
    یا این ترک موجب این بشه که همسر آیندم بفهمه که رابطه داشتم ..

میشه راهنمایی بکنین منو ؟؟ من تا اونجایی که تونستم رک توضیح دادم .. ببخشید ..

در ضمن دکتر به من گفت پزشکی قانونی نمی تونه تشخیص بده که تا حالا رابطه از عقب داشتی یا نه ..
    درسته ؟

یک دنیا ممنون

15. neda_88 نوشته است: سلام .. ممنون میشم جوابم رو بدین .. من یک سال و نیم پیش اشتباه بزرگی رو مرتکب شدم و اونم ارتباط با دوست پسرم بود .. آخرین ارتباطی که داشتم از عقب بو د به صورت ایستاده ..

و در هنگام دخول آلت من درد بدی رو احساس کردم و خون اومد .. در صورتی که طرفم ادعا داشت آلتش هنگام بیرون آوردن به زخم هایی که من با تیغ در فاصله مهبل تا مقعدم ایجاد کرده بودم خورده و خون اومده ..

اما من ترس بدی گرفتم + ناراحتی اعصاب بعد از این رابطه ... به دکتر رفتم .. و معاینه کرد و گفت پرده من سالمه اما گوشت جلوی پرده ترک خورده .. و گفت این ترک هیچ اشکالی توی ازدواج پیش نمیاره ..

اما با توجه به ناراحتی اعصابی که من گرفتم مدام شک میکنم به حرف دکترم .. که نکنه اشتباه دیده یا درست ندیده ..
    یا این ترک موجب این بشه که همسر آیندم بفهمه که رابطه داشتم ..

میشه راهنمایی بکنین منو ؟؟ من تا اونجایی که تونستم رک توضیح دادم .. ببخشید ..

در ضمن دکتر به من گفت پزشکی قانونی نمی تونه تشخیص بده که تا حالا رابطه از عقب داشتی یا نه ..
    درسته ؟

یک دنیا ممنون

اگر به واژن دخول نکردید که 100% هم دخول نشده بکارت سالمه مگران نباشید
    بیشتر کسانی که هم به دنبال برگه سلامت میرن برای بکارت هست و مقعد مورد معاینه قرار نمیگیره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 20
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید