شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چرا خروج منی ندارد؟!

1. سلام....
    تو رو خدا زوده زود جوابمو بدید.من خیلی نگرانم.توی سرچ هایی هم که کردم متوجه نشدم و جوابمو پیدا نکردم.
    من حدود چند ماهیه که نامزدی کردم.با نامزدم رابطه ی کامل نداریم.
    فقط از طریق نوازش و بوسه بوده.
    دو دفعه ی آخر براش آلتش رو نوازش کردم و خیلی زیاد تحریکش کردم.پیش آب می آد اما منی ازش خارج نمی شه.
    تا حالا خود ارضایی نداشته.وقتی هم تحریکش می کردم جلوی خروج منی رو می گرفته.این دو دفعه ی آخر ازش خواستم که خودش رو نگیره.
    یه دفعه ش که کامل تحریک شد و اون لرزش هم در بدنش ایجاد شد.انتظار داشتم منی ازش خارج شه اما نشد.
    گرچه بعد که به دستشویی می ره منی همراه با ادرار ازش خارج می شه.
    این یعنی برای ما مشکل ساز هست؟!
    یا بعدا که رابطه ی کامل داشته باشیم خروج منی رو هم داره؟!
    فیزیک بدنی خوبی داره.
    من نگران رابطه مون هستم.
    می شه زودتر جوابمو بدید؟!
    آیا مراجعه به دکتر لازمه؟!
    آیا این بیماریه؟!

2. دوست عزیز شاید مدت انزالشون طولانی تره به نسبت.
    و اینکه شاید خودشون علاقه ای ندارن به مرحله انزال برسن و قبلش به شما میگن که معاشقه رو متوقف کنن.
    خیلی راحت ازش بپرسین که بعد از جند دقیقه ارضا میشه.
    از الان سعی کنید با شریکتون راحت و رک مسائل رو مطرح کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. pegi123 نوشته است: سلام....
    تو رو خدا زوده زود جوابمو بدید.من خیلی نگرانم.توی سرچ هایی هم که کردم متوجه نشدم و جوابمو پیدا نکردم.
    من حدود چند ماهیه که نامزدی کردم.با نامزدم رابطه ی کامل نداریم.
    فقط از طریق نوازش و بوسه بوده.
    دو دفعه ی آخر براش آلتش رو نوازش کردم و خیلی زیاد تحریکش کردم.پیش آب می آد اما منی ازش خارج نمی شه.
    تا حالا خود ارضایی نداشته.وقتی هم تحریکش می کردم جلوی خروج منی رو می گرفته.این دو دفعه ی آخر ازش خواستم که خودش رو نگیره.
    یه دفعه ش که کامل تحریک شد و اون لرزش هم در بدنش ایجاد شد.انتظار داشتم منی ازش خارج شه اما نشد.
    گرچه بعد که به دستشویی می ره منی همراه با ادرار ازش خارج می شه.
    این یعنی برای ما مشکل ساز هست؟!
    یا بعدا که رابطه ی کامل داشته باشیم خروج منی رو هم داره؟!
    فیزیک بدنی خوبی داره.
    من نگران رابطه مون هستم.
    می شه زودتر جوابمو بدید؟!
    آیا مراجعه به دکتر لازمه؟!
    آیا این بیماریه؟!

تا مورد بررسی قرار نگیرند دقیق نمیشه گفت بیماری خاصی دارند یا نه!!!
    ولی بع احتمال انزال دیرس دارند که قابل حل هستش بهتره به متخصص مراجعه کنید تا مورد بررسی قرار گیرند
    جای نگرانی نیست و مشکل قابل حل هست ولی فقط باید به پزشک مراجعه کنن

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. خوب چطوری جلوی خروج منی رو میگیرند که بعدا با ادرار دفع میشه؟
    بهتره به پزشک مراجعه بشه

5. با سلام
    دوست گرامی ، پیشنهاد میکنم ،به یک متخصص اورولوژیست مراجعه بنمایند! زیرا با اوصافی که شما ترسیم کردید، قطعاً باید معاینه بالینی انجام و از نبود معضل ، آگاهی داشته باشید!؟
    انشاالله مشکلی نخواهد بود
    موفق و شاد باشید.

6. دوست من

كمي براي قضاوت زوده ممكنه تحريك ايشون كم بوده با س. ك. س بيشتري ايشون رو تحريك كنيد ودر نهايت مراجعه به پزشك اورولوژيست

موفق باشيد

7. با سلام
    عدم خروج مني مي تونه دلايل مختلفي داشته باشه يكي از اون دلايل ديابت هست ، براي اطمينان و رفع مشكل حتما به متخصص اورولوژي مراجعه كنيد .
    درضمن پس از انزال و همچنین نداشتن انزال در طولانی مدت ممکن است دفع منی در ادرار رخ دهد.

8. سلام
    مسئله دیابت نیست.آخه نشانه ای نداشته.هیکلش هم چاق نیست و شیرینی هم کم می خوره.اما باز حتما پیگیری می کنیم.
    ممنون از کمک همه تون.اما چندتا سوال دیگه.
    ممکنه که من کم تحریکش کرده باشم و بعد اگه رابطه جنسی کامل داشته باشیم و استرس کمتر باشه این مسئله حل بشه؟!
    و می خواستم بدونم دلایل انزال دیررس چیه و این چه جور بیماریی هست و چرا رخ می ده و چه نشانه هایی داره؟
    در ضمن من چطوری بهش بگم به متخصص اورولوژیست مراجعه کنه که ناراحت نشه؟!اون فکر نمی کنه مسئله ای باشه که انزال نداشته.یعنی اصلا نگرانی از این بابت نداره. Sad((((
    بازم ممنونم از همه تون.

9. pegi123 نوشته است: سلام
    مسئله دیابت نیست.آخه نشانه ای نداشته.هیکلش هم چاق نیست و شیرینی هم کم می خوره.اما باز حتما پیگیری می کنیم.
    ممنون از کمک همه تون.اما چندتا سوال دیگه.
    ممکنه که من کم تحریکش کرده باشم و بعد اگه رابطه جنسی کامل داشته باشیم و استرس کمتر باشه این مسئله حل بشه؟!
    و می خواستم بدونم دلایل انزال دیررس چیه و این چه جور بیماریی هست و چرا رخ می ده و چه نشانه هایی داره؟
    در ضمن من چطوری بهش بگم به متخصص اورولوژیست مراجعه کنه که ناراحت نشه؟!اون فکر نمی کنه مسئله ای باشه که انزال نداشته.یعنی اصلا نگرانی از این بابت نداره. Sad((((
    بازم ممنونم از همه تون.

مساله کم تحریکی نیست
    شما وقتی میگید که با رفتن به دستشویی و منی همراه ادرار خارج میشه پس تحریک به اندازه کافی بوده
    انزال دیرس علل مختلفی داره عدم تمرکز استرس خستگی ضعف جسمانی و ......
    این طور برای خودشون بهتره چون بعد ها ممکن هست به دلیل دیر انزالی یا انزال نشدن از نظر عصبی بریزن به هم
    انزال دیرس چیزی نیست که بخواد مشکل گنده ای باشه
    با کمی تمرین و تمرکز و شاید حیتی دارو رفع میشه
    این برای سلامتی خودشون موثر هست که به اورولوژیست مراجعه کنن

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. البته اگه انزالشون زیاد دیر نباشه و یه مقدار طولانی باشه خیلی هم خوبه.
    چون خیلیا با زود انزالی مشکل دارن وبا تمرین میخوان به تعویق بندازنش

پس زیاد هم نگران نباشید

11. دوست محترم مایعات مختلفی حین تحریک و پس از ان از مجرا خارج میشود ولی مایع منی در اوج هیجان روحی تخلیه میشود که با توجه به فشاری که قسمت امپول دفران در اندام تناسلی مرد دارد نمیتوان از خروج ان ازاورترا بطور کاملا" ارادی جلوگیری کرد  لذا خروج منی در حالت انزال با شتاب و پرش است و چیزی نیست که بگویی هنگام ادرار تخلیه شود در صورتیکه پس از تحریک کامل هنوز مشکل باقی بود مراجعه به پزشک اورولژیست ساده و مطمئن ترین راه است

12. گاهي اوقات استرس زياد ماع از خروج مني ميشه...از ايجاد رابطه صيحيح نترسيد با هم راحت باشيد در محيط مناسب رابطه جنسي برقرار كنيد و از اون لذت ببريد.. از همسرتون بخوايد كه از كاندوم استفاده كنه تا بدون هيچگونه استرسي رابطه برقرار كنه تا بتونه خوب ارضا بشه و مشكلاتي رو كه گفتيد بوجود نيايد ضمنا بعيد ميدونم كه خود شما هم از ايجاد اينطور رابطه ها لذت برده باشيد...خلاصه اينكه سعي كنيد رابطه با تحريك بيشتر براي هردو فراهم شود
    مويد باشيد

13. من هنوز هم با مشكل نعوذ نشدن غيرارادي مواجه هستم. سؤالم اين هست كه آيا عادت دادن به نعوذ نشدن ميتونه علت نعوذ نشدن باشه؟ آلت من خيلي نعوذ ميشد و من تصور ميكردم كه اين خيلي براي يك مرد، بده بعد يواش يواش خودم را عادت دادم كه از فكر كردن به امور جنسي يا چيزهايي كه باعث شهوت ميشه  يا داشتن آلت تناسلي مردانه خودداري كنم. حالا به جز در موارد عمدي اصلاً نعوذ نميشه و اين منو نگران كرده. براي رفع آن چه چاره اي بايد انديشيد؟ و آيا داشتن فتق ميتونه علتي براي نعوذ نشدن باشه؟ [نميدونم فتق دارم يا نه اما به نظر ميرسه اندازه يكي از تخمهام از اونيكي بزرگتره] ضمناً چون الآن حس داشتن آلت تناسلي را ندارم، موقع استمنا تصور ميكنم كه آلت تناسلي زنانه دارم و آنرا فشارش ميدم تا مني از آن بيرون بياد.  اما حالا با نتيجه منفي و نعوذ نشدن مواجه هستم و ميخوام اين عادت را ترك كنم اما نميدونم چطوري...؟
    از دوستان عذر ميخوام كه سؤالمون اينجا مطرح ميكنم چون بخاطر محدوديتهاي سايت كه نميدونم علت واقعي اش چي هست، هيچگاه نتونستم تاپيك ايجاد كنم. از توجهتون متشكرم  

14. با سلام
    دوست گرامی، با اوصافی که شما گفتید، مشخص نیست که این مشکل شما چه چیزی میتونه باشه! اگه منظورتون اینه که در حال حاضر کمتر نعوذ میشید یعنی کمتر تحریک شده و ارضا میشید!! خوب، یک امریست که در تمام آقایون بسته به زمان، موقعیت ، تفکرات،سن و سال و ....و متفاوت ،ولی شایع هست!! یعنی در مقاطعی از زمان مثلاً در اثر استرس داشتن و یا مشغله ذهنی، فرد ، از داشتن روابط چه فیزیکی و چه غیر فیزیکی(تخیلی)و... باز میمونه و اصلاً میلی به این امور نداره!! و این هم طبیعی است!! وبعد از یک زمان کوتاه برطرف میشه! از طرفی چون تمام مطلب رو به ریز نگفتید ابراز نظر بسیار سخت و شاید ناممکن باشه! ولی در نهایت پیشنهاد میکنم حتماً به یک پزشک متخصص اورولوژیست مراجعه کنید تا از بروز معضلات احتمالی پیشگیری بشه!!
    شاد و بهروز باشید.

15. سلام
    ببخشید می خواستم بپرسم عدم خروج منی ممکنه از استمنای بیش از حد باشه؟یعنی دیگه هیچ وقت منی خارج نشه یا در استمنای زیاد منی خارج میشه ولی دیگه باردار نمی شه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید