شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در پاره کردن پرده بکارت کامل(آیا مراجعه به پزشک لازمه؟)

1. باتشکر از شماchoonyعزیز  میخواستم بدونم این ماماها تاچه حد از آسیب دیدگی پرده میتونن گواهی سلامت بدن؟
    آیا فقط درصورت پارگی شعاعی و یا زایل شدن کامل پرده گواهی نمیدن یا حتی به خاطر یه آسیب دیدگی و خراش جزئی هم گواهی نمیدن؟
    دوم اینکه اگه من یه پزشک دیگه برم تو این گواهی این خراش سطحی رو ذکر میکنه یا خیر؟
    سوم اینکه پزشک ها چه جوری تفاوت حلقوی قابل ارتجاع و غیرقابل ارتجاع رو قبل ار برقراری اولین رابطه جنسی تشخیص میدن؟
    چهارم اینکه آیا برای این خراش سطحی راه ترمیمی هست؟ آخه من خوندم که کوچکترین آسیب وارده به هایمن بهبود پیدا نمیکنه!!چرا؟

2. shaparak_f66 نوشته است: باتشکر از شماchoonyعزیز  میخواستم بدونم این ماماها تاچه حد از آسیب دیدگی پرده میتونن گواهی سلامت بدن؟
    آیا فقط درصورت پارگی شعاعی و یا زایل شدن کامل پرده گواهی نمیدن یا حتی به خاطر یه آسیب دیدگی و خراش جزئی هم گواهی نمیدن؟
    دوم اینکه اگه من یه پزشک دیگه برم تو این گواهی این خراش سطحی رو ذکر میکنه یا خیر؟
    سوم اینکه پزشک ها چه جوری تفاوت حلقوی قابل ارتجاع و غیرقابل ارتجاع رو قبل ار برقراری اولین رابطه جنسی تشخیص میدن؟
    چهارم اینکه آیا برای این خراش سطحی راه ترمیمی هست؟ آخه من خوندم که کوچکترین آسیب وارده به هایمن بهبود پیدا نمیکنه!!چرا؟

شما بهتره واسه گواهي سلامت به پزشكي قانوني مراجعه كنين.پزشكي قانوني چه آسيب ديدگي زياد باشه چه كم گواهي سلامت ميده.
    بله راه ترميم هست.بله درست خوندين بكارت خود به خود بهبود پيدا نميكنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. shaparak_f66 نوشته است: باتشکر از شماchoonyعزیز میخواستم بدونم این ماماها تاچه حد از آسیب دیدگی پرده میتونن گواهی سلامت بدن؟

1 - عزیز من اولا فقط در صورت داشتن رابطه جنسی و دخول گواهی نمیدن نه خراش چون خراش بنا به 100 راه امکان داره ایجاد شه
    2 - احتمالا توی گواهی ذکر میشه البته بستگی به پزشکم داره ممکن هست خراش رو ذکر نکند
    3 - اینو باید از خودشون پرسید در ضمن از طریق آثاری که بعد رابطه جنسی ایجاد میشه مثل للیدگی متوجه رابطه جنسی میشن
    4 - بله اون دیگه میشه ترمیم که نیازی نیست
    شما برگه بکارت میخواهید اونم براتون صادر میشه و هر کسی که در خواست این برگه رو از شما میکنه ( همسر آینده) فقط جهت نداشتن رابطه جنسی این برگه رو میخواد که خودتونم گفتید که رابطه کامل نداشتنید بی خودی خودتونو عذاب ندید و افکارتون رو درگیر سوالات پوچ و بیهوده نکنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. amir_aut نوشته است: سلام،
    من خیلی سایت رو گشتم تا جواب سوالم رو پیدا کنم و سوال تکراری نپرسم. اما نتونستم!
    من در دوران نامزدی به سر میبرم. من و همسرم قصد داشتیم که بکارت رو از بین ببریم. من خیلی سعی کردم که قبل از دخول ایشون رو کاملا تحریک کنم تا آماده بشن و همینطور هم شد، اما مشکلی که وجود داره اینه که متوجه شدم پرده بکارت ایشون که مقداری ضخیم هم هست کاملا جلوی دهانه واژن رو گرفته و برداشتن این پرده خیلی دردناکه. به دلیل همین پرده کامل هم ایشون پریودهای دردناکی رو تجربه میکنند. مبخواستم ببینم که از بین بردن این پرده به صورت طبیعی و همراه بادرد امکان پذیره یا باید حتما به پزشک مراجعه بشه (منظورم اینه که این مشکل برای همه هست؟ یا میشه با مواد بی حس کننده موضعی اولین دخول صورت بگیره؟ در این صورت خونریزی زیادی داره؟) و سوال بعدی اینکه آیا پزشک این پرده رو به صورت کامل برمیداره یا فقط با ایجاد حفره، کار دخول و پاره شدن طبیعی رو راحت تر میکنه؟
    با تشکر قبلی از راهنماییتون.

سلام
    دوست عزیز
    بلاخره آهن که نیست یه لایه پوسته  اگه زیاد فشار وارد کنید پاره میشه ولی خوب ممکن است خیلی دردناک باشه و توان  تحمل آن را نداشته باشد اگر میبینید مشکل ساز خواهد شد بهتر است به مطب یک پزشک زنان مراجعه کنید تا آنجا این کار را به راحتی انجام دهند.

5. سلام سه سوال داشتم
    منرابطه ای با نامزدم داشتم که دراون جا فقط نامزدم انگشت اشاره اش رو تاآخر درون واژن من فرو برد و بعد از اون انگشت وسطش رو یعنی 2 انگشت همزمانبعد از این جریان هیچ اتفاقی نیافتاد و هچ خونی دیده نشد من دکتر رفتم ومیخواستم بدونم که نوع پردم چیه
    این عین جمله دکتر هست:
    پرده شما از نوع معمولی هست پرده ای که 90 درصد دخترا اون رو دارن
    من اون جا ازشون سوال کردم که این جریان حلقوی و اینا چیه که دکتر به من گفت اینا الکیه چیزیه که مردم ساختن!!
    حالامن میخوام بدونم با توجه به این شرایط پرده من حلقوی هست که پاره نشده؟؟ واین که نوع ارتجاعی و غیر ارتجاعی اون رو از کجا من بفهمم!! دکتر که به منگفت معمولیه و سالمه همین!!!
    ممنون میشم بگید بهم
    با تشکر

6. سلام من یه دختر 20 ساله هستم از بچگی زیاد خود ارضایی میکردم اما فقط در حد مالش چوچوله.چیزی داخل نکردم.اما چند روز پیش با سرفه ی شدید یه ماده ی لزج ازم امد که تیکه های سیاهی داخلش بود.مثل خون سیاه و مونده بود.ایا پرده ی من پاره شده؟

7. tasnim_f نوشته است: سلام سه سوال داشتم
    منرابطه ای با نامزدم داشتم که دراون جا فقط نامزدم انگشت اشاره اش رو تاآخر درون واژن من فرو برد و بعد از اون انگشت وسطش رو یعنی 2 انگشت همزمانبعد از این جریان هیچ اتفاقی نیافتاد و هچ خونی دیده نشد من دکتر رفتم ومیخواستم بدونم که نوع پردم چیه
    این عین جمله دکتر هست:
    من اون جا ازشون سوال کردم که این جریان حلقوی و اینا چیه که دکتر به من گفت اینا الکیه چیزیه که مردم ساختن!!
    حالامن میخوام بدونم با توجه به این شرایط پرده من حلقوی هست که پاره نشده؟؟ واین که نوع ارتجاعی و غیر ارتجاعی اون رو از کجا من بفهمم!! دکتر که به منگفت معمولیه و سالمه همین!!!
    ممنون میشم بگید بهم
    با تشکر

سلام
    وقتی دکتر گفته پرده سالم است خوب سالم است
    اما حتماً حلقوی بوده که انگشت داخل رفته پاره نشده ولی ممکن است تکرار این کار موجب باز شدن و آسیب به پرده شما شود

8. tasnim_f نوشته است: سلام سه سوال داشتم
    این عین جمله دکتر هست:
    ممنون میشم بگید بهم
    با تشکر

پرده های حلقوی یا خونریزی شدیدی دارند یا اصلا ندارند
    اینکه پزشک بهتون گفته چیزیه که مردم ساختند به این دلیل هستش که نوع پرده رو به خاطر ضخامت یا پاره نشدنش یا دیر پاره شدن یا اینکه با زایمان از بین میره به این دلیل نامهای گوناگون واسش گذاشتند

9. nini110 نوشته است: سلام من یه دختر 20 ساله هستم از بچگی زیاد خود ارضایی میکردم اما فقط در حد مالش چوچوله.چیزی داخل نکردم.اما چند روز پیش با سرفه ی شدید یه ماده ی لزج ازم امد که تیکه های سیاهی داخلش بود.مثل خون سیاه و مونده بود.ایا پرده ی من پاره شده؟

با خودارضایی و سرفه و هرچیز دیگری جز دخول بکارت از بین نمیره
    فقط اگر چیزی وارد واژن شه بکارت آسیب میبینه

10. با عرض سلام و ادب.من 29سال سن دارم،قبلا هم در این سایت پست دادم،گفته بودم بنا به بیماری ام اس اسپاسم های ایجاد شده براعضای بدنم شدید بوده که حدود 20بار در بیمارستان بستری شده ام،البته ناگفته نماند سوزش و التهاب شدید در ناحیه تناسلی ام دارم که شدیدا آزارم میدهد که پزشک مغز و اعصاب داخلی میگویداز مشکلات بیماری ام است،حال از شما 2سؤال دارم اینکه آیا واقعا مشکل التهاب و سوزش ناحیه تناسلی به بیماری ام مرتبط است و درمانی ندارد؟..دیگری برای امر ازدواج،آیا میتوانم ازدواج کنم؟(میترسم..اینکه آیا میشود همسر آینده ام را راضی کنم..جناب دکتر حقیقتش از لحاظ روحی دچار استرس میشم وقتی بهش فکر میکنم،اینجاست که حتی گاهی به ذهنم این مطلب خطور میکنه که نکنه بخاطر بیماری ام پرده بکارتم پاره شده باشه .البته پاسخ شما تا حدی آرامم کرد،چرا که اصلا حالت خود ارضایی و میل جنسی و..نداشته ام شاید اسپاسم شدیدکل بدنم را فرا میگرفت اما../جناب دکتر نیاز به مشاوره و راهنمایی خوب شما دارم،بسیار ممنون

11. سلام
    1) سرفه ی شدید خراش رو عمیق نمی کنه.
    2) پارگی بکارت معمولا در ساعت 3 تا 9 اتفاق می افته.اگه با ضربه باشه حتما باید لبهای کچیک هم آسیب دیده باشن.با انگشت هم فقط خراش بر می داره که همه ی این موارد در معاینه با هم فرق دارن .
    3)فصله ی پرده تا دهانه ی واژن 4-2/5 سانتی متر هست.ندرتا کمتر یا بیشتر از اینه.

12. با سلام. من 1 سال از دوران عقد ام گذشته و متاسفانه به دلیل ترس شدید من تا به حال موفق نشدم با همسرم ارتباط برقرار کنم و این روی روابطم تاثیر گذاشته. در مدت این 1 سال ما فقط 2 بار تلاش کردیم ارتباط داشته باشیم که من از شدت درد گریه کردم و متوقف شده. دکتر زنان رفتم و معاینه کردم گفت که پرده ام کاملا سالمه و حلقوی هم هست من رو به یک دکتر روانپزشک معرفی کردن و ایشون هم به من قرص کلرودیازپوکساید دادن و گفتن این بیماری ای هست که خیلی ها دارن و اسمش s.#.e.#.xophobia هست . من احساس میکنم زندگیم در خطره و نمیدونم روان درمانی راه درستی هست . در ضمن من p.c.0 هم هستم و قاعدگی هام حتی وقتی به تجویز دکتر یاسمین استفاده میکردم تنظیم نبود.

13. tasnim_f نوشته است: سلام سه سوال داشتم
    این عین جمله دکتر هست:
    ممنون میشم بگید بهم
    با تشکر

سلام
    پزشکی که بگه بکارت حلقوی ساخته ی مردمه ! باید به سوادش شک کرد .
    پس بنظر من نمی تونید به تشخیصشم اعتماد کنید

با توضیحات شما ( ورود دو انگشت به طور کامل ) و اینکه هیچ اتفاقی رخ نداده احتمالا شما بکارت حلقوی ارتجاعی دارید .
    و در هر صورت بهتره به پزشک دیگری برای معاینه مراجعه کنید .

14. cupid_22 نوشته است: با سلام. من 1 سال از دوران عقد ام گذشته و متاسفانه به دلیل ترس شدید من تا به حال موفق نشدم با همسرم ارتباط برقرار کنم و این روی روابطم تاثیر گذاشته. در مدت این 1 سال ما فقط 2 بار تلاش کردیم ارتباط داشته باشیم که من از شدت درد گریه کردم و متوقف شده. دکتر زنان رفتم و معاینه کردم گفت که پرده ام کاملا سالمه و حلقوی هم هست من رو به یک دکتر روانپزشک معرفی کردن و ایشون هم به من قرص کلرودیازپوکساید دادن و گفتن این بیماری ای هست که خیلی ها دارن و اسمش s.#.e.#.xophobia هست . من احساس میکنم زندگیم در خطره و نمیدونم روان درمانی راه درستی هست . در ضمن من p.c.0 هم هستم و قاعدگی هام حتی وقتی به تجویز دکتر یاسمین استفاده میکردم تنظیم نبود.

سلام

حالت شما بین خانمهایی که تازه ازدواج کرده اند و اولین روابط رو تجربه می کنن نسبتا شایع هست
    هم فوبیا هم واژینیسموس می تونه اسم مشکل شما باشه
    معمولا پزشک زنان در این مورد یکسری پیشنهادات دیگری هم غیر از استفاده از داروهای ضداضطراب می کنه
    رایج ترین تکنیکی که در این موارد پزشک زنان به زوجین یاد می دهد
    استفاده از انگشتان دست هست
    در این روش
    مرد سعی می کند انگشتش را وارد واژن نماید . اینکار خیلی آرام و هماهنگ با خانم صورت می گیرد . اگر دردی حس شد متوقف می شوید ولی انگشت خارج نمی شود و بعد از مدتی دوباره جریان شروع می شود و ...
    خلاصه با اینکار ترس می ریزه و هماهنگی بین زوج فراهم میشه و ....
    برای جزئیات بیشتر از پزشکتون کمک بگیرید

و نگران هم نباشید
    زندگی به این راحتی ها به خطر نمی افته
    فقط کافیه کمی تلاش کنید و به توصیه ها عمل کنید ( توی همین تالار هم عبارت " ترس نزدیکی " رو سرچ کنید به نتایح خوبی خواهید رسید .

15. sami28 نوشته است:
    tasnim_f نوشته است: سلام سه سوال داشتم
    این عین جمله دکتر هست:
    ممنون میشم بگید بهم
    با تشکر

سلام
    پزشکی که بگه بکارت حلقوی ساخته ی مردمه ! باید به سوادش شک کرد .
    پس بنظر من نمی تونید به تشخیصشم اعتماد کنید

با توضیحات شما ( ورود دو انگشت به طور کامل ) و اینکه هیچ اتفاقی رخ نداده احتمالا شما بکارت حلقوی ارتجاعی دارید .
    و در هر صورت بهتره به پزشک دیگری برای معاینه مراجعه کنید .

بله دقیقا همینه
    بهتره به یک پزشک متخصص مجرب مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 4
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید