شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 33 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. NASIMAK نوشته است: سلام
    خسته نباشيد
    يه سوال ؟ من يه مشكل بزرگ دارم اونم اينه كه هميشه وقتي با شوهرم رابطه دارم ارضاء مي شم البته اين خيلي بد نيست بدتر اينكه بعد از اون پيش آمده توي خواب هم يكي دوبار ارضاء مي شم . معمولا" توي خواب هم ارضاء مي شم . و اين مسئله برام آزار دهنده شده چيكار كنم .

اول اينكه ارضا شدن در رابطه جنسي با همسرتون نه تنها بد نيست خيلي هم خوبه.پس نگين مشكل بزرگ دارم كه خيلي بد نيست.
    دوم اينكه اين مورد واسه همه پيش مياد.ولي سعي كنيد قبل از خواب صحنه هاي تحريك كننده نبينيد.بيشتر به قول دوستمون جنبه رواني داره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. Daniel_4love2 نوشته است: سلام.تو رو خدا کمکم کنید.
    1.من سه هفته پیش با شریکم هنوز نامزد نکردیم رابطه آنال داشتم و به خواست خودش منی رو تو مقعد ریختم. امکانش هست که منی به طرف واژن سر بخوره و در اونصورت امکان حاملگی هست؟؟(باکره است) فقط بگم که طبق عادت ماهیانش هم پریود شد و مشکلی نداشت.
    2.روز آخر پریودیشم (هنوز پریودی تمام نشده بود) باز هم رابطه آنال داشتیم و باز هم مثل همون دفعه با این تفاوت که ایندفعه نوار بهداشتی رو در نیورده بود و بعد خبرم کرد که نوار بهداشتیش خیس شده و من ازش خواستم که 4 تا قرص ال دی بخوره و 12 ساعت بعدش هم 4تا قرص دیگه بخوره. احتمال حاملگی هست؟
    تو رو خدا راهنماییم کنین. بخدا خیلی واسش میترسم. پای آبروش درمیونه.

سلام مجدد. بعد از 7 روز از مصرف قرص(روش اورژانسی) بازم پریود شد.این نشانه تاثیر روشه یا مشکلی پیش اومده؟

3. Daniel_4love2 نوشته است:
    Daniel_4love2 نوشته است: سلام.تو رو خدا کمکم کنید.
    1.من سه هفته پیش با شریکم هنوز نامزد نکردیم رابطه آنال داشتم و به خواست خودش منی رو تو مقعد ریختم. امکانش هست که منی به طرف واژن سر بخوره و در اونصورت امکان حاملگی هست؟؟(باکره است) فقط بگم که طبق عادت ماهیانش هم پریود شد و مشکلی نداشت.
    2.روز آخر پریودیشم (هنوز پریودی تمام نشده بود) باز هم رابطه آنال داشتیم و باز هم مثل همون دفعه با این تفاوت که ایندفعه نوار بهداشتی رو در نیورده بود و بعد خبرم کرد که نوار بهداشتیش خیس شده و من ازش خواستم که 4 تا قرص ال دی بخوره و 12 ساعت بعدش هم 4تا قرص دیگه بخوره. احتمال حاملگی هست؟
    تو رو خدا راهنماییم کنین. بخدا خیلی واسش میترسم. پای آبروش درمیونه.

سلام مجدد. بعد از 7 روز از مصرف قرص(روش اورژانسی) بازم پریود شد.این نشانه تاثیر روشه یا مشکلی پیش اومده؟

با توجه به شرایطی که داشتند بعیده که مشکلی پیش اومده
    این تغییرات هم ناشی از مصرف قرص هستش
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. دوستان عزیز سلام
    عزیران من من چند بار با خانومم رابطا از مقعد داشتم که حتی پر خطرم نبد ... یعنی اسپرم حتی درون مقعد هم خالی نمی شد ، حتی مدت زیادی بعد از خارج کردن آلت طول می کشید تا من ارضا شم ... ایشون دفعه اول که این کارو کردیم روش اورژانسی هم استفاده کردن ... اما هنوز پریود نشدن ... یعنی 10 روز از مصرف قرصا می گذره و تا پریود بعدیشونم که 14ام هست 5 روز مونده ... البته معمولا پریودشون با تاخیر همراهه ... ولی نمی دونم چرا خیلی نگرانم ...  گفتم که در هر سه بار حت منی داخل مقعدم نریخت چه برسه به واژن ... نگرانم ... لطفا راهنماییم کنین ...بگم که بیشتر نگرانیم به خاطر پریود نشدشونه ... مرسی ... قبلش به خاطر راهنماییتون ممنون

5. سلام

احتمال بارداری وجود ندارد اگر پریود ایشان به تعویق بیفتد به علت استفاده

از روش اورژانسی است و نباید نگران شوید

شما سوال مشابه این سوال را چند بار دیگر هم پرسیدید

که من و دوستان دیگر در مورد مضرات رابطه مقعدی هم برایتان توضیح دادیم

موفق باشید

6. mandbigS نوشته است: دوستان عزیز سلام
    عزیران من من چند بار با خانومم رابطا از مقعد داشتم که حتی پر خطرم نبد ... یعنی اسپرم حتی درون مقعد هم خالی نمی شد ، حتی مدت زیادی بعد از خارج کردن آلت طول می کشید تا من ارضا شم ... ایشون دفعه اول که این کارو کردیم روش اورژانسی هم استفاده کردن ... اما هنوز پریود نشدن ... یعنی 10 روز از مصرف قرصا می گذره و تا پریود بعدیشونم که 14ام هست 5 روز مونده ... البته معمولا پریودشون با تاخیر همراهه ... ولی نمی دونم چرا خیلی نگرانم ...  گفتم که در هر سه بار حت منی داخل مقعدم نریخت چه برسه به واژن ... نگرانم ... لطفا راهنماییم کنین ...بگم که بیشتر نگرانیم به خاطر پریود نشدشونه ... مرسی ... قبلش به خاطر راهنماییتون ممنون

جای نگرانی نیست دوست عزیز

7. با سلام
    ميبخشين مشكلي برام پيش اومده كه نمي تونم با كسي مطرح كنم
    مدتي پيش نامزدم خواست باهام رابطه جنسي داشته باشه من اجازه ندادم ولي الان ميترسم كه از روي لباس هم حاملگي اتفاق بيفته
    ممكنه همچين اتفاقي بيفته؟لطفا كمكم كنين

8. sanazsanaz نوشته است: با سلام
    ميبخشين مشكلي برام پيش اومده كه نمي تونم با كسي مطرح كنم
    مدتي پيش نامزدم خواست باهام رابطه جنسي داشته باشه من اجازه ندادم ولي الان ميترسم كه از روي لباس هم حاملگي اتفاق بيفته
    ممكنه همچين اتفاقي بيفته؟لطفا كمكم كنين

بارداری از روی لباس پیش نمیاد نگران نباشید

9. با سلام
    من یک مشکل مهم دارم لطفا کمک کنید من پسری 22 ساله هستم و با دوست دخترم که 20 سالش هست رابطه داشتم دوست دخترم باکره است و در این رابطه متاسفانه کاندوم پاره شد و منی بر روی آلت جلوی دوستم ریخت ولی مطمئن نیستم داخل رفته یا نه  رابطه از نوع LP بود . پس از یک ساعت 2قرص LD خورد و 15 دقیقه بعد 2 قرص LD دیگر هم خورد و حالا طبق روش اورژانسی 12 ساعت بعد هم 4 قرص LD قراره بخوره
    لازم به ذکر است 29 آذر به مدت 6 روز او پریود شده بود و الان 10 دی ماه می باشد
    حال از شما این سوال را دارم که آیا او حامله می شود ؟؟؟؟
    و اگر خدا کمک کرد و اوحامله نشده باشد حدودا چه زمانی پریود می شود ؟؟؟
    خیلی استرس دارم لطفا کمک کنید

10. iman21 نوشته است: با سلام
    من یک مشکل مهم دارم لطفا کمک کنید من پسری 22 ساله هستم و با دوست دخترم که 20 سالش هست رابطه داشتم دوست دخترم باکره است و در این رابطه متاسفانه کاندوم پاره شد و منی بر روی آلت جلوی دوستم ریخت ولی مطمئن نیستم داخل رفته یا نه رابطه از نوع LP بود . پس از یک ساعت 2قرص LD خورد و 15 دقیقه بعد 2 قرص LD دیگر هم خورد و حالا طبق روش اورژانسی 12 ساعت بعد هم 4 قرص LD قراره بخوره
    لازم به ذکر است 29 آذر به مدت 6 روز او پریود شده بود و الان 10 دی ماه می باشد
    حال از شما این سوال را دارم که آیا او حامله می شود ؟؟؟؟
    و اگر خدا کمک کرد و اوحامله نشده باشد حدودا چه زمانی پریود می شود ؟؟؟
    خیلی استرس دارم لطفا کمک کنید

اگر ایشون در دوران تخمک گذاری بودند در روز رابطه امکان بارداری بود ولی به این صورت امکان بارداری کمه
    بعد روش اورژانسی رو به درستی انجام بدهند دیگر مشکلی نیست
    با توجه به خوردن قرص بالانس هورمونیشون بر هم میخوره و دقیق نمیشه گفت کی پریود میشن شاید تا یک ماه طول بکشه این بستگی به شرایط جسمی و روحی و هورمونی ایشون مربوط میشه

11. سلام
    من 5 ماه قرص مارولون رو برای مرتب شدن پریودم استفاده کردم 30آبان ماه پریود شدم تا5آذر 21آذر رابطه از پشت داشتم منی با بدنم تماس نداشت.30آذر تست بتا دادم منفی بود 2 دی تست بتا دادم منفی بود و 5 دی پریود شدم اما این بار تعداد روزاش همان 5روز بود اما مقدارش مثل همیشه زیاد نبود و درد شدیدی هم که همیشه داشتم این بار نداشتم.می خوام بدونم علت این تغییرات به خاطر مصرف قرص هست یا علت دیگه ای دارد؟اصلا با دوبار تست خونی که دادم و منفی بوده امکان بارداری وجود داره ؟زمان تست درست بوده؟البته من با مطالبی که در سایت بود جوابمو گرفتم اما این تغییرات باعث شده که خیلی استرس داشته باشم دوباره تست بتا نیاز هست؟می دونم سوالم تکراریه شرمنده .

12. silent67 نوشته است: سلام
    من 5 ماه قرص مارولون رو برای مرتب شدن پریودم استفاده کردم 30آبان ماه پریود شدم تا5آذر 21آذر رابطه از پشت داشتم منی با بدنم تماس نداشت.30آذر تست بتا دادم منفی بود 2 دی تست بتا دادم منفی بود و 5 دی پریود شدم اما این بار تعداد روزاش همان 5روز بود اما مقدارش مثل همیشه زیاد نبود و درد شدیدی هم که همیشه داشتم این بار نداشتم.می خوام بدونم علت این تغییرات به خاطر مصرف قرص هست یا علت دیگه ای دارد؟اصلا با دوبار تست خونی که دادم و منفی بوده امکان بارداری وجود داره ؟زمان تست درست بوده؟البته من با مطالبی که در سایت بود جوابمو گرفتم اما این تغییرات باعث شده که خیلی استرس داشته باشم دوباره تست بتا نیاز هست؟می دونم سوالم تکراریه شرمنده .

این تغییراتتون به مصرف قرصها مربوط میشه جای نگرانی نیست
    اصولا بعد 20 روز توصیه میشه تست خون بدهید اما خب در دوبار تستتون که منفی بوده بارداری منتفی هست

13. silent67 نوشته است: سلام

سلام

شما از مقعد رابطه داشتید و از این طریق احتمال بارداری وجود ندارد

تست BHCG بسیار دقیق است وقتی جواب آن منفی باشد یعنی حامله نیستید پریود شدن

نیز خود علامت باردار نبودن شماست تازه با توجه به اینکه قرص مارلون یک قرص پیشگیری از بارداری است

اگر آنرا به صورت منظم مصرف کنید یعنی هر روز امکان بارداری در شما وجود ندارد و دادن تست بتا بیهوده است

چون جواب آن تا مادامی که قرص مارلون را میخورید منفی خواهد بود .

این تست عموما 12 تا 20 روز بعد از رابطه انجام میشود تا دقیق تر باشد برای اطلاع بیشتر از این تست این لینک را بخوانید

همه چیز درباره HCG

شما زیر نظر پزشک دوره درمان را طی میکنید خوب منطقی است که پریود شما مرتب شده و درد و خونریزی کم شود

هیچ جای نگرانی نیست در اینباره بهتر است با پزشک خود نیز مشورت کنید

اگر قصد باردار شدن داشتید با پزشک خود در میان بگذارید تا داروی شما را برای اینکار تغییر دهد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  14. soledad

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت دوستان
    يه سوالي واسم پيش اومده كه اگه جواب بديد ممنون ميشم.در رابطه اي كه آلت مرد به دهانه واژن مالونده بشه يا دخول صورت بگيره، همچنين از كاندوم استفاده بشه و مني هم خارج از واژن تخليه بشه، چقدر احتمال حاملگي هست.منظورم با پيشابي هست كه داخل كاندوم هست؟ و آيا  نياز به خوردن قرص بعد رابطه هست؟اگر رابطه در دوران خونريزي ماهيانه باشه، چند درصد احتمال حاملگي كم ميشه؟(رابطه همچنان با كاندوم) و سوال آخر اينكه اگر مني در داخل كاندوم تخليه بشه و آلت در داخل واژن باشه و فشار خروج مني هم بالا باشه، آيا امكان  خروج  اسپرم از كاندوم هست؟ مثلا كاندوم ساخت شركت كودكس. ممنون از توجهتون.

15. soledad نوشته است: با سلام خدمت دوستان
    يه سوالي واسم پيش اومده كه اگه جواب بديد ممنون ميشم.در رابطه اي كه آلت مرد به دهانه واژن مالونده بشه يا دخول صورت بگيره، همچنين از كاندوم استفاده بشه و مني هم خارج از واژن تخليه بشه، چقدر احتمال حاملگي هست.منظورم با پيشابي هست كه داخل كاندوم هست؟ و آيا  نياز به خوردن قرص بعد رابطه هست؟اگر رابطه در دوران خونريزي ماهيانه باشه، چند درصد احتمال حاملگي كم ميشه؟(رابطه همچنان با كاندوم) و سوال آخر اينكه اگر مني در داخل كاندوم تخليه بشه و آلت در داخل واژن باشه و فشار خروج مني هم بالا باشه، آيا امكان  خروج  اسپرم از كاندوم هست؟ مثلا كاندوم ساخت شركت كودكس. ممنون از توجهتون.

نه
    روش پیشگیریتون قابل اطمینان هست
    نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 33 از 49
رفتن به صفحه :    ... 33 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید