شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 32 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. من با نامزدم دوم این ماه نزدیکی بدون مراقبت داشتم ولی منی داخل واژن ریخته نشد و از هیچ قرص ضد بارداری ای هم استفاده نشده با توجه به اینکه موئد پریود نامزدم تقریبا دوازدهم این ماه است اگر که پریود صورت نگرفت آیا با آزمایش خون میشه فهمید که باردار هست یا نه ؟ و سوال مهم تر اینکه اگر جواب مثبت بود چکار باید کرد ؟

2. Nomad نوشته است: من با نامزدم دوم این ماه نزدیکی بدون مراقبت داشتم ولی منی داخل واژن ریخته نشد و از هیچ قرص ضد بارداری ای هم استفاده نشده با توجه به اینکه موئد پریود نامزدم تقریبا دوازدهم این ماه است اگر که پریود صورت نگرفت آیا با آزمایش خون میشه فهمید که باردار هست یا نه ؟ و سوال مهم تر اینکه اگر جواب مثبت بود چکار باید کرد ؟

بله از طريق آزمايش خون ميشه فهميد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    با توجه به اینکه مطمئن هستید که منی داخل واژن ریخته نشده است،احتمال بارداری بسیار کم است.
    و اگر تست بارداری مثبت بود به فکر تشکیل خانواده باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. دوستان برای روش اورژانسی چرا قرص لونژیل رو معرفی نمیکنید ؟
    لونژیل از همه لحاظ بهتر از 4 ال دی یا 2 اچ دی هست !

5. سلام
    من هنگام پریودی درد خیلی شدیدی دارم و به دکتر متخصص هم مراجعه کردم ولی فایده نداشته و از قرص هم استفاده نمیکنم ولی از بعضی از دارو های گیاهی استفاده میکنم .ولی از دردم کم نمیشه.در ضمن ازمایشاتی هم دادم و همچنین سونوگرافی و نه کیست دارم و نه بیماری دیگه ای میخاستم علت درد رو بدونم و راهی برای کمتر شدن درد
    پیشاپیش ممنونم

6. oxox نوشته است: سلام
    من هنگام پریودی درد خیلی شدیدی دارم و به دکتر متخصص هم مراجعه کردم ولی فایده نداشته و از قرص هم استفاده نمیکنم ولی از بعضی از دارو های گیاهی استفاده میکنم .ولی از دردم کم نمیشه.در ضمن ازمایشاتی هم دادم و همچنین سونوگرافی و نه کیست دارم و نه بیماری دیگه ای میخاستم علت درد رو بدونم و راهی برای کمتر شدن درد
    پیشاپیش ممنونم

نميدونم ازدواج كردين يا نه؟

اغلب متخصصين در مورد دردهاي شديد(در افراد داراي بكارت) ميگن پرده بكارت مانع خروج خون ميشه يعني خون در پشت بكارت جمع ميشه و چون راه خروج كمي داره باعث دردهاي شديد ميشه.البته اين موضوع بيشتر در مورد افرادي صدق ميكنه كه داراي پرده ضخيم و بدون سوراخ هستند.آيا دكتر شما معاينه اي در اين مورد انجام دادن؟

7. باسلام من 24 سالمه 4 ساله ازدواج کردم pco  دارم 6 ماهه اقدام کردم با کلومیفن باردار نشدم دو سه ماه یکبار پرید میشم چیکار کنم  لطفا مرا راهنمایی کنید.

8. سلام.من هفته پیش بعد از 8 هفته حاملگی کورتاژ کردم الان 10 روز از کورتاژم میگذره من هنوز خون ریزی دارم گاهی که بعضی وقتها کم ولی بعضی وقتها زیاد میشه.روی سینه هام حس میکنم یه رگهای تیره رنگی به وجود اومده که پر رنگ شدن و وقتی فشار میدم نوک سینه هامو یه چیزی عین شیر ولی سفید نیست درمیاد.میترسم نکنه هنوز حامله باشم من خیلی نگرانم....این حالتاهم تا کی خوب میشن؟ پس یعنی اون چی بود که کورتاژ کردن؟ ممکنه هنوز بچه باشه که داره رشد میکنه؟

9. sara22joon نوشته است: سلام.من هفته پیش بعد از 8 هفته حاملگی کورتاژ کردم الان 10 روز از کورتاژم میگذره من هنوز خون ریزی دارم گاهی که بعضی وقتها کم ولی بعضی وقتها زیاد میشه.روی سینه هام حس میکنم یه رگهای تیره رنگی به وجود اومده که پر رنگ شدن و وقتی فشار میدم نوک سینه هامو یه چیزی عین شیر ولی سفید نیست درمیاد.میترسم نکنه هنوز حامله باشم من خیلی نگرانم....این حالتاهم تا کی خوب میشن؟ پس یعنی اون چی بود که کورتاژ کردن؟ ممکنه هنوز بچه باشه که داره رشد میکنه؟

این حالات طبیعی هستش و ممکن تا یکی دو ماه ادامه داشته باشه چیز نگران کننده ای نیست
    فقط سعی کنید تحت نظر پزشک باشید که خیلی مهمه
    جنینی که کورتاژ شده دیگه رشد نخواهد کرد
    این امکان وجود داره تکه هایی هنوز ازش باقی مانده باشه ولی دفع خواهد شد نگران نباشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10.   دستتون درد نکنه. بخدا چند روزه خواب نداشتم. خیلی ممنون.

11. سلام
    خسته نباشيد
    يه سوال ؟ من يه مشكل بزرگ دارم اونم اينه كه هميشه وقتي با شوهرم رابطه دارم ارضاء مي شم البته اين خيلي بد نيست بدتر اينكه بعد از اون پيش آمده توي خواب هم يكي دوبار ارضاء مي شم . معمولا" توي خواب هم ارضاء مي شم . و اين مسئله برام آزار دهنده شده چيكار كنم .

12. toshia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

من هميشه پريود منظمي داشتم ولي حالا دچار مشكل شدم ، تقريباً 10 روز مونده به موعد دچار درد خفيفي شدم بعد لك هاي خوني ديدم اول فكر كردم شايد زودتر از موعد شروع شده ولي الان با گذشت سه روز هنوز به صورت لك هستش فكر مي كنين نشانه چي مي تونه باشه البته من همسرم واريكوسل داشت كه عمل كرد ولي الان با گذشته 5 ماه آزمايش 35 درصد تحرك نشون داده يعني مي تونه در اثر بارداري باشه؟

13. NASIMAK نوشته است: سلام
    خسته نباشيد
    يه سوال ؟ من يه مشكل بزرگ دارم اونم اينه كه هميشه وقتي با شوهرم رابطه دارم ارضاء مي شم البته اين خيلي بد نيست بدتر اينكه بعد از اون پيش آمده توي خواب هم يكي دوبار ارضاء مي شم . معمولا" توي خواب هم ارضاء مي شم . و اين مسئله برام آزار دهنده شده چيكار كنم .

شما از کجا متوجه میشی که در خواب ارضا میشید؟
    بهتره به پزشک متخصص مراجعه کنید گرچه که مشکلی نیست و فقط جنبه روانی داره
    بعد سوالتون چه ربطی به موضوع این تایپیک داشت؟

14. سلام دوستان
    من به خاطر سفر 4روز قرص LD مصرف كردم 5روزه كه قطع كردم ولي هنوز پريود نشدم .امروز به حالت طبيعي هم بايد پريود مي شدم ولي نشدم لطفا راهنمايي كنيد
    (لازم به توضيح كه حدود روز 15 پريودم با نامزدم رابطه داشيم ولي بدون دخول در حدي كه فقط خيلي كم لباس زيرم خيس شد و زود هم تميزش كردم)
    ممنون

15. fahime_2 نوشته است: سلام دوستان
    من به خاطر سفر 4روز قرص LD مصرف كردم 5روزه كه قطع كردم ولي هنوز پريود نشدم .امروز به حالت طبيعي هم بايد پريود مي شدم ولي نشدم لطفا راهنمايي كنيد
    (لازم به توضيح كه حدود روز 15 پريودم با نامزدم رابطه داشيم ولي بدون دخول در حدي كه فقط خيلي كم لباس زيرم خيس شد و زود هم تميزش كردم)
    ممنون

نگران نباشيد به خاطر مصرف قرصها بالانس هورمونيتون به هم خورده.ديرتر پريود ميشين.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 32 از 49
رفتن به صفحه :    ... 32 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید