شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 31 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. takta1 نوشته است: سلام. من 2 ماه پیش با نامزدم رابطه برقرار کردم پیش آب کمی به آلت تماس پیدا کرد ولی مایع منی کاملا به بیرون ریخته شد. ماه پیش پریود شدم ولی به جای 7 روز 3 روز طول کشد اما در موقع پریودی به طور مکرر لخته خون از من خارج میشدو خونریزیم زیاد بود. اما این ماه پریودی من 5 روز عقب افتاده و حالت تهوع دارم, 2 هفته هم هست که دچار تکرر ادرار شدم. میخواستم بدونم ممکن هست من حامله باشم؟

اولا بارها در سایت عنوان شده با یه جستجو به جوابتون میرسیدید
    با پیش آب احتمال بارداری خیلی خیلی کمه
    با توجه به اینکه شما پریود شدید پس بارداری منتفیه
    این تعویق پریودتونم علل مختلفی میتونه داشته باشه ولی هر چی باشه به بارداری ربطی نداره

2. سلام.تو رو خدا کمکم کنید.
    1.من سه هفته پیش با شریکم هنوز نامزد نکردیم رابطه آنال داشتم و به خواست خودش منی رو تو مقعد ریختم. امکانش هست که منی به طرف واژن سر بخوره و در اونصورت امکان حاملگی هست؟؟(باکره است) فقط بگم که طبق عادت ماهیانش هم پریود شد و مشکلی نداشت.
    2.روز آخر پریودیشم (هنوز پریودی تمام نشده بود) باز هم رابطه آنال داشتیم و باز هم مثل همون دفعه با این تفاوت که ایندفعه نوار بهداشتی رو در نیورده بود و بعد خبرم کرد که نوار بهداشتیش خیس شده و من ازش خواستم که 4 تا قرص ال دی بخوره و 12 ساعت بعدش هم 4تا قرص دیگه بخوره. احتمال حاملگی هست؟
    تو رو خدا راهنماییم کنین. بخدا خیلی واسش میترسم. پای آبروش درمیونه.

3. سلام من 24 سالم هست و پرده بکارت دارم با نامزدم رابطه سطحی (لایه پا ) داشتم و لای پایی هم از پشت بود و ابشون رو رو کمرم ریختن با اینحال من ترسیدم و همونموقع شستم و 1 عدد قرصhdمصرف کردم 2 ساعت بعد که با سرچ با اینجا آشنا شدم متوجه شدم 2 قرص باید بخورم و یکی دیگه مصرف کردم 10 ساعت بعدش بالا اوردم و مجدد 2 hd دیگه خوردم. پریودم هم 4-5 روز پیش تموم شده بود می خوام ببینم مشکلی پش نمی یاد امکان بارداری هست؟باید باز قرص مصرف کنم ی کافی هست؟

4. سلام
    با شریکم (باکره هست)حدود دو سه هفته پیش رابطه بدون ورود آلت داشتم، آب منی روی شکم ( ناف به بالا ) ریخته شد، به گفته نامزدم حین پاک کردن و خشک کردن ، خیسی دستمال به اطراف واژن خورده، نامزدم  باید 12 این ماه پریود میشد ، که یک هفته زودتر پریود شده، یعنی امروز 5 دی. یه مدتی هم هست که حالت تهوع و استفراغ دارد، آیا با این شرایط امکان حاملگی هست؟
    تورو خدا جواب بدین من رو از استرس نجات بدید.
    ممنون

5. سلام دوست عزیز
    امکان بارداری وجود ندارد.حالت تهوع نامزد شده به دلیل استرسی که از حاملگی دارند میباشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام.من و همسرم ديروز رابطه كامل داشتيم با استفاده از كاندوم.براي بار سوم يا چهارم بود.چند ساعت بعد از رابطه دو سه لخته خون ديدم.الان هم از چند ساعت پيش كمردرد دارم و پهلوها و زير شكمم درد ميكنه و منقبض شده.اين درد بعد از رابطه ديروزمون هم بود ولي رفع شد تا چند ساعت پيش.ميترسم باردار باشم.لطفا سريع جواب بدين.ضمنا آخرين پريودم حدود هشت روز پيش بوده.ممنون.

7. zoom نوشته است: سلام.من و همسرم ديروز رابطه كامل داشتيم با استفاده از كاندوم.براي بار سوم يا چهارم بود.چند ساعت بعد از رابطه دو سه لخته خون ديدم.الان هم از چند ساعت پيش كمردرد دارم و پهلوها و زير شكمم درد ميكنه و منقبض شده.اين درد بعد از رابطه ديروزمون هم بود ولي رفع شد تا چند ساعت پيش.ميترسم باردار باشم.لطفا سريع جواب بدين.ضمنا آخرين پريودم حدود هشت روز پيش بوده.ممنون.

اگر از اول رابطه از کاندوم استفاده کردید و در حین رابطه پاره نشده جای نگرانی نیست

8. سلام دوست عزیز
    اگر رابطه های قبلی شما در حالت safe بوده اجتمال بارداری به صفر میرسد.
    معمولا کمر درد و گرفتگی عضلات بدن در اثر فعالیت جنسی شدید و تحرک زیاد در رابطه جنسی میباشد که پس از مدتی بدن شما کاملا به این شرایط عادت میکند.در ضمن خونریزی شما پس از نزدیکی معمولا بر اثر شدت نزدیکی میباشد اما در کل نبایدبه راحتی از این موضوع گذشت.
    حتما به پزشک زنان مراجعه بفرمایید.
    تاپیک زیر را مطالعه بفرمایید :
    10 دلیل عمده خونریزی واژینال پس مقاربت

http://www.roham.ws/web/ftopict-5596.html

9. با سلام خدمت آ‌قای Daniel_4love2
    اول اینکه باکره بودن یک خانوم دلیلی بر باردار نشدن اوم تا زمانی که ازاله بکارت شود نیست و احتمال بارداری وجود دارد.
    دوم اینکه به دلیل پریود شدن شریک جنسی تان احتمال بارداری بسیار کم است و احتمال اینکه منی با اطراف واژن رسیده باشد بسیار کم است.
    و با توجه با اینکه شما روش اورژانسی را به شکل صحیح انجام داده اید احتمال بارداری وجود ندارد.

روش اورژانس جلوگیری از بارداری:ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــ

هرگاه احتمال حاملگی ناخواسته در شما وجود دارد شما میتوانید تنها ظرف 72 ساعت از حاملگی جلوگیری كنید:

1- روش نخست: 4 عدد قرص LD همزمان و سپس 12 ساعت بعد 4 قرص دیگر مصرف گردد.

2- روش دوم: 2 قرص HD همزمان و سپس 12 ساعت بعد 2 قرص دیگر مصرف گردد.

- بخاطر داشته باشید از این روش بیش از یك بار در هر سیكل قاعدگی نباید استفاده گردد

تاپیک زیر را مطالعه بفرمایید :
    http://www.roham.ws/web/ftopict-4550.html

در ضمن رابطه مقعدی را  به وسیله نوار جستجو سرچ بفرمایید.

10. با سلام
    من با نامزدم حدود سه هفته پیش رابطه داشتیم، مقداری از پیشابش روی قسمت بالای واژنم ریخت
    می خاستم بدونم امکان بارداری هست؟
    من همیشه پریود منظم 29 روزهداشتم ولی الن 32 روزه پریود نشدم ، از استرس دارم میمیرم کمکم کنید

11. maryamns

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام . اول قبل ازهرجیز از سایت خوبتون ممنونم.دوم هم یه سوالی داشتم اینکه من قصدبارداری دارم ووسیله نقلیه موتورداریم آیالرزشی که درهنگام موتورسواری وارد میشه مانع بارداری میشه یا نه؟

12. salamon نوشته است: با سلام
    من با نامزدم حدود سه هفته پیش رابطه داشتیم، مقداری از پیشابش روی قسمت بالای واژنم ریخت
    می خاستم بدونم امکان بارداری هست؟
    من همیشه پریود منظم 29 روزهداشتم ولی الن 32 روزه پریود نشدم ، از استرس دارم میمیرم کمکم کنید

اگر دخول صورت گرفته احتمال داره..جهت اطمینان آزمایش خون بدهید
    البته استرس باعث به تعویق افتادن میشه

13. maryamns نوشته است: سلام . اول قبل ازهرجیز از سایت خوبتون ممنونم.دوم هم یه سوالی داشتم اینکه من قصدبارداری دارم ووسیله نقلیه موتورداریم آیالرزشی که درهنگام موتورسواری وارد میشه مانع بارداری میشه یا نه؟

نه دوست عزیز مشکلی ایجاد نمیکنه در حد لرزش
    اما نیاز به مراقبت داره چون این روزها هوا سرده و احتمال سرما خوردگی وجود داره و کلا موتور امنیت نداره شاید خدای نکرده زمین بخورید

14. سلام من 24 سالم هست و پرده بکارت دارم با نامزدم رابطه سطحی (لایه پا ) داشتم و لای پایی هم از پشت بود و ابشون رو رو کمرم ریختن با اینحال من ترسیدم و همونموقع شستم و 1 عدد قرصhdمصرف کردم 2 ساعت بعد که با سرچ با اینجا آشنا شدم متوجه شدم 2 قرص باید بخورم و یکی دیگه مصرف کردم 10 ساعت بعدش بالا اوردم و مجدد 2 hd دیگه خوردم. پریودم هم 4-5 روز پیش تموم شده بود می خوام ببینم مشکلی پش نمی یاد امکان بارداری هست؟باید باز قرص مصرف کنم ی کافی هست؟

ممکنه جواب بدین من 12 ساعت بعدش هم 2 hd  دیگه مصرف کردم

15. natasha24 نوشته است:
    سلام من 24 سالم هست و پرده بکارت دارم با نامزدم رابطه سطحی (لایه پا ) داشتم و لای پایی هم از پشت بود و ابشون رو رو کمرم ریختن با اینحال من ترسیدم و همونموقع شستم و 1 عدد قرصhdمصرف کردم 2 ساعت بعد که با سرچ با اینجا آشنا شدم متوجه شدم 2 قرص باید بخورم و یکی دیگه مصرف کردم 10 ساعت بعدش بالا اوردم و مجدد 2 hd دیگه خوردم. پریودم هم 4-5 روز پیش تموم شده بود می خوام ببینم مشکلی پش نمی یاد امکان بارداری هست؟باید باز قرص مصرف کنم ی کافی هست؟

ممکنه جواب بدین من 12 ساعت بعدش هم 2 hd  دیگه مصرف کردم

سلام دوست عزیز
    چرا اینقدر نگرانی؟؟؟
    خیر دوست عزیز امکان بارداری به هیچ وجه وجود ندارد.
    روش اورژانسی را زمانی به نحو صحیح انجام دهید که این احتمال برای شما به وجود آمده باشد که مایع منی داخل واژن ریخته شده باشد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 31 از 49
رفتن به صفحه :    ... 31 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید