شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه 1   

مشکل در پاره کردن پرده بکارت کامل(آیا مراجعه به پزشک لازمه؟)

1. سلام،
    من خیلی سایت رو گشتم تا جواب سوالم رو پیدا کنم و سوال تکراری نپرسم. اما نتونستم!
    من در دوران نامزدی به سر میبرم. من و همسرم قصد داشتیم که بکارت رو از بین ببریم. من خیلی سعی کردم که قبل از دخول ایشون رو کاملا تحریک کنم تا آماده بشن و همینطور هم شد، اما مشکلی که وجود داره اینه که متوجه شدم پرده بکارت ایشون که مقداری ضخیم هم هست کاملا جلوی دهانه واژن رو گرفته و برداشتن این پرده خیلی دردناکه. به دلیل همین پرده کامل هم ایشون پریودهای دردناکی رو تجربه میکنند. مبخواستم ببینم که از بین بردن این پرده به صورت طبیعی و همراه بادرد امکان پذیره یا باید حتما به پزشک مراجعه بشه (منظورم اینه که این مشکل برای همه هست؟ یا میشه با مواد بی حس کننده موضعی اولین دخول صورت بگیره؟ در این صورت خونریزی زیادی داره؟) و سوال بعدی اینکه آیا پزشک این پرده رو به صورت کامل برمیداره یا فقط با ایجاد حفره، کار دخول و پاره شدن طبیعی رو راحت تر میکنه؟
    با تشکر قبلی از راهنماییتون.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    دوست عزیز،البته ازاله بکارت قطعاً همراه با دردی خفیف و خونریزی کمی همراهه و شدت درد و خونریزی با توجه به توان جسمی،نوع پرده،ضخامت پرده و.... در افراد مختلف ،متفاوته ولی پیشنهاد میکنم قبل از هر کاری ، شریکتان به یک متخصص زنان مراجعه نموده و از چگونگی ازاله (طبیعی یا بوسیله جراحی) مشخص و دقیقاً از راه علمی و بی خطر، نسبت به انجام اینکار مبادرت نمایند!زیرا با توجه به توضیحات شما ،احتمال درد و خونریزی غیر مترقبه ای وجود دارد.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. سلام دوست عزیز
    در ادامه نظرات دوست عزیزمان اضافه کنم بهتر است جهت تشخیص نوع پرده بکارت به پزشک متخصص زنان  مراجعه بفرمایید.
    مقدار خونریزی در افراد متفاوت میباشد.
    شما میتوانید از ژل های لیدوکایین  جهت بی حسی و از ژل های لیبروکانت جهت دخول راحت تر استفاده کنید.
    شما میتوانید این ژل را به راحتی با هزینه بسیار کم تهیه بفرمایید.
    آمادگی قبل از نزدیکی بسیار موثر خواهد بود.

شاد و پیروز

4. سلام خسته نباشین من حدود 3 هفته پیش رفتم دکتر زنان بعد از معاینه گفت یه خراش خیلی سطحی روی ساعت 9 دارم من که زیاد ازش سوال کردم گفت" اصلا خانم پرده ات سالمه همین" من تا حالا سابقه ی خودارضایی نداشتم فقط 5و6 بار سابقه رابطه جنسی لای پایی داشتم حتی شرتم رو هم در نیاوردم نمی دونم این خراش از چی ناشی میشه؟ آیا ضربه از روی شرت میتونه باعث این خراش بشه؟ ضمنا نوعش حلقوی غیرر ارتجاعیه ! بچگیهام هم یه بارباضرب افتادم روی  پاشنه کفش کمی ازش خون اومد! یه بارم 6 سالگیم موقعی که داشتم خودمو میشستم نمیدونم چیکار کردم ازش خون اومد ! خلاصه موندم که علتش چی بوده !؟این مساله اعصابم رو ریخته به هم و تو این اوضاع بد روحیم که شکست سختی هم خوردم این اتفاق بد جور زندگیم رو تحت تاثیر قرار داده من 2 هفته پیشم بد جور سرما خورده بودم میگم این سرفه های محکم می تونه این خراش سطحی رو عمیق تر کنه؟اصلا هر حرکتی غیر از رابطه جنسی و خود ارضایی باعث میشه که خراش سطحی بیشتر بشه؟ و یکی هم اینکه این دکتره گفت هر جا برم گواهی سلامت می دن بهم اما اینجا خوندم که حتی یه خراش سطحی مانع از این میشه که گواهی سلامت بدن پس چه جوریه؟ من آدم حساسیم این اتفق هم بخاطر کیف و حال خودمم نبود از اولشم از رابطه جنسی متنفر بودم و هستم  همه ی اینها بخاطر بدست آوردن رضایت کسی بود که نمیخواستم از دستش بدم اما الان میبینم با همه ی محبت هام و خوبیهام اونقدر دهن بینه که هنوز بعد دوسال نشناخته منو نمیدونم چیکار کنم؟ خانوادش بخاطر اینکه پدر ومادرم 50 سال پیش روستایی بودن  خواستگاری رو به هم زدن علی رغم اینکه ما دو سال بود آشنا بودیم هر چند طی این دو سال هیچ رابطه ی نا مشروعی نداشتیم اما من تصمیممو گرفته بودم و الا من اهل دوستی و این روابط نبودم الانم اگه رابطه مون درست نشه واسه همیشه بی خیال ازدواج می شم کمکم کنین لطفا<xml><o></o>

<o> </o>

<o> </o>

5. shaparak_f66 نوشته است:
    سلام خسته نباشین من حدود 3 هفته پیش رفتم دکتر زنان بعد از معاینه گفت یه خراش خیلی سطحی روی ساعت 9 دارم من که زیاد ازش سوال کردم گفت" اصلا خانم پرده ات سالمه همین" من تا حالا سابقه ی خودارضایی نداشتم فقط 5و6 بار سابقه رابطه جنسی لای پایی داشتم حتی شرتم رو هم در نیاوردم نمی دونم این خراش از چی ناشی میشه؟ آیا ضربه از روی شرت میتونه باعث این خراش بشه؟ ضمنا نوعش حلقوی غیرر ارتجاعیه ! بچگیهام هم یه بارباضرب افتادم روی پاشنه کفش کمی ازش خون اومد! یه بارم 6 سالگیم موقعی که داشتم خودمو میشستم نمیدونم چیکار کردم ازش خون اومد ! خلاصه موندم که علتش چی بوده !؟این مساله اعصابم رو ریخته به هم و تو این اوضاع بد روحیم که شکست سختی هم خوردم این اتفاق بد جور زندگیم رو تحت تاثیر قرار داده من 2 هفته پیشم بد جور سرما خورده بودم میگم این سرفه های محکم می تونه این خراش سطحی رو عمیق تر کنه؟اصلا هر حرکتی غیر از رابطه جنسی و خود ارضایی باعث میشه که خراش سطحی بیشتر بشه؟ و یکی هم اینکه این دکتره گفت هر جا برم گواهی سلامت می دن بهم اما اینجا خوندم که حتی یه خراش سطحی مانع از این میشه که گواهی سلامت بدن پس چه جوریه؟ من آدم حساسیم این اتفق هم بخاطر کیف و حال خودمم نبود از اولشم از رابطه جنسی متنفر بودم و هستم همه ی اینها بخاطر بدست آوردن رضایت کسی بود که نمیخواستم از دستش بدم اما الان میبینم با همه ی محبت هام و خوبیهام اونقدر دهن بینه که هنوز بعد دوسال نشناخته منو نمیدونم چیکار کنم؟ خانوادش بخاطر اینکه پدر ومادرم 50 سال پیش روستایی بودن خواستگاری رو به هم زدن علی رغم اینکه ما دو سال بود آشنا بودیم هر چند طی این دو سال هیچ رابطه ی نا مشروعی نداشتیم اما من تصمیممو گرفته بودم و الا من اهل دوستی و این روابط نبودم الانم اگه رابطه مون درست نشه واسه همیشه بی خیال ازدواج می شم کمکم کنین لطفا<xml><o></o>
    <o> </o>
    <o> </o>

خراش شما که ایجاد شده به تمامیه حوادثی که گفتید میتونه اتفاق افتاده باشه جای نگرانی نیست
    چون رابطه شما بدون دخول بوده و بدین ترتیب برگه سلامت داده میشه نگران نباشید
    زمانی برگه سلامت نمیدن که دخول شده باشه و آثار رابطه جنسی معلوم
    هیچ حرکتی غیر از دخول هم بع پرده ضرر نمیرسونه

6. سلام
    منم میخواستم بدونم چه چیزی باعث میشه پرده از بین بره.ایا ضربه های یواش حالا با هر چیزی ولی خارج از دهنه واژن پرده رو از بین میبره؟ چه مقدار باید داخل بشه تا بتونه پرده رو پاره کنه؟

7. سلام
    ضربه های آرام و با شدت کم به هیچ وجه به پرده بکارت آسیب نمیرساند.
    معمولا در خود ارضایی احتمال آسیب دیدن پرده بکارت وجود دارد.
    پرده بکارت بر روی ورودی دهانه واژن قرار دارد و ورود هر جسم خارجی چه آلت تناسلی چه هر جسم دیگری احتمال آسیب دیدگی پرده بکارت و حتی از بین رفتن آن وجود دارد.
    در بسیاری از منابع ذکر شده است ورزشهایی چون اسب سواری،دوچرخه سواری امکان آسیب دیدن بکارت زیاد است.

8. ازاله بکارت با ورود هر جسمی به داخل واژن امکان پذیر است و نباید فکر کنیم که تنها با برقرای رابطه جنسی بکارت اسیب می بیند . تمام حوادثی که برای شما اتفاق افتاده ممکن است به بکارت شما اسیب رسانده باشد . ولی دکتر که گفته شما سالمیت پس جای نگرانی نیست

9. باسلام آیا خود ارضایی سبب عقب رفتن پرده بکارت می شود؟

10. سلام
    بارها در سایت این موضوع مورد بررسی قرار گرفته است،هیج دلیل علمی یا شهودی مبنی بر عقب رفتن پرده بکارت وجود ندارد.
    پرده بکارت چسبیده به دهانه واژن است و به هیچ وجه از جایش تکان نمیخورد.

11. سلام من جواب سوالم رو دقیق نگرفتم آیا سرفه های شدید میتونه خراش سطحی رو زیادتر کنه؟ و یا هر فعالیتی غیر از رابطه جنسی و خود ارضایی می تونه این آسیب دیدگی رو تشدید کنه؟
    دوم اینکه تفاوت آسیب دیدگی حاصل از رابطه جنسی با آسیب دیدگی حاصل از ضربه غیرمستقیم و یا انگشت دقیقا در چیه؟سوم اینکه فاصله (به سانتی متر) فرج تا پرده بطور میانگین و تقریبی چقدره؟

12. shaparak_f66 نوشته است: سلام من جواب سوالم رو دقیق نگرفتم آیا سرفه های شدید میتونه خراش سطحی رو زیادتر کنه؟ و یا هر فعالیتی غیر از رابطه جنسی و خود ارضایی می تونه این آسیب دیدگی رو تشدید کنه؟
    دوم اینکه تفاوت آسیب دیدگی حاصل از رابطه جنسی با آسیب دیدگی حاصل از ضربه غیرمستقیم و یا انگشت دقیقا در چیه؟سوم اینکه فاصله (به سانتی متر) فرج تا پرده بطور میانگین و تقریبی چقدره؟

1 - خیر
    2 - تفاوت در این هست که بر اثر لهیدگی رابطه جنسی کاملا مشخص میشه که طرف از طریق رابطه جنسی بکارتشو از دست داده
    3 - به طور دقیق نمیشه گفت در تمامیه افراد متفاوت هست

13. shayvard

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    با توجه به گفته های شما یه سوال برام پیش اومده
    اگر کسی بکارتش بر اثر حادثه یا خود ارضایی در کل با هر چیزی غیر از روابط جنسی از بین بره یا آسیب ببینه گواهی سلامت دریافت میکنه؟!

14. با عرض سلام وادب..من مبتلا به بیماری ام اس هستم،متاسفانه اسپاسم های شدیدی به مدت طولانی (حدود2سال و روزانه شاید حدود1000 تا2000بار)برایم ایجاد شده بود،که اثرش را روی آلت تناسلی ام حس میکردم،با مطالعه مطالب زیادی پیرامون پرده بکارت نگران شده ام،..،یا امکانش هست که پرده بکارتم با حالات اسپاسم شدید که ناخودآگاه ایجاد میشد صدمه ببیند،چون نگران وضعیت سلامت پرده ام هستم از رفتن به دکتر ممانعت کرده ام/البته فرامش نکنید که بخاطر بیماری ام استرس این موضوع آزارم میدهد..منتظر راهنمایی خوب شما هستم،ممنون

15. سلام دوست عزیز
    خیر.اما اگر در همان زمانی که پرده آسیب دیده باشد به پزشکی قانونی مراجعه کنند و پزشکی قانونی تشخیص بدهد که پرده بکارت بر اثر حادثه تصادف،آسیب دیده یا از بین رفته باشد نسبت به شرح موضوع در گواهی سلامت اقدام میکند.
    که این موضوع به خودی خود بی گناه بودن فرد را میرساند اما گواهی مبنی بر پارگی به غیر از رابطه جنسی را تایید میکند و فرد با این گواهی به راحتی میتواند ازدواج کند.

اما خودارضایی،شبه رابطه جنسی است و هیچ گواهی مبنی بر موضوع فوق نخواهند داد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 4
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید