شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. سلام دوستان
    یه سوال دیگه
    Baby check تقریبا بعد از 2 ماه از رابطه نتیجه رو نشون میده ؟

2. nadia_2 نوشته است: سلام
    من حدو د 2 ماهه كه از قرص ال دي استفاده مي كنم. و تا چند سال آينده هم قصد بچه دار شدن ندارم. مي خواستم بدانم كه مصرف طولاني مدت اين قرص مشكلي ايجاد مي كند يا نه؟
    متشكرم

باید زیر نظر پزشک متخصص باشه
    اما در کل باید بعد از چند ماه دو ماه وقفه باشه تا تخمک گذاری به صورت طبیعی صورت بگیره

3. solin نوشته است: سلام دوستان
    یه سوال دیگه
    Baby check تقریبا بعد از 2 ماه از رابطه نتیجه رو نشون میده ؟

بله جواب میده
    اما برای N مین بار به مثبت بودنش بیشتر میشه اعتماد کرد تا منفی بودنش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام امیدوارم همگی خوب باشین و بتونین کمکم کنین .
    من یک ماه از قرص های ld استفاده کردم به خاطر تنظیم دوره های پریودیم بعد از اتمام دوره 2 روز طول کشید که پریود شدم ،روز 2 پریودی با نامزدم معاشقه داشتم ایشون دخول رو انچام ندادن فقط از پشت التشون تماس داشت با رون و باسن من و به اصطلاج لاپای من گذاشتن. با چلو هیچگونه تماسی نداشتن .من به علت عدم اگاهی بعد از دو روز یک قرص LD مصرف کردم و فرداش هم 2 تا قرص دیگه که البته میدونم کارم احمقانه بوده و باز به خاطر ترسم یک دوره رو استفاده کردم بعد از دوره من پریود نشدم تا 6 روز بعد که خونریزی واقعا کم بود خیلی کم ،حالات پریودی رو داشتم اما خونریزیم کمتر از دفعه های قبل شده بود. البته به خاطر مشکلات هورمونی همیشه خونریزیم کم بوده اما این بار به مراتب کمتر شده بود.تا این ماه که الان 2 روز از موعد قانونی پریودیم میگذره و من هنوز پریود نشدم و درد های خفیفی هم تو ناحیه تخم دان هام احساس میکنم و درد های دلپیچه مانند که اصلا متوجه نمیشم به چه خاطر هست و 10 روز هستش که احساس پریودی دارم اما خبری از خونریزی نیست .واقعا ببخشید من انقدر توضیح دادم من ایران نیستم و به دلایلی نمیتونم به خاطر ترسم برم دکتر یا سنوگرافی کنم اگه امکانش هست راهنماییم کنین واقعا میترسم .

5. سلام

باتوجه به نوع رابطه ای که داشتید

و طریقه ای که قرص خوردید احتمال حاملگی خیلی کم است

اگر نزدیکی از راه واژن نباشد و با پیش آب هم تماس نداشته باشید احتمال بارداری منتفی است

قرص هایتان را به صورت منظم مصرف کنید ممکن است بی نظمی در پریود شما به علت درست

مصرف نکردن قرص باشد برای درمان مشکل پریود به پزشک مراجعه کنید

این پست ها در مورد مصرف قرص است مطالعه کنید

قرص HD !!!

پیشگیری از بارداری اورژانسی

6. سلام
    چرا جواب سوال من رو ندادید؟

7. من 20 آبان آخرین پریودم بود و روز 12و 15 و 16 نزدیکی داشتم که باعث شد منی داخل ریخته بشه.
    و الان 10 روز از زمان پریودم میگذره 7 و 8 و 9 روز گذشته از پریودمبا بی بی چک تست کردم تو هر سه روز مثبت بود البته درد سینه هام خیلیشدیده تا حدی که وقتی میخوام بخوابم درد میکنه.میخواستم بدونم تا چه حدمیتونم به بی بی چک اعتماد کنم.دکترم گفت یقینا حامله ام ولی من هنوزنتونستم این و باور کنم.میخوام قبل از دونستن نتیجه آژمایش شما خیالم وراحت کنین.تکرر ادراری و حالت تهوع بدون استفراغ هم دارم.
    و یه سوال دیگه  اینه که آیاقرصهای مدروکسی پروژسترون باعث دوقلو زایی میشن چون من تا ماه پیش از اینقرصها استفاده میکردم.
    بازم ممنونم و خیلی نگرانم.

ممنون میشم اگه سریع جواب بدین و من و از دودلی در بیارین.

8. icenight نوشته است: من 20 آبان آخرین پریودم بود و روز 12و 15 و 16 نزدیکی داشتم که باعث شد منی داخل ریخته بشه.
    و الان 10 روز از زمان پریودم میگذره 7 و 8 و 9 روز گذشته از پریودمبا بی بی چک تست کردم تو هر سه روز مثبت بود البته درد سینه هام خیلیشدیده تا حدی که وقتی میخوام بخوابم درد میکنه.میخواستم بدونم تا چه حدمیتونم به بی بی چک اعتماد کنم.دکترم گفت یقینا حامله ام ولی من هنوزنتونستم این و باور کنم.میخوام قبل از دونستن نتیجه آژمایش شما خیالم وراحت کنین.تکرر ادراری و حالت تهوع بدون استفراغ هم دارم.
    و یه سوال دیگه  اینه که آیاقرصهای مدروکسی پروژسترون باعث دوقلو زایی میشن چون من تا ماه پیش از اینقرصها استفاده میکردم.
    بازم ممنونم و خیلی نگرانم.

ممنون میشم اگه سریع جواب بدین و من و از دودلی در بیارین.

سلام

تبريك ميگم شما بارداريد
    همينكه قاعدگي عقب افتاده و همزمان بي بي چك مثبت شده دليل محكمي است.
    حالت تهوع صبحگاهي نيز از علائم بارداري است
    تنها كاري كه بايد بكنيد اين است كه با يك آزمايش خون اين احتمال 99% رو به 100% برسونيد و براي 9ماه بارداري آماده بشيد
    قرصهاي پروژسترون به تنهايي باعث دقلو زايي نمشوندودلايلي مانند وجود 2 تخمك همزمان و مسائل وراثتي نقش مهمي در اين زمينه دارند

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. سالام من چند روز پیش با نامزدم زابطه داشتم ولی دخول صورت نگرفت ولی مقداری از منی بر روی آلت همسرم ریخت ولی ما زود چاکش کردیم و بعدم با آب شستم میخواستم بدونم امکان بارداری وجو داره

10. Arash247 نوشته است: سالام من چند روز پیش با نامزدم زابطه داشتم ولی دخول صورت نگرفت ولی مقداری از منی بر روی آلت همسرم ریخت ولی ما زود چاکش کردیم و بعدم با آب شستم میخواستم بدونم امکان بارداری وجو داره

اگر در دوران تخمک گذاری باشند بله احتمالش هست این برای بار 10000 مین بار
    اگر که نه نباشند امکانش نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. سلام
    نميدونستم سوالم رو كجا بايد مطرح ميكردم، براي همين اينجا ميگم
    نامزدم ديشب تلفني از من خواست كه رابطه جنسي با دوست پسراي قبليمو براش تعريف كنم تا ارضا بشه Sad خيلي ناراحت شدم نميدونستم بايد چه جوابي بدم آخرشم با ناراحتي از هم خدافظي كرديم. نميدونم بايد چه برخوردي باهاش بكنم. (دوستش دارم). گفتم اينجا شايد كسي بتونه باهام همفكري كنه

12. lililili نوشته است: سلام
    نميدونستم سوالم رو كجا بايد مطرح ميكردم، براي همين اينجا ميگم
    نامزدم ديشب تلفني از من خواست كه رابطه جنسي با دوست پسراي قبليمو براش تعريف كنم تا ارضا بشه Sad خيلي ناراحت شدم نميدونستم بايد چه جوابي بدم آخرشم با ناراحتي از هم خدافظي كرديم. نميدونم بايد چه برخوردي باهاش بكنم. (دوستش دارم). گفتم اينجا شايد كسي بتونه باهام همفكري كنه

منظورت اينه كه همزمان با تعريف كردن تو اونم خودارضائي كنه؟ مگه از رابطه هاي قبليت بهش گفتي؟
    اگه نگفتي به نظرم ميخواسته امتحانت كنه يا از زير زبونت بكشه.اگرم گفتي كه روت حساب ديگه اي باز كرده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. نه اصلا چيزي بهش نگفتم حتي نميدونه كه من قبلا با كسي دوست بودم يا نه.
    اصلا نميدونم الان بايد باهاش چه برخوردي بكنم يعني فقط قصدش امتحان بوده؟!!!

14. سلام من چندتا سوال داشتم:

1-من تا به حال 2بار ار روش اورژانسی استفاده کردم.هر بار هم بعد 5 روز لکه بینی داشتم.دفعه اول که میزان خونریزیم خیلی شدید حتی بیشتر از پریود بود! این بار هم حدود 5  6 روز بعد لکه بینی داشتم که الان 4 روز هنوز ادامه داره.میخواستم بدونم این خونریزی ها جزو پریود حساب میشه؟چون نمیدونم الان دقیقا" روز تخمک گذاری کی هست؟

2-من شنیدم اگر مثلا" 2بار نزدیکی داشته باشی،بار اول پیشاب حاوی اسپرم هست ولی بار دوم اگر حتما" بعدش مرد بره دستشویی دیگه پیشابش اسپرم نداره!این درسته؟

3-اگر در 1دوره ی سیکل از روش اورژانسی استفاده کرده باشیم بعد در همون دوره کاندوم پاره بشه و دوباره بخوای اورژانسی جلوگیری کنی باید چیکار کرد؟

4-لکه بینی بارداری به چه صورته؟چند روز ادامه داره؟از چند روز بعد از لانه گزینی شروع میشه؟

ممنون از شما دوستان عزیز

15. lililili خانم نامزدت می خواسته امتحانت کنه؟!بایدخیلی هوشمندانه برخورد کنی ممکنه جایی بندو اب دادی وبهت شک کرده موفق باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 28 از 49
رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید