شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رژيم لاغري

1. سلام
    من 28 سالمه و تالاسمي مينور هم دارم وزن من حدودا 68 كيلو است و قدم هم 162  سانتي متره ميخواستم وزن كم كنم اما به دليل شاغل بودن وقتي برا ي ورزش كردن ندارم در ضمن مي خواهم براي بار دوم نيز  باردار شوم آيا از داروهاي لاغري ميتوانم استفاده كنم  و چه كارها و رژيمي را بايد دنبال كرد تا در زمان بارداي وزن بدنم زياد نشه و يك بارداري سالم را پشت سر بگذارم لطفا راهنمايي كنيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام کاربر عزیز ورودت رو به این سایت تبریک می گم لطفا در قسمت جستوجو موضوع مورد نظرت رو سرچ کن به جواب می رسی
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    دوست عزیز،اصولاً بانوانی که باردار هستند و یا در نظر دارند باردار شوند ،غالباً تحت نظر متخصصین زنان بوده و هرگونه استفاده از دارو و یا تغذیه مناسب را با اسلوب علمی ،و با توجه به توصیه های متخصص مذکور، انجام میدهند لذا در این موارد و حتی در تمامی مواردی که به باروری و یا بارداری مربوط میشود،پیشنهاد میگردد با پزشک متخصص زنان و همینطور تغذیه مشاوره گردد.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  4. سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان

راستش من مدتی قبل (حدود 2 سال پیش ) رژیم لاغری گرفتم ولی طی این رژیم بدن من خیلی ضعیف شد و همچنین ریزش شدید مو پیدا کردم حالا این جریان گذشته و تموم شده دیگه ام ریزش مو ندارم ، ولی میخوام دوباره رژیم بگیرم میخواستم ببینم به نظر شما چی کار کنم که این مشکل دوباره واسم پیش نیاد ؟ آیا استفاده کردن از مولتی ویتامین ها فایده ای داره ؟
    راستی نظرتون در مورد مولتی کامپلیت برای این مورد چیه ؟

(راستی ببخشید که سوالم رو اینجا مطرح کردم چون امکان ارسال تاپیک نداشتم ، احساس کردم این تاپیک مرتبط تر از بقیه تاپیکهاست .

با تشکر

5. سلام
    در ابتدا مقدار توده بدن خود را محاسبه کنید تا مشخص شود شما از نظر پزشکی در

چه محدوده وزنی قرار دارید محاسبه وزن مطلوب ( کلیک کنید )

سپس
    شمابرای اینکه اطلاعات کاملی در زمینه کالری های مواد غذایی و محاسبه  BMI  BMR & RMR و محاسبه انرژی

مصرفی در فعالیتهای مختلف برحسب زمان ,محاسبه زمان رسیدن به وزن ایده آل ( هدف ) و... بدست آورید

به پست  دایره المعارف کالری و رژیم غذایی  که توسط آقای 28 sami با

صرف وقت و زحمت زیادی نوشته شده است  مراجعه کنید وبا دقت مطالب آنرا دنبال کنید

حتما کم کردن کالری خود را با ورزش همراه کنید تا  به عوارضی نظیر آنچه که گفتید دچار نشوید

در مورد مصرف دارو با پزشک تغذیه مشورت کنید

امیدوارم توانسته باشم کمکی به شما بکنم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. ممنون از لطفتون دوست عزیز
    لینکای خیلی جالبی بودن
    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    خوشحال میشم نظر دوستان رو در مورد داروهای ویتامینی در مورد مشکلم بدونم .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید