شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. jangolak نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
    آقای دکتر من 6 ماهه که نامزدم در اوایل نامزدی که بود یکبار یکدفعه منی همسرم لای پای من ریخت و بعد از آن چندین بار هم منی را روی شکم و کمر من ریخت بعد از آن هم پریود شدم آیا امکان بارداری وجود دارد.
    کمال تشکر و سپاس را از شما و تمام همکاران عزیز را دارم

پریود شدن شما دلیل کافی و محکم است جهت عدم بارداری نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. kimia00

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    [RIGHT ALIGN=LEFT]سلام. من و نامزدم ديروز عصر روز 20 دوره ماهيانه(دوره هاي 30 تا 34 روزه) يك رابطه بدون دخول و تنها بع صورت مالش آلتها داشتبم.  مني دور تخليه شد و از اين بابت نگراني نداريم. فقط آيا بر اثر مالش پيشاب ميتونه به داخل سر بخوره؟ از اونجاكه باكره هستم و تا عروسي چند ماه مونده نميخوام بارداري رخ بده. آيا بايد از روش اورژانسي الان استفاده كنم؟<xml><o></o>[/RIGHT ALIGN]

3. kimia00 نوشته است: [RIGHT ALIGN=LEFT]سلام. من و نامزدم ديروز عصر روز 20 دوره ماهيانه(دوره هاي 30 تا 34 روزه) يك رابطه بدون دخول و تنها بع صورت مالش آلتها داشتبم. مني دور تخليه شد و از اين بابت نگراني نداريم. فقط آيا بر اثر مالش پيشاب ميتونه به داخل سر بخوره؟ از اونجاكه باكره هستم و تا عروسي چند ماه مونده نميخوام بارداري رخ بده. آيا بايد از روش اورژانسي الان استفاده كنم؟<xml><o></o>[/RIGHT ALIGN]

احتمال بارداری به این شکل خیلی خیلی پایینه نگران نباشید
    بودند کسانی که شرایط شما رو داشتند و کاملا مثل شما بودند و چیزی پیش نیومده
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام خدمت همه دوستان گلم ...
    دوستان من با خانوممم رابطا از مقعد داشتم که دو بار دخول انجام شد اما در هیچ کدوم از موارد منی داخل مقعد ریخته نشد و حتی به بدنشون هم نخورد . ( ایشون در دوره قبلی پریود از روش اورژانسی استفاده کرده بودن و پریود هم شده بودند ) . ایشون این بار هم 2 تا قرص HD و 12 ساعت بعد 2 تا hd دیگه استفاده کردند . حالا می خوام بدونم آیا احتمال بارداری هست ؟ آیا روش اورژانسی که دوره پریود قبلی استفاده کردن می تونه رو این استفاده اثر بذاره ؟ کلا می خوام بدونم آیا احتمال بارداری وجود داره ؟

5. دوستان در ضمن لازم به ذکره که بگم از اولین روز آخرین پریود ایشون 14 روز می گذره ... خلاصه روش اورژانسی رو رفتن و برخوردی هم با منی نداشتن ( حداقال تمام تلاش ما برای جلوگیری از برخورد بود ) ... نگرانم ... ممنون به خاطر جوابتون

6. سلام

احتمال بارداری از راه مقعد صفر است ایشان پریود هم شدند که این هم

نشان دهنده باردار نبودن است در رابطه مقعدی برای رعایت بهداشت بهتر است از

کاندوم استفاده کنید روش اورژانسی میتواند پریود ایشان را کمی جابه جاکند

نیازی به استفاده از روش اورژانسی هم در رابطه مقعدی نیست

لازم به ذکر است که استفاده از روش اورژانسی به صورت مکرر برای

پیشگیری از بارداری ضریب اطمینان آنرا پایین می آورد.

7. با سلام , مي خواستم بدونم ايا امكان بارداري وجود دارد از رابطه مقعدي ؟؟؟
    ممنون ا گه كمكم كنيد .....

8. PersianA نوشته است: با سلام , مي خواستم بدونم ايا امكان بارداري وجود دارد از رابطه مقعدي ؟؟؟

بارها به طور مکرر در سایت عنوان شده رابطه مقعدی خیلی خیلی عوارض وحشتناکی داره و باعث بارداری نمیشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. PersianA نوشته است: با سلام , مي خواستم بدونم ايا امكان بارداري وجود دارد از رابطه مقعدي ؟؟؟

خیر وجود ندارد

بهتر است در سایت بیشتر جستجو کنید

در بالا من به سوال مشابه پاسخ دادم  در صفحات دیگر این پست هم

بارها به چنین سوالاتی پاسخ داده شده است

خوب سوال پرسیدن نصف علم است.

10. r_p1360

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    nima_672006 نوشته است: سلام دوستان

دوران پریودی نامزد ام وقتی پریود میشه خیلی درد شکم داره  و کمر درد بیش از حد مشکل چیه ؟
    خیلی نگران ام کرده در حدی درد داره که نه می تونه راه بره نه می تونه غذا بخوره استفراق هم می کنه (حالت تحوع)

سلام نگران نباشيد ميگن با مصرف 2كپسول مفناميك اسيدهر 6ساعت يكبار از 2روز پيش از شروع پريود درد آروم ميشه

11. r_p1360 نوشته است:
    nima_672006 نوشته است: سلام دوستان

دوران پریودی نامزد ام وقتی پریود میشه خیلی درد شکم داره  و کمر درد بیش از حد مشکل چیه ؟
    خیلی نگران ام کرده در حدی درد داره که نه می تونه راه بره نه می تونه غذا بخوره استفراق هم می کنه (حالت تحوع)

سلام نگران نباشيد ميگن با مصرف 2كپسول مفناميك اسيدهر 6ساعت يكبار از 2روز پيش از شروع پريود درد آروم ميشه

سلام دوست عزيز به اين پست مراجعه كنين

http://www.roham.ws/web/ftopict-917.html

12. با سلام
    من برای بارداری آزمایش خون دادم. همه نتایج خوب بود به جز استرادیول که 46 بود درحالیکه باید اقلا 70 باشه.
    آیا من باردار میشوم؟ باید داروی خاصی مصرف کنم و چه مدت؟
    با تشکر

13. سلام
    من حدو د 2 ماهه كه از قرص ال دي استفاده مي كنم. و تا چند سال آينده هم قصد بچه دار شدن ندارم. مي خواستم بدانم كه مصرف طولاني مدت اين قرص مشكلي ايجاد مي كند يا نه؟
    متشكرم

14. nadia_2 نوشته است: سلام
    من حدو د 2 ماهه كه از قرص ال دي استفاده مي كنم. و تا چند سال آينده هم قصد بچه دار شدن ندارم. مي خواستم بدانم كه مصرف طولاني مدت اين قرص مشكلي ايجاد مي كند يا نه؟
    متشكرم

نه مشكلي ايجاد نميكنه ولي بهتره مصرف هر داروئي زير نظر پزشك باشه.

15. nadia_2 نوشته است: سلام
    متشكرم

سلام
    این پست را مطالعه کنید
    عوارض قرص LD و بهترین روش جلوگیری از بارداری
    من به شما توصیه میکنم اگر قصد مصرف قرص برای پیشگیری را دارید
    از قرص مارلون یا یاسمین که مصرف آنها مشابه  قرص LD است
    ولی عوارض کمتری از آنها گزارش شده است  استفاده کنید
    البته کمی گرانتر هم هستند
    در هر صورت بهتر است برای استفاده از هرکدام از این قرصها با پزشکتان مشورت کنید.

ياسمين

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 27 از 49
رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید