شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

بکارت - پارگی پرده و مسایل مرتبط

1. سلام
    من تازه ازدواج کردم حدودا ۵ ماهی میشه.من در برابر درد خیلی ضعیف هستم و همیشه از شب اول نزدیکی ترس داشتم .شب اولی که با همسرم رابطه جنسی داشتم الت همسرم هنوز کامل وارد نشده بود که من درد خیلی شدید رو حس کردم و سریع بلند شدم ولی حس میکنم که پرده هنوز پاره نشده فقط یکم به اندازه یه لکه خیلی کوچیک خون اومد به خاطر همین دیگه نتونستم رابطه خوبی با همسرم داشته باشم بعد از اون اگه میخاست نزدیکی داشته باشه به خواسته من فقط سطحی بوده و چون به هم علاقه داریم نمیخاد که منو ناراحت کنه.و چون تازه ازدواج کردیم و میدونم اون رابطه عمیق تری رو میخاد خودم عذاب میکشم
    اگه میشه کمکم کنید ممنون میشم چون واقعا همسرمو دوست دارم و نمیخام ازم زده بشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست من

در مورد اين مشكل در سايت مفصل بحث شده اگه خيلي احساس درد ميكنيد براي يه مدت از ژلهاي بي حس كننده استفاده كنيد سعي كنيد بيشتر به لذت بردن از اين مسئله فكر كنيد و كمي از مقوله درد بيرون بياييد . شما در حال ازدست دادن روزهاي تكرارنشدني اي هستيد .اجازه بديد همسرتون مرحله به مرحله اين كار رو انجام بده . همسر خوبي داريد و مطمئن باشيد اينكار رو با مهربوني انجام خواهد داد .

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. 1- آیا افرادی که دارای پرده ارتجاعی هستند موفق به بارداری می شوند؟
    2- آیا کشیدگی لبه های کوچک باعث پارگی بکارت می شود؟
    3-

4. azxcv نوشته است: 1- آیا افرادی که دارای پرده ارتجاعی هستند موفق به بارداری می شوند؟
    2- آیا کشیدگی لبه های کوچک باعث پارگی بکارت می شود؟
    3-

1-بله ولي با زايمان از بين ميره.
    2- خير باعث پارگي نميشه.

5. سلام
    من 3 ماهه كه ازدواج كردم ولي تا الان متوجه نشدم كه پردم پاره شده يا نه ولي هر بار بعد از نزديكي كلي درد و سوزش دارم.و اينكه آلت همسرم به طور كامل وارد نشده

6. سلام من برای معاینه پردم به متخصص مراجعه کردم ولی نوعشو که سوال کردم گفت معمولی ومقدار خونیم که موقع پاره شدن بیرون میاد معمولیه ..... معمولی یعنی از کدوم نوع دقیقا؟؟؟؟

7. nadia_2 نوشته است: سلام
    من 3 ماهه كه ازدواج كردم ولي تا الان متوجه نشدم كه پردم پاره شده يا نه ولي هر بار بعد از نزديكي كلي درد و سوزش دارم.و اينكه آلت همسرم به طور كامل وارد نشده

ابتدا جهت اطمینان خاطر به پزشک متخصص مراجعه کنید جهت تشخیص بکارت
    اگر تشخیص دادند که بکارت به طور کامل از بین نرفته با هماهنگی همسرتون جهت از بین بردن آن اقدام کنید
    سعی کنید قبل از دخول معاشقه زیاد داشته باشید تا ترشحات شما به اندازه کافی باشد
    هر گونه استرس رو از خود دور کنید و روی رابطه متمرکز شوید
    سعی کنید با تمایل خودتون دخول کنید یعنی به اندازه کافی تحریک شده باشید و بعد دخول کنید
    اگر باز هم مشکل حل نشد به پزشک مراجعه کنید و یا از ژلهلی و کرمهای مخصوص دخول استفاده کنید
    ولی شاید احتمال عفونت داشته باشید بهتره اول به متخصص جهت بررسی مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. mahtabziba نوشته است: سلام من برای معاینه پردم به متخصص مراجعه کردم ولی نوعشو که سوال کردم گفت معمولی ومقدار خونیم که موقع پاره شدن بیرون میاد معمولیه ..... معمولی یعنی از کدوم نوع دقیقا؟؟؟؟

معمولی یعنی معمولی
    یعنی نه خونریزی آنچنان شدیدی خواهید داشت و نه اینکه اصلا خونریزی نداشته باشید
    و بکارت شما نوعی است که با یه دخول معمولی از بین میره
    حلقویها و ارتجاعیها ممکن است بدون خونریزی باشند و یا خونریزی شدیدی داشته باشند و حتی با زایمان از بین برن
    نوع بکارت شما هیچگونه از این مشکلات رو نداره

9. باسلام چند سوال دارم ؟1- آیا بلند کردن بار سنگین هیچ آسیبی به پرده بکارت میزنه؟
    2- خارج شدن باد از آلت سبب پارگی پرده بکارت میشود؟
    3-

10. azxcv نوشته است: باسلام چند سوال دارم ؟1- آیا بلند کردن بار سنگین هیچ آسیبی به پرده بکارت میزنه؟
    3-

1-خير بكارت با ضربه و فشار شيء و آلت تناسلي از بين ميره.
    2-تا حالا نشنيدم.

11. azxcv نوشته است: باسلام چند سوال دارم ؟1- آیا بلند کردن بار سنگین هیچ آسیبی به پرده بکارت میزنه؟
    3-

1-خیر
    2-اگه می خواست پاره بشه با خون عادت ماهیانه پاره میشد

12. سلام من رفتم پیش دکتر بهم گفت که پردم حلقوی سادت گفت پاره نمی شه و در صورت نزدیکی مشخص نمی شه می خوام بدونم درسته یا نه یعنی مشخص نمی شه؟

13. pana98 نوشته است: سلام من رفتم پیش دکتر بهم گفت که پردم حلقوی سادت گفت پاره نمی شه و در صورت نزدیکی مشخص نمی شه می خوام بدونم درسته یا نه یعنی مشخص نمی شه؟

منظورش این بوده احتمالا خونریزی ندارید
    وگرنه با هر گونه بکارت و چه از بین بره یا نره داشتن رابطه جنسی معلوم میشه فقط خونریزی ممکنه پیش نیاد
    چون ملاک تشخیص بکارت خونریزی محسوب میشه

14. 1- آیا خود ارضایی باعث عقب رفتن پرده بکارت میشه؟

15. azxcv نوشته است: 1- آیا خود ارضایی باعث عقب رفتن پرده بکارت میشه؟

سلام
    نه دوست عزيز جاي پرده ثابت هست و عقب جلو هم نمي ره .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 20
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید