شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سرگیجه بعد از خواب به مدت 3 روز

1. با سلام و خسته نباشید به شما و عرض ادب خدمت شما و تلاش شما برای افرادی مثل من که در ایران نیستند و احتیاج به مشاوره شما که یک دکتر ایرانی هستیم رو داریم       

من سجاد 24 ساله دانشجو از هند مدتی هست به علت افسردگی و رفتن پیش روانپزشک متخصص در هند ایشون قرصی به نامه (Ciperalex( ESCIALOPRAMAXALATE TABLETS
    به من دادند که بصورت زیر استفاده میکردن تا به الان
    در 3 روز اول صبحها 5 میلی گرم
    بعد از 3 روز به مدت 1 ماه صبحها 10 میلی گرم
    بعد از 1 ماه با مراجعه به روانپزشک و خوب شدن 40% از حال بنده ایشون دوباره دوز من رو بالا بردند
    صبحها 10 میلی گرم شبها هم 10 میلی گرم
    بعد از 3 ماه با بهبود حال من نصبتآ عالی دکتر من دوز رو کم کردن به مدت 1 ماه
    صبحها 10 میلی گرم و شبها هم 5 میلیگرم
    که الان بعد از 1 ماه به صورت تعقیر دورز دارم به صورت 10 در صبح و 5 در شب میخورم

خوب سوال بنده از حضور شما آقای دکتر اینه (البته سوال اصلی نیست این سوال مقدمه سوال اصلی منه ) :
    که آیا با این طور معالجه شدن من از طرف دکتر روانپزشک من مشکلی برایم پیش نمی آید ؟ چون من آدمی هستم کمی در امور
    معالجه خودم وسواس !!!!   

حالا آقای دکتر سواله اصلی این تاپیک رو بپرسم از شما :
    من چون دانشجو کامپیوتر هستم ساعتها از طول روز رو در اینترنت و پای کامپیوتر هستم و در طول روز الان مقداری سیگار از 10 تا 13 تا میکشم .(البته الان 5 6 روزه زیاد شده قبلا 7 8 بود ) . و شب ساعت 3 میخوابم و در صبح ساعت 6 7 بیدار میشم و قرص خودم رو میخورم و نیم ساعت در پای اینترنت بوده و دوباره میخوابم تا ساعت 12 1 بعد ازظهر .  البته این کار من هم حدود 6 7 روزه ایتطوری شده چون امتحانات تموم شده و بیکار هستم . ولی الان سه روزه که از خواب بیدار میشم سرم پر هست و حالت گنگی دارم تا 1 2 ساعت همین طوری هستم تا اینکه یا حموم برم خوب بشم که به بدنم آب بخوره یا اینکه همینطوری ولی در حالتی که حموم میرم 100% خوب میشم . الان دلیل این سر گیجه و پر بودن سرم در بلند شدن صبح از خواب ( ساعت 12 1 بعد از ظهر البته ) چیه ؟
    به نظر شما بخاطره قرصامه که دارم میخورم ( که 7 8 ماه دارم میخورم با زیر نظر ماهانه دکتر من که متخصص مغز و اعصاب یکی از بیمارستهانهای بنگلور - هندوستان هستند که تاحالا این طوری نشدم فقط سه روزه بعد از این تعقیرات خواب و سیگار ) هست ؟ یا دلیل دیگی داره ؟؟؟ یا اینکه 5 6 روزه خواب من بهم خورده اینطوری شدم ؟

اقای دکتر رهام خدایی از شما ممنون که به یه ایرانی که در ایران نیست نیاز به یه دکتر ایرانی داره این سایت را راه اندازی کردید
    ممنون از شما از همین جا دسته شما رو می بوسم .

یا حق موفق باشید ...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sajjad_india نوشته است: با سلام و خسته نباشید به شما و عرض ادب خدمت شما و تلاش شما برای افرادی مثل من که در ایران نیستند و احتیاج به مشاوره شما که یک دکتر ایرانی هستیم رو داریم       

من سجاد 24 ساله دانشجو از هند مدتی هست به علت افسردگی و رفتن پیش روانپزشک متخصص در هند ایشون قرصی به نامه (Ciperalex( ESCIALOPRAMAXALATE TABLETS
    به من دادند که بصورت زیر استفاده میکردن تا به الان
    در 3 روز اول صبحها 5 میلی گرم
    بعد از 3 روز به مدت 1 ماه صبحها 10 میلی گرم
    بعد از 1 ماه با مراجعه به روانپزشک و خوب شدن 40% از حال بنده ایشون دوباره دوز من رو بالا بردند
    صبحها 10 میلی گرم شبها هم 10 میلی گرم
    بعد از 3 ماه با بهبود حال من نصبتآ عالی دکتر من دوز رو کم کردن به مدت 1 ماه
    صبحها 10 میلی گرم و شبها هم 5 میلیگرم
    که الان بعد از 1 ماه به صورت تعقیر دورز دارم به صورت 10 در صبح و 5 در شب میخورم

خوب سوال بنده از حضور شما آقای دکتر اینه (البته سوال اصلی نیست این سوال مقدمه سوال اصلی منه ) :
    که آیا با این طور معالجه شدن من از طرف دکتر روانپزشک من مشکلی برایم پیش نمی آید ؟ چون من آدمی هستم کمی در امور
    معالجه خودم وسواس !!!!   

حالا آقای دکتر سواله اصلی این تاپیک رو بپرسم از شما :
    من چون دانشجو کامپیوتر هستم ساعتها از طول روز رو در اینترنت و پای کامپیوتر هستم و در طول روز الان مقداری سیگار از 10 تا 13 تا میکشم .(البته الان 5 6 روزه زیاد شده قبلا 7 8 بود ) . و شب ساعت 3 میخوابم و در صبح ساعت 6 7 بیدار میشم و قرص خودم رو میخورم و نیم ساعت در پای اینترنت بوده و دوباره میخوابم تا ساعت 12 1 بعد ازظهر .  البته این کار من هم حدود 6 7 روزه ایتطوری شده چون امتحانات تموم شده و بیکار هستم . ولی الان سه روزه که از خواب بیدار میشم سرم پر هست و حالت گنگی دارم تا 1 2 ساعت همین طوری هستم تا اینکه یا حموم برم خوب بشم که به بدنم آب بخوره یا اینکه همینطوری ولی در حالتی که حموم میرم 100% خوب میشم . الان دلیل این سر گیجه و پر بودن سرم در بلند شدن صبح از خواب ( ساعت 12 1 بعد از ظهر البته ) چیه ؟
    به نظر شما بخاطره قرصامه که دارم میخورم ( که 7 8 ماه دارم میخورم با زیر نظر ماهانه دکتر من که متخصص مغز و اعصاب یکی از بیمارستهانهای بنگلور - هندوستان هستند که تاحالا این طوری نشدم فقط سه روزه بعد از این تعقیرات خواب و سیگار ) هست ؟ یا دلیل دیگی داره ؟؟؟ یا اینکه 5 6 روزه خواب من بهم خورده اینطوری شدم ؟

اقای دکتر رهام خدایی از شما ممنون که به یه ایرانی که در ایران نیست نیاز به یه دکتر ایرانی داره این سایت را راه اندازی کردید
    ممنون از شما از همین جا دسته شما رو می بوسم .

یا حق موفق باشید ...

سلام،
    امیدوارم تا الان حالتان خوب تر شده باشد، چون با توجه به شرح حالی که دادید به احتمال زیاد علت این حالاتی که ذکر کردن به هم خوردن شرایط شما بوده است و با منظم شدن روال زندگی به احتمال زیاد این حالات هم در شما رفع خواهدو در مورد درمان افسردگی تان هم درمان مناسبی برای شما شروع شده است، درمان را زیر نظر پزشکتان ادامه دهید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید