شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اوج عصبانیت در رابطه جنسی و...!

1. سلام
    دوست خوبم شما باید قبول کنید که رابطه جنسی برای دختر زمین تا آسمون تا پسر فرق میکنه
    رفتاری که نامزد شما دارد کاملا" طبیعی می باشد نامزدت از چیزهایی میترسه که ممکنه برای تو قابل درک نباشه مثل ترس از بی آبرویی و جدایی و یا حتی خیانت از جانب شما و ...
    در این شرایط چیزی که هم شما و هم نامزدتون احتیاج داره آرامش و اعتماد است و بهترین راه برای آرامش اینه که هر چه زودتر به طور قانونی و شرعی ازدواج کنید در این صورت نامزدتان دیگر ترسی از آینده و مواردی که گفتم نخواهد داشت و مسلما" رابطه ای رضایتمند خواهید داشت
    اگر فعلا" امکان مستقل شدن را ندارید میتوانید عقد کنید تاخیال نامزدتان راحت شود
    دوست عزیز بعد از ازدواج و یا عقد قبل از رابطه جنسی همسرتان را در آغوش بگیرید به او حرف های عاشقنه بزنید حتما" مشکلتان برطرف میشه
    خوب و موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست خوبم
    رفتار نامزدت کاملا" طبیعی میباشد
    تو باید بدانی که رابطه جنسی برای دختر زمین تا آسمون تا پسر فرق میکنه دختر ها بیشتر باید از نظر روحی ارضا بشوند و اگر رابطه بین دختر و پسر محکم نباشد اون وقت دیگه رابه برای هیچ کدام رضایتمند نیست
    نامزد تو ترس هایی دارد که تو آنها را درک نمیکنی چون دختر نیستی مثل ترس از بی آبرویی و یا جدایی از تو و یا اینکه تو دیگری را به او ترجیح بدی و  خیلی مسائل دیگه
    تو باید برای از بین بردن مشکلت اول از همه پایه رابطه تان را محکم کنی تا نامزدت خیالش از خیلی جهات راحت بشه شما باید هر چه زودتر ازدواج کنین اون وقت دیگه نامزدت خودشو مال تو میدونه و رابطه تان هم رضایتمند میشه
    قبل از رابطه جنسی همسرت را در آغوش بگیر و بهش حرفای عاشقانه بزن نوازشش کن این جوری حتما" مشکلات قبلی را نخواهید داشت
    خوب و موفق باشید

3. دوست عزیز با سلام
    اولا فوبی یک جور بیماری روانی هست که به معنی ترس از یک چیزی،حال این میتونه هرچیزی باشه مثلا فوبی از تاریکی،یا حتی فوبی از اب که در مورد شما هم فوبی خاصی هست که همش ریشه از نوع نگاهت به این مسئله و کلا نوع نگاهت به دخترهاست.تو باید نگاهت رو عوض کنی و شرایطی که در حال حاضر ممکنه در جامعه وجود داشته باشه و تو متاسفانه فقط با این قشر از دخترها برخورد کردی که برای از دست ندادن حاضر به رابطه میشن که این اصلا عمومیت نداره بهتره که به اطرافت نگاهی بندازی و مواردی رو پیدا کنی که دارای عزت نفس بالای هستن و نامزدت رو با اونها مقایسه کنی نه با هر جنس مونثی که تو ازشون خاطره خوبی نداری.
    دوما ایجاد یک رابطه با جنس مخالف(علی الخصوص مونث) دارای شرایط خاصی هست خانمها برای این عمل احتیاج به یک محیط ارام  وساکت دارن باید با حوصله باشی و شرایط اولیه رو فراهم کنی باید زمان پیش نوازی زیاد باشه باید طرفت رو به اوج تمام ظرفیتش برسونی بعد کار خودت رو شروع کنی اینکه سریع بری سر اصل مطلب برای نامزدت اصلا خوشایند نیست و شاید رفتاری که میکنه ناشی از بی تجربگی خودت باشه
    سعی کن در ابتدا با صحبت کردن خیلی صریح در این مورد با نامزدت خودتون مشکل رو حل کنید باید حرفهای اون رو با دقت گوش کنی و ببینی اون چه خواسته ای ازت داره اگر حل نشد اونوقت باید مرحله مرحله پیش بری توصیه میکنم به ترتیب اول دکتر زنان برید(هر دو نفرتون باهم)تا یک معاینه دقیق انجام بشه بعد اگر نشد به مشاور خانواده مراجعه کنید و بازهم اگر نشد به دکتر روانپزشک این نکته رو فراموش نکن که در تمامی مراحل هر دونفرتون باهم برید و همیشه دست نامزدت رو بگیر و بهش این اطمینان رو بده که مادامی که زنده هستی همراهش میمونی
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام

ممنون از پويان عزيز كه فوبي رو توضيح دادن.
    ببينيد من بر خلاف نظر همه دوستان عززيم كه ميگن مشكل از تفاوته بين زن و مرد هستش ميگم مشكل از ديد ضعيف هردوي شما به رابطه جنسی هست

هنوز هم سر حرفم هستم كه فقط خانمت ميتونه اين مشكل رو حل كنه باور كن.اون بايد ياد بگيره كه چطور تو رو سر وجد بياره.اما حالا كه نميشه با اون حرف زد من يك سري مسائل رو به خودت ميگم

فرض كن اسم خانمت "مريم" باشه.
    تا يك مدتي رابطه جنسی تعطيل.ولي معاشقه 100 برابر.اونهم با نهايت لذت و عشق .اما چطوري؟
    وقتي باهاش هستي به اين فكر نكن كه اين زني كه الان تو آغوش تو هستش مريمه.به اين فكر كن كه يك موجود ظريف و دوست داشتني هستش كه ميخواهد نيازتو براورده كنه و تو هم بايد نيازشو براورده كني.محكم بغلش كن.به اندامش تمركز كن و سعي كن(سعي كن) حرفهاي محبت اميز بزني.همينكه ذهنت داره منحرف ميشه به سمت نفرت دوباره به خودت بگو اين موجود ظريف براي من آفريده شده پس ميخواهم لذت ببرم.وقتي خودشو عقب ميكشه به خودت بگو من عاشق اين ناز كردنشم
    .نميدونم منظورمو متوجه ميشي يا نه؟ نميخواهم واست فيلم پورنو بازي كنم.با اين كار كم كم يك چيزهايي دستت مياد ميفهمي كه بعضي رفتارش اون معنايي كه تو فكر ميكني نداره
    الان همه كاربرا ميان تاپيك ميزنند كه واي lili تو از شعور مرخصي.مگه زن وسيله لذته مگه زن يك ابزاره و ....

اما لطفا همتون در نظر بگيريد كه ذهن دوست ما داره يك سناريوي دردناك از رابطه جنسی رو طراحي ميكنه.پس به جاي موعظه بگذاريد خودش به خودش كمك كنه

خلاصه.نميدونم رابطه تون در چه حدي هستش اما باهاش برو خريد.باهم آشپزي كنيد تلويزيون نگاه كنيد نميدونم بيشتر باهاش باش.بگذار حسش كني.
    كاش ميشد باهاش حرف بزنيم حالا كه نميشه سعي كن تا همه چي رو خودت درست كني
    سهم هر ادمي از عشق تو اين دنيا مشخصه.نگذار سهمت از بين بره يا .... گير يكي ديگه بياد

5. همونطور که reza1342 بیان کرد نیازی به رابطه جنسی نیست.  اگه مطمئنی دوسش داری باید بتونی اعتماد نامزدت رو جلب کنی تا مطمئن بشه که اونو واسه خودش میخوای نه هیچ چیز دیگه ای.

6. reza_taheri نوشته است: ]از اینجا بگم که حدود 6 ماه پیش با دختری (نامزد کنونیم) تو دانشگاه آشنا شدم (هم سن خودم) که رابطه ی دوستی ما شروع شد که کم کم به عشق و عاشقی رسید
    متاسفانه بعد از گذشت چیزی حدود 3 ماه رابطه ی ما از بوسه ها به رابطه ی جنسی (بدون دخول) رسید
    از اونجایی که تنفر شدیدی دارم از رابطه ای که دختر بخواد با پسری داشته باشه نه با حس شهوت و... بلکه صرفآ جهت جلوگیری از جدایی یا دوست داشتن شخص مقابل و ... پس از یه دعوای منجر به جدایی تن به این رابطه (جنسی) داد که با قسم ها و... گفت که خودم خواستم و ترس از جدایی نبوده (که میدونم دروغ میگه)
    من رابطه ام رو شروع کردم با اون شخص که بنا به اضطراب هایی که داشت (طبق گفته ی خودش) نه تنها مسلمآ به ارضاع نمیرسید بلکه حس شهوتناکی هم نداشت ....
    تمام چیزهایی که ازش تنفر داشتم کم کم به سرم اومد ... مثل:
    رابطه جنسی به اجبار
    شهوتی نبودن در رابطه (همون بی احساسی)
    بدون میل انجام دادن خیلی از کارها
    دنبال کردن موضوع فقط بعد از خواست تو
    و....

و حالا بعد از چند دقیقه از رابطه به اوج عصبانیت میرسم و دست میشکم ...
    دیگه نمیتونم حسمو بهش درست کنم ... هر چیزی که با رابطه ی جنسی بین ما ختم بشه با عصبانیت من رو به رو میشه
    میخواد حضوری باشه رابطه و یا میخواد تلفنی یا هر چیزی
    لازم به ذکره که ضمن اطلاع والدین قصد ازدواج در آینده رو داریم و اینم بگم جز این مشکلی در رابطمون نداریم
    خواهش میکنم فقط کمک کنید نه سرزنش یا هر چیزی
    چیکار کنم

با سلام دوست عزیز
    از نوشته هاتون حس میکنم که خود شما از قوانینی که برای خودتون داشتید و حد و حدودهایی که براش ارزش قایل بودید پا رو فراتر گذاشتید و همون حستون رو بهم زده نوعی عذاب وجدان
    درست هست که رابطه ی جنسی قبل از ازدواج مخصوصا در دین و فرهنگ ما تعریف نشده است اما نباید اگر رابطه رخ داد روی اون قضاوت کنید نظر بدید و پیش داوری کنید
    من تنها پیشنهادی که میتونم به شما بکنم این هست که ابتدا ملاک ها و توقعات خودتون را در مورد ازدواج مشخص کنید بدون پیش فرض و هر نوع پیش داوری در مورد نامزدتون، به پاسخ هاش اعتماد کنید
    به نظر من دختری که حتی بخواد از ترس جدایی تن به رابطه بده یعنی اینکه اونقدر دوستتون داره که میخواد همه جوره از خودش باشید
    همانطور هم که گفتید اگر خانواده ها راضیند و خودتون هم مشکلی ندارید این تعبیرهای غلط رو بریزید دور و یک کار کنید
    با نامزدتون صحبت کنید من از نوشته هاتون حس کردم که هنوز محرم نیستید خوب این محرم نبودن برای هر دختری یک مانع هست
    دوست عزیز حتی اگر محرم هم باشید باید بدونید که خانم ها از رابطه های پنهانی و پر استرس لذتی نمیبرند هر چند محدودیت توی رابطه میتونه یک عامل لذت باشه اما شرط کافی و لازمی به حساب نمیاد
    اما حالا که شما خودتون لذتی نمیبرید و حس میکنید ایشون هم چنین نظری دارند در ابتدا رابطه جنسی رو کنار بذارید و سعی کنید با صحبت کردن مداوم و به جا در زمان های مناسب با ایشون نظر خواهی کنید در هر جریان زندگی از چه حد رابطه جنسی لذت میبره شاید نامزدتون مثلا رابطه جنسی براش بعد عروسی تعریف شده و چون میخواد حق شما رو هم ضایع نکنه تن میده
    پس بدون علتها زیاده و تنها راه صحبت کردن درباره رابطه جنسی هست به شرطی که بدون محکوم کردن متهم شدن و پیش داوری و قضاوت ناعادلانه باشه
    و اینطوری میتونید به درون هم نفوذ کنید تا بفهمید نیاز اصلی ایشون چیه
    اما در کل اگر هم دیگر رو دوست دارید و مسائل مهم زندگی براتون حل شده با این فکرهای اشتباه خودتون را ازار ندید
    میدونید اگر الان نامزدتون چیزی نگفته بعدها در رابطه جنسی دچار مشکل میشه چون رابطه جنسی با دعوا و ناراحتی براش تعریف میشه
    حالت بدبینانه رابطه جنسی رو کنار بذراید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام.
    من نمی دونم شما که می گین نامزدتون از روی علاقه این کارو نمی کنه. شما هم که وسط رابطه عصبانی می شید، خب چه اجباری هست که این رابطه برقرار بشه؟
    بهتر نیست فعلا از این رابطه دست بکشید تا وقتی که این نیاز تو هر دوتون تقویت بشه و به قول خودتون تبدیل به شهوت بشه؟ بذارین تشنه ی هم بشین . شاید واقعا نامزدتون آمادگی این روابط رو نداره. من خودم وقتی دوست پسر داشتم با وجود ارارهای زیاد اون و علی رغم علاقه زیاد من به اون، اصلا دوست نداشتم این رابطه رو برقرار کنم.(هر چند گاهی به اصرار اون به رابطه محدود تن می دادم اما منم لذت نمی بردم و حتی همین رفتار نامزد شما رو داشتم.) چون به نظرم اون موقع به بلوغ جنسی نرسیده بودم. اما الان بیشتر اوقات خودم شروع کننده رابطه با همسرم هستم. بلوغ جنسی زیاد به سن و بلوغ جسمی بستگی نداره. بلکه آدم باید از لحاظ روحی به این نیاز بسه.
    در من در پست آخرتون به حالات نامزدتون در موقع بوسیدن یا لمس کردن اشاره کرده بودین که به نظر من این رفتارها هم برای کسی که علاقه به رابطه جنسی نداره  و هم برای فرد معاشقه کننده عادی هست و این نمی تونه نشان دهنده دلیل خاصی از تمایلات ایشون باشه. به هر حال به نظر من نامزد شما هنوز آماده نیستن که این رابطه رو قبول کنن. پس بهتره با ادامه به روابط سرد خوتون رو از هم دلزده نکنین.
    موفق باشین.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید