شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

طریقه اب خوردن

1. سلام دکتر صادقی عزیز...

چند روز پیش ماجرایی پیش اومد که برام جالب بود...مادربزرگ یکی از دوستان هنگام خوردن اب به حالت دو زانو بر روی زمین قرار گرفت...وقتی سوال کردم که چرا چنین کاری رو میکنه پاسخ داد که موقع شب هرگز نباید به صورت ایستاده اب خورد و باید بر روی زمین نشست....

خب میگفت از قدیم دستور بود و اون هم انجام میده...من هر چقدر به مغز یاطاقان زدم فشار اوردم به نتیجه نرسیدم ...یاد شما افتادم...میخواستم بدونم ایا واقعا این کار ریشه علمی داره یا خرافاته؟؟؟

ممنون از شما...

در ضمن چیز جالبی در سایت شما دیدم که به صورت خصوصی بیان کردم اگه لطف کنید اون رو هم پاسخ بدهید...بازم از اینکه موقعی که کار دارم مزاحمتون میشم عذر میخواهم...

2. bmwlove نوشته است: سلام دکتر صادقی عزیز...
    چند روز پیش ماجرایی پیش اومد که برام جالب بود...مادربزرگ یکی از دوستان هنگام خوردن اب به حالت دو زانو بر روی زمین قرار گرفت...وقتی سوال کردم که چرا چنین کاری رو میکنه پاسخ داد که موقع شب هرگز نباید به صورت ایستاده اب خورد و باید بر روی زمین نشست....
    خب میگفت از قدیم دستور بود و اون هم انجام میده...من هر چقدر به مغز یاطاقان زدم فشار اوردم به نتیجه نرسیدم ...یاد شما افتادم...میخواستم بدونم ایا واقعا این کار ریشه علمی داره یا خرافاته؟؟؟
    ممنون از شما...
    در ضمن چیز جالبی در سایت شما دیدم که به صورت خصوصی بیان کردم اگه لطف کنید اون رو هم پاسخ بدهید...بازم از اینکه موقعی که کار دارم مزاحمتون میشم عذر میخواهم...

سلام،
    من هم اولین بار است که چنین مطلبی را می خوانم. من توجیه علمی برای این مطلب ندارم ولی اغلب با توجه به شرایط زمانی در گذشته پشت این اعمال دلیلی وجود داشته است که اکثرا با توجه به گذشت زمان و پیشرفت در تمام وجوه زندگی دیگر کاربردی ندارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید