شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. سلام من الان حدوده 2 ماه از پیشگیری اورژانسی که کرده بودم میگذره ولی پریود نشدم درد های زیر شکمی وحشتناکم هر وقت دارم ولی حتی یه قطره خونم ندیدم.2 هفته پیش رفتم دکتر 2 تا امپول پروژسترون داد که زدم ولی بازم پریود نشدم تا دوباره پیش  متخصص رفتم.سونوگرافی کرد گفت من چیزی از حاملگی نمیبینم فقط 2 تا چیز کوچولو میبینم که نمیدونم چی هست.فرستاد منو ازمایش beta hcg الان نتیجه رو میگم در ضمن من چند سال قبل که اپاندیسم رو عمل کرده بودم دکتر گفته بود یه کیست کوچیک رو تخمدانت بود که برداشتم این نتیجه   ازمایشم بود میشه زود جوابم و بدین خیلی نگرانم.

BETA HCG,serum.(IRMA)......>200    این نتیجه بود.

2. سلام
    عزیزم جواب آزمایش شما مثبته یعنی شما بارداری.چون عدد بتا بیشتر از 200 هستش.

3. سلام روزخوش
    آيا اگر رابطه در روز 27 سيكل قاعدگي انجام شود(سيكل قاعدگي مرتب است بين 28 تا 30 روز) استفاده از روش اورژانسي لازم است؟

4. در صورت منظم بودن احتياجي نيست ، ولي به نظر من ريسك نكنيد چون حتي 1% احتمال هم ممكنه منجر به بارداري بشه ، ولي به جاي روش اورژانسي از روشهاي پيشگيري كننده استفاده كنيد .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. sara22joon نوشته است: سلام من الان حدوده 2 ماه از پیشگیری اورژانسی که کرده بودم میگذره ولی پریود نشدم درد های زیر شکمی وحشتناکم هر وقت دارم ولی حتی یه قطره خونم ندیدم.2 هفته پیش رفتم دکتر 2 تا امپول پروژسترون داد که زدم ولی بازم پریود نشدم تا دوباره پیش  متخصص رفتم.سونوگرافی کرد گفت من چیزی از حاملگی نمیبینم فقط 2 تا چیز کوچولو میبینم که نمیدونم چی هست.فرستاد منو ازمایش beta hcg الان نتیجه رو میگم در ضمن من چند سال قبل که اپاندیسم رو عمل کرده بودم دکتر گفته بود یه کیست کوچیک رو تخمدانت بود که برداشتم این نتیجه   ازمایشم بود میشه زود جوابم و بدین خیلی نگرانم.

BETA HCG,serum.(IRMA)......>200    این نتیجه بود.

سلام

بالا بودن hcg میتواند نشانه حاملگی باشد ولی درصورت مول بودن هم

hcg بالا میرود  که در این حالت جنین تشکیل نشده ونیاز به درمان مخصوص خود دارد

با توجه به عمل آپاندیس شما و  دردی که دارید همین طور سطح hcg خطر حاملگی خارج رحمی وجود دارد

از پزشک خود بخواهید که این مورد را هم چک کند  چون ممکن است در سونو هم مشخص نشود

حتما به پزشک متخصص مرا جعه کنید تا کاملا بررسی شوید اگر شما حامله باشید

نباید از هیچ یک از قرصها یا آمپول ها پیشگیری از بارداری استفاده کنید

میتواند برای جنین خطرناک باشد این مساله را حتما جدی بگیرید

6. بازم سلام

شما منو نگران کردین اخه چطور ممکنه من اون روز بعد رابطه هنوز 72 ساعت نگذشته بود کلی LD خوردم.یعنی  پیشگیری اورژانسی چطور میتونه احتمال بارداری باشه؟

تازه دکتر تو سونوگرافی هم گفت من چیزی نمیبینم در ضمن من پیش پزشک متخصص رفتم اینا رو گفت.فقط گفت 2 تا چیز مشکوک تو رحمت میبینم که جنین نیست و چون نمیدونست چی هست من و فرستاد ازمایش.میگفت 2تا چیز کوچیک معلق.

در ضمن   اگر بارداری خارج از رحم باشه اصلا من حتی 1 لکه خون هم ندیدیم تا حالا این ممکنه؟ اون وقت راه درمانش چیه من خیلی ناراحتم دلم هم هر وقت مدت چند ثانیه درد شدیدی میگیره عین درد پریود.ممکن نیست کیست باشه؟ چون من ثابقش رو هم دارم.بگین درمان این بارداری خارج از رحم چیه؟
    بعد مگه جنین تو  خارج از رحمم میتونه رشد کنه؟؟؟؟ این که امکان نداره!!!!!!!

7. دوست عزيز به جاي استرس و نگراني همين امروز جواب آزمايشتون رو برداريد و به همون متخصص مراجعه كنيد (بدون نوبت) ، مسلما ايشون با ابزار و تخصصي كه دارن خيلي بهتر از ما مي تونن كمكتون كنن ، اينجا محيط مجازيه و دوستان تمام احتمالاتي كه ممكنه رخ بده رو به شما مي گن ، اينا فقط احتماله ، براي اينكه از نگراني در بياين بهترين راه مراجعه به همون دكترتون هست .

8. تورو خدا يكي جوابمو بده
    آيا شستن داخل واژن با آب باعث دل درد يا عفونت يا هر چيز ديگه اي مي شه ؟

9. سلام.می خواستم بدونم 20 روز بعد از آخرین رابطه وبعد از یک هفته تاخیر در عادت ماهانه می شه صد درصد به جواب آزمایش بتا اطمینان کرد؟ جواب آزمایش من منفی بوده البته تلفنی جواب رو گرفتم ونمی دونم بتا دقیقا جند بوده فقط به من گفتن جواب منفیه.می تونم به این جواب اطمینان کنم؟

10. shabnamjan نوشته است: سلام.می خواستم بدونم 20 روز بعد از آخرین رابطه وبعد از یک هفته تاخیر در عادت ماهانه می شه صد درصد به جواب آزمایش بتا اطمینان کرد؟ جواب آزمایش من منفی بوده البته تلفنی جواب رو گرفتم ونمی دونم بتا دقیقا جند بوده فقط به من گفتن جواب منفیه.می تونم به این جواب اطمینان کنم؟

بله ، كاملا قابل اطمينانه

11. NASIMAK نوشته است: تورو خدا يكي جوابمو بده
    آيا شستن داخل واژن با آب باعث دل درد يا عفونت يا هر چيز ديگه اي مي شه ؟

سلام
    دوش واژن پس از انجام رابطه جنسي   روشی است که توسط بعضی زوجین به عنوان پیشگیری از بارداری و یا حتی پیشگیری از ابتلا به بیماریهای مقاربتی بکار می رود. در این روش پس از انجام رابطه، واژن با آب یا محلول دیگری شسته می‌شود. دوش واژن نه تنها هیچ کمکی برای پیشگیری از حاملگی نمی‌کند، بلکه فشار مایع حتی می‌تواند اسپرم را سریعتر به رحم برساند. همچنین خطر انتقال بیماریهای مقاربتی از این طریق افزایش می‌یابد. در واقع در اکثر مواقع بسیاری از اسپرم‌ها که شناگران بسیار سریعی هستند پیش از آنکه دوش واژن انجام شود به سرعت خود را به رحم رسانده‌اند. دوش واژن همچنین باکتریهای مفید واژن را از آن خارج می‌کند و قدرت دفاعی در مقابل میکروبهای بیماریزا را از واژن می‌گیرد. به همین دلیل این روش نه تنها قابل توصیه نیست بلکه پزشکان به شدت با استفاده از این روش مخالفند.

12. سلام
    من روز 8 پري رابطه داشتم و امروز كه 9 روز گذشته كمر درد و درد در زير ناحيه شكم دارم. يعني ممكنه اينها علايم بارداري باشه ؟ به نظرتون الان بي بي چك نشون ميده يا زوده ؟ در ضمن پريودم منظمه و اصلا عقب يا جلو نمي شه . و دوره پریودم اغلب 30 روزه است. ممنون می شم جوابمو بدین.

13. sabawindy نوشته است: سلام
    من روز 8 پري رابطه داشتم و امروز كه 9 روز گذشته كمر درد و درد در زير ناحيه شكم دارم. يعني ممكنه اينها علايم بارداري باشه ؟ به نظرتون الان بي بي چك نشون ميده يا زوده ؟ در ضمن پريودم منظمه و اصلا عقب يا جلو نمي شه . و دوره پریودم اغلب 30 روزه است. ممنون می شم جوابمو بدین.

سلام
    بي بي چك 20 روز بعد از رابطه نشون ميده و زياد هم قابل اطمينان نيست ، بهترين راه مطمئن شدن آزمايش خون هست كه با توجه به اينكه از رابطه شما 9 روز مي گذره قابل اطمينانه .

14. مرسي سارا جون .
    يه سوال ديگه .
    ترشحات پنيري شكل سفيد رنگ نشون دهنده عفونت ؟

15. NASIMAK نوشته است: مرسي سارا جون .
    يه سوال ديگه .
    ترشحات پنيري شكل سفيد رنگ نشون دهنده عفونت ؟

بله عفونته.از محلول آب و سركه ميتونين استفاده كنين.ولي حتما به پزشك مراجعه كنيد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 22 از 49
رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید