شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. shabnamjan نوشته است: سلام.من معمولا پریود هام 28 روزه است.ماه قبل 17 آبان پریود شدم و روز 14آذر یعنی یک روز قبل از زمان مورد انتظار برای شروع پریود رابطه داشتم.اما الان که سه روز گذشته هنوز پریود نشدم وحتی اصلا علایمش رو هم ندارم.امکان بارداری وجود داره؟
    (رابطه فقط در حد پیش اب بوده و اون هم از روی شورت)

امکان بارداری اصلا نیست
    تعویقتونم به خاطر استرس یا بر هم خوردن هورمونهاتون هست

2. سلام.

اتفاق بدی برای من و نامزدم افتاده که باعث این سوال شد والان به کمک و راهنمایی شما نیازمندم.
    من و نامزدم شب سیزدهم همین ماه با هم نزدیکی داشتیم.
    از آنجا که نامزد من دارای بکارت میباشد.نزدیکی ما به صورت دخول نبود.و البته برای رعایت بهداشت و احتیاط .من از کاندوم استفاده میکردم.
    در واقع من و نامزدم ارضا شدیم.و بعد از چند دقیقه مجددا نزدیکی کردیم ولی این بار در زمان ارضا شدن من کاندوم پاره شد و مقداری منی روی  واژن اون ریخت.
    و نامزدم سریعا واژن خودشو شست.
    به دلیل اینکه فکر میکردیم احتمال حاملگی در صورت داشتن بکارت نیست و همچنین عوارض این قرصها از قرص های جلوگیری کننده استفاده نکردیم.
    نامزدم پریود تقریبا منظم ۳۰ روزه داره و معمولا بین ۲۳ـ۲۵ هر ماه پریود میشه. و به طور کلی در هنگام رابطه جنسی ازش هیچ گونه ترشحاتی خارج نمیشه.

و الان با مطالعه سایت ها متوجه شدم که احتمال بارداری با وجود بکارت هم هست.

آیا با شرایط زمانی پریود و روزهای تخمک گزاری.امکان حاملگی وجود داره؟ احتمالش در چه حد میباشد؟
    آیا کاندوم ها دارای ژل اسپرم کشی نیستند؟
    راهی برای پیشگیری مونده؟
    از چه زمانی با آزمایش baby check میتوان متوجه شد که مثبت یا منفی است.
    با تشکر
    موفق باشید.

3. سلام
    من کاربر جدید هستم
    چند روز پیش من و دوست دخترم با هم رابطه جنسی کردیم( البته خیلی سطحی ) و مقداری از منی من روی شرتش ریخت و فورا در اوردیم میخواستم بدونم اون چند لحظه ای که منی من روی شورتش بوده میتونه باعث حاملگی بشه؟

4. persiani نوشته است:

سلام.

اتفاق بدی برای من و نامزدم افتاده که باعث این سوال شد والان به کمک و راهنمایی شما نیازمندم.
    از آنجا که نامزد من دارای بکارت میباشد.نزدیکی ما به صورت دخول نبود.و البته برای رعایت بهداشت و احتیاط .من از کاندوم استفاده میکردم.
    در واقع من و نامزدم ارضا شدیم.و بعد از چند دقیقه مجددا نزدیکی کردیم ولی این بار در زمان ارضا شدن من کاندوم پاره شد و مقداری منی روی واژن اون ریخت.
    به دلیل اینکه فکر میکردیم احتمال حاملگی در صورت داشتن بکارت نیست و همچنین عوارض این قرصها از قرص های جلوگیری کننده استفاده نکردیم.
    نامزدم پریود تقریبا منظم ۳۰ روزه داره و معمولا بین ۲۳ـ۲۵ هر ماه پریود میشه. و به طور کلی در هنگام رابطه جنسی ازش هیچ گونه ترشحاتی خارج نمیشه.

آیا با شرایط زمانی پریود و روزهای تخمک گزاری.امکان حاملگی وجود داره؟ احتمالش در چه حد میباشد؟
    راهی برای پیشگیری مونده؟
    با تشکر
    موفق باشید.

اولا احتمال بارداری خیلی کمه ولی خب امکانش هست
    باید ببینید ایشون در دوره تخمک گذاری هستن سا نه که با شرایطی که گفتید بعید نیست باشن
    از طرفی هم ممکن هست در دوران تخمک گذاری نباشن
    و احتمال بارداری هست ولی خیلی کم ان شا الله چیزی نیست
    بی بی چک هم 20 روز بعد رابطه میتونید چک کنید اما به مثبت بودنش بیشتر میشه اعتماد کرد تا منفی
    نگران نباشید اگر هم پریود شدند که بارداری منتفیه ولی شاید به دلیل استرس تعویق داشته باشن در پریود

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. pedram220 نوشته است: سلام
    من کاربر جدید هستم
    چند روز پیش من و دوست دخترم با هم رابطه جنسی کردیم( البته خیلی سطحی ) و مقداری از منی من روی شرتش ریخت و فورا در اوردیم میخواستم بدونم اون چند لحظه ای که منی من روی شورتش بوده میتونه باعث حاملگی بشه؟

احتمال بارداری نیست نگران نباشید

6. اقاي پدرام

احتمال بارداري وجود نداره ولي در روابط خودتون احتياط كنيد

7. persiani نوشته است:

سلام.

در واقع من و نامزدم ارضا شدیم.و بعد از چند دقیقه مجددا نزدیکی کردیم ولی این بار در زمان ارضا شدن من کاندوم پاره شد و مقداری منی روی  واژن اون ریخت.

راهی برای پیشگیری مونده؟
    با تشکر
    موفق باشید.

سلام
    با مواردی که ذکر کردید امکان حاملگی وجود دارد ولی نه به صورت قطع در هر صورت باید منتظر باشید ودر صورت عدم پریود یک تست حاملگی انجام دهید.توجه داشته باشید در صورت وقوع چنین مواردی باید از روش اورژانسی استفاده میکردید.

8. yasi59

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من 5ماه برای بارداری اقدام کردم دوره های پیش 26/26/28/28 بود ایندفعه شب 24 یعنی 12 روز بعد تخمک گذاری لک دیدم یعنی دیشب ولی از صبح خونریزی معمولی شده بنظر شما ممکن واسه لانه گزینی باشه یا نه؟
    اخه تا حالا روز 25 پری نمیشدم.
    کمر درد ودلدرد هم دارم طبق معمول
    حالت تهوع دارم واز بعضی بوها بدم میاد
    گیجم نمیدونم چیکار کنم راهنمایی کنید ممنون

9. yasi59 نوشته است: با سلام
    من 5ماه برای بارداری اقدام کردم دوره های پیش 26/26/28/28 بود ایندفعه شب 24 یعنی 12 روز بعد تخمک گذاری لک دیدم یعنی دیشب ولی از صبح خونریزی معمولی شده بنظر شما ممکن واسه لانه گزینی باشه یا نه؟
    اخه تا حالا روز 25 پری نمیشدم.
    کمر درد ودلدرد هم دارم طبق معمول
    حالت تهوع دارم واز بعضی بوها بدم میاد
    گیجم نمیدونم چیکار کنم راهنمایی کنید ممنون

سلام
    دوست عزيز اين مسئله اصلا غيرعادي نيست و بنا به دلايل مختلف امكان كم يا زياد شدن سيكل وجود داره مثل استفاده از قرص هاي خاص و يا استرس ، تغييرات اب و هوا و غيره
    بهرحال شما بايد اين نكته رو بدونيد كه يكي از تفاوتهاي لكه بيني ناشي از لانه گزيني ، با لكه بيني مربوط به تخمك گذاري و پريود شدن    حجم خونريزي  هست كه همونطور كه خودتون گفتيد لكه بيني تبديل به خونريزي معمولي شده ، درنتيجه شما پريود شديد و علائم موجود هم نشان دهنده پريود هست .
    اينكه چرا از بعضي بوها بدتون مي آد  ، راستش نمي دونم ولي فكر نمي كنم حامله باشيد ، با اين حال اگه طول دوران خونريزيتون مثل پريود باشه كه مطمئنا بارداري رخ نداده .
    با تمام اين تفاصيل آزمايش خون (بتا) 5 روز بعد از نزديكي مي تونه از بارداري يا عدم بارداري ، شما رو مطمئن كنه .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. bazegar

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوستان عزیز روش اضطراری دیگه چیه؟یعنی 100% جواب میده؟

11. bazegar

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    pedram220 نوشته است: سلام
    من کاربر جدید هستم

نه حامله نمیشه ولی من جای تو بودم هرگز دیگه اینکار رو نمی کردم به دردسرش نمی ارزه از همه مهمتر باید بس بشینی که خانم پریود بشه و با اون استرس یه خورده عقب می اندازه و تا اون موقع نصف موهات سفید میشه مگه نه دوستان؟

12. سلام
    نامزد من دوره پریود منظم 28 روزه داره. ولی سه روزه که از روز موعد میگذره و حتی علائمی که قبلا از یک هفته قبل از پریودش داشت مثل دل درد و ... رو نداره. ما بعد از پریود ماه قبلش هیچ رابطه خطرناک جنسی نداشتیم و تنها رابطه مون بر میگرده به سه دوره قبل که هر بار هم پریود شد. اما به شدت نگرانه و استرس داره. میگه از ده روز پیش تا حالا هم یک کیلو اضافه کرده و زیر شکمشم یکم برآمده شده طوری که از نیمرخ کاملا مشخصه ولی قبلا اصلا اینطوری نبوده.
    دیروز یعنی 2 روز بعد از موعد مقرر و پریروز دو بار تست بارداری داد (خارجی بودن هردوشون) ولی منفی بوده. داره دیوونه م میکنه. واقعا درمونده شدم چیکارش کنم. هیچی هم قبول نمیکنه. هر چی بهش میگم تو این ماه بخصوص این هفته آخر مدام قرص خواب آور شبا استفاده میکردی حتی بعضی شبا با قرص هم تا صبح بیدار بودی و این میتونه دلیلش باشه ولی قبول نمیکنه. میخواد آزمایش بتا بده. آیا بدون نسخه پزشک آزمایشگاه این کار رو برامون انجام میده؟
    تو رو خدا کمکم کنید . چیکار میتونم بکنم براش؟

13. soheilsrh نوشته است: سلام
    نامزد من دوره پریود منظم 28 روزه داره. ولی سه روزه که از روز موعد میگذره و حتی علائمی که قبلا از یک هفته قبل از پریودش داشت مثل دل درد و ... رو نداره. ما بعد از پریود ماه قبلش هیچ رابطه خطرناک جنسی نداشتیم و تنها رابطه مون بر میگرده به سه دوره قبل که هر بار هم پریود شد. اما به شدت نگرانه و استرس داره. میگه از ده روز پیش تا حالا هم یک کیلو اضافه کرده و زیر شکمشم یکم برآمده شده طوری که از نیمرخ کاملا مشخصه ولی قبلا اصلا اینطوری نبوده.
    دیروز یعنی 2 روز بعد از موعد مقرر و پریروز دو بار تست بارداری داد (خارجی بودن هردوشون) ولی منفی بوده. داره دیوونه م میکنه. واقعا درمونده شدم چیکارش کنم. هیچی هم قبول نمیکنه. هر چی بهش میگم تو این ماه بخصوص این هفته آخر مدام قرص خواب آور شبا استفاده میکردی حتی بعضی شبا با قرص هم تا صبح بیدار بودی و این میتونه دلیلش باشه ولی قبول نمیکنه. میخواد آزمایش بتا بده. آیا بدون نسخه پزشک آزمایشگاه این کار رو برامون انجام میده؟
    تو رو خدا کمکم کنید . چیکار میتونم بکنم براش؟

استرس شدید و بی خوابی و مصرف قرص و همه اینها باعث تغییرات هورمونی میشود و میتواند روی پریود تاثیر بذارد
    بارداری اتفاق نمیوفته و بزرگ شدن شکم هم ربطی نداره
    آزمایش بتا هم بدون نسخه پزشک انجام میشه

14. Clooney نوشته است:
    persiani نوشته است:

سلام.

در واقع من و نامزدم ارضا شدیم.و بعد از چند دقیقه مجددا نزدیکی کردیم ولی این بار در زمان ارضا شدن من کاندوم پاره شد و مقداری منی روی واژن اون ریخت.

راهی برای پیشگیری مونده؟
    با تشکر
    موفق باشید.

باید ببینید ایشون در دوره تخمک گذاری هستن سا نه که با شرایطی که گفتید بعید نیست باشن
    بی بی چک هم 20 روز بعد رابطه میتونید چک کنید اما به مثبت بودنش بیشتر میشه اعتماد کرد تا منفی
    نگران نباشید اگر هم پریود شدند که بارداری منتفیه ولی شاید به دلیل استرس تعویق داشته باشن در پریود

تا اونجا که من میدونم دوران تخمک گذاری از 11 تا 17 روز از اولین روز پریود هست.
    و با توجه به شرایط ذکر شده،حداقل 18 روز از روز اول پریود گذشته، یعنی بازم امکانش هست؟

15. persiani نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    persiani نوشته است:

سلام.

راهی برای پیشگیری مونده؟
    با تشکر
    موفق باشید.

تا اونجا که من میدونم دوران تخمک گذاری از 11 تا 17 روز از اولین روز پریود هست.
    و با توجه به شرایط ذکر شده،حداقل 18 روز از روز اول پریود گذشته، یعنی بازم امکانش هست؟

به طور دقیق و با اطمینان 100% نمیشه زمان تخمک گداری رو گفت
    جدول زمان تخمک گذاری رو از همین سایت بگیرید و محاسبه کنید
    ولی ابتدا صبر کنید پریود ایشون اگر مدت زمان زیادی طول کشید بعد واسه آزمایش و این چیزا اقدام کنید گرچه احتمال بارداری کمه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 21 از 49
رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید